• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Cau kocky, tak i kdyz dnesni noc probehla od 01.00-2.00 s MS bolestmi, tak rano klid a jsem porad cela. Tak uz jsem si vybrala datum 29.7. na pripadne vyvolani. :grinning:
17. črc 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé a já nic-jen neustálé kopance a od malého...A už sem fakt zvědavá,co ze mě ,,vyleze" :grinning: ,protože mě dává pěkně zabrat a taky na všech UTZ se před náma vždy schovával :confused: ...Ukázal vždy jen pindíka a obličej mám jen na jedné fotce,ale i tak si stihl dát zase ruku na obličej...nějakou představu mám,ale už to s tím schováváním klidně může vzdát.. :sweat_smile:
A já ho přemlouvám na 22.7.,jestli tam do té doby vydrží-ale zatím nemám vůbec žádný s porodních příznaků...A kdybych si snad musela datum vybrat-tak určo 26.7.-na výročí umrtí mého tatky-bych porodila syna ! :pensive:

Tak neletím rodit-letím ted na chvíli na stavbu...Potřebují podepsat papíry ohledně elektřiny a mám se rozhodnout,jak dají střešní okna...Tak letím co mě síly budou stačit,at hochy nezdržuju a můžou makat jak divý... :sweat_smile:
17. črc 2013 v 09:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní odpoledne mě málem poslalo do porodnice...Nový majitel v mém bývalém domě ze mě dnes zkoušel vytáhnout nějakých 50 000,- !?Zpětně začal hledat vady apod. a na uřadě byla dovolená,tak sem nestihla přehlásit trvalé-až dnes...No ve zkratce-nevím kde mám nervy a poslední cestu z města domů sem málem nedošla-jaké křeče do břicha sem chytla :astonished: ...Ten kokot jen využívá ted mé bezmocnosti,že každým dnem porodím a něco prošvihnu,ale to se spletl,že se zaleknu a nic si nezjistím a neobvolám,kdybych to ještě na porodním sále měla řešit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já mám na to fakt štěstí-tento týden už sem si řekla,že zvolním a budu v klídečku a v pomalém tempu... :pensive: A je to uuuuuuplně naopak!!!
17. črc 2013 v 19:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari co to je za smejda, ze se tak chova??? To snad neni mozny...to je normalni lidska hyena.. :angry:
17. črc 2013 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,poznat to dřív,že na něm není něco v pořádku,tak si kupce na dům vybírám radši déle,ale líp...Než ted řešit nějaké spory :angry: A já mám dost výbušnou povahu,tak mám co dělat,abych se v amoku ovládla...Ale včera sem teda naběhala napřed Xkm a hodinu telefonovala do realitky a právníkovi-co chystal kupní smlouvy,které sem navíc včera stále dokola pročítala........ :confused: A všichni mě uklidnovali,že to ten šmejd jen zkouší a nemám na něj a na nic od něj reagovat a navíc využívá i toho,že sem v předporodním stresu a nebudu tudíž logicky uvažovat???To je na omylu-navíc když nerodím poprvé a ještě opět ve stresových podmínkách... :frowning2:
Jo holky-nemáme my to jednoduché!!! A já dnes začínám 4.den po termínu a místo abych měla nohy na stole,tak denně něco řeším a mám v zadku vrtuli :rolling_eyes:

Za hodku jedu do porodky na kontrolu-tak dnes sem obzvlášt zvědavá !!!!!!!!! :confused: ...s čím dojedu zpět-jestli si mě tam nenechají...Ale už mě nic nebolí a malý se zase zklidnil-teda v rámci mezí... :sweat_smile:
18. črc 2013 v 06:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Ach jo, tak na tebe myslim a je mi te lito, ze mas takove starosti... Jeste do toho to pocasi. Ja jsem v dubnu take prodavala nemovitost. Byla jsem rada, ze do mesice od zverejneni se nasel kupec, takze veskere papiry vc dane jsou za mnou. Jeste v 8. mesici jsem mela napady na stavbu, ale jelikoz mame dana kritetia na pozemek, tak to hned tak nebude a je fakt, ze se mi momentalne nyni nechce nic rozjizdet, resit, chodit :grinning:.
Ja mam opet vse doresene a jen cekam a cekam.
Nevim, co ostatni kocky, asi uz porodily nebo co.... Jak si dopadla na KO. Ja dnesni noc bez bolesti, ale mam pocit, ze jsemji probdela....
18. črc 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš,mě se taky našel kupec hned-ale ten teda fakt se předvedl!!!Ale po veškerém mém ,,pátrání" bych já měla mít vše v pořádku,mám to ve všech papírech apod.apod.A když mě NEJENOM právník řekl,že to jen zkouší,at na to vůbec nereaguju,tak co...A hledat Skryté vady až 16 dní po podepsání veškerých smluv a předávacích protokolech,kdy si dům převzal a podepsal si převzetí a vady,které byly vidět...Jaj-škoda se rozčilovat :rolling_eyes:
Jinak my sme s pozemkem spokojení-ovšem i tam nám zase dělal problémy náš stávající soused...Mu nesedlo,že už nebude na konci jejich nové ulice sám a taky sme s ním toho hodně museli řešit... :angry: Ted poslední týdny jen něco s někým neustále řešíme-už je toho fakt hodně...
Jinak-taky by mě zajímalo,kde sou všechny ostatní...A já snad letos ani neporodím :sweat_smile: ! Kontrola nic moc-,,zátka " ještě skoro 2 cm-zmenšila se jen o kousek a otevřená na jeden prst.Dr. říkala,že mu ještě dáme možnost do uterý a v uterý dojet na kontrolu a už asi domluví termín-to už mě pak stihla utéct,tak ani přesně nevím :frowning2: A dělali zase váhový odhad a v porodce jim vyšlo 3600g :frowning2:
18. črc 2013 v 18:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim holky :slight_smile:
Jen se hlásím, že jsem také stále 2v1...Dnes jsem byla také na kontrole v porodce a úplně jako ty - váhový odhad 3600-3700g, otevřená na jeden prst a stále nic nevypadá, že bych jako v nejbližší době měla porodit !! Bože, to čekání je už fakt nekonečný.. další kontrola v úterý pokud do té doby prý neporodím, ale usmála se na mě doktorka s tím, že jako at nepočítám...
Takže asi tak no..
Sranda je že u nás v malým městečku jsme se sešli tři těhotný a úplně stejný termín kamarádka 16.7. ( tak ta už má doma 15ti denního chlapečka ) a druhá 26.7. ( a ta porodila teď v úterý )... a jáááá ?? :rolling_eyes: snažím se na to už tolik nemyslet a nepřemýšlet, ale copak to jde ?
A koukám, že Jejule nám tu vůbec nepíše.. ta už má taky určitě uzlíček u sebe :slight_smile:)

A Janesafari - držím palce a přeji hodně sil.. některý věci, lidi člověk prostě nepochopí :cry:
Hlavně se snaž co nejmíň stresovat a mysli na toho miláčka v bříšku, to ti určitě musí zvednout vždy náladu :slight_smile:
18. črc 2013 ve 22:31  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macabitt Děkuju-hlava to prostě nebere!!!Ten krypl má doma půl roční mimino a mě těhuli po termínu ted dá takový záhul...Podle dopisů a jeho chování prostě jen vyčkával !!! ... :angry:
Děkuju za slova podpory... :slight_smile: Jinak včera můj složil postýlku a abych dnes-19.7.- porodila...Ale já malého teda přemlouvám na 22.7.-když už si teda dává tak načas a taky by to vyšlo přesně na 41+0 :sweat_smile:
No a taky sem mojému řekla,že o víkendu budeme vytřepávat,že si dáme nějakou větší tůru a že bychom měli zkusit sexovat-nechci porod vyvolávat !!!No ale tady sem narazila-se teda na sex moc netváří,tak se ptám proč jako???No a on že se bojí už ted po termínu a co když se něco stane :confused: ...No je to JEN chlap,že?Tak mu říkám,že už chceme aby se stalo,že chci porodit ještě letos !!!Ach jo...Předtím bylo několikrát denně,v těhu se to omezilo,ale poslední dva měsíce ani nevím,jak tam dole vlastně vypadá... :confused: :sweat_smile:
Tak asi polezu na nějaký hrad nebo něco-nebo udělám velký uklid-nebo nevím...
Jo,dělají doktoři Hamiltona i bez svolení a nebo aniž by se prostě vůbec zmínili??Já si po tom včerejším vyšetření vůbec nejsem jistá,jestli to bylo ,,normální" vyšetření,protože sem špinila...A ted sem pořád kontroluju,jestli to ještě pokračuje a nebo jestli a kdy odejde hl.zátka...?! :confused: hmmmm......
A na malého už sou zvědaví všichni-pořád všichni píšou,volají jestli už konečně...ty co denně vidím a pořád jen:,,Ty si ještě celá?A tys ještě neporodila?"...i to už je chvilkama unavné-copak já za to můžu,že se mě prcek drží jako klíště??? :pensive:
19. črc 2013 v 06:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdyz me po terminu pred 4 lety predal mudr do porodnice, tak se me treba pani mudra ptala, zda tomu nepomuzeme, Hamiltonem. Mela jsem dva, vyzkouseli jsme vsechny babske rady, ale stejne jsme sli na vyvolani. Mela jsem z toho strach, ale nakonec to bylo super a rychle. Ja mam termin 25.7., v po jdu naposledy ke svemu gynekologovi. Ten tyden stejne v utery pofrcim na monitor do porodky a pak ke stejne doktorce jako pred 4 lety. Takze doufam, ze se domluvime jako minule, ze kdyby nic, tak 29.7. na vyvolani. Uz jen kvuli vel broucka.
19. črc 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pocit,že mě trochu víc proštouchla,a neřekla mě ani slovo-jen že mu ještě dáme čas do uterý....No a ted dopoledne sleduju,že mě odchází hlenová zátka...Některým odejde i několik týdnů před porodem a mě zase až po termínu...U Nellči mě odešla 3 dny před porodem... :wink: Jen at to není do neděle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sem zaslechla,že už probíhají sázky-tak at je malý kdykoliv od pondělí !!!!! :sweat_smile:
19. črc 2013 ve 12:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je fakt, ze kdyz jsem byly na KO v po u sveho gyndare a vysetroval me (jinak u neho vysetreni super, nikdy jsem necitilabolesti nebo neprijemne tlaky, zlaty rucicky), tak me pri vysetreni na chvili projela ostra bolest v podbrisku a to vysvetlil tim, ze toto bude ta prava kontra, no.... :slight_smile:. Mne zatka odchazi uz druhy tyden po castech. Ale beru to pozitivne v tom smyslu, ze se cim dal vic oteviram a pripravuji, tak snad bude porod sup sup :grinning:
19. črc 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina Jo-mě přišlo divné,že ve mě nějak dlouho a hluboko šmátrá-ale neřekla nic-jen to že mu dá čas do toho uterý...Neměly bychom tyhle věci vědět dopředu jako????? :confused: Vím že už přenáším,ale měla bych snad vědět,co se mnou bude dělat,ne?
Jinak ted mě známá strašila,že po odchodu zátky do neděle porodím,ale já musím vydržet a porodit až v pondělí :grinning: Musí jim prcek zkazit ty sázky a stát při mě :grinning:
A konečně mrnouskovi peru oblečení...................brzo,co?Na všechno mám čas...ještě nemám ani to vajíčko dochystané.Ale douklízím a dodělám i to :sweat_smile:
19. črc 2013 ve 13:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak i my se hlásíme doma :slight_smile: Belinka se narodila v pondělí v 16:05 s mírami 3230g a 47cm :slight_smile: je to naše zlatíčko. Nemůžu se na ni vynadívat :grinning:
19. črc 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jeeeee moc gratuluji k holcicce... :slight_smile:
19. črc 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule jak Ti zacal porod? Kontrakce nebo voda?
19. črc 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule jéééééééé taky strašně moc gratuluji k Belince !!! :slight_smile:
další co už to má za sebou... :slight_smile: Přeji moc moc štěstíčka a zdravíčka, vám oběma :slight_smile:
19. črc 2013 v 15:21  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Taky se přidávám a gratuluju-oběma hodně zdravíčka :sweat_smile: ....Další to má za sebou :slight_smile: ...a my stále nic!!!
19. črc 2013 v 15:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Gratuluju :slight_smile: To dívání se na miminko dobře znám! Já vždycky navíc brečela dojetím u kojení, jak jsem jí měla dlouho hned na očích a má ten roztomilý čumáček :slight_smile: Teď mi u kojení brečí ona :confounded: Fakt máme špatný bříško, no...
19. črc 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooo...rodíme?Kam ste se všechny poděly? :sweat_smile:
Mě pořád odchází hlenová zátka a dnes mě pěkně chytlo bolení...ale zas jen pravá strana-sem nahodila moc rychlou chůzi a malý se tam asi šprajcnul.To bylo ráno,a teprv ted to přechází....Ale pořád břicho tvrdne a tvrdne.............Cítím jak se malý připravuje na cestu-jen ho pořád prosím,at vydrží do zítřka-do půlnoci...At to není zítřek... :pensive: At je to pondělí :wink:
A ani princezna Kate ještě neporodila ?!Asi malá princezna čeká na nás...hihi :sweat_smile:
20. črc 2013 ve 14:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak miniukázečka s našeho focení... :slight_smile:
20. črc 2013 v 15:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Zatim nerodime, jinak moc krasne fotecky a rodinka.... Ja jsem mela tvrdnuti cely den vcera, dnes skoro nic. Cerpam energii na pristi tyden a hlavne ty vedra :wink:.
20. črc 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina Děkuju...mě pořád odchází hlenová zátka a taky neustálé tvrdnutí...ale jinak nic a cítím se v poho... :wink: Zítra po obědě jedu do porodky na KTG...
A to počasí je děs-dnes už sem musela sundat i zásnubí prstýnek :frowning2: jak sem ráno měla nateklé už i ruce...Stačí mě ještě vydržet zíttřek a klidně budu i skákat,abych prcka vytřepala-už je to fakt zááátěž... :sweat_smile:
20. črc 2013 v 19:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari uplne jsem se zhrozila nad teplotami pristi tyden, fuj vedra. Jindy bych rekla jupiiiii. Tak bych skocila do bazenu, ale tim, ze uz mam zatku pryc, tak se uz bojim.... Abych tam neco nelapla, resp. mala a jeji plodovka. Uz me fakt hrabe. :grinning:
21. črc 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, Kate a William uz jsou v porodnici...a vy asi taky....nepisete!:slight_smile:)
22. črc 2013 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se jen taky hlásím že stále nic.. Už jsem dva dny po druhém termíny.. Bože, vždycky jsem si taaaaaak přála přenášet :grinning: ... chjo.. Jinak janesafari.. krásné fotečky a malá je ti straašně podobná :slight_smile:
22. črc 2013 v 10:23  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 16.7. v 19:05h se nám narodil Přéma ... 40+6 (3640g, 52cm)
22. črc 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 16.7. v 19:05h se nám narodil Přéma ...
22. črc 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@macabitt Janesafari uz asi taky zustala v porodce.... Ja po dnesni KO jdu 25.7. (den terminu, mam jen jeden) do porodky domlouvat pripadne vyvolani, tak po 29.7. doufam a snad nebude takovy hic :dizzy_face:
22. črc 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 gratuluji!:slight_smile:
22. črc 2013 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek