Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
janesafari
10. srp 2013
Tak pravá strana v pohodě-hnis vytekl a zahojilo se to...a ted levá strana-nateklá boule,červená až do fialova a břicho pořád bolí a je citlivé...To se asi bude hojit dlouho co?Zatraceně i s Císařem 😢
Tobiášek je v pohodě a prospívá,ale u nás sem na tom blbě já =-)
miranda77
10. srp 2013
@janesafari no já mám tohle asi s nástřihem - byla jsem s tou boulí u doktora, řekl, že tam abces není ... takže mažu dubovou kůrou ... vypadá to, že se to lepší, ale občas mi vyteče trošku hnisu, když to zmáčknu :-S ... čím to léčíš ty?
janesafari
10. srp 2013
@miranda77 Sem si v kurzu pro těhule koupila Gel na hojení hráze-MITHRA- a mažu to tím...je to na porodní poranění a jizvy...uvidím do pondělí a zajdu si asi k Dr...stejně mám jít na kontrolu a na krev !!!
miranda77
10. srp 2013
@janesafari jo, jo taky mě poslal na krev - pořád se mu prý zdám nějaká bledá 😃 ... jak mě zná, tak prej ví, že to není moje barva 😃
miranda77
10. srp 2013
spajkina
10. srp 2013
@rozalenka ahoj,byli jsme taky 8.8.dopadli jsme ok,naštěstí. Už aj ty prdíky má lepší,jen má ucpané oční kanálky,tak jsme byli i na očním-super doktorka-ta měla snad nalepovací řasy,hleděla na malého,jak kdyby nikdy neviděla mimčo 🙂 a ptá se mě,jestli to chcem nechat propláchnout 😕 -copak jsem doktorka,abych věděla,jestli je to nutné!!!! tak jsem jí řekla,že si myslím,že se to po tech masážích zlepšilo,takže počkáme,co to udělá,že kdyžtak dojedem a oni mu to propláchnou---- 😞 do zprávy mě napsala-dle maminky zlepšení,maminka proplach nechtěla..... 😕 doktorka za všechny prachy 😉 máte někdo zkušenost s ucpanýma oč.kanálkama???????? 😕
jejule
10. srp 2013
@spajkina Můžu se zeptat, jak se to u vás projevuje? Malá má takovy zelený ospalečky v jednom očku 😞
janesafari
10. srp 2013
@miranda77 Není,ale po zkušenosti s prvním porodem :-o už sem se předem připravila a nakoupila pár kousků kosmetiky asi za 1500,- jak pro sebe tak už i pro malého...Je to dost peněz,ale jednorázovně-na to poporodní období... |-|
A na krev mám nařízeno jít už s porodky a dostala sem i velké balení železa,které mám využívat...
miranda77
11. srp 2013
@janesafari tak já jsem v tomto směru byla naprosto nepřipravená ... a nějaké komplikace s nástřihem jsem vůbec nečekala :-N
janesafari
11. srp 2013
@miranda77 Tak to já v tom mém směru byla taky nepřipravená =-) ...Ani ve snu by mě nenapadlo,že skončím pod kudlou...A to místo mám ještě víc fialové jako včera-asi hned ráno zajdu k Dr. -snad tam bude!!!Kdyby mě to aspon nebolelo...!!!
miranda77
11. srp 2013
@janesafari tak držím palce!!!
miranda77
11. srp 2013
@janesafari tak jsem našla zajímavý článek o hojení ran 😃 http://www.ulekare.cz/clanek/hojeni-ran-ovlivnu...
jdu se najíst 😉
jejule
12. srp 2013
@janesafari Taky držím pěsti, ať jsi brzo v pořádku.
jejule
12. srp 2013
A my odpo jdeme pro probiotika pro malou - ať žijou prdíci 😞 používáte nějaké?
spajkina
12. srp 2013
@jejule určitě,má to takové slepené,zalojdané,po každém vyspání,trošku mu z toho teče,po utřítí má očička úplně krásné 😉 tak nevím,jestli jít na ten průplach nebo ne----prý je to pro mimčo dost nepříjemné,proto musí rodiče-hlavně matky být venku,žeprý mimčo svážou do zavinovačky i s ručičkama a jdou na věc 😞 tož nevííííím 😞
janesafari
12. srp 2013
@miranda77
@jejule ...děkuju za podporu... 🙂

Tak sem dnes byla v porodce a Dr.mě to bolavé místo zase kuchala a zaživa....jééééjda-to bylo hnusné...Už to bylo srostlé,tak mě to nějakou tyčinkou načala a pak to pinzetou roztáhla a rýpala se mě v břichu a mačkala,jestli je tam hnis...pak do toho místa napustila stříkačku a s peroxidem ,nebo čím,aby to vyčistila-no taky hrozná chutovka...pak mě to zasypala framykoinem a dala mě antibiotika...V pátek se mám dojít znova ukázat a kdyby se to nezlepšilo-jdu znova pod kudlu !!!
ALE K TOMU DOUFÁM NEDOJDE!!!Už ted mě strašila...ale doufám že se to spraví...Prej se to občas někdy -jednou za čas stane...a zase to musím vychytat já !!! :-p uuuuufff
miranda77
12. srp 2013
@janesafari ... jo, jo ...mně to také kuchal zaživa ... a tak se ti zanítily stehy? Nebo to je něco hlubšího? no teď už to snad bude dobré ...
jejule
12. srp 2013
@spajkina Máme to teda podobný na jednom očku 😞 velký ospalce, zalepený hlavně ráno,a le i mnohdy i přes den 😞
janesafari
12. srp 2013
V místech-kde byly stehy je to v pořádku,ale kousek vedle to celé nateklo a s červené barvy to přešlo do fialové až zelenočerné-jako pořádná modřina to vypadalo a i dost bolestivé-no ale po dnešku uplně-zase chodím zhrbená jak stařenka,je to pěkně citlivé,jak se v tom porýpala...a už s toho teče i hnis,tak snad to bude do pátku dobré...Hlavně at nemusím zpátky pod kudlu-a znova se hojit po nějakém operativním zásahu :-o
miranda77
13. srp 2013
@janesafari a řekla MUDr., co se stalo? Já to mám přesně v místě stehu ... pořád mi vytéká hnis, ale už to skoro nebolí a ta boule se zmenšuje ... tak si to odvážně potírám lihem 😃 a přikládám řepíkový obklad a mažu dubovou kůrou :-N ... je to proces, ale mám pocit, že se to lepší |-| ... Držím palce, ať se to hojí!!! Je to prostě smůla ... místo užívání si miminka člověk řeší nějaké svoje bolesti a není v pohodě ... 8-(
janesafari
13. srp 2013
@miranda77 Řekla jen to-že se to jednou za čas stane!!!A zrovna mě zase a na obou stranách!V papíře mám SHNISANOU LAPAROTOMII,REZISTENCE 1x3 CM,ZARUDLÉ,REZISTENCE DOSUD NENÍ ZCELA ZKOLIKVOVANÁ...Takhle tomu moc nerozumím,ale vzala s toho rozkuchaného místa i stěr,a v pátek se uvidí...
Zrovna si to přelepuju a ,,vložka" je plná hnisu...Říkala,že nemám kupovat drahé obvazy,že to mám ošetřit a dát na to vložku a přelepit...
Asi je dobře,že sem tam včera šla,když to ted vidím,jak zahnisané to je!!! :-p
A taky držím palce,at se to hojí...!To sme vychytaly,co?Říkala ještě,že i ty vedra tomu asi pomohly!!!!!!
miranda77
13. srp 2013
@janesafari ...už aby to bylo za námi!!! ]-(
janesafari
13. srp 2013
@miranda77 To ano...pořád chodím,jako bych byla čerstvě po porodu...Už mě to nebaví,radši bych po venku lítala s kočárkem a ne se o něj opírala,aby to bylo snesitelné... =-)
Je to pěkná otrava...

Jinak...pořád nevíme-která s nás porodila poslední??? 😉
miranda77
14. srp 2013
@janesafari podle toho, jak se cítíme, asi my dvě :-N
jejule
14. srp 2013
@janesafari My jsme 15.7. a vy po nás, ne? 🙂
rozalenka
14. srp 2013
zdarek holky tak nase 6tydeni kontrola....6kg a 58,5cm a zatim teda jenom kojime...
janesafari
14. srp 2013
@miranda77 No asi ano-řekla bych...my dvě se pořád ještě s porodu léčíme :-N
@jejule Ty si porodila na můj termín :-N a já porodila až 21.7. -je někdo kdo porodil až po mě??? =-) :-N
jejule
14. srp 2013
@janesafari Já rodila o 3 dny dřív oproti mýmu termínu 🙂
olgas
14. srp 2013
Ahojte holky,
jdu pozdravit po delší době, nějak to tady moc nestíhám s těmi dvěmi dětmi. Jsem asi neschopná či co, chlap pořád v práci, jsme vzhůru od 6 hod hodin od rána, a obě děti se mi podaří dát spát někdy v 21 hod, někdy i později. Ach jo.
@gingerone
@miranda77 holky, jste borky s těmi manducami, já jsem si ji koupila , ale prcek mi v ní hrozně řve, nevím jak to udělat, aby se mu v ní líbilo. Mně by to tak pomohlo, kdyby se mu v ní líbilo, bylo by to super, všechno bych si podělala přes den a nemusela bych chodit spát o půlnoci.

@miranda77
@janesafari holky, a teda to vaše trápení s tím hnisáním a tak, to není teda nic k závidění, nikdy jsem od nikoho tohle neslyšela, tak vás úplně lituji a přeji ať se vám vše brzo zahojí. Ten gel Mitra - tak tím mi mazali hráz u prvního v porodnici a teda mě to nesedělo, bylo to ještě horší než bez toho.
janesafari
14. srp 2013
@olgas To sme teda dopadly ,co?Mě to pořád i dost bolí-hlavně v noci,mám co dělat,než se zvednu a vezmu si malého na kojení...
Dnes sem byla na krev,ale k Dr.sem se nedostala...
A v pátek hlavně at kontrola dopadne dobře-nechci v porodce zase zůstat a jít pod kudlu 😢

Začni psát odpověď...

Odešli