• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Ahoj holky :slight_smile: Dřív jsem v téhle diskuzy byla hodně než jsme si založili soukromou :slight_smile: Napsali jsme toho tady hooodně :slight_smile: Tak sem občas na Vás mrknu :slight_smile: No, a koukám, že všude je to stejné. jen jsem Vás hrozně na rychlo projela a taky si koukám užíváte :frowning2:
14. srp 2013 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak teda nevím-asi ty hormooony se mnou pěkně ,,mlátí"...ale když vidím těhuli,chce se mě brečet a chtěla bych to břicho zpátky,a na druhou stranu když sleduju malého,tak sem štastná a sežrala bych ho pohledem...Mám takové slabé chvilky-kdy se prostě i rozbrečím...Ste taky tak rozhozené??? :confused:
14. srp 2013 v 19:42  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari no hlavně ať ti to v pátek dopadne dobře, protože jít ještě do nemocnice, tak to by byl mazec. Já bych z toho byla úplně hotová,hlavně psychicky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2013 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@olgas ... mně v manduce pláče jen za začátku, když ho tam dávám ... pak ho chůze ukolíbe a spinká :grinning:
14. srp 2013 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari tak já jsem si dnes dokonce sedla a ani to nezabolelo (po 4týdnech :astonished: )... tak snad jsme na cestě k uzdravení :slight_smile:
14. srp 2013 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky maminky, omlouvám se že se ozývám až ted.. vypadá to, že jako poslední jsem asi porodila já - 27.7. v 19:40h se nám narodil ,, malej ,, Honzíček a naše míry ? 4040g a 52cm :wink: můžu říct, že jako prvorodičce mi dal pěkně zabrat! Porod prostě příšernej! Ale malej za to stál !!! Láska na první pohled :slight_smile:) :slight_smile:
14. srp 2013 ve 20:28  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko :grinning: si pamatuju ... soukromníci
14. srp 2013 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@miranda77 Když mi už jsme se pak nějak rozjeli a bylo na čase se zamknout :grinning: Divošky :grinning:
Jak to zvládáš?
14. srp 2013 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@macabitt Tak sem byla asi předposlední :sweat_smile: Malý byl teda ,,drobek"- o kilo víc jako my a tak sme měly skomplikovaný porod,že si následky ,,užívám" doted :cry: Chodím po doktorech a sem na práškách (antibiotika a železo ještě na několik měsíců :stuck_out_tongue_closed_eyes: )...

Večer před spaním sem se šla ještě vyčůrat a nešlo to-takové křeče v břiše v místě té jizvy,sotva sem se odplazila ze záchodu...Sem myslela,že hned jedeme zpátky do porodky,ale pak to přešlo :confused: Ale sem se tu chvíli pěkně zapotila..uuufffff... :astonished:
15. srp 2013 v 08:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@macabitt PS:Porod překonal i ten strašný co sem měla s Nellou-sem v šoku ještě doted...Ale jak říkáš-malý za to stál,je nádherný a užasný a miluju ho !!!
15. srp 2013 v 08:22  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@olgas Já to samé, v manduce jí musím "uchodit", jinak se vrtí a brečí. Chce to zapnout a honem vyskočit a rázně chodit pár minut, u nás to funguje, hlavně nenechat na začátku bez toho velkého natřásání chůzí. Pak už můžu normálně pracovat.
15. srp 2013 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari Naprosto stejně :sweat_smile: taky bych ji chvílama chtěla mít zpátky v břiše a pak, když se na ni dívám, tak bych ji láskou snědla :grinning:
15. srp 2013 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko no já jsem ze začátku moc nepříspívala ... chodila jsem do práce ...nebyl čas :wink: ... Začíná se to lepšit ... :grinning: už vyjdu i schody do patra bez zadýchání a sednu si i bez několika polštářků pod zadkem :sunglasses: ... mimísek mi dělá radost, přibírá a na prdíky nám funguje Espumisan ... :sweat_smile:
15. srp 2013 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari :rolling_eyes: no pořád taky přemýšlím ... dvakrát sekce a teď kleště ... co to s těma porodoma u nás je :sweat_smile:
15. srp 2013 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@miranda77 Jen shoda náhod :wink:
15. srp 2013 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Malá mi při kojení usíná :frowning2: dopoledne se vztekala a teď už rovnou po jednom zatáhání usne :frowning2: já už fakt nevím :frowning2:
15. srp 2013 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule ... budit, budit budit ... mně usne po chvíli, tak ho zvednu a jdu ho třeba přebalit, aby se probudil, pak ho zase zvedám na odříhnutí ... lepší se to. Ale někdy mám pocit, že jsem místo dudlíku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ten zuřivě plive
16. srp 2013 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone hm, tak u nás nepomáhá ani to natřásání, řve sice méně , ale stále řve. :unamused:

@jejule
@miranda77 holky, tak já řeším zcela jiný problém, u nás by byl taky nejraději u prsa a spí dost málo na můj vkus. Třeba dneska je od 4 hodin od rána vzhůru, v sedm na chvilku usnul - tak na půl hodiny, pak ještě jednou na čtvrt hodiny a pak jsme šli ven, tak to spal hodinku a půl, pak zase vzhůru a teď vytuhnul na 10 minut a ten starší mi ho zase vzbudil. :rolling_eyes: :rolling_eyes: mě už z toho fakt klepne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2013 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky sem preventivně koupila Espumisan-asi 3x mě po koupání strašně plakal,ani nakojit nešlo...pak ho to tak unavilo,že usnul a najedl se později...Tak dávám preventivně ty kapky a dám mu cucnout před koupáním,chvilku ho nechám to strávit,okoupu a dám spát...a takhle teda nás nic nechytne a nebrečí...Ale i tak je to poklad,když čtu co vám dělají vaše mimča-tak Tobík je zlatý :sweat_smile: ...Jen sebe pořád léčím-dnes sem byla na kontrole,byl tam zas jiný Dr.-hleděl na tu moji hnisavou jizvu a že to ještě neviděl !!!Stěr potvrdil nějakou bakterii,mám dobrat antibiotika a ránu větrat...Zatím to není dobré,ale lepší se to-mám prej vydržet !!!
16. srp 2013 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@olgas ,,, no neboj nás to možná taky čeká ... někdy bývají děti spavé a pak se to otočí :rolling_eyes:
17. srp 2013 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari ... tak to je super, že se to lepší ... mě leze ven ten zhnisaný steh ... :unamused: každopádně to už tolik nebolí :slight_smile:
17. srp 2013 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@miranda77 Včera už sem si říkala sama,že je to lepší...a ted ráno s toho zase začalo téct a bolí mě to-nemůžu ani dlouho sedět ani dlouho chodit...tak nevím jak dlouho se to potáhne :confused:
17. srp 2013 ve 12:44  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Která z vás odstříkává a už musela dát mlíčko s flašky?Malý se už napije i s flašky,když sem potřebovala odjet a nechtěla sem prcka v tom horku sebou vláčet po uřadech...Ale nevím vlastně množství...ted má měsíc a mamka mu dala ve flašce 50ml... :wink:
19. srp 2013 v 15:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari já myslím, že už dají tu 100, ale lepší dávat po menších dávkách - nebudou zbytky :sweat_smile:
19. srp 2013 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari já jsem dávala UM a vypil 60ml. :wink: to množství, bych spíš nechala na prckovi, kolik potřebuje. :wink:
19. srp 2013 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@miranda77 Jo to určitě dají, a ten můj prcek je jedlík-ale nemá klapku,se přejí a pak to z něj vyletí...Tak i u prsa ho nechám max půl hodky a odtrhnu ho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kolik do flašky-přesně nevím :confused: To už si nějak nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2013 v 16:09  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@olgas Ale jak sem už psala-ten můj prcek nemá klapku pije a pije...Mléka mám dost,klidně mu odstříkám i 100ml a víc,ale zas ho nechci překrmit-už má pěkné škraně... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. srp 2013 v 16:12  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari na kazdem umelku musis mit i doporucene davkovani....
jinak ja si maleho jeste vazim kolik vypije....a nas rekord je zatim 190ml....:slight_smile: jinak bezne pije kolem 100-120ml....ale jenom kojime....
19. srp 2013 ve 22:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozalenka Já taky jenom kojím,ale nevím kolik mu odstříkat,když musím odjet bez něj...no asi mu nachystám 100ml a když mu pochybí-dokrmím jak dojedu...ale mám i zásoby v mražáku,malý ode mě nestíhá pít,protože toho dost naspí :sweat_smile:
20. srp 2013 v 08:50  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a vážit nemám doma na čem... :confused:
20. srp 2013 v 08:51  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek