• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@janesafari ja u Denisky taky nemela na cem vazit a byla sem z toho uplne nervozni...ona furt brecela ....ja tehda mela ty vysoke horecky a mleko jsem z toho mela jak vodu...ona nepribyrala a tak mela asi hlad....tak ted prvni co jsem porizovala byla vaha na mimca....stala me asi 600kc...a su velice spokojena ze ju mam....uz prestavam pomalu vazit pokazde....ale sem tam jeste zvazim.hlavne mam velke problemy zapamatovat si ze ktereho prsa a v kolik hodim pil...takze zapisuju jak blbka...
20. srp 2013 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Já sem zapomínala vážit i v porodce...Ted bych vážila jen občas-se stavím aspon u Dr. v čekárně je váha,tak si malého zvážím,jen at mám přehled,kolik přibral... :sweat_smile: A prsa si taky nepamatuju,ale poznám to podle toho,jak je které plné a tvrdé...a často odmítá levé prso-jen v noci je mu to jedno! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2013 v 17:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone a @miranda77 Holky, od kolika týdnů jste tam prcky nosili? Mám půjčenou manducu na zkoušku a když jsem řekla, že malé je 5 týdnů, tak se moc netvářili, že je vhodná :unamused:
21. srp 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule skoro hned, co jsme doma ... máme novorozeneckou vložku a kila nám také přebývají :sweat_smile: ... no není to nošení na hodiny
21. srp 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Tu integrovanou v tom nebo ještě nějakou speciální?
21. srp 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule tu inegrovanou ...
ale když jsem se ptala fyzioterapeutky na nošení v manduce, tak se také netvářila ... to oni asi musí :wink:
21. srp 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Tak na hodinku maximálně a ne každý den, prvně kolem 6. týdne. Vypadala spokojená, nemyslím, že krátkodobé nošení jim ublíží, navíc už měla silné svaly na krku, na bříšku vydrží zvednutou hlavičku klidně 2 minuty bez kývání, tak se nebojím...
21. srp 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Malá mi v tom usla :slight_smile: ale jak píšu, v pondělí měla 5 týdnů, tak nevím jestli přeci jen není moc brzo :unamused: navíc, jak je malá, tak jí nožky rozhodně nelezou ven...
22. srp 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Ono ven lézt nemají, jak je má pokrčený, tak se jí opřou chodidlama o tu látku ještě vevnitř. Četla jsem, že tak malá právě nožičky dát ještě tolik od sebe nezvládne, takže můžou být vevnitř, hlavně mít kolínka výš než zadeček. Vypadalo to celkem pohodlně.
22. srp 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone V obchodě mi právě řekli, že ven lézt mají, tak já teda nevím :frowning2: To jo, to vypadalo a usla mi v ní, tak si říkám, že by přeci neusla, kdyby se jí to nelíbilo, že...
22. srp 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi sem ted mimo mísu jak se říká,ale co je ta manduca???
22. srp 2013 v 11:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. srp 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule V českém návodu v krabici od manducy je napsáno: "nohy zůstávají v nosítku", tak teda nevím...
Kdyby se jí to nelíbilo, nespala by nebo až za dlouhou dobu, až by se uřvala k vyčerpání, toho bych se nebála.
22. srp 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Díky-mám ji doma!!! Měla sem to u Nellči a mám ji i ted.......já jen tomu říkám ,, KLOKANKA" :sweat_smile:
Šly ste na mě s jiným názvem :sweat_smile:
22. srp 2013 v 18:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gingerone Tak sna je to ok :slight_smile: usne mi v tom po 2 krocích :grinning:
23. srp 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule V tom případě je jí určitě dobře :slight_smile:
23. srp 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Doufám :slight_smile:
23. srp 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes sem zase letěla k Dr...na jizvě zase boulička a pěkně krvácela...Už se to táhne 5.týden :confused: ....ach jo!!!A kdyby jen tohle-tolik starostí k tomu-ještě lítám po advokátech :cry:
A to sem si říkala,že když sem neměla čas odpočívat jako těhule,tak budu v klidu aspon v šestinedělí----ale opak je pravdou...já snad skončím o psychouše :confused: :rolling_eyes: :pensive: :fearful:
23. srp 2013 ve 20:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari V úterý mi končí šestinedělí - rána konečně přestala hnisat a zavřela se, snad vypadávají poslední stehy... Vydržaj, ještě před dvěma dny to vypadalo také katastrofálně ... rána hnisala i krvácela na dvouch místech ...
24. srp 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Mě šestinedělí končí příští neděli-snad to do té doby bude už o.k....Už se to táhne fakt dlouho-jizva už vypadá celkem schopně,už není tak hnusná a pokrčená,ale rovná a fialová-až na tu hnisavou bouličku-snad to na tom místě nezůstane nějaké hnusné..nechci to zatím ničím natírat-je to živé,tak dávám jen ten sypký framykoin od Dr...
Na kontrolu na gyndu jdu už ted ve středu,protože pak mají zase dovču a nechce se mě jít na ko až 8 týden po porodu...Po gyndě pojedu zrovna s malým na ko kyčlí...Tak v jeden den snad smáknem vše co je třeba :confused:
24. srp 2013 ve 14:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ženy,chtěla bych se zeptat,zda jste nechávali své děti nebo necháte nyní narozené ratolesti očkovat-Synflorix a Rotarix????????? Já jsem chtěla,ale když jsem se dočetla,kolik to má vedlejších účinků a že to mimčům oslabuje už i tak nízkou imunitu,tak váhám. Ale zas si to nechci někdy v budoucnu vyčítat,kdyby něco chytil :wink: :frowning2: . Díky za odpovědi :slight_smile:
24. srp 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v 4 týdnech měl prcek kilo navíc a 7 cm...jestli dobře měřím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rosteme si jako s vody (mléka :grinning: ) Nerostou nám ty děti nějak rychle??? :confused: Za chvíli bude s kojence batole,pak to začne chodit,mluvit,atd...Nechci aby to uteklo tak rychle :cry: ...Vždyt se teprv narodil :pensive:

A očkování si též nechám poradit :confused: :sweat_smile:
24. srp 2013 v 18:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina mi rotaviry ockovat nenechavali..ani ted ani u Denisky...jinak 3,zari jdeme na prvni ockovani..prvni hexa a prevenar 13...to jsme nechavali i Denisce...budou mit ockovani stejne....ve dvou letech urcite nechame naockovat i Tiborka proti tbc....i Deniska byla...
24. srp 2013 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka díky za odpověd´,budu se muset nějak rozhodnout, :slight_smile:
25. srp 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina rotarix určitě očkovat nenechám, Synflorix bych asi nechala, to jsem nechávala i u prvního. TBC očkovat nebudu, u Kuby nebyla žádná reakce , ale mezitím to zrušili. A jak jsem se na netu dočetla , tak očkovat TBC ve 3 letech nemá cenu. Ale nemůžu to teď najít, až to najdu, tak vám sem hodím odkaz.
25. srp 2013 ve 22:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@olgas muj nazor je ze ockovat proti tbc urcite vyznam ma....ale jak rikam je to muj nazor a nechci se hadat....mi nechavali hlavne z duvodu ze moje mamka ma sarkoidozu plic a porad chodi na plicni...a tam se setkava s barcim....ale jak rikam..muj nazor..
27. srp 2013 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně taky jde o tu látku, která to očkování nosí...nesmí to být rtuť...

My máme hexu odloženou na půl roku :slight_smile: a nic navíc očkovat nebudem.
27. srp 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule proc az na pul roku???
27. srp 2013 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čím později tím líp. Imunita miminka se právě tvoří až okolo toho půl roku :slight_smile: takhle dostane jen 2 plus 1 injekci a ne 3 plus 1...
27. srp 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek