• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@gingerone Jinak s tím ležením na břiše asi počkám až najdu odvahu a prsa přestanou bolet-já mám ted menší trojky jak se to nalilo,praskliny se celkem zahojily,ale prsa bolí ješte i tak dost,ale už u kojení nepotřebuju roubík :sweat_smile:
A cvičení?Ještě mě můj div nenadal,že at ted na nějaké cvičení zapomenu...Že si mám počkat,až se břicho zahojí...
A mamka do mě zase valí,že mám víc jest,at nepřijdu o mléko-jím 3x denně a mezitím nějaké ovoce...a strašně moc vypiju-to snad stačí,ne??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A vítám
@vendulca
6. srp 2013 v 15:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Dávám od včera vodu po lžičkách a krásně se zklidní :sweat_smile: snad jí to neuškodí...
6. srp 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Tak to jsme kravy dve :grinning:. Hlta a hlta, pak ji to zaskoci a porad dokola, v poradne dnes a krasne pribira. Ja piju kminovy caj a dnes jsem male dala trosku v inj skrikacce, pry to vubec nevadi i mudra mi to potvrdila (vc. vody).
6. srp 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule
@katterina ...Ve čtvrtek se stavím v DM a podívám se po nějakém čajíku...
Jinak jak mě malý dlouho spí,tak mě začnou trnout prsa a mléko začne samo valit...včera sem ,,vytopila" kuchyn...celá podlaha potečená a o sobě ani nemluvím....Snažím se i omezit odstříkávání,protože nemůžu sehnat sáčka na zmražení mateřského mléka,ale pomáhá to jen trochu... :sweat_smile:
Jo a taky mu často pěkně zaskočí,jak rychle saje po tom dlouhém spánku-snaží se to asi chudáček dohnat a pak se mě dáví,jak rychle saje... :confused: :sweat_smile:
6. srp 2013 v 18:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulca chlapeček se jmenuje Tomášek,dnes jdeme na 6týdenní kontrolu k doktrorce,tak jsem zvědavá,jak povyrostl :slight_smile:
7. srp 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je to stejné,hltá,jak kdyby mu to měl někdo vypit,pak je zadýchaný,kucká a pak je nafouklý jak žaba a má prdíky :wink: ,i když ho u kojení pořád posouvám,tak jak má byt nosík na prsu atd..stejně to nepomáhá :frowning2: no budem muset vydržet :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina jak přes kopírák u nás :grinning:
7. srp 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mě Tobiášek prospal normálně i koupání-ani ve vaně se nemohl probrat,najedl se taky v polospánku a vzbudil mě ,,povídáním" až v 23 hod-po půl hodce kojení zase usnul a pak to samé ve 3 ráno...pak se vzbudil v 6:30...do 9 si :sweat_smile: povídal,najedl se a spí... :sweat_smile:
Jediné malé mínus-začíná se mě vztekat u levého prsa poslední 2-3 dny... :confused:
7. srp 2013 v 09:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Ty jo, nemáš v něm zánět? Mně ho malá odmítá po tom, co jsem tam měla zánět :frowning2: tak odsávám a občas jí ho nutím...ale je to boj
7. srp 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek holky jak se mate???u nas uplne katastrofy....hlavne veceremoticon maly se mi temer u kazdeho kojeni vsteka a rve..hruza ho nakrmitemoticon a vecerni sceny stoji fakt za to....po koupani je uplne sileny...hruza- vcera na noc snedl jenom 40ml...ale s takovym rvanim..u prsa se vzdycky prohne jako luk a rve a rve az je cely uplne modryemoticon dneska sem volala i laktacni poradkyni....tak ona si mysli ze tohle dela ze dvou duvodu najednou...prvni je sestitydeni rustovy spurt a druhy duvod...ja jsem teprve pred trema dnama prestala spinit....tudiz jsem prej mela nejakeho hormonu hodne ze sem celych 6 tydnu mela ty ocistky...a ted uz ten hormon prej nemam a je to v mem tela zasadni zmena a velice se to prej odrazi na chuti mleka...a malemu asi tolik nechutna a jeste k tomu ma zrovna i ten spurt....coz k sobe zrovna moc nejde....ze si musi zvyknout na trochu jinou chut toho mleka....rikala ze by to do 4dnu melo prejit....ale ze kdyby neco tak se mam urcite ozvat a ze to zkusime nejak poresit....tak uvidime....uplne se obavam zase toho vecera....
no ale pozitivni zprava za tri tydny pribral kilo...coz je prej velice slusne mi rekla ta laktacni....
7. srp 2013 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina uz ste byli na nozickach???mi jedeme zitra
7. srp 2013 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule No snad ne-to by mě to prso bolelo nebo bych to nějak poznala,ne?
No ted sem ho kojila a zase-u levého se vztekal a s pravého sál jak o život...a přitom mu s obou teče hodně.Jen na levém mám trošičku jinou bradavku-tak že by mu začalo vadit to? :confused: ...já nevím...
7. srp 2013 v 16:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Mně ho včera zase začala odmítat ( nechápala jsem proč, když už jí posledních pár dnů nevadilo ) a dneska mě to zase bolí :frowning2: :frowning2:

Snad ne, nepřeju ti to.
7. srp 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule A jak se ten zánět projevuje?Mě bolí jen bradavky,jak je mám rozžužlané,jinak nepocituju jiné trable :confused:
7. srp 2013 v 16:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky-pořád vypadám jako těhule...před včera sem vlezla do obchodu,že chci dlouhé šaty (kvůli té jizvě skoro nic neobleču a tlačí mě to přímo do jizvy!!!)...a paní mě řekla,že těhotenské šaty nemá... :astonished: Nasraná sem se otočila na podpatku a odešla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale jde to dolů-už mám pupek zase menší,než je na té fotce...
Schválně dávám foto pár dní před porodem a 14 dní po porodu...po té sekci to holt jde pomaleji...
Ale jinak-Tobiášek přibírá a já ubývám... :grinning:
7. srp 2013 v 17:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka To mi malá dělala snad tři dny, u každého kojení kromě nočního... A včera zase, tak třikrát ze sedmi krmení - prohnutá, rudá, vzteklá, dokud jsem neschovala prso, sotva si cucla, dvě minutky... a záchvat jako by to bylo jedovaté :frowning2: Bála jsem se o ní... A dneska chce pít každou hodinu a je u toho úžasně klidná. Večer nejspíš ale vztek přijde, včera byla taky nejhorší večer. Vydrž to. On si to srovná sám, až bude mít opravdový hlad, nakonec se napije sám.
7. srp 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Hele a nemá náhodou malý tu 3-měsíční koliku?Podle toho co popisuješ,tak mě to uplně připomíná dceru jako mimino..Většinou to začalo po koupání a pak šílený řev,který končíval až mezi 22-24 hodinou...Po třech měsících jako když utne...Ale dodnes to mám v živé paměti :confused: ...Ted preventivně užívám Emulips anýz !!!
7. srp 2013 v 18:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari mysim ze ho bricho neboli....kdyz zacneme chovat tak se uklidni....

jinak dnes veer opet malo mlika tak vypil obe prsa- dohromady 80ml....tak sem nechtela uz trapit ani sebe ani jeho uvarila sem nutrilon a dala mu 30ml po lzickach.....
7. srp 2013 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Bolest, tvrdý prso, horkost...dneska odpo jdu k doktorce a jestli to bude zánět, tak mě čekají atb :confounded: :confounded:
8. srp 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Taky se mi malá vzteká - hlavně po kojení a pak ji začneme chovat a jako když utne... :grinning:
8. srp 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zvažuju koupit pro malou nosítko s novorozeneckou vložkou - nemáte některá s nějakým zkušenost?
8. srp 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Máme manducu. Vyzkoušeno třikrát, zatím. Poprvé, jak jsem ji tam dala, tak jsem se trochu bála - řvala a kroutila se tam, ale stačilo dvě minuty chodit (důrazně) po bytě a usnula jako špalek. Dokonce jsem i umyla nádobí - cinkání, bouchání, ohýbání se (normálně jí zvuky budí) - a fakt celou dobu klid. Chce to se neleknout, kdyby na začátku trochu plakaly, ne teda půl hodiny, ale minutu dvě. Jo a nezastavovat. Jsem si sedla a četla si a do minuty byla vzhůru a co že se jako nehejbem...
8. srp 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule taky máme manducu -dnes jsme byli s dětmi v knihovně a pohoda, ruce volné a Přéma spal jak dudek ... :sweat_smile:
8. srp 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Tak nic s toho mě teda naštěstí netrápí...tak nevím proč se tak vzteká...
A dnes sem koupila čaj-od 3 týdnů a hotovo-malý pil jako duha...pak že jim stačí jen mléko :confused:
8. srp 2013 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janesafari no my jsme také dávali vodu, protože jinak jsem ho měla u prsu pořád - ještěže se teď už trochu ochadilo ... :slight_smile:

jinak já jsem včera došla k MUDr. - hráz mám po nástřihu už pěkně zhojenou, ale mám nějakou reakci na stehy, takže tam mám takové bolestivé boule :frowning2: ... no tohle je snad to nejhorší z celého porodu, večer si pořádně už nemůžu sednout :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
9. srp 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Buď ráda :slight_smile: naštěstí jsem atb nedostala - malá ten zánět vytáhla a s odsávačkou dohromady prso už nebolí, jupíííí :grinning:
9. srp 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone @miranda77 Takže manduca, oki, děkuji :slight_smile:
9. srp 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 No u nás se teda neochladilo-pořád je tu 35-38 stupnů...je to šílené,za chvíli asi fakt vypotím duši...
Když nejsem propocená,tak potečená od mléka...ted už taky zase-malý usnul bez jídla a já sem ted celá mokrá...nestíhám prát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2013 ve 13:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari ...no však ono to k vám také dorazí :sweat_smile: ... taky jsem pořád ve sprše ...a taky peru ostošest, jen už to teď tak hezky neschne :confounded:
9. srp 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim holky po delsi pauze, vidim, resp. ctu, ze bojujeme s tim samym. Mala co hodinu u prsa, 5 min sosa, pak vytuhne, za chvili brekot, takze napr. rano 3x prso nez zabere poradne. No aby toho nebylo malo, rano jsem prostredni objevila ve vlasech ves :stuck_out_tongue_closed_eyes:, do toho rvala mala hlady, druha se skrabala. Takze jsem to psychicky nevydrzela, do strikacky nutros a spala 3-4 hodky. Cely den jsem vycesavala a lovila....taky davam vodu, pak jsem svarila trosku kminu a strikajdou si bere. A konecne ochlazeni.....
9. srp 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek