• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Tak pravá strana v pohodě-hnis vytekl a zahojilo se to...a ted levá strana-nateklá boule,červená až do fialova a břicho pořád bolí a je citlivé...To se asi bude hojit dlouho co?Zatraceně i s Císařem :cry:
Tobiášek je v pohodě a prospívá,ale u nás sem na tom blbě já :confused:
10. srp 2013 v 10:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari no já mám tohle asi s nástřihem - byla jsem s tou boulí u doktora, řekl, že tam abces není ... takže mažu dubovou kůrou ... vypadá to, že se to lepší, ale občas mi vyteče trošku hnisu, když to zmáčknu :confounded: ... čím to léčíš ty?
10. srp 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Sem si v kurzu pro těhule koupila Gel na hojení hráze-MITHRA- a mažu to tím...je to na porodní poranění a jizvy...uvidím do pondělí a zajdu si asi k Dr...stejně mám jít na kontrolu a na krev !!!
10. srp 2013 v 16:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari jo, jo taky mě poslal na krev - pořád se mu prý zdám nějaká bledá :D ... jak mě zná, tak prej ví, že to není moje barva :grinning:
10. srp 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka ahoj,byli jsme taky 8.8.dopadli jsme ok,naštěstí. Už aj ty prdíky má lepší,jen má ucpané oční kanálky,tak jsme byli i na očním-super doktorka-ta měla snad nalepovací řasy,hleděla na malého,jak kdyby nikdy neviděla mimčo :slight_smile: a ptá se mě,jestli to chcem nechat propláchnout :fearful: -copak jsem doktorka,abych věděla,jestli je to nutné!!!! tak jsem jí řekla,že si myslím,že se to po tech masážích zlepšilo,takže počkáme,co to udělá,že kdyžtak dojedem a oni mu to propláchnou---- :frowning2: do zprávy mě napsala-dle maminky zlepšení,maminka proplach nechtěla..... :fearful: doktorka za všechny prachy :wink: máte někdo zkušenost s ucpanýma oč.kanálkama???????? :fearful:
10. srp 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina Můžu se zeptat, jak se to u vás projevuje? Malá má takovy zelený ospalečky v jednom očku :frowning2:
10. srp 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Není,ale po zkušenosti s prvním porodem :astonished: už sem se předem připravila a nakoupila pár kousků kosmetiky asi za 1500,- jak pro sebe tak už i pro malého...Je to dost peněz,ale jednorázovně-na to poporodní období... :pensive:
A na krev mám nařízeno jít už s porodky a dostala sem i velké balení železa,které mám využívat...
10. srp 2013 ve 20:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janesafari tak já jsem v tomto směru byla naprosto nepřipravená ... a nějaké komplikace s nástřihem jsem vůbec nečekala :sweat_smile:
11. srp 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Tak to já v tom mém směru byla taky nepřipravená :confused: ...Ani ve snu by mě nenapadlo,že skončím pod kudlou...A to místo mám ještě víc fialové jako včera-asi hned ráno zajdu k Dr. -snad tam bude!!!Kdyby mě to aspon nebolelo...!!!
11. srp 2013 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari tak držím palce!!!
11. srp 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari tak jsem našla zajímavý článek o hojení ran :grinning: http://www.ulekare.cz/clanek/hojeni-ran-ovlivnuje-i-to-co-jime-15156
jdu se najíst :wink:
11. srp 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Taky držím pěsti, ať jsi brzo v pořádku.
12. srp 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A my odpo jdeme pro probiotika pro malou - ať žijou prdíci :frowning2: používáte nějaké?
12. srp 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule určitě,má to takové slepené,zalojdané,po každém vyspání,trošku mu z toho teče,po utřítí má očička úplně krásné :wink: tak nevím,jestli jít na ten průplach nebo ne----prý je to pro mimčo dost nepříjemné,proto musí rodiče-hlavně matky být venku,žeprý mimčo svážou do zavinovačky i s ručičkama a jdou na věc :frowning2: tož nevííííím :frowning2:
12. srp 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77
@jejule ...děkuju za podporu... :slight_smile:

Tak sem dnes byla v porodce a Dr.mě to bolavé místo zase kuchala a zaživa....jééééjda-to bylo hnusné...Už to bylo srostlé,tak mě to nějakou tyčinkou načala a pak to pinzetou roztáhla a rýpala se mě v břichu a mačkala,jestli je tam hnis...pak do toho místa napustila stříkačku a s peroxidem ,nebo čím,aby to vyčistila-no taky hrozná chutovka...pak mě to zasypala framykoinem a dala mě antibiotika...V pátek se mám dojít znova ukázat a kdyby se to nezlepšilo-jdu znova pod kudlu !!!
ALE K TOMU DOUFÁM NEDOJDE!!!Už ted mě strašila...ale doufám že se to spraví...Prej se to občas někdy -jednou za čas stane...a zase to musím vychytat já !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: uuuuufff
12. srp 2013 ve 13:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari ... jo, jo ...mně to také kuchal zaživa ... a tak se ti zanítily stehy? Nebo to je něco hlubšího? no teď už to snad bude dobré ...
12. srp 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina Máme to teda podobný na jednom očku :frowning2: velký ospalce, zalepený hlavně ráno,a le i mnohdy i přes den :frowning2:
12. srp 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
V místech-kde byly stehy je to v pořádku,ale kousek vedle to celé nateklo a s červené barvy to přešlo do fialové až zelenočerné-jako pořádná modřina to vypadalo a i dost bolestivé-no ale po dnešku uplně-zase chodím zhrbená jak stařenka,je to pěkně citlivé,jak se v tom porýpala...a už s toho teče i hnis,tak snad to bude do pátku dobré...Hlavně at nemusím zpátky pod kudlu-a znova se hojit po nějakém operativním zásahu :astonished:
12. srp 2013 ve 21:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari a řekla MUDr., co se stalo? Já to mám přesně v místě stehu ... pořád mi vytéká hnis, ale už to skoro nebolí a ta boule se zmenšuje ... tak si to odvážně potírám lihem :grinning: a přikládám řepíkový obklad a mažu dubovou kůrou :sweat_smile: ... je to proces, ale mám pocit, že se to lepší :pensive: ... Držím palce, ať se to hojí!!! Je to prostě smůla ... místo užívání si miminka člověk řeší nějaké svoje bolesti a není v pohodě ... :rolling_eyes:
13. srp 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Řekla jen to-že se to jednou za čas stane!!!A zrovna mě zase a na obou stranách!V papíře mám SHNISANOU LAPAROTOMII,REZISTENCE 1x3 CM,ZARUDLÉ,REZISTENCE DOSUD NENÍ ZCELA ZKOLIKVOVANÁ...Takhle tomu moc nerozumím,ale vzala s toho rozkuchaného místa i stěr,a v pátek se uvidí...
Zrovna si to přelepuju a ,,vložka" je plná hnisu...Říkala,že nemám kupovat drahé obvazy,že to mám ošetřit a dát na to vložku a přelepit...
Asi je dobře,že sem tam včera šla,když to ted vidím,jak zahnisané to je!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A taky držím palce,at se to hojí...!To sme vychytaly,co?Říkala ještě,že i ty vedra tomu asi pomohly!!!!!!
13. srp 2013 v 10:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari ...už aby to bylo za námi!!! :angry:
13. srp 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 To ano...pořád chodím,jako bych byla čerstvě po porodu...Už mě to nebaví,radši bych po venku lítala s kočárkem a ne se o něj opírala,aby to bylo snesitelné... :confused:
Je to pěkná otrava...

Jinak...pořád nevíme-která s nás porodila poslední??? :wink:
13. srp 2013 ve 21:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari podle toho, jak se cítíme, asi my dvě :sweat_smile:
14. srp 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari My jsme 15.7. a vy po nás, ne? :slight_smile:
14. srp 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek holky tak nase 6tydeni kontrola....6kg a 58,5cm a zatim teda jenom kojime...
14. srp 2013 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miranda77 No asi ano-řekla bych...my dvě se pořád ještě s porodu léčíme :sweat_smile:
@jejule Ty si porodila na můj termín :sweat_smile: a já porodila až 21.7. -je někdo kdo porodil až po mě??? :confused: :sweat_smile:
14. srp 2013 ve 12:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Já rodila o 3 dny dřív oproti mýmu termínu :slight_smile:
14. srp 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
jdu pozdravit po delší době, nějak to tady moc nestíhám s těmi dvěmi dětmi. Jsem asi neschopná či co, chlap pořád v práci, jsme vzhůru od 6 hod hodin od rána, a obě děti se mi podaří dát spát někdy v 21 hod, někdy i později. Ach jo.
@gingerone
@miranda77 holky, jste borky s těmi manducami, já jsem si ji koupila , ale prcek mi v ní hrozně řve, nevím jak to udělat, aby se mu v ní líbilo. Mně by to tak pomohlo, kdyby se mu v ní líbilo, bylo by to super, všechno bych si podělala přes den a nemusela bych chodit spát o půlnoci.

@miranda77
@janesafari holky, a teda to vaše trápení s tím hnisáním a tak, to není teda nic k závidění, nikdy jsem od nikoho tohle neslyšela, tak vás úplně lituji a přeji ať se vám vše brzo zahojí. Ten gel Mitra - tak tím mi mazali hráz u prvního v porodnici a teda mě to nesedělo, bylo to ještě horší než bez toho.
14. srp 2013 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas To sme teda dopadly ,co?Mě to pořád i dost bolí-hlavně v noci,mám co dělat,než se zvednu a vezmu si malého na kojení...
Dnes sem byla na krev,ale k Dr.sem se nedostala...
A v pátek hlavně at kontrola dopadne dobře-nechci v porodce zase zůstat a jít pod kudlu :cry:
14. srp 2013 v 18:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek