• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@janesafari to jsou samé super zprávy ... fakt mě překvapilo, že ti opět dali stejné stehy ... mě se to hned jak ten steh vyhnisal ven také ryhcle hojilo! Tak vzhůru na stěhování ... Jinak na zatvrdlé jizvy je Contratubex ...

U nás pořád občas řádí prdíky ... vždycky je z toho chudáček celéj opocenej a pak vyleze malej prdíček a je klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... Taky žvatláme a smějeme se a paseme ... a naprosto nesnášíme kočárek. Začínám být úplně nepříčetný jen ho do kočárku položím ... někdy usne, ale když ne :angry: ... a my potřebujeme chodit do školy pro segru.
15. říj 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Já se jen modlím,aby malému nerostli už zuby,fakt slintá jak bernardýn,pořád musí něco žužlat a kousat,je protivnější než normálně (normálně je to smíšek a brepta :grinning: )...a Nellči začaly růst zuby ve 3,5 měsíci,takže by mě to nepřekvapilo !A myšáky měla pěkné,chodily sme je trhat jen aby se uvolnilo místo těm stálým-dnes se zbavila svého posledního myšáka :slight_smile:
A kočárek je u nás moooc fajn-Tobíškovi se venku spí daleko líp než doma-vydrží v pohodě 2-4 hodiny spát,takže kočárkujem skoro pořád...I v autě spí jako medvěd...
No a prdíky nás taky občas chytnou-není to příjemné,dívat se jak se trápí,ale naštěstí na to netrpí často,fakt jen někdy... :wink:
16. říj 2013 v 19:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari tak u nás je kočárek trest pro mne i pro Přému ... když už usne, tak chvíli spí, ale jinak to prořve. A u prdíků je celej úplně spocenej - vlsatně vždycky když pláče. Pořád suším kočárek i postýlku (vlhkost se mi drží nad Nanny)
17. říj 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááák v pondělí měl miláček 3 měsíce !!!Je strašné,jak ten čas letí...A včera první očkování a Tobík to zvládl na jedničku...V noci se sice často budil a měl trošičku teplotu,ale i tak to zvládl skvěle :wink:
No a na 3 měsíce je moc šikovný a hodně toho umí...ale nejkrásnější sou jeho usměvy a pokusy o hlasitý smích...A jak je ukecaný...Ovšem pokaždé,když to nejlepší chceme nafotit nebo natočit,tak se umlčí potvůrka naše malá...
A naše míry ve 3 měsících sou 6100 g a 62 cm... :sweat_smile:
23. říj 2013 v 08:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže mi tedy 6dní po 3měsících a naše míry jsou 7kg a 62cm ... a očkování jsme odložili.
23. říj 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a moje míry ?Ani nevím,snad už se ráno nezapomenu zvážit....po dlouhé době :sweat_smile:
23. říj 2013 ve 20:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari :grinning: ... já jsem se rozhodla raději nevážit, ale doufám, že já mám těch 7kg v mínusu :wink:
24. říj 2013 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak sem na tu váhu dnes ráno vlezla a ukazuje 58 kg-ještě mám stále navíc 3 těhukila...ale snad se mě podaří dojít na svých původních 52 kg,ale začnu to víc řešit až přestanu kojit...Ted jím celkem dost-at má stále Tobík dobré mléčko a přesto to jde pomalu dolů :slight_smile: Snažím se taky a mám denně hodně pohybu...Když neprší,lítáme celé dny po venku nebo makáme na domečku-už začínám s uklidem !!!! :sweat_smile: a za 14 dní se chceme přestěhovat-už to tam dáváme dohromady a i věci se pomalu převáží...Čekáme jen na zapojení elektřiny a na vodaře-vše má být do týdne hotové,tak doufejme :confused: :sweat_smile:
24. říj 2013 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari ty jo, tak to máte pořádně napráci ... Já si nedovedu představit, že bych teď dělala něco jiného než se starala o děti - školy, školka, řvoucí mimino ... Večer jsem úplně ko ... je pravda¨, že Přéma má s prdíkama dost trápení, takže dost hodin denně propláče a prokńourá a to chce nosit. v kočáře se mu moc nelíbí :confounded:
24. říj 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Já chci konečně bydlet-zítra mě můj dodělá špajz-budu tam mít už regály,tak si tak jdu dělat pořádek a třídit a leštit plovoučky v podkroví...Tobík bude bud s babičkou,nebo bude spát v kočárku....Takže makám pomalu ale jistě,každý den něco... :wink:
Tobíka chytne taky občas bolení,ale tak naštěstí nepravidelně a tak 1-2 do týdne....
A taky je mamina dost akční-já jen kojím a ona už do něj chce cpát i něco jiného,že nám též brzo dávala i kašičky a krupičky na noc,aby nás víc zasytila :confused: :sweat_smile:
27. říj 2013 v 19:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
...první dvě fotky-náš smíšek-miluju když se tak krásně směje... :grinning:
...a na další paseme koníky tak jak máme,ale dřív ,,seděl" ,než takhle hezky pásl koníky.... :confused:
Tento týden už se sám překulilze zádíček na bříško a taky se v postýlce chytal šprušle a snažil se zvednout-asi si chtěl sednout...Má přes 3 měsíce a už je tak akční...Jestli bude během měsíce sám sedět -stejně jako Nella-tak na vánoce donese ježíšek chodítko...I Nella v něm řádila od 5 měsíce...
Kam ty moje děti tak spěchají ????A asi nám taky lezou zuby :rolling_eyes: :confused:
4. lis 2013 v 19:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janesafari krásné!!! tak to vypadá, že sem chodíme jen my dvě :( ...
5. lis 2013 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Asi jo-je to škoda,že to ostatní holky vzdaly...vždycky se trochu času najde !A i nadále sme se mohly dělit o pokroky našich miláčků...
5. lis 2013 ve 14:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
jdu vás pozdravit. Občas nakouknu, naštěstí ta diskuze tady teda moc neletí, tak nemám moc dočítání, alespoň nějaké pozitivum. Moc času nemám, tak nepíšu moc často. Teď jak mám ty děti dvě, tak nechodím ani tak moc na ty diskuze kam jsem chodila jen s jedním dítětem, ale jako dobrý nestěžuji si. :sunglasses:
Malej je úžasnej kliďas (oproti tomu staršímu), je to smíšek a pohodář fakt. Takže když ho pak chytne pláč a pláče a pláče, tak vím, že se něco děje i když teda kolikrát nepřijdu na to proč, ale to tak u dětí prostě je a je to výjmečné. Užívám si to druhé a i toho staršího jak můžu, protože holky, ten čas tak strašně letí a nejde vrátit zpátky.
@janesafari malej je fešák , ale teda nějak extra rychlý ne? :confused:
A teda jako kašičky bych já osobně nedávala, ale každý musí podle sebe. zase na druhou stranu, dřív to bylo jinak a taky jsme to přežili celkem ve zdraví,že. Akorát já teda z vlastní zkušenosti nevěřím tomu, že kašička večer víc zasytí. u mého staršího to teda neplatilo.
5. lis 2013 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas Mě to teda u malé platilo-na noc sem jí vařila řídkou krupici do flašky a spala celou noc uplně krásně...ale nezačala sem s tím dříve jak před .měsícem....
Ale Tobíška teda jen kojím-kašičku sem asi 3x zkusila zamíchat do odstříkaného mléka,ale zatím to ani jednou nechtěl...Tak jen kojím a vaříme anýzový čajík-jinak nic...
Jinak-malý je fakt dábel...vypadá to,že nám rostou rostou zoubky :unamused: a jakmile se má čeho chytit,hned se zvedne do polohy sedící :sweat_smile: ..........
6. lis 2013 v 16:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedáááááááááááááááá...tady je ale mrtvo... :fearful:
Tak my už bydlíme na novém-sice bude ještě trvat než se zabydlíme,ale jsme tady :grinning:
Tobiášek roste jak s ,,mléka"...ted sou nám čerstvé 4 měsíce a váží 6700g....Sice má váhu akorát,ale pojí toho fakt hodně-už asi druhý týden přikrmuju...Odstříkám mu mléko a zahustím kašičkou mezitím i kojím,ale už je to pro něj řídké a má to spíše na žízen moje mléko samotné...Už skoro sedí,ruky ještě neovládá jak by chtěl,ale nohy až moc...Včera sem ho dala pást koně a nohama se hned začal odrážet jako by chtěl lézt,ale ručičky ještě dává občas dozadu-je to moje malé šikovné ,,letadlo" :grinning:
23. lis 2013 ve 20:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari :D tak mi ve 4 měsících (tedy 6ední před) máme váhu 7550g - to už prostě není malinkaté miminko ... dost řešíme očkování, dokonce jsme změnili i doktorku ... ať se vám hezky bydlí!!
24. lis 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mile nastavici maminky,moc gratuluju,mam mimi taky v tomto terminu tak mam po holcice spoustu krasnych oblecku,kdyby jste mely zajem staci napsat a ja poslu fota,veci jsou jako nove.email:malkova.d@seznam.cz
24. lis 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha007 to jsme na tom všechny stejne :slight_smile:
25. lis 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Oblečení mám až moc-doted mám skoro všechno po 10 leté dceři a spoustu neutrálních věcí využiju na Tobiáška a hromadu věcí dostal ,,do kouta " a ještě hromadu dostane,protože většina rodiny a hlavně kamarádi,známí a kolegové s práce teprve začnou na návštěvy chodit-všichni čekali,až se nastěhujem do nového domku...
No a pak si bud otevřu obchod :grinning: nebo si pořídíme ještě třetí mimi,které moc chci...Ale miláčkovi ještě není ani 5 měsíců..tak je na to čas.do dvou let na to vletíme.... :slight_smile: :wink:

A co jinak holky-tady už to skončilo nebo co?Je to fakt škoda nepsat si dál...
:frowning2:
12. pro 2013 v 10:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Ahoj, jojo, je tu mrtvo :rolling_eyes:
Ale hlásíme se - 67 cm, 6,66 kila, nové náušničky. K večeři kaše, k obědu pomalu dýně a batáty. Pořád kojím, ale mám obavu z lednové návštěvy doktora, aby mi to nezatrhli - nejsem úplně ok a léky kojení vylučujou. O Vánocích půl roku. Staví se na čtyři a péruje, plazí se dopředu jako raněnej voják, otáčí se a válí sudy. A šíleně nahlas řve a vříská, fakt úplně hrozitánsky... Říká "mama", "maba", "meme", "papa"... ale vůbec netuší, že by to mohlo něco znamenat :grinning:
13. pro 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme doma obra :astonished: ... 65cm a 8140g ... pořád jen kojím.
13. pro 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda...některé dětičky sou fakt velké,my ted ve 4,5 měsíci 68 cm asi 7100g... Na to kolik toho pojí-nejsme jako malé sumo,ale je to fakt živé stříbro :grinning: Taky se otáčíme,když je na břichu tak už se odráží a snaží se lézt,snaží se sedět a hlavně cokoliv najde a ukořistí,tak hned kouše,sliny nám tečou snad po litrech :confused:
Jak to,že některým dětem tak dlouho stačí jen prso?I u Nellči sem to tak měla,po 4 měsících už potřebovala víc-jen mléko jí už nestačilo... :confused:
14. pro 2013 v 16:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
... já asi kojím smetanu, všechny děti měli v 1/2roce k 8kg ...
15. pro 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari já myslím, že to ozáleží na poštu mléčných žláz, asi jich mám hodně ... jinak my pořád prdíkujeme, ale také se nepřetáčíme, takový tlus´toch s tím bude mít trošku problémy :sweat_smile:
16. pro 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prodávám moc pěkné, minimálně nošené věci po synovi, velikosti pro mimča narozená na přelomu jara a léta, tak kdyžtak mrkněte na můj bazar :slight_smile: V Praze možno se sejít a věci omrknout !
16. pro 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Tak to máš super takové kojení,taky bych to brala-jako pořád kojím,ale už s příkrmama-a zatím mu teda chutná vše co mu dám.. :grinning:

Jinak na vánoce-k 5.měsíci dostane Tobík chodítko...vím že je to zase brzo,ale už si skoro sám sedne,tak ho brzo budu potřebovat...Když mu podám prsty tak si sedne hned-je to malý divoch...Je skoro tak rychlý jako byla Nella... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2013 ve 21:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi jsme včera oslavili 5. měšíců rýmou a kašlem ... :( oba. :angry:
Také Vám Mudr. doporučila příkrmy od 5m a dávat i lepek?
17. pro 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nás Mudr. od příkrmů zrazuje, prý máme počkat až na 7. měsíc - tak jsme začali pomalu sami... a kojíme o stošest... s úderem pátého měsíce nastalo noční buzení po hodině a půl, už jsem z toho byla grogy, tak spíme teď spolu ve velké posteli a jde to - jen nevím, jak a kdy vracet mimi do postýlky, zatím na to v noci nemám energii, přidali jsme i večerní kaši dle dobře míněných rad, ale na nás nefunguje - že by se po ní lépe spalo? To ani omylem :slight_smile: Jinak převalování nám moc nejde, ale už "sedíme" - prý je to ok a máme dávat co nejvíce na zem, že to přijde samo. Koníky paseme docela dobře :slight_smile: A odložili jsme očkování na 8. měsíc. Máte to někdo také tak?
17. pro 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina_7 a proč vám radí počkat až do 7m???
18. pro 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek