• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@jejule ... no v létě je to ještě dobrý ... ale v zimě bude hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky já stále plně kojím,malý je tak často přisátý,že si dělá pěkné zásoby-a stále ještě i mimo kojení odstříkávám...Už ne tak často,ale když malý někdy spí i 4 hodiny,tak se musím zbavit té zátěže :grinning:

A dnes poradna v 6 týdnech-váha 5000 g a výška 60cm...zase máme kulaté čísla :sweat_smile:
Jinak u mě stále žádná větší změna,stále nejsem zcela zahojená ! :rolling_eyes:
3. zář 2013 v 19:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek holky tak ja zatim taky plne kojim....zadny staly rezim nemame...nekdy je to po hodine a nekdy vydrzi i ctyri...v noci i sest....nejak to zatim nehrotim stejne s tim malym urvankem nikam nechodime- spis jen venku kocarem a tak..tento tyden by nam melo dojit taktez nositko- podobne jako manduca tak su zvedava jak v tom bude chtet byt...hodlam chodit s Deniskou opet na cviceni deticek- tak doufam ze kluka hodim do nositka a budu moct s Deniskou tak chodit....nechci ji o to osidit...
3. zář 2013 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
@janesafari slušná váha v 6ti týdnech, my jsme měli 4700g a to jsem si myslela, jaký není obřík. :sweat_smile: Kolik že měl tvůj malý váhu při narození?

@rozalenka hele, nechci se nějak vracet k očkování. Ale jen tohle mám k tomu TBC: http://www.vakciny.net/PORADNA/Temata/P_TBC.htm
Ne že bych nebyla příznivcem očkování, ale dost dlouho jsem si vyčítala, že jsem u prvního to TBC nedořešila a pak jsem dostala odkaz na tohle .

@miranda77 ty jo tož vidím, že vy jste nás s váhou překonali ještě víc . A já si fakt myslela jakýho nemám obříka. :sweat_smile:

@jejule já měla u Kuby taky Azalii jako @rozalenka a úplně v pohodě, bez špinění a i když jsem nekojila ,tak jsem ji brala a byla jsem spokojená. Půjdu do ní znovu. :wink:
3. zář 2013 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas k tematu ockovani tbc se uz radeji vracet nebudu- i pres clanek na to mam svuj nazor ale nikomu ho nenutim...tod vse:slight_smile:
jinak mi sme snad s vahou utekli vsem...v 6tydnech mame 6kg a ted jsou nam dva mesice a neco a mame 7kg:slight_smile:no vcerejsi ockovani zvadl hezky ale v noci a ted mame trochu teplotu....37,5 a jsme trochu nevrli...snad to brzo prejde.
4. zář 2013 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, vy máte macky :slight_smile: Malá má 2,5 měsíce a 4,3kg :slight_smile: Ale je pravda, ze se narodila a mela 2,4kg...takze uz skoro dvojnasobek
4. zář 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas Při narození 3300g a 50 cm...Je k prsu přisátý jako pijavice :sweat_smile:

Jinak od včerejšího večera mě to hnisá zase víc...Vím že to tady stále opakuju,ale už mě to fakt deptá... :angry: V uterý jedu s Nellou zase na rentgen,tak se snad stavím zase prudit i do porodky,at se mě na to podívají-jestli se to nespraví samo do té doby :rolling_eyes:

Všechny už používaté ,,klokanku" a jak si tak brzo mimčo udrží hlavičku?Já ani nevím,kde sem ji při tom balení zbalila,abych ji taky vytáhla !!!
4. zář 2013 ve 20:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas Takže chápu-li dobře,po dobu užívání Azalie ani není menstruace ?! když se užívá bez pauz...U Nelly sem dlouho žádnou antikoncepci neměla (snad rok),tak nemám v tomhle skušenost...
4. zář 2013 ve 20:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari ne není menstruace. :wink: Tak to teda přibíráte tryskovým tempem, my měli 3700g při narození.
A teda to hnisání nezávidím, ale je divný, že se ti to vůbec nehojí. :unamused:
4. zář 2013 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas A jak dlouho si Azalii užívala?Mě Dr.předepsala na půl roku a pak že mě dá něco jiného-tohle mám asi jen na tu dobu počas kojení...
A s tou jizvou mě to fakt už nebaví-šestinedělí za mnou a já pořád nejsem ,,zahojená"...Už bych i začala cvičit a jezdit na bruslích,ale nemám odvahu :confused:
5. zář 2013 v 08:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari já jsem Azalii brala i když jsem už nekojila. :wink: a půjdu do ní znovu :slight_smile: a to by mě zajímalo co jiného by ti chtěla dát, když budeš ještě nejspíš kojit ne??
5. zář 2013 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari No klokanknu jsem zavrhla prave, tam mi mala visela za rozkrok, vubec se ji to nelibilo, a tu hlavicku to taky moc nedrzelo, bylo to takove nepevne.. Manduca je mnohem lepsi, to dite mas celem k sobe a je tam takova "kapsa", ktera se rozepne, tim se ta nosici cast protahne a dosahne az na hlavicku - a drzi ji tim
5. zář 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas No chci kojit minimálně těch 6-12 měsícu,když to půjde...a jak k Dr.půjdu,tak se s ní domluvím-jí můžu říct,at mě ji ještě nechá,když mě bude vyhovovat... :sweat_smile:
5. zář 2013 v 11:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Tak o tom sem ani nevěděla-to mě nějak uniklo...mám koupenou jen klokanku,protože mě to vyhovovalo už i u Nellči...jen ji najít-už se těším,až se začnu konečně zabydlovat v novém....Firma nám do 14 dnů předá dům...A pak už najdu všechno co ted nemůžu najít :sweat_smile:
5. zář 2013 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mi mame nositko hodne podobne manduce...nekdy tam chce byt a nekdy ne.....mame ji teprve dva dny tak uvidime jak to pujde dal....jinak ja byla dnes na kontrole na gynde a vse ok....tak su rada.
5. zář 2013 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
S platíčka mám využívaných 9 tabletek a dnes ráno sem začala krvácet-jako bych to dostala !A to sem před pár dny skončila šestinedělí a plně kojím....tak to mě teda hlava nebere :astonished: Takže je to těma práškama?Na každou to působí jinak???Ještě mě Dr. říkala,že týden je nechat působit a pak můžem sexovat...................no a stejně nemůžem-kdoví kdy vůbec na sebe vletíme................asi si ,,dáme" na vánoce...........pěkně v novém a v klidu...hahaha :rolling_eyes:
6. zář 2013 v 10:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Jakto, ze nemuzete sexovat? Jsi prece rodila cisarem, ne? Nebo to pak dele trvaji ocistky?
6. zář 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari jooo a presne tohle sem mela u Denisky....zacala sem brat tu Azalii a asi za tyden jsem zacala krvacet...jako bych mela slabe kramy....a trvalo to cely mesic....pak jakoby kramy a dalsi mesic opet cely prokrvaceny- sice slabe ale na reznika mi nesexujeme a s vlozkou se mi nechtelo porad chodit...tak jsem se na to vykaslala.....
ted se mi dr ptal jestli to chci znovu zkusit a rikam ze neee ze nechci krvacet- su rada ze jeste kramy nemam..asi tak. no a pak rekl ze dalsi moznost je telisko a toho se bojim....do toho nejdu.tak si dr delal srandu...no co kdyztak dojdete potreti...na coz jsem mu teda razne odpovedela ze v zadnem pripade!!!!!!!!!!!!!! tak se jenom smal....a pak byla nejaka hlaska prej vy zensky rodite a mi chlapi mame prostatu...a ja rikam nooo to je trochu nesrovnatelne ne???a on na to...no a vubec se to neslucuje- zenskou zacne sex poradne bavit az ke ctyricitce a mi chlapi ve ctyricitce dostanem tu prostatu a je to v pytli.....takze sme se opravdu velice nasmali....jo a po tehu mi zustala pupecni kyla...
6. zář 2013 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie No jo-císařem,který byl akutní a léčím se z něj dodnes-pořád mě hnisá jedno místo v té jizvě...Jinak očistky mě skončily asi během 4 týdnů po porodu,ale ted po týdnu braní antikoncepce Azalii sem začale krvácet a tak kdoví na jak dlouho,že?A už sem tak na nervy ze stavby a vůbec tak všeho,co se poslední dobou děje-že na to ani nemám myšlenky... :rolling_eyes:
6. zář 2013 ve 20:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,něco nového?Mě malý včera trhnul rekord-spal mě večer 7 hodin v kuse,najedl se a spal dál...no to byla skoro báječná noc...a můžu říct,že dnes taky spal dlouho-jednou sem krmila,asi sicepůl hodky měl pak ještě rozkecané,ale pak spinkal až do rána... :sweat_smile:
Jinak u mě stále nic nového,hnisá mě to zase jen víc a víc-dnes jdu k Dr se zeptat,co s tím a asi zítra pojedu zase zpět do porodky,at už s tím konečně něco udělají-to už není možné!!!A navíc mě břicho kolem té jizvy zase i bolí a tvrdne kolem toho hnisajícího místa... :cry: A ještě to krvácení do toho-tak sem nekrvácela ani po porodu jak krvácím ted...!!!Už je to fakt na palici :confounded:
A zítra s Nellou zase na rentgen :rolling_eyes:
9. zář 2013 v 10:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari ty jo a co tvoje prsa? Odsávala si?
TEda s tím hojení po sekci máš fakt peklo!!! To už opravdu trvá dlouho ... Moc držím palce, ať už to konečně vyřeší!
My broukáme ... všechno nám začal komentovat :sweat_smile: ... je to strašně roztomilé..
9. zář 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stále odsávám-na jedno odsátí vytáhnu i 100 ml s jednoho prsa-prcek si dělá zásoby,pije víc a víc a mléčko se dělá... :sweat_smile: Ale to jedno mě stále dokola ted praská-ale jen pravá bradavka...a vůbec-mám pocit,že mě snad v těle něco chybí,když se pořád nemůžu doléčit a tak všeobecně...
Jj a je to užasné,jak takový prcek začne ,,vykládat " a mrkotat a jaké má krásné usměvy... :sweat_smile: A ty ksichtíky :sweat_smile:
9. zář 2013 ve 12:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janesafari krasny :slight_smile:)
9. zář 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari http://www.cicatridina.cz/ ... tohle jsem teď našla na netu.
10. zář 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Díky-možná to využiju...

Už zase ležím v nemocnici :confused: V pondělí večer mě natekl celý podbřišek a zarudnul a začalo to bolet-nemluvě o tom neustálém hnisání...Druhý den sem měla cestu s Nellou na rentgen s rukou,tak sem se stavila při cestě u svojí gyndařky a když to viděla,hned mě vypsala lístek do nemocnice,že to mám zanícené a bude potřeba to vyčistit-v narkoze :rolling_eyes:
Tak tu ležím i s prckem,od včerejšího odpoledne mám antibiotika v kapačačkách a ráno při vizitě se rozhodne,zda půjdu znova na sál...Já si myslím,že tam skončím-je to sice zase ted lepší,ale na jak dlouho?Je to mín nateklé,mín zarudlé,ale stále to hnisá a bolí a jizva mě skoro celá zatvrdla...tak sem teda zvědavá,co se ráno dozvím...Představa že mě to znova rozřežou je šílená,ale už chci mít klid a být v pohodě... :pensive:
11. zář 2013 v 18:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari ty vado....to je masakr.....hele drzim pesti at si brzo fit!!!!
11. zář 2013 ve 22:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari to mě tak mrzí ... :cry: ale snad už to konečně dořeší!!! Tohle je opravdu dost divné!!!
12. zář 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Taky držím pěsti ať se ti to už konečně zahojí. Vypadá to, že máš asi hooodně oslabenou imunitu... :frowning2:
12. zář 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari jé, chudáku :frowning2:( tak to nejak zvládni...snad se to vyřeší, a už si pak doma budeš jen užívat malého! :slight_smile:
12. zář 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady náš"drobeček" :wink: ...
12. zář 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek