• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@tina_7 tak to si myslím, že to jste naprosto v pohodě s tím otáčením. A jako otázky tipu leze už mi přijdou mimo, času má dost.

@tina_7 no já dávám oběd , ale sní málo většinou tak 30-50 ml, občas 100ml a teď pár dnů jsem začala zkoušet ovoce, ale taky teda počítáme spíš na lžičky, nejvíc snědl zatím asi 1/4 banánu. Jinak je mléko.
21. led 2014 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě toho prcek zbaští hodně-hlavně teda přesnídávky a banány,piškoty...mrkev taky,brambory mu moc nejdou,ale zkoušíme-i tomu musí přijít na chut..A pudinky a kaše-no je na to sladké jídlo :grinning: ...Dnes sem mu udělala vývar s kuřecím masíčkem,mrkví a nadrobno nasekala nudle,ale snědl jen půl misky...Pak se musel dokrmit kaší...Ty rýžové kašičky nejsou sladké-jen mají různé příchutě...Dáváte je taky?
Jinak nemáme problém-s flašky už se snaží baštit i sám a když vidí lžičku,hned má pusu dokořán-máme malého Otesánka...Ještě že na to nevypadá :grinning:
Kamarádka mě zrovna veze recepty pro děti do 1 roku,tak začnem více vyvařovat :wink: Více zeleninky apod...
22. led 2014 v 15:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám doma taky malého otesánka :slight_smile: Rozhodně není vybíravý spapá všehno co mu dám :grinning:,Miluje banány ty dokáže zbaštit i dva :grinning: jablíčka má taky rád a kaše dáváme taky, zatím mu chutnají všechny co jsme vyzkoušeli .Mlíčko ještě taky pije 180ml. Akorád těch receptů není moc k mání,to je škoda pokud byste měly třebas nějaký dobrý byla bych ráda. :wink:
22. led 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás vedou brambory a rýžová kaše - naopak ovoce ani omylem :slight_smile:
22. led 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
proštuduju tu půjčenou knížku a něco sem hodím... :grinning:
23. led 2014 v 10:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky chci se zeptat jaký jogurty dáváte?Nám doporučila doktorka Activii,ale malej po ni vzdycky trochu blinká :unamused:
23. led 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simona.k. my jogurty až od 8měsíců ...
23. led 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše půlroční skore je 8790g, 67,5cm... už se pěkně pronese, záda bolí :wink:
23. led 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ted na půlroční prohlídce Dr.řekla,že zž můžem občas bílí jogurt,tak to zkusíme...Dnes už snědl i ten kuřecí vývar...Většinou na druhý pokus už sní i to,co napoprvé nechtěl...

Holky měla bych dotaz mimo mimča-ale jedná se o tu větší-11 letou dceru...Už na ní pozoruju známky dospívání,sama ukázala kalhotky (výtok ) a ptala se mě co to je...Mě dost překvapila a zamluvila sem to-ale je mě jasné,že jí ted budu muset pár věcí objasnit-co se týče těhu a porodu-to má zmáklé a v čerstvé paměti s minulých měsíců :grinning: ...Ale jak jí vysvětlit věci,které tomu předchází? Mám na to jít nějak oklikou nebo jí to říct nějak narovinu a natvrdo,co se týče menstruace apod.?????????Poradíte? :sweat_smile:
23. led 2014 v 17:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77. Vážně?Nám doktorka řekla že to změnili a že povolili jogurty už od 6 měsíce :confused: a od 8 už se prý může dávat i tvaroh,tak já tedy nevím :frowning2:
23. led 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simona.k. tož to s těmi jogurty nevím, u prvního jsem dávala až v 8-9. měsíci a určo dřív dávat nebudu. A teda Aktivii nevím, to bych šla do poctivého bílého - Holandie, Olma Klasik, Valašský.
Tak my sníme z malého banánu tak max. 1/4.
@janesafari a z čeho vaříš puding a jaký?
Kaše nedávám. A ty dáváš vařené jídlo do flaštičky? to by mě nenapadlo, tak se právě ptám.
Jo a s tou 11ti letou teda zkušenost nemám - ale zkus si pořídit nějakou knížku pro ni, bývá jich v knihkupectví dost a tak nějak podle toho co tam mají jí to říct. Tajit nemá smysl. A raději ji to řekni dřív ty, než aby ti ona pak řekla, že to už četla v bravíčku a ještě poučovala tebe. :sweat_smile: :sweat_smile:

@miranda77 tož to je teda pěkná váha, my máme 68 cm a 7880 g.
23. led 2014 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miranda77 No pěkně teda-máte o kilo víc jak my...Jen je Tobík taky pěkně dlouhý 72 cm -7800g přesně v půl roce ted v uterý :grinning:
24. led 2014 ve 14:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas Puding mu vařím ze sunaru a do toho klasický puding-většinou vanilku,malinu nebo smetanový...A do flašky dávám jen pití a nebo řídké kašičky,jinak vše papá lžičkou...
Dnes sem mu najemno nastrouhala jablko a do toho rozdrtila 6 piškotů a hned byla miska prázdná a pak ještě ujídal brambůrku...Pořád musí něco mít v puse :grinning: Už dávám i kukuřičné křupky-je spokojený že něco má a rozpustí se muv puse :wink:
Taky mám koupenou brokolici-jen ještě nevím jak mu ji udělat-musím mrknout na recepty

Jak tak koukám-mám s nás asi nejdelší dítě,že? :sweat_smile:
24. led 2014 ve 14:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme také 72cm a vážíme 8 900g :grinning: , Ze sunaru také vařím puding a i krupicovou kaši :slight_smile: Nastrouhané jablíčka s piškotama sní 2,miluje ovoce ,ale křupičky ještě neměl,určitě vyzkoušíme, a chci se ještě zeptat jestli vaše dětičky už sedí ? Jaroušek se zatím jen otačí na bříško a pase koníčky ale když ho posadim, tak se kácí na stranu a nebo rovnou se položí na bříško :grinning:
24. led 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no tak to my jsme na tom s příkrmama naštíru ..teprve zelenina a trošku kaše. Moc to nechce ... takže vlastně pořád jen kojím a kojím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Asi bych jí vyprávěla o tom , že hoky-ženy mají v těle připravený"domeček"=dělohu pro miminko a každý měsíc, když je žena už dost velká v tom domečku její tělo připravuje červené polštářky, aby se tam miminko mohlo v případě otěhotnění zabydlet, a když se tam nezabydlí, tak ty polštářky jednou za měsíc tělo vymění a domeček vyčistí ... a my to poznáme na kalhotkách :sweat_smile:
24. led 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@simona.k. A jak je prcek starý?Všechny děti ti mají docela solidní váhu :grinning: na rozdíl od nás a přitom Tobík ujíždí více na tom sladkém jídle :sweat_smile: Tobík sedí tak napůl,ještě sám nevydrží dlouho,ale my tak nějak některé věci přeskakujem-za to v chodítku je vysmátý a lítá jako drak :slight_smile: Vím že by neměl,ale je v něm fakt spokojený...
A dcera ta byla maxirychlá ve všem- od 3.měsíce měla zuby,od 4.měsíce seděla a už se i stavěla,od 5 měsíce chodítko,v 9 měsících začale chodit a od 13 měsíců souvisle mluvila-vlastně byla dost ukecaná,atd,atd...
Tobík je na tom podobně-není to žádný lenoch...Mám divoké děti :grinning:
24. led 2014 ve 20:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Ale máš výdrž s tím kojením-Tobík už si ode mě veme jen v noci,jinak potřebuje ,,pořádné jídlo" :grinning:
A s tím vysvětlením dceři to není špatné-jak budeme sami tak si musíme sednout a pokecat :sweat_smile:
24. led 2014 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janesafari Je mu 6a pul mesice, kdyz ho zvednu tak si stoupa a skace, ale sedet jeste neumi :slight_smile: To dcera uz v pul roce krasne sedela sama, tak ono se rika ze kluci jsou opozdenejsi ,tak asi na tom neco pravdy bude :grinning:
24. led 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simona.k. ...pravda-holky sou více akční :grinning: Dcera byla a je doted hodně hyperaktivní ...
25. led 2014 v 16:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari A kolik už je dcerce?Moji je 5 let :slight_smile:
25. led 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simona.k. Mojí už bude za pár týdnů 11 let...Je to dábel už od doby v bříšku :grinning:
25. led 2014 ve 20:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari :grinning: tak to už je slečna, ta moje někdy dokáže taky pěkně zlobit
25. led 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simona.k. No už na ni leze zase další ,,puberta " tak je s ní fakt veselo....Snad to bude s Tobíškem lepší...Dcera byla jako mimčo suprová,ale strašně žívá a divoká a jen se to stupnuje :astonished:
25. led 2014 ve 21:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deticky sa nemaju davat sediet, posadia sa same, ked pride cas...
25. led 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
...Tak holky dnes je mě 36-až tomu sama nevěřím,protože se na to vůůůbec necítím...A s Tobiáškem o to víc....Včera se mě Nellča ptala,kolik mě to je a tak sem se usmála a říkám jí :,,Zítra mě bude 26 a tebe sem adoptovala :grinning: ..." Odpověd zněla :,,Mamíííííííííííííííííí :grinning: "...a začaly sme se smát... :sweat_smile:
Jinak až na mě to té mé rodince hezky vyšlo-Můj 31 Nellča 11 a Tobík 1.... :wink: Tobíkovi uděláme v červenci grilovačku a my tři to slavíme společně nebo sme všichni tři kousíček od sebe... :slight_smile:
26. led 2014 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janesafari Gratuluji :slight_smile: Simonka jako mala byla zlatá zato ted je to čertice ,malý zatím taky klidný i na to že mu rostou zoubky tak je v pohodě jen neví co by strčil do pusinky :grinning: nejradši kouše kůrku o chleba :grinning:
26. led 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my se taky hlásíme na 7 měsících. Cca 71 cm a 7,5 kg. Plazí se už dlouho a teď začala lézt a všude si stoupat, takže hrůza ty pády dozadu, když se pustí :frowning2: Několikrát denně si zkouší sednout, ale ještě se musí držet podlahy jednou rukou :slight_smile:
S jídlem to je podle nálady, někdy sní hodně a někdy dost málo. Máme oběd (zelenimu s masem) a svačinu (banán, jablko, hrušku). Jinak kojím.
A má dva dolní zuby :grinning: A pořád neviditelné krátké blond vlásky.
30. led 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Není možné :grinning: že se taky někdo ozval s těch starších členek :grinning:
Tak už vám začalo to divoké období,kdy dítě zkouší co dokáže...A už se nesmí pustit s očí.. :wink:
Nám černé vlásky po porodu vypadaly a ted rostou taky blond...Kohouta už učešem :grinning:
30. led 2014 ve 13:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari No, je to docela mazec to stoupání, ona si občas vůbec neuvědomí, že se pustila, když vezme něco do ruky třeba z pohovky, pak i do druhý ruky a už letí...
U nás blond vypadaly a blond narostly a teď zůstávají krátké a nejsou moc vidět...
30. led 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek