• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito k tem kocarkum teda s nazorem na Bugaboo vubec nesouhlasim ,jeden z nejlepsich kocaru....Mela jsem u prvniho ditka a je super ...a Jane Reverse je teda mensi nez Jane Slalom ...Ja mela Slaloma a byla jsem moc spokojena ,kamoska mela Reverse a brzy ho prodala a a koupila Slaloma ode mne :slight_smile:
13. pro 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocarek je sice pekny al ena me za porizovaci cenu 19* tisic by byl dost drahy
13. pro 2012 v 11:50  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. pro 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Já se taky vždycky nemůžu dočkat až mimčo zase uvidím :slight_smile: Držím palce, ať je vše v pohodě a uvidíš jak se vrtí, nám to trošku trvalo, protože mimi zrovna spalo, když se doktor rozhodl natáčet, tak do něj musel trochu šťouchat, ale nakonec si dalo říct a krásně mi zamávalo a zakopalo, prostě nááááádhera :slight_smile:
13. pro 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajiko kočárek? za mě Harta, já se do něj zamilovala, ta jeho jednoduchost, lehkost bytí :grinning: a vůbec vše...jen ta cena je šílená, takže teď pořád sledujeme bazary, aukra apod :grinning:

@kaaaczenka7 gratuluji, já mám NT taky dneškem za sebou :slight_smile: bylo krásné ho vidět, slyšela jsem i srdíčko, viděla snad všechny možný orgány, paní doktorka ač mi nesympatická mi popsala vše :slight_smile: potvůrka moje malá spala, takže mi doktorka tak hýbala s břichem až jsem měla pocit, že když se naštve, tak vyskočí pryč :grinning:

@lucyda je super že už ti není špatně :slight_smile: s těma týdnama těhotenství je to taky u mě sranda :slight_smile:) podle ms bych měla být 14+0, dle ultrazvuku z úterý bych měla být dnes 13+4tt a podle NT z dneška jsem 13+0tt :slight_smile:) tak a teď babo raď :slight_smile:))))
13. pro 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d no ,ono se to vzdycky lisi :slight_smile: Musis brat neco mezi .-)
13. pro 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda no práávě, já si z toho dělám srandu, stejně, víme že prcek se v červnu narodí, ale kdy přesně to necháme na něm, on to bude vědět nejlíp, kdy se má ukázat na svět :slight_smile:))
13. pro 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi volali tu krev :frowning2:( musim tam jit v lednu znovu a bude to asi i odberem plodove vody :frowning2:
13. pro 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d to je mi lito. to jsou vysledky tak spatne? rekli ti k tomu neco vic?
13. pro 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Ahoj, to je mi líto, že vyšla špatně krev. Ale ta vychází blbě celkem často. Kdy ti ji brali - jako v kterém tt a dnu jsi byla? Pokud jsou odběry později než 10+6, tak má často hcg nebo papp-a jiné hodnoty a vypadá to na potíž. Držím palce. Já jdu na NT screening za týden a příští týden budou i výsledky krve. Uvidíš, že to bude dobré.
13. pro 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takzeee, pekne nas dr vydesil! Vse v pohode a ke konci prisla sestra s nejakymi cisly, tak ze musi jeste neco zkontrolovat, ale nakonec, ze ma dobre zpravy :wink: :grinning: Vse v poradku :wink: Foto mam v albu..Jak nas "vyplasil", tsk jsem se nezeptala ani na pohlavi!Hlavne, ze je ok!!!Pristi tyfen jdeme k memu gymekologovi, tak se zeptam jeho :wink:
13. pro 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d To je mi lito!!!Ale uvidis bude v poradku :wink:
13. pro 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko tak to gratuluji :slight_smile:já se zeptala, ale stejně si myslím, že je to pravej opak :grinning: a děkuji za podporu
@eva518 snad ano, volala jsem hned mému lékaři a ten říkal taky, že to bude dobrý :slight_smile: ale to víš, že je to šok :-/
@estrellita no mám špatný to PAPP :-/ takže tam musím jít toho 4. ledna na genetické vyšetření, tak snad bude vše v pořádku :slight_smile:
13. pro 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Dekuju! A chapu to, jak jsi vydesena..Nas taky vydesil a kdyz odchazel k sestre pro vysledek, tak zafunel a rekl Jezisi..Uplne se mi zastavilo srdce!!!Ale Jirka si vsiml, ze koukl na mobil!To jsem nepochopila..Bude to ok!Neboj!!!!! Predatorek bude zdravoucka.. :wink: Rekla Ti kluk a Ty chces holcicku?
13. pro 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já chci obojí :grinning: jj, když má člověk strach o vlastní život, tak je to něco jiného, než když dostane strach o to maličké, bezbranné stvoření :slight_smile: paní doktorka řekla, že v tom vidí holčičku, potvrdila mi to i kosmetička, když jsem dnes byla u ní, nicméně já mám pořád tušení, že to bude junior :slight_smile:))
13. pro 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucyda nevím no...s tím Bugabbem se můj názor rozhodně nezmění.
Taky jak jsem psala, každému se líbí něco jinýho a k tomu Jane...asi sis to špatně přečetla.Píšu, že je malý a o Slalomu nebyla zmíňka.
Jsou to jen mé poznatky a názory na kočárky, které nikomu nevnucuju. :slight_smile:
13. pro 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Tak pindour se tam jeste muze ukazat :wink: Me prijde, ze vsechny tyhle fotecky ukazuji chlapecky :wink: U Tebe vidim kluka a u nas taky :grinning:
13. pro 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d ach jo :frowning2: , ale uvidíš bude to dobrý!
13. pro 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no vidííš...já tám toho pindíka vidím taky :grinning: ale do mudr. je v tom znalejší :slight_smile:)))

@kotito musí, to víš, že jsem tu brečela manželovi v náručí, ale on koumák, všechno vykoumal a uklidnil mě :slight_smile:
13. pro 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Když jsi v pohodě ty, je i mrňousek, takže žádný bulení :wink:
Mohlo to dopadnout na výbornou, ale ani teď není důvod ke stresu. Uvidíš bude to prostě dobrý! Taky jak jinak!!! :grinning:
A leden máš za chviličku
13. pro 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jojo už je mi lépe :slight_smile: můj manžel je prostě poklad :slight_smile:) a právě nemůžu ubližovat predátorkovi :slight_smile:)
13. pro 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d my jdeme na NT 9.1.2013 tak už se nemůžu dočkat!
13. pro 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jéé tak to se tam neuvidíme :-/ škoda :slight_smile:) tak snad bude vše v pořádku, ten ultrazvuk je překrásnej :slight_smile: byla jsem z toho celá na měko, i když paní doktorka na mě působila značně neempaticky a nesympaticky :slight_smile:))
13. pro 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d jasně, že je to šok. Taky jsem to zažila, bohužel... Ala ta hodnota papp-a vychází dost často blbě, horší by byla špatná hodnota hcg. Tohle bude v pořádku, neboj. Na cvs nebo amnio ženou dr. dost často kvůli svému vlastnímu klidu a navíc, za tento úkon mají u pojišťovny 4000,- :confounded: Pokud vám vyšlo dobře NT, nosní kůstka a další věci na ult, bude to dobré :wink:
13. pro 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 no nám vyšlo blbě to papp :-/ kdyby mi do toho telefonu jen řekla, že to vyšlo divně a chtějí mě třeba ještě vidět, tak to beru, ale rovnou mi říct ať se připravím na odběr plodové vody, no hrůůza :-/ já se toho bála jak čert kříže :frowning2: no uvidíme, už to prvotní přešlo, ten šok, takže mě jen pobolívá hlava z toho jak jsem brečela, ale manžel mi udělal samé dobrůtky a povídal si s predátorkem, takže mi odvedl úplně myšlenky pryč :slight_smile: ultrazvuk byl úúplně v pořádku, paní doktorka nás chválila, jak se hezky vyvíjíme, takže mě tohle překvapilo ještě víc :slight_smile:
13. pro 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d No vidíš, to bude vážně v pořádku. Vadí mi, že ty sestry a doktorky dělají tohle, přitom samy jsou ženské a většina z nich matky. Nechápu, že jsou tak necitlivé. Je to jen dílčí hodnota, screening se vyhodnocuje dohromady i s ult a tvým věkem a to bude dobrý. Hlavně je děs, že hned ženou na amnio, aniž by pořádně řekli co a jak. Já byla dvakrát na cvs a ten strach, že o miminko po něm přijdu, bych nikomu nepřála.. Užívej si miminka, bude v pohodě.
13. pro 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 jj snažím se :slight_smile: děkuji, jsem vážně ráda, že jsi to taky zažila a dokážeš uklidnit...teda jako mrzí mě, že jsi to zažila, ale jsem ráda, že je tu někdo zkušenější :slight_smile: sakryš zase to vyznělo blbě, ale doufám, že chápeš jak to myslím :slight_smile:)
13. pro 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d v pohodě, chápu to :slight_smile:
14. pro 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d ahoj,omlouvam se,ze jsem vam vpadla do diskuze,ale neda mi to...jsem lonska cervencovka,taktez jsem byla na plodovce,niceho se neboj,neni to nic strasneho :wink::wink: jestli chces,napis mi IP :wink: jo a jeste pri odberu to vypadalo na holcicku,vlastne mi to rikali vsichni lekari kde jsem byla na UTZ a nakonec podle vysledku plodovky byl jasne,ze to bude vytouzeny chlapec :wink::wink: a hlavne zdravy jak ripa :wink::wink: tak moc drzim palce a fakt se neboj,nic to neni :wink::wink: ja jsem si az po plodovce zacala tehotenstvi vylozene uzivat :wink:
14. pro 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak holky, protože mě už začalo štvát, že když jdu někam na návštěvu, tak si musím rozepínat džíny:grinning: tak jsem prohlédla včera snad milion stránek na mimibazaru, zjistila jsem že velikost xs a s je skoro zapovězená, ale přesto jsem našla krásné těhotenské džíny, které mi doufám budou hooodně dlouho a když to v pondělí dopadne dobře, tak si je koupím:slight_smile:)) Jupííí, moje první těhu oblečení:slight_smile:
14. pro 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek