• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@rozalenka taktéž se přidávám ke gratulaci :slight_smile:
24. črc 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 hlavně, že jste oba v pořádku :slight_smile:
24. črc 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka taky gratuluji:slight_smile: a kdy se narodil?:slight_smile:
25. črc 2013 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim se holky z porodky, vcera v 14.29 se nam narodila Lucinka, 3550 a 52cm, z ko jsem supajdila rovnou do porodky. Prijem ve 12 hod, kdy jsem byla otevrena na 5cm, do prdnuti vody v 13.45 zadne kontra, ale potom mazec, ihned kontra po 5min a pak snad po minute...Ale rychlovka.
26. črc 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katterina takze taky velika gratulka....
26. črc 2013 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina velká gratulace :slight_smile:
26. črc 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluju!:slight_smile:
26. črc 2013 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina Gratuluju. A průběh taky super, hezky rychle.
26. črc 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina veliká gratulace :slight_smile:
26. črc 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka jsem na tom stejně,už jsem zkusila espumisan,ted baby calm,z toho je to 2 dny v pohodě,pak celou noc nespí a jen brečí,no jinak masíruju,chovám,zavinuju :wink: blázinec :slight_smile:
27. črc 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme TOBIÁŠKA (na fb se vloudila chybička,už sem ji opravila) a měl 3300g a 50 cm...V polovině porodu se rozhodlo o akutním císaři...Takže vše ještě horší než první porod...A mám šíleně moc mléka-nepotřebuje někdo?A nem§žu najít odsávačku...

No více info a foto zítra...Pořád sem uplně k.o.... :cry: Tak sem se těšila a nebála a tak se to zvrhlo-vyžrala sem si všechno a festovně-ale Tobík je miláček nádherný,tak jen tiše trpím a žeru malého pohledem...
27. črc 2013 ve 20:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janesafari BLAHOPŘEJU!!! ...A přeji rychlou rekonvalescenci!!!
27. črc 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáváte něco mrňouskům pít v těhle vedrech???
27. črc 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vsechno se nam ted tema vedrama uplne posralo a ja se z toho totalne hroutim....pred vedrama jsme meli hezky rytmus....pil vetsinou po trech hodinach...nekdy se stalo ze po dvou a nekdy vydrze i ctyri....nijak sem to nehrotila a byla sem rada jak to je...ale ted jak jsou ty hice...hruza!!!snazim se davat i caj ale vuuuubec ho nechce. zitra zkusim asi jen prevarenu vodu.ale jinak chce byt furt jenom u prsa...nevim jestli se nemuze dopit...ale pije jen po velice malych davkach pak si 10-15min odpocine a chce znova.....hruza nevim co s nim chyta totalne histericke zachvaty....rve totalne do ruda a ja nevim vubec co s nim- bricho ho ale neboli...kdyz dostane prsko je klid- lezi klidne udela tri az ctyri tahy a pomalu usina...odpojim prso a je to tu znovu...hruza!!!!!!!!!!!nevim si fakt vubec rady- prsa uz mam uplne vyzvykane... :frowning2:
27. črc 2013 ve 23:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Tak mi naopak. Taky pila krásně a teď stávkuje, prostě pije pár minutek a pak se vzteká a nechce (mlíka teče dost a nechce ani z druhého plnějšího). Pak brečí a pak usne. Pak má hlad, ale zase nechce pít... A bříško bolí, ale jenom občas, vůbec ne pokaždé, když se takhle rozvříská a odmítá pít. Dala jsem už i lžičkou trochu vody, protože pila fakt minimálně a brečela hodně, což je vysilující i bez horka :frowning2:
28. črc 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Máme to úplně stejně :frowning2: nevím co s tím. Vždycky si cucne na pár minut a hotovo. Za chvíli začně plakat a můžem znova :frowning2: navíc mi na levém prsu praskla bradavka, takže kojím jen z pravýho...Z lahvičky i stříkačky odmítá :unamused: nevíte co s tím?
28. črc 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Obrovská gratulace a hlavně brzké zotavení!
28. črc 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Pomohla ta voda?
28. črc 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule na prasklou bradavku doporucuju purelan od medely..je sice drazsi ale urcite pomaha..namazat slabou vrstvu po kazdem koju....a jinak i kdyz mas prasklou bradavku a silene to boli....tak musis kojit i z toho prsa...aby ti tammleko nezatvrdlo a neprestalo se tvorit!!!!vim o cem mluvim...
28. črc 2013 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je to celkem i přes ty hice ok,malý pije tak 15min a buď usne nebo ne,ale když ho nebolí to bříško,tak je klid, :slight_smile: prý se jim nemá ani v těch vedrech dávat čaje a voda,prý jim stačí jen mléko,někdy se napijí víc a někdy míň, :unamused: ,spíš jestli jim není horko,já jsem malého furt přikrývala-furt pofńukával-tak jsem ho nechala jen v bodičku s krátkým rukávem a spí 2 ho´dky v kuse i v tym vedru-samozřejmě doma-ne venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................jinak nevím,co poradit,jinak ještě ho oblbuju dudlem-nasaje pár temp a usne :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,to má rozalenka pravdu,já měla také prasklou bradavku,snažila jsem se kojit přes klobouček-jeto celkem ok,ale přesto jsem malého dávala raději ke zdravému,líp mu to teklo a teď mám sice zdravou bradavku,alle mléka tam moc není,takže se tam asi přestalo tvořit-no snad ne :frowning2: ,takže raději třeba přes klobouček a hlavně vydržet :confused: já používám bepanthen i na prcku malého-takové 2v1 :wink:
28. črc 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Purelan mám a mažu. Ona to levý vůbec nechce, tak jen odstříkávám a kojím z pravýho :frowning2:
28. črc 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Asi jo, večer se uklidnila a líp spala. A od tý doby zase pije trochu líp a dýl. Třeba je to tím, že jsem se tím uklidnila já, tak nám to jde líp :slight_smile:
28. črc 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím že sme na tom asi stejně...já už mám prsklou i druhou bradavku a sou to muka.Mažu neustále Bepathenem a stejně to pořád bolí jako čert...nevím co víc-jestli to ,,vykuchané" břicho nebo prsa...Tak se mě dnes aspon podařilo sehnat NORMÁLNÍ odsávačku a přemýšlím,jestli ráno nepůjdu koupit flašku,at se mě ty bradavky můžou zahojit a budu to prostřídávat,at si neodvykne na prso...Ale je to děs-jak všechno pořád bolí :cry:
A fotky čekám až můj přetáhne-má je ve svém mobilu...
A už teda porodily všechny nebo ještě někdo je 2v1 ???
28. črc 2013 v 18:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Malá je taky odpoledne jakoby klidnější a spavější...poznají to, když stresujeme :frowning2:
28. črc 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Chuděro :frowning2:
Vynikající odsávačka je od Medely - swing. Je suprová, doporočuju. Půjčujou ji v lékárnách. Já mám zapůjčenou z rodiny :slight_smile:
28. črc 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Od Medely nějakou elektrickou mě pujčila kamarádka,co už má prcka odkojeného-a je to fakt lepší a uleva... :pensive:
A chladíte si prsa holky?Já si teda namočím a vyždímám plenku a položím na prsa,protože je mám uplně rozžhavené :astonished:
To počasí je hotová katastrofa...
28. črc 2013 ve 20:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je ten můj andílek-ikdyž se pořád cítím hrozně a plazím se bolestí břicha a prsou,stál za to...Zlatíčko
29. črc 2013 v 10:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@janesafari Jj, chladím plínkou a v ní led...jak se ty plínky hodí :grinning:
Ten je nádhernýýý :slight_smile:
29. črc 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Krásné, stojí to za ty bolístky... Já jsem si prošla i bolestí prsa s horečkou jeden den (bez zatvrdnutí, ale stejně se stalo) a nalitá mě teda bolí hodně... A taky mě bolí spouštění mlíka a jako že hodně, vždycky ta půlminutka, kdy začne odkapávat (tak jednou za hodinu) nebo se spustí malé, když začne sát. Všude to popisujou jako mravenčení a já mám pomalu slzy v očích a pocit, že mi prsa upadnou...

A holky, máte někdo zkušenost, jestli se malá miminka bojí bouřky? Na bouřku se těším, ale zase aby mi to tady neprobrečela hladová (když brečí, nechce nikdy jíst) a vyděšená. V noci tady jednou zahřmělo a teda já na ní neviděla, ale nezačala se ani hýbat ani brečet a to ji vždycky budí sebemenší ťuknutí, chodíme kolem po špičkách a když praskne v podlaze, tak sebou stejně cukne...
29. črc 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek