• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@miranda77 Moc moc gratuluju, koukám, že také pěkný macíček.. :slight_smile: skoro 4 kila ! Mně dělali ted naposledy váhový odhad a říkal 3700g, ale že jen orientační, ale i tak z toho mám pěknou hrůzu...
@katterina - myslíš, že už v porodce ?
týýý joo, já už chci taky !! Už fakt nevím co mám pro to dělat víc - včera jsem ráno ,,znásilňovala,, muže, pak si ke snídani dala čaj z maliníku, uklidila celý byt, uvařila, byla na procházce s pejskem, dokonce i plavala na zahradě v bazénu a večer stírala celé schodiště + ještě jednou přemluvila chlapa :grinning: (chudák..) a beztak žádná odezva.. ani malilinkatej náznak, že by se mělo cokoliv dít ... :/ už mi z toho šibe..
a ty máš teda den termínu ted 25. ? a 29. by sis měla jít případně domluvit termín vyvolání jestli tomu dobře rozumím..
No já jdu do porodky na kontrolu zítra v 9:30h, to už budu 40 + 3, tak jsem zvědavá, co mi řeknou...doufám, že ne přijdte zase za týden !!! :D
22. črc 2013 v 10:54  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak ja doufam, ze pripadne v pondeli budeme vyvolavat, jdu do porodky ke stejne mudre, tak i minule me dlouho nenechala. Janesafari - myslim, ze jo, v sobotu mela jit na KTG, aspon myslim.
22. črc 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macabitt ... no já jsem měla v 39+5 odhad mezi 3200-3600g ... a rodila jsem 40+6 (takže délka těhu a váha asi odpovídá normě :grinning: ) ... no mohl se rozhoupat dříve :wink:
22. črc 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina voda :slight_smile: a za 7,5h vše hotovo :grinning:
22. črc 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem děkujeme za gratulace :slight_smile: jen toho času není nazbyt, jak si obě zvykáme :slight_smile:
22. črc 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky rodila jsem bez 3hodin 2 dny :astonished:
22. črc 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Gratuluji k mimiskovi, at ve zdravi rostete. Vidim, ze mas taky 3 deti jako budu mit ja, 3 dny? Me by ranila mrtvice, proc Te tak dlouho trapily......
22. črc 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 no to by me asi svihlo....muj porod trval 4,5h....a radej na nej nechci ani vzpominat....takze klobouk dolu..a velka gratulka....

a holky co uz jste porodily...jak jste na tom s mimiskama????u nas jen kojime nebo brecime skrz prdiky ted nemuzem ani spat asi tim horkem....hruza...uz se tesim az budou malemu aspon tri mesice a nebude to takhle krusne...doufam....snad se tim obdobim nejak prokopeme...
22. črc 2013 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozalenka My taky hodně brečíme, takové rudnoucí propínací záchvaty neutišitelného vřískání... Několik hodin denně vždycky hned po kojení aspoň hodinu řev tak ve 2/3 případů. Nepomáhá ani chovat a houpat, ani bílý šum, zavinovačku šíleně nesnáší a zavinutí do pleny - to by se uřvala... takže ani rady podle Karpa u nás nejedou.
22. črc 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozalenka, můžu se zeptat jak probíhá vyvolání porodu v Kyjově? Vypadá to, že mě to taky čeká, tak ať mám trošku představu, do čeho jdu. Malé se nějak na svět nechce, prvního prcka jsem přemlouvat nemusela, vykoukl pár dní před termínem. Teď zkouším všechno.... a furt nic :angry:
22. črc 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone @rozalenka My taky brečíme a vztekáme se :frowning2: navíc mi nejde kojení vsedě :frowning2: holky, nemáte nějaké tipy, jak na to? děkuji za vše
22. črc 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a janesafari uz se neozyva co?:slight_smile: ze by?:slight_smile:
22. črc 2013 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Já kojím vsedě tak, že malou držím takhle http://img.babinet.cz/obr2/kojeni3.jpg a když chci používat tu volnější ruku, tak si pokrčím nohy taky k sobě nahoru a podpírám ji trošku stehnama, nebo s kojícím polštářem, ale to mi ještě moc nešlo. Ona se mi dost zakuckává, tak ji musím mít spíš trochu zvednutou šikmo...
22. črc 2013 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule já mám osvědčený kojící polštář ... http://www.zdravotnickaprodejna.cz/kojici-polstar-5l-vyplne-%28id-O-261031%29.html?gclid=CJryg7z2xLgCFTMgtAodsWcAsA. Krásně si sedím, žádná ohnutá záda, relativně volné ruce a ještě není problém měnit polohu dítěte ...
23. črc 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruskaa zdravim, tak moje zkusenost s vyvolanim v Kyjove....prvni den sem nastoupila natocili mi monitor a udelali uzv a klasicka kontrola, druhy den v 9,50h me zavedla dr. tu tabletu na vyvolani a bylo 10,05 a ja mela kontra po 5min...jeste mi natocili zase monitor a pak uz se to zkracovalo po 3min...dr. me asi po hodine zkontrolovala a pak jeste asi za dalsi trictvrte hodinu ale jelikoz sem nemohla dychat tak uz me odvezli naporodni sal...a tam uz to slo klasicky....ale jestli muzu radit snaz se vyvolavat jak to jen jde at se to radej spusti samo....moje srovnani prirozeneho a vyvolavaneho porodu- prirozeny je o 100% kazdopadne lepsi....

@jejule jinak mi teda kojime normalne v sede...s Deniskou mi to zezacatku takymoc neslo...ale ted je to mnohem lepsi- chce to cvik. kojici polstar mam taky ale nejak me to s nim nejde....radej si podlozim loket normalnim malym polstarkem....
23. črc 2013 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone jooo a zavinovacku taky nesnasime...ani autosedacku - vajicko...to je hotova krize....vsude tahame kocar aby se mohl hned jak dorazime na misto pekne natahnout...je v tom vajicku jak sileny... :unamused:
23. črc 2013 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozalenka díky za info :wink: Já se snažím co to dá, ale zatím to nevypadá :angry: Zase jsi to měla rychle za sebou a teď už jen vegetíš :grinning: Já vím, to je silné slovo .... A to se říká, že druhý porod je jednodušší :angry:
23. črc 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruskaa je fakt ze porod byl pomerne rychly trval pouze 4,5h....ale stal opravdu za to....
23. črc 2013 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka to věřím :confounded: Už teď se mně klepou kolena :zipper_mouth: Jen mě rozčiluje, že tu tabletu zavádí až druhý den. Ten první v den příjmu tam vlastně člověk dřepí zbytečně. :angry:
23. črc 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruskaa jojo to mas pravdu.....ten prvni den tam jen cucis do zdi..to je uplne na prd..no ale ja kdyz sem tam prijela tak ten den jich tam rodilo tolik tech zenskychze snad lezely dve najednom lehatku:slight_smile: nee fakt nevim kam je dali...tak ja sem si pockala az na ten druhy den to sme rodily jenom dne...a i kdyz muj porod vam pak popisu celkem hruzostrasne tak sem na tom byla podstatne lip nez ta holcina vedle....mela 22stehu a tu malou ji tahali vexem jelikoz mela snuru kolem krku a nechtela jit ven...no brrr....
23. črc 2013 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka jojo, tak to jste měly celý "personál" pro sebe :grinning: i když při samotném porodu je ti to stejně na ....... :angry:
Ale hlavně že je to už za tebou a že jste oba v pořádku. Teď už to bude jenom lepší. Jo a nevíš prosím zhruba v kolik hodin mám přijet na ten příjem? Sem se nějak zapomněla zeptat.... :sweat_smile:
23. črc 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruskaa tusim ze mi rikal Pecha do 10h...ale dojela sem tam uz pred 9h...
23. črc 2013 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka no já jsem si to také užila, končili jsme kleštěma :sweat_smile:
24. črc 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 fiiiha....tak to teda nezavidim- tohoto sem se celkem desila....

jinak holky asi sem zjistila proc ten nas otesanek rve po jidle....ani ne tolik ze by ho bolel brich ale on se chce rozvalit a natahnout...lehnout si.....a to jaksi bez brkance nemuze...a on by taaak chtel....
24. črc 2013 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone To se jí nějak nelíbí a vzteká se :frowning2:
24. črc 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Polštář mám a už i cestovní, protože kojit venku vsedě...ehm :sweat_smile: :sweat_smile:

@miranda77 a @gingerone děkuji za tipy :slight_smile:
24. črc 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka malou právě vajíčko skvěle uspává :slight_smile:
24. črc 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Ajeeeje, chuděro :frowning2:
24. črc 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka @jejule ... no Přéma měl šňůru kolem krku ... takže to musela být rychlovka
24. črc 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak Janasefari..maji Tadeaska!!!!3300gr... gratulujem
24. črc 2013 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek