• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@marcelka287 já mám lacláče z prvního těhu z www.tehotne.cz a jsou super. Už se těším, až je zase vytáhnu. Mě už začalo břicho růst v 7tt a teď jsem jak meloun, ale jsem už od prvního povolená.
12. pro 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaakze uz zitra screening!!!!!!

Jsem ted koukala na netu na tesco letak a docela slevy na mrnouskovy hracicky..Az me to laka neco nakupovat :grinning:

Holky co mate pro svy chlapy k Vanocum???Mam koupenou poukazku na masaze-pral si je.. A co jeste? Jsem uz bezradna..
12. pro 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko já taky :-/ dostane hru na xbox a trenýrky a ponožky, ale co dál vůbec nevím :-/
12. pro 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse Jj to jsou přesně ty lacláče o kterých mluvím.. Jsou fakt krásné na pohled, ale přijdou mi hodně drahé..:slight_smile:
12. pro 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito děkuji moc :slight_smile:
12. pro 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Rekla bych, ze je to pro chlapy tezsi vybirat nez pro nas.. Joo, myho Jirika by potesil xbox :grinning: Ale porad vaham..pak mi zabere nasi super tv :grinning: A nebo me to chytne taky a neudelam doma uz vubec nic :grinning:Taky jsme si rekli zadny dary tenhle rok. To i minulej rok :wink: A blazen mi koupil drahou kabelku a hodinky DKNY :astonished:
12. pro 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejnak pro me je letos ten nejvetsi darek, ze mam mrnouse v brisku a bude zdravouckej :grinning: Ja uz bych chtela normalne darecky pro mimi :grinning: To by mi udelalo taky radost :wink: K narozkam (mam je pred Stedry dnem) dostanu zehlicku, at se mi krasne zehli pro mrnouse :grinning:
12. pro 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jooo u nás je to taky tak, vždycky si řekneme, že si nebudeme dávat velký dary a včera mi koupil boty za 4000,- :-/ tak snad mi zítra něco cvrnkne do nosu :slight_smile: xbox je super, máme i ty sport season :slight_smile: na kinect a skáčeme, teda teď už moc ne a mě teda hry nechytly, jen ty kinect :slight_smile:)
12. pro 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Ten je hodnouckej :wink:
12. pro 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jo je, abych mu neupadla :slight_smile: je to miláček, co bych bez něj dělala :slight_smile:)
12. pro 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my letos jeden druhému dáme jen drobnůstku. řekli jsme si do 500kč.
Musíme šetřit korunky na mimouška
12. pro 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky úplně mimo mísu, ale musím se o to s váma podělit.
Už dýl se mi zdá, že moje drahá polovička nějak papá, takže jsem ho donutila vlízt na váhu a od začátku těhu přibral 6 kg :fearful:
12. pro 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nestíhám dočítat, zařizujeme dovolenou, v sobotu letíme do Egypta, jen info z dnešní kontroly, tak jsem ukecala chlapa, aby se šel na mimi taky podívat, takže šel semnou na gyndu a pak se šel podívat na ultrazvuk, mimi šlo krásně vidět, jak manžel nikdy nic na utz neviděl, tak tenhle poznal :slight_smile: šly tam pěkně vidět ručičky, nožičky, hlavička, krásně vše z profilu, jinak termín už mi ponechal +-2dny, mimi má 27mm a vše je OK, tak jsem změnila názor a na screening tedy půjdu ve 12tt, takže jdeme 2.1. tak se těším, že zase mimi uvidím, jinak dr. mi řekl, že utz moje pojišťovna hradí jen 3, že pokud jich budu chtít více, tak za každý další si zaplatím 200,- a 50,- za foto, tak budu platit jak mourovatá, nedokážu si představit, že by se dr. neměl podívat na mimi a já ho neměla vidět, kdyby to šlo, tak by jsem se na mimi dívala každý den :wink:
12. pro 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito jj mimoušci jsou záhul na pěněženku :-/ ale jsem ráda i za to :slight_smile:) jinak můj manžel zatím nepřibírá, když on přenáší už tak 5 let v kuse :grinning:

@gustinovi užijte si dovolenou v Egyptě a naprosto tě chápu, taky chci vidět miminko pokaždé :slight_smile:
12. pro 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My si priplatime 5tis za cele tehotenstvi na 3D utz a budeme mit pokazde videjka a fotecky na flashce..Ja bych nejradsi utz domu :grinning:

@gustinovi Juu, do teplicka :slight_smile: Tak to preju krasnou dovolenou a gratuluju k utz :wink:
12. pro 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko právě taky chceme hodně foteček mimouška. No kočárky se mi taky zrovna nelíbí ty nejlevnější...a tím, že jsem na PN bude korunek fakt málo
12. pro 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito chi, me se taky libi hlavne ty drazsi kocarky :wink: Chtela bych poradny, hodne jezdime za rodinou a buddme ho hodne skladat. Taky chci lehky..Jak koukam v Praze, tak moc gentlemenu tu neni, aby pomohli do mhd :grinning:
12. pro 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko chvlilku jsem si přividělávala prodáváním kočárků a už vím, co jo a co ne. Vůbec mi nebude vadit kočárek používanej...stejně jdou skoro všechny rozebrat vyprat a vyčistit
12. pro 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d tak zítra držím palečky!
12. pro 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko zítra držím palečky
12. pro 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Diky :wink: Jsem malinko nervozni a zaroven se tesim.. :wink:

A jaky kocarky jsou podle Tebe "top"?
12. pro 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko podle mě z té střední třídy je nejlepší cam cortina, dinamico nebo pulsar, jane reverse, maxi cosi mura, bebe confort , inglesina ,tako
U cam opravdu pevná konstrukce, korby prostorný s mnoha funkcema, do sportáku se vejde i 5 letý dítě,ale barvy nic moc.
u reverse konstrukce ok, hl.korba menší, vajíčko ok a sportovní snad pro děti do 2 let...fakt malá.
Mura ať 3 nebo 4 dobrá konstrukce, hl.korby podle mě málo chrání prcka, vajíčko bezva, sporťák taky pro menší děti.
Bebe Confort super, ale co vím tak hodně praskala brzdová lanka a u předního kolečka rezlo uchycení.
Inglesina...u mě vede classica prostorná korba snad i pro dvě děti :slight_smile: krásně houpe, chrání prcka.Ostatní inglesiny taky super... až teda na Avio. To je pidi kočárek do města kde nejsou kočičí hlavy...je to spíš jako golfáč.Podle mě musíš během roku kolečka úplně sjet. Ale je krásný a mají pěkné barvy.
U Taka...záleží co vybereš za typ. Spoustu jich je bezvadnejch, ale třeba Warrior byl hodně poruchovej a Jumper vrzal...
Mutsy....třeba urban ...plastová korba maličká, vajíčko maličké a sportovní celkem dobrá, ale nepěkné...podvozek hroznej.Absolutně mi, když byl odaretovanej nešlo manipulovat.takže doporučuju jinej podvozek než urban, ale to asi záleží na člověku.Výborný na něm vysouvací rukojeť.Míň dobrý skládání a kolečka mají vypouklé kryty které se hodně rády odírají
Chicco brzo rozvyklané konstrukce...asi nejhorší které udělali je S3 nebo S4 to přišla paní, že se jí nýtování normálně rozstřelilo, když sjížděla ze schodů. Takže podvozek nic moc. Hluboká korba bezvadná, vajíčko bezvadné a sporťák taky super, jen je trošku obtížnější ho namontovat na podvozek.
Bugaboo....snad kočárek pro panenky...hrůza! látková mrcha, sice potahy jednoduše vyměnitelný, ale to je tak všechno!
Bála bych se že mi prcek spadne, korvy jsou přidělaný na suchejch zipech a co se té sportovní týče, tak prcek si v ní nepoleží i když ji dáš do vodorovné polohy. Sedí tam na takovím prkně...ani nevím k čemu bych to přirovnala...Pro mě teda rozhodně NE!

Takže když to zhrnu na plný čáře vyhrála Cortina a za ní je Jane reverse a inglesina...ale říkám, asi fakt záleží na každým.
13. pro 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Fiha :wink: Az budu mit pc vsechny omrknu :wink: Diky
13. pro 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko sem se trošku rozepsala :wink: už se těším na fotečku vašeho drobečka. Krásně si to užíjte!
13. pro 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito :slight_smile: Tu poslu neboj :wink:
Pry maji ty slevy s tescu, tak tam pojedeme a snad tam neco koupim kamosky prckovi..A kdyz to dopadne dobre, tak koupim.nejakou malickost i nasemu smudlovi v brisku. Je to brzy, ale kdyz koukam na nejaky alba, tak nektery holky uz brzy brzy vykupuji obchody :wink: Koupim nejaky dupky treba :slight_smile:
13. pro 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Určitě to dopadne dobře! :grinning: taky se chystáme do tesca, ale nevím jestli se dostaneme od baráku...máme tu pěkně sněhu :slight_smile:
13. pro 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak máme včera za sebou NT screening, máme 4,4cm :slight_smile: Podle ultrazvuku je vše v pořádku, teď ještě čekáme na krev, výsledky budou začátkem příštího týdne, tak snad budou taky OK... Dostala jsem už i těhu průkazku a první DVD našeho mimi, náááááádhera, jak kope nožkama a rozhazuje ručkama a pak si je dává před očka :slight_smile: Další kontrolu máme 4.1.2013, tak uvidíme, těším se moc už teď, až ho zase uvidím :slight_smile: Prý se budou znovu opakovat testy na genetiku+ultrazvuk, tak doufám, že i pak bude vše OK...
13. pro 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
13. pro 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaaaczenka7 Tak to je prima:slight_smile: Já jdu v pondělí a už se nemůžu dočkat:slight_smile: Taky bych chtěla vidět hýbání ručiček a tak:slight_smile:
13. pro 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte holky ,dlouho jsem tu nepsala ,takze mam se fajn ,spatne mi uz neni :slight_smile: Dneska jsem byla u doktora a zatim vse v poradku .Podle ultrazvuku jsem dnes 10+6 a podle MS 11+6 :slight_smile:
Jinak mam krasne fotecky ,dneska je asi na modreho konika vlozim ,tak muzete mrknout .A co Vy ?? Jdu si ted vsechno pomalu precist ...stalo se toho tady hodne ,za tu dobu co jsem neprispivala :slight_smile:
Packo Lucka
13. pro 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek