• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@miranda77 Doufám doufám, ale papír snese všechno ... :angry:
27. srp 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule ... rodiče, aby byli odborníci na všechno ... zdravotnictví, školství ... prostě to s třemi dětmi už nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , věřím papíru :grinning:

http://www.rozalio.cz/
28. srp 2013 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se rozhodli,s povinným očkováním dáme ještě Synflorix na pneumokoky :wink: snad to bude ok bez vedlejších účinků :frowning2:
28. srp 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 To každopádně :grinning: musíme nastudovat úplně vše :grinning:
28. srp 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak šestinedělí mě končí ofic až od neděle,ale dnes sem byla na kontrole na gyndě...Moje Dr.byla taky překvapená,jak se mě porod skomplikoval,ale byla ráda,že sem to nevzdala a pomýšlím ještě na to třetí dítě :sweat_smile:
Podle zprávy a i podle ní,malý jak se v bříšku přetáčel hlavou dolů,tak se zamotal do pupečníku a už se nemohl vymotat,takže pak při porodu ,,visel" za nohu a nemohl postupovat dolů a taky bylo špatně,že se nedařilo prasknout vodu..A krev sem dostala pak na JIPce proto,že sem stratila více krve při té operaci...Tak pokud vletíme na to třetí-tak s porodem je to 50 na 50 jakým způsobem porodím-to už budu hlídaná....tak uvidíme.Jinak-znova mám díru v břiše,Dr.mě to zase kuchla a vyčistila,tak jen doufám,že už to bylo naposled a už se to zahojí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jinak sem tam dole v pořádku apod...A mám i jakousi antikoncepci,ale bude mít učinek až za týden :confused: ale určitě mě to nevadí-ještě chvíli počkám...Už některá z vás sexovala???!!? :fearful: Já se zatím ještě nějak necítím...a stejně není ještě ani kde a není čas :sweat_smile: a ani nálada...
Jo amimochodem-abych toho všeho neměla snad málo---tak včera Nellču shodil kůn a svezla se ,,rychlou" do špitálu...ale naštěstí měla přilbu a odnesla to jen naštípnutá ruka,kterou má na pár týdnů v dlaze :astonished: ...a v mezičase teda lítám já po Dr. a po advokátech............................................vůbec se nenudím-a ani nevím,v jakém stadiu je postavený náš dům...ted se tam jedu podívat :sweat_smile:
28. srp 2013 v 18:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari noooo dobre ty....:grinning:
jinak Tiborek mel vcera 2mesice....ja su na kontrolu na gyndu objednana az 5 zari....ale aj se trochu bojim- jizvu mam hlubokou jako krava....aj ten muj chlap to chtel videt tak se na to dival....a sam rekl ze je to luxusni svihanec....no a sexovat jsem si zatim jeste netroufla...chut by sice i obcas byla ale unava je teda vetsi:frowning2:
28. srp 2013 ve 22:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Jakou máš antikoncepci? Zjišťujeme, jaký jsou možnosti co se antikoncepce týče...
29. srp 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule ja mela u Denisky Azalii....a hruza skoro cely mesic jsem s tim slabe krvacela....ted nevim jestli si mam nechat napsat nejake prasky nebo to budem resit jenom kondomem....asi se budu radit s dr....
29. srp 2013 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule
@rozalenka No napsala mě teda tu AZALII,když plně kojím,že tahle anti tomu nevadí-napsala mě ji na půl roku,mám to brát v kuse bez pauzy a pak po tom půlroce mě dá jinou...Zmínila se o tělísku,ale nechci nic dlouhodobého,jestli chci to třetí,že? :sweat_smile:
No tak uvidím-snad to bude o.k.-včera sem to začala brát.... :slight_smile:
29. srp 2013 ve 12:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka tak přesně tu mi dnes předepsala, ale zase hormony...
29. srp 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tak snad už to je poslední "řezání" ne? Já půjdu na kontrolu příští týden- tento týden dovolená :sweat_smile: ... ale snad je vše OK.
Chuděrka Nelinka :confounded: ... takovýhle závěr prázdnin
29. srp 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Já doufám,že to bylo poslední pitvání...A co se týče té krve-četla sem si propouštěcí zprávu,poztrátová anémie hrazena 2x EBR a 2xČPM...při sekci krevní ztráta 1000ml...Zprávu mám momentálně doma,ale moc tomu všemu stejně nerozumím,je to samá zkratka :confused:
Takže asi tak...A Nella už je zase jako s divokých vajec,já se fakt nenudím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2013 ve 20:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari já jsem měla krevní ztrátu 1300ml a transfuzi jsem nedostala :sweat_smile: ... tak tomu tedy nerozumím
29. srp 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Nevím moc se v té zprávě nevyznám...v jednom odstavci je ztráta 800 ml a v dalším 1000ml...tak jestli-že by se to mělo sečíst?Fakt se v těch zkratkách a tak.vůbec nevyznám...Ani sem nikde nenašla,kdo mě operoval
A mimochodem-stále mě to hnisá ...Uvidím,jaké to bude po víkendu :confused:
30. srp 2013 v 16:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari ... no kdyby se to sečetlo, tak bych se nedivila té transfuzi .... MUDr. říkal, že od 1,5l je to život ohrožující ztráta.

Jinak to hnisání u mě bylo nejhorší den předtím než se to"zatáhlo" ... padla z toho na mě depka, protože mi přišlo, že se to zhoršilo a druhý den to bylo najednou o 1000% lepší ...tak držím palce!
31. srp 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 tak asi to bude dohromady těch 1800ml,když mě všude píšou -POOPERAČNÍ PRŮBĚH KOMPLIKOVÁN POZTRÁTOVOU ANÉMIÍ...Asi bych jen tak nedostala 2 ,,pytlíky" krve...
Jinak už zase mám prasklé bradavky...Prcek pije tak často a hodně,že moje prsa nestíhají být v klidu a sou rozžužlané :sweat_smile: :confused:
31. srp 2013 v 10:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek holky jak se mate??a co deticky???ja jsem celkem zoufala- Tiborek ma dva mesice a tyden a uz ma skoro 7kg....:frowning2: ja chtela miminko a ne velkeho kluka....uz ho pomalu ani neunesu.... :unamused:
31. srp 2013 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka ahojky, tak my máme v 6ti týdnech 4,5kg a už se taky pronese :grinning:
31. srp 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my v 6ti týdnech 5300 a 57cm ... taky jsem chtěla miminečko :angry: jako @rozalenka
@janesafari no já jsem Přémovi narvala dudlík :sweat_smile:
1. zář 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme s prckem poradnu v uterý,tak budu vědět aktuální míry...Taky mám pocit,že roste před očima-hlavně v noci se mě zdá těžký,když ho vytahuju s postýlky na kojení... :sweat_smile:
1. zář 2013 ve 13:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, porodila jsem 13.7. holčičku a jelikož moje kamarádky mají už děti odrostlé nebo zatím žádné, hledám pohodovou maminu na procházky s kočárkem,příjemný pokec při kávičce a třeba i později navštěvování různých kurzů pro miminka. Malou miluju, ale už mi přes den chybí nějaká ta normální komunikace :grinning: ...jinak se asi zblázníííím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bydlím v Praze 10- rozhraní Vršovic a Vinohrad :grinning:
1. zář 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak -ode dneška už nejsem ,,šestinedělka"...na tento moment sem se těšila,že už bude vše v pohodě a relativně v klidu apod...a zatím stále nejsem fit !!!Tobiášek krásně prospívá a roste před očima a je to poklad a já se stále ,,léčím" :frowning2:
Zítra máme poradnu-tak sem zvědavá na ty míry a ve středu s Nellou na kontrolní rentgen... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2013 v 11:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme meli prvni sex asi po mesici, jeste v sestinedeli, ale uz jsem nespinila, nic. Prvnich par sexu to trosku bolelo, teda na zacatku, v prubehu aktu to vzdycky polevilo - ale to se dalo u prvorodicky po nastrihu asi cekat. Ted uz uplne vklidu.... A orgasmy bez nadsazky lepsi nez pred porodem...
3. zář 2013 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krom sexu teda uz tak celkove ziju normalnim zivotem:slight_smile: Jezdim na bruslich, na kole, chodime na hory, ted od zari uz snad i zacnu zase behat (mela jsem poraneny mocak pri porodu, tak to jeste moc neslo)... To prece ani neni dobre na psychiku, uzavirat se do nejake bubliny s miminem a nedelat veci, co jsme bezne delavaly..
3. zář 2013 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlasim prvni ockovani za nama...snad nebudou zadne reakce
3. zář 2013 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie A jak vše kombinuješ s kojením? :slight_smile: Taky se snažím normálně fungovat, ale prostě kojit po 2 hodinách mi moc volnosti nedává...
3. zář 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie @jejule ... taky kojím přes den co dvě hodiny, takže běhat a jezdit rychle :grinning:
3. zář 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 @jejule No bohuzel jsem dokojila s koncem sestinedeli :frowning2: Takze jsme na UM. S kojenim se to ale taky dalo, kojili jsme co 3h, a za to dobu se dalo stihnout vse krom hor - a to mivame malou s sebou v manduce, takze (by) taky nebyl problem. Jo akorat teda behat neslo s tema nalityma kozama :grinning:
3. zář 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie ... tak alespoň, že na kojení klaplo to šestinedělí!!! Chvíli jsem také myslela, že teď potřetí budu bez mléka, bez kojení, ale pak se to spustilo ... ale už jsem se těšila na tu volnost - třeba jít do hospody a dát si piňakoládu ... :sweat_smile:
3. zář 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 no právěěěě :grinning:
3. zář 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek