• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Tak holky-ve 12 si mě vyzvedla sestřička a odvedla mě na sál...Mám to za sebou-znova rozříznuté břicho :frowning2: Ale ted je to asi jen povrchové,protože je to mnohem snesitelnější,už i chodím...Uvidím co se dozvím ráno od vizity !!!
A pevně doufám,že ted už se mě bříško zahojí tak jak má a konečně i splaskne... :confused:
Že já to to vždycky musím vychytat a být něco EXTRA... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak Tobiáškovi zdejší pobyt nevadí-jakmile dojde nějaká sestřička-hned háže usměvy :grinning:
12. zář 2013 v 17:11  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
V pondělí ráno se uvidí,jestli nás přimář pustí domů...snad už se to ted bude hojit dobře-doufám !!!Sem se dívala a mám rozřezané jen půlku jizvy a ,,venkovní" stehy...A stále díru v břiše :rolling_eyes:
No podle toho co sem se zatím stihla letmo zeptat,tak mě zahnisaly ty vnitřní stehy a dělaly tam zle,takže musely ven...Takže bych pod kudlou dřív nebo později stejně skončila a tolik týdnů sem jen poslouchala,že se to spraví...hmm :angry:
Těhotenství v pohodě a porody oba extrémní...a jaký bude ten třetí,jestli k němu najdu odvahu ?Byl by i ten třetí zase nějak šílený,nebo bych do třetice zažila pohodový porod??? :confused:
14. zář 2013 v 10:32  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
cvrčkovi je ještě všechno velké,ale tím jak papá to brzo doroste........mezi 6 a 7 týdnem nabral 300g !!!
14. zář 2013 v 10:44  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janesafari ty jo, na te posledni fotce je kouzelny, s tatinkem :slight_smile:)
14. zář 2013 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janesafari jinak tezko rict, s tim tretim porodem... vetsinou to byva tak, ze fajn tehotenstvi = narocny porod a naopak...aspon teda v mem okoli to platilo snad ve 100% pripadu... Ja polovinu tehotenstvi problila, mela tlak 70 na 40, omdlevala, prujmovala, krecovala...a porod v pohode, a to jsem prvorodicka
14. zář 2013 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari proč by to nemohl být třetí porod pohodový ... smůlu jsi si už vybrala, ne? :wink:
15. zář 2013 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@gwennie
@miranda77 Tak to pevně doufám,že to špatné co se týče porodů mám vybrané !!!Dnes je malý na světě 8.neděli a místo abych byla fit a lítala po venku s kočárkem a chlubila se krásným miminkem a zařizovala dům a dětem pokojíčky apod......Tak se válím ve špitále s rozřezaným břichem a rozpíchanýma rukama od kapaček a láduju se antibiotikama :rolling_eyes:
Zrovna před chvílí sem si prcka vážila a za těch 6 dní co sme tady,mě malý shodil 90g...Sice mám ty antibiotika přispůsobené kojení,ale i tak po těch kapačkách byl malý pěkně posraný...Ted už mám druhý den jen tablety,tak je to lepší...Hlavně že kojím...ale jedna bradavka se zahojila a praskla druhá :astonished: auuuu...
By mě zajímalo,co se zítra dozvím a jestli nás primář pustí...Ale ze stehama a s tou dírou,co mě v břiše nechali na vytékaní toho špatného-domů nepůjdu.Chci odejít domů,ale s tím že tentokrát už to bude opravdu dobré !!!!!!!!!!!!!!!
:stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak asi tak...
15. zář 2013 v 15:49  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari držím palce ... já si jen říkám, ať ti to udělají pořádně, ať to trvá třeba týden, ale ať je to v pořádku, zvlášť, když chceš ještě těhotnět ...a aby ten třetí porod nemusela být plánovaná sekce :angry:
15. zář 2013 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@miranda77 Já jim říkala,že domů nespěchám-hlavně už to chci mít v pořádku...A na to se ráno zeptám přímo přimáře při vizitě,že pomýšlím ještě na třetí dítě a jaké mám ted po tomhle dalším zákroku šance porodit přirozenou cestou...
A taky bych ráda věděla kdy a co můžu dělat,co se týče fyzické námahy..běhen 2-3 týdnů nás konečně čeká stěhování a taky bych už chtěla cvičit,at shodím to těhu bříško !!!Ale to brzo nevidím stou dírou v břiše a ani nevím,jestli mě zítra vytáhnou stehy-to mě nikdo neřekl... :rolling_eyes:
A co ty? Určitě konečně zahojená,ne?Taky se ti to protáhlo :wink:
15. zář 2013 v 19:01  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari já už v pohodě - tak nějak s koncem šestinedělí se to vše zahojilo (mě ten steh prostě při vymačkávání hnisu vyjel ven a do týdne se to zahojilo) ... kousek jizvy mám tužší, ale to mě už nijak neomezuje ... taky jsem si ale říkala, že po přir.porodu budu fit dříve :angry: ... už si užívám miminka .... držím palce na zítra!!!!
15. zář 2013 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@miranda77 A já to měla naopak-s koncem šestinedělí se to vystupnovalo,a stěry a odběry prokázaly nějakou bakterii-snad nějakého zlatého streptokoka nebo tak nějak to říkali :confused: :fearful: a ty zahnisané stehy v břiše by sami ,,nevylezly" :angry: ,takže by mě kudla neminula...Sestřenka -též po cisaři-říkala,že ji břicho sesponkovali,pak sponky oddělali a byl klid !!!
Taky si miminka užívám,jen s trochou omezení-musím si dávat pozor na to břícho :rolling_eyes:
Děkuju za palečky-snad se ráno dozvím už něco pozitivního...
15. zář 2013 v 19:35  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,dlouho se tu nic neděje...Mě už je líp a chtěla bych i začít cvičit-pořád mám břicho...Jen se bojím,když mám ty stehy-zítra jdu na kontrolu,tak se musím zeptat,kdy už s čím můžu konečně začít !
Jo a opravuju chybu-tu infekci způsobil ZLATÝ STAFILOKOK :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak-už mě pěkně hrabe,čím dál častěji se všichni hádáme...už se fakt těším,až bude za náma to stěhování a budem ve svém...Už nám tohle bydlení leze na mozek všem !!!Nechápu lidi,kteří dokážou žít společně s rodičema-mě to prostě nejde.Potřebuju mít vše podle sebe a nepospouchat,že to má být jinak apod....A co bych jak měla udělat a kdy...Když něco nevím,zeptám se sama !Ale tohle ne !Já nevím,jak dlouho to ještě vydržím :astonished: ...Já se prostě už pomalu balím a první týdem v říjnu se začínám stěhovat !!!A už je mě jedno v jakém stavu dům bude-během týdne bych měla mít nařezanou kuchyn a dojede mě obkladač na koupelnu,v sobotu jedeme koupit dveře a podlahy a pod. to co ještě chybí...a za 3 týdny se já stěhuju,at se stihne nebo nestihne podělat !!!Než mě hrábne uplně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
23. zář 2013 v 10:04  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari já jsem zatím o nikom, kdo by s rodiči dokázal žít v pohodě neslyšela ... :wink: Tak hurá do svého :sweat_smile:
Já už jsem se tak trochu smířila, že prostě z břicha pekáč buchet už nebude ... :confounded: ... jsem pořád jak těhule, ale mně tak chutná :grinning:
23. zář 2013 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@miranda77 Ted sem v nemocnici něco shodila,ale sotva 2 kg..No ale kvůli kojení nepřestanu přece jíst...
No ale jinak tělo už mám štíhlé,ale břicho vystouplé a kulaté :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak ještě 6kg dole a budu spokojená na své váze a nebudu muset měnit šatník :grinning:
23. zář 2013 v 17:44  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari tak to já bych chtěla shodit více ... do mé třetí předtěhu váhy mi chybí 5kg, ale do té před prvním těhu ještě 12 :grinning:
dnes jsem koukala na cvičitleku - taky má rozestup svalů jako já - a prostě to bříško je takové kulatější, no :rolling_eyes:
24. zář 2013 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@miranda77 Jo,já musím jít pod 55 kg,abych oblekla své původní hadříky...Nejlépe svých 52 kg-co sem měla,než sem poznala mojého... :sweat_smile:

No a dnes zase kontrola v porodce-zase to trochu zarudlo a nateklo a včera i trošičku hnisalo :angry: ... Příští týden zase kontrola a to sem si myslela,že dnes už je to na delší dobu naposled !!!!!!!!!!!!!!!!!A zase sem dostala nějaké léky... ach jooooooo :astonished:
24. zář 2013 v 18:15  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari ... tak to mě bude stačit 60kg ... ale teď mám 72 ... :angry:

ty se toho hnisání nějak nechceš vzdát ... :confounded:
25. zář 2013 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@miranda77 Já už fakt nevím-jestli si nekoupit nějaké vitaminy nebo tak něco-třeba podpořit imunitu,at se tělo vzpamatuje...i bradavky pořád na střídačku praskají,tak já už nevím... :frowning2:
25. zář 2013 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari a nezkoušela si wobenzym? Já ho brala na hojení - měla jsem rozjeté stehy ... 0,5cm a není to vůbec poznat!
25. zář 2013 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@miranda77 Ted mám hemagel-používám ho na prasklé bradavky a pomáhá...a mám ho ted zkoušet i na tu jizvu...
Ale mám to zarudlé,zahnisané a nateklé-na omak to bolí a je to zase zatvrdlé... :frowning2:
Mám toho už dost...uvidíme zase za týden !!!!
25. zář 2013 ve 20:39  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
...tak už sem s toho jelen...je to ještě horší,než před tou operací nedávno !!! Týden to vypadalo,že je to na dobré cestě a ted je to ještě horší...Sem fakt zvědavá,co se v uterý dozvím a co se mnou míní udělat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolling_eyes:
29. zář 2013 v 19:22  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari tyo....a ja si stezuju ze mi rve dite...nezavidim ti to...snad budes uz brzo fit!!!
29. zář 2013 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozalenka Nemáš teda co závidět-dítě mám zlaté,ale sebe nemůžu vyléčit :rolling_eyes: Už je to pěkná otrava a jen doufám,že mě nebudou řezat do třetice-mám to festovně zahnisané a pěkně to bolí...Sem fakt zvědavá na zítřejší dopoledne v porodce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolling_eyes: :confused:
A už bych potřebovala být fit a uklízet dům a chystat se na stěhování,ale když to bolí,moc toho nepodělám a taky mám strach at se mě tam nedostane nějaká špína a nezhorším to ještě víc...
Ale uvidíme zítra-stěhování je taky důležité !!!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2013 v 09:30  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tááák včera na kontrole opět mini pitva mého břicha na koze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ...Dr.vytáhla jeden steh,udělala díru do břicha,vrazila tam vatičku a vzala stěr a příští týden ZASE na kontrolu...Všechny léky co mě nabízela sem odmítla s tím,že už sme je všechny zkoušely a požádala sem ji,aby ty stehy vytáhla všechny-že mě vadí,hnisají a bolí...Tak je teda odstřihla s větou :,,No doufám,že se vám to nerozjede !"...Takže ted zase můžu zase ho...o dělat,at se mě to opravdu nerozjede :angry:
A to sem od víkendu chtěla už začít s uklidem domu,at se můžeme co nejdřív stěhovat !!! :rolling_eyes:
2. říj 2013 v 09:38  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari tak to je snad neuvěřitelný ... tobě dali opět vstřebávací stehy???
2. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@miranda77 Noooo-asi 5 stehů,které sem měla mít několik týdnů...Týden klid a pak se to rozjelo ale fest !Měla sem bolestivý víkend :cry: ...No uvidím co to udělá ted bez těch stehů a hlavně jak dopadnou výsledky-se snad naučím modlit-jen at ta infekce tam není zpátky :astonished:
...
2. říj 2013 ve 14:24  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari ... zkus ten wobenzym. :frowning2:
3. říj 2013 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@miranda77 Pokud vyjdou výsledky zase pozitivně na toho zlatého stafylokoka-tak jedině zase antibiotika... :cry:
A ten wobenzyn už je spíš bonus na pěknou jizvu,ne?Jestli stihnu lékarnu dnes,tak si ho koupím...
3. říj 2013 v 08:25  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari no je to i protizánětlivé ...
6. říj 2013 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Týýýjo-co se nám dětičky narodily tak je tu nějak mrtvo :confused: ...Můj prcek je pořád ještě hodný,ale čím dál víc ukecaný...Koně pase teprve 14 dní,ale za to už by chtěl sedět !!!Musí všechno vidět a přitahuje ho světlo-hlavně tv a pc -tomu se musíme vyhýbat,jinak hypnotizuje obrazovku... :sweat_smile: A stašně slintá a ted už zjistil na co má ruce a palečky.......na cumlání a okusování :sweat_smile: :grinning: Já jen doufám,že nebude mít zuby tak brzo jako Nella (ve 3,5 měsíci !)...pořád jen kojím a snažím se i odstříkavat bokem do mražáku-ted často jezdíme po nákupech a už se pomalu stěhujem,tak at má pro něj babi mléčko....No a jestli bude prcek tak aktivní jako je doted,tak mu k vánocům kupujem chodítko...Kdyby mohl-tak už by snad seděl,jak se snaží a špooonuje ! :grinning: :wink:

A já? Sem moc ráda,že sem přemluvila Dr.,aby mě vytáhla všechny ty stehy tak brzo,jinak by se ta infekce znova rozjela...Bez těch stehů se to začalo pěkně hojit a dávala sem si první dva týdny pozor-aby se to nerozjelo a nešla znova šít...Ale i výsledky ted byly dobré a už nemusím do porodnice na kontrolu !!!Tak věřím tomu,že ted už je to konečně o.k....Jen mám tu jizvu trochu zatvrdlou,ale mám si to doma rozmasírovat,což dělám tak 3-4x denně,když je čas...
Jinak ve volném čase lítám na barák a už uklízím,at se můžem do konce měsíce nastěhovat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile:
15. říj 2013 v 09:14  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek