• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Včera ráno moje známá porodila trojčátka :slight_smile: Doktorům se už nezdál utz tak ve 33tt v celkové narkoze přišly na svět 2 holčičky a chlapeček
1670g-41 cm
1730g-43cm
1314g-39cm chlapeček byl nejmenší....
Mimi sou prý moc šikovné,hned po vytažení prej sami dýchali...
Sou ve Zlíně a prej tam mají uuuplně suprovou péči :grinning:
31. led 2014 v 10:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janesafari no krásné míry trojčátek, ale já si teda vůbec neumím představit, mít třeba dvě nebo dokonce tři miminka najednou.
3. únor 2014 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas Já taky ne,radši postupně :grinning: Ale když se zadaří tak se zadaří...A ještě navíc je s ní svobodná mamina,ale má rodinu,která jí pomůže...Dopadla dost podobně jako já...přítel ji nutil na potrat,ale nešla...a při kontrolách se postupně ukazovalo-kolik miminek je :slight_smile: S jednoho byli dvojčata a pak se příště ukázalo ještě třetí...Ale sleduju fotky a videa na FB a mimi sou užasné :grinning:
4. únor 2014 v 16:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Tak se tu jen tak koukám na naše fotoblogy a který den si to porodila ?Já rodila stejně jako ty 40+6 a taky má prcek 6 měsíců a 2 týdny...Jsme si to tu asi sice psaly,ale už si to nepamatuju-já porodila 21.7. :grinning:
4. únor 2014 v 17:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari tak to je teda borka, držím ji pěstičky, ať vše do budoucna zvládne.
4. únor 2014 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari jo, jo já si to pamatuju ... já měla termín 10. a ty 15. :grinning: ... toto utíká, co?
4. únor 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 letí to jako blázen-až moc rychle...A který den siprcka porodila?
Nedávno sme lítaly s pupkama a za chvíli nám tu budou běhat ty naše mrnata...Tobík lítá v chodítku jako drak...Má to 8 kg a už takovou sílu :sweat_smile: Je to síla sledovat tak malé stvořéní jak tu lítá... :grinning:
5. únor 2014 ve 13:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari no já 16. a ty 21. .... u mě úterý! Ty v sobotu??? :wink:
6. únor 2014 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Nene já v neděli-přemlouvala sem prcka,at vydrží do pondělí-kvůli datumu,ale po těch 6 dnech přenášení to potom šlo už moc rychle :astonished:
6. únor 2014 v 08:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari no já jsem také doufala, že by to mohlo být v jiné datum 17. se narodila dcera, ale po těch dvouch dnech rození :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 I dceru sem přemlouvala-její termín byl 27.2...Tak sem sem si představovala,když si teda dávala načas,ře to bude 2.3.2003 pak 3.3.2003-což mě taky začaly bolesti a už teda nepřestaly :frowning2: -spíš naopak a vylezla až 5.3....Bylo to hodně dlouhé... :astonished:
6. únor 2014 v 08:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem se nas....a a začala cvičit s Jill...To prostě do léta dám-chci svou původní váhu a zpevnit celé tělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mě štve,že váha stojí a břicho mám pořád jak ve 4.měsíci a otázky typu:,,Jak mě bříško sluší a kdy to čekám nebo jak rychle stíhám-v kočárku mimi a já zase těhu..." no už to nebudu poslouchat.Cvičila sem víc jak polovinu života-tak budu zas a s kočárkem skoro denně chodím několik km,tak to půjde...Ještě si trošku upravit jídelníček :frowning2:
A co tady holky-něco nového??? :sweat_smile:
Tobík je v chodítku jak závodník formule1,už necouvá ale leze dopředu a sedí...Ale je na něm vidět,že nejradši by už chodil...a zuby pořád ne ane vylézt
14. únor 2014 v 17:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ahoj @janesafari (ani nevím, jestli si na mě pamatuješ :grinning: ) dlouho jsem tu nebyla... Chci se zeptat, kolik váží a měří vaši prcci???
My se narodili 23.6. a máme jen 69cm a 6,8 kg... docela málo asi, co? :frowning2: (ale jinak je šikovná, už měsíc a půl chodí kolem nábytku, začala někdy po 6.měsíci, docela brzo...)
16. únor 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie No ahoooj :slight_smile: to víš že si pamatuju ! Vy ste o měsíc dřív-já rodila až mezi posledníma-21.7....A Tobík měří 72 cm a váží asi 8100g...Na to jaký je to jedlík,tak je akorát...A holčičky sou drobější-a pokud prospívá,tak je uplně v pohodě :wink:
Tobík je taky docela aktivní,v chodítku jezdí jako dábel-mám co dělat ho chytit-je na něm vidět,jak rád už by chodil,a konečně sedí sám...Nějak to nebere popořadě :grinning:
Zuby vyhlížím už od 3.měsíce,ale pořád ne a ne vylést...Taky měl od 3.měsíce ekzém,vyzkoušela sem všechno,dr.mě předepsala drahé oleje do vody a pod....A nakonec pomohl obyčejný sudocreme na prdelku :grinning: Byla sem s ním i na kožním,ale po tom sudocremu to bylo fajn,ještě mě napsala nějaké masti a máme klid,malý už se tak neškrábe,už ho tělíčko tak nesvědí,taky stále dávám Fenistil kapky....
16. únor 2014 ve 14:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari No máte skoro o kilo a půl více a to jste o měsíc mladší :grinning:
Hele, a není to chodítko blbé? Všude to odsuzují, že se tím dítěti ničí záda, nenaučí se samo chodit.. atd atd.?
Buď ráda, že žádné zuby nemáte, je to jen trápení.. a my máme teprv měsíc, takže taky ne dlouho...
16. únor 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Já chodítko neodsuzuju-Nellča ho měla od 5.měsíce a v 9,5 měsíci už chodila sama :sweat_smile:
Tobík je v něm od 5,5 měsíce a je v něm moc spokojený...a vždy vysmátý a štastný,že může něco dělat uplně sám...A nemám strach,že by pozdě chodil,když už se o to snaží :grinning:
A zuby-no uvidíme...U Nelly sem ani vůbec nepocítila,že jí rostou-byla v pohodě! :sweat_smile:
16. únor 2014 v 18:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
KONEČNĚ !!! Tobík měl včera 7 měsíců a před hodinou sem našla první dva zoubky !!! :sweat_smile: Jinak teda ve všem celkem pospíchá-pěkně sedí,krásně leze,v chodítku jako závodník a za ruce už chodí-dokonce už se u zábradlí sám držel na nohách chviličku...A konečně říká MÁÁÁÁMA :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2014 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...nevim zda si me po tech 9 mesicich jeste vzpomenete...no co bych vam tak napsala:slight_smile: Tibi ma uz 9 mesicu a je to poradny kus chlapa-cca 11kg a asi 73cm.jinak je to ale lenoch...chlap.vsecho chce ale jeho tezky pupek mu nic nedovoli...chci se holky zeptat...co davate detem na veceri???
4. dub 2014 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:D ... my máme v 8měsících je 9kg - trošku jsme se zasekli, ale jsem ráda, kdo to má tahat :wink: . K večeři dávám ovocnou kaši ... nebo mléčnou kaši. Ale moc nám přikrmy nejedou ... takže asi všechno vyběháme - vylezeme tedy.
5. dub 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka ty jo 11kg, tak to je teda macek!!!! To jsem si myslela jak je ten můj Matýsek s 8,5kg těžký, tož už přestávám skučet na bolest zad, :sunglasses:
Já na večeři kojím, u nás kaše nejedou, občas dám zbytek od oběda nebo tak, ale jinak to zatím nehrotím. zas tak moc toho nepojí a mlíko mu zatím stačí.
Jo a chtělo by to tady trochu oživit diskuzi, tak co už ti vaší prcci umí? My jsme lenošní, umí se sice otáčet ze zad na břicho, ale když ho dám na zem na záda, tak umí hlavně řvát, takže ho dávám zásadně na bříško, ale vzhledem k tomu, že už máme takový ten "mama" syndrom, tak to taky dlouho nevydrží, na plazení kašle, take klečíme na 4, toť tak vše.
7. dub 2014 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam takovy dotaz...jak vase deti v noci chrupkaji????vydrziju lezet tak jak je polozita....hlava na polstari a nohy dole...tak jako normalni clovek nebo vase deti v postylce cestujou???treba si ve spani i sednou a pak spadnou do boku...nabijou si pri tom sisku a tak..???no a pak....kdyz se probudite v noci a ditko zkontrolujete a zjistite ze lezi jak uplne trdlo....treba mu trci noha ven ze sprusli a cele je odkopane a hlavu ma misto nohou ci je uplne nejak divne polozene....nechate dite lezet jak je a pripadne ho prikrajete nejakou tenkou dekou a nebo ho opravujete na polohu "normalniho cloveka"???
14. dub 2014 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky-tady to zase ožilo wwaaauuu... :grinning:
Jak tak čtu-tak já sem si zase porodila pěkného divocha...Co se týče spaní
@rozalenka ,tak ho nechávám v té poloze jak se mu líbí a už celkem cestuje,ale sám musí vědět,jak se mu spí dobře,ne?
Jinak máme asi 8,5 kg a 73 cm a je to dáblík a je hooooodně aktivní-je to všežravec a že toho teda fakt pojí hodně !!!Ale má rychlé spalování a hned vše vyběhá...Ted nedávno objevil schody-tak nechce být nikde jinde,než na zemi a fakt velkou rychlostí uleze ke schodům a vyleze těch 18 schodů do patra snad do 2 minut (samozřejmě vždy s někým kdo ho hlídá !!!)
A já jen čekám,kdy se pustí uplně a začně běhat-vidím na něm jak na to hledá odvahu potvůrka moje malá :grinning: Dcera začala chodit v 9,5 měsíci a čekám že se to bude opakovat :astonished: I tak je na svůj věk hodně aktivní a hodně toho umí-je fakt chytrý a občas i hodně ukecaný...nejvíc u jídla-pán je gurmán a vše si nahlas vychutnává :grinning: :grinning:
Ale jen ty zuby-pořád jen ty dva dole,ale dásna má jako kámen,je uslintyný,kouše vše co najde...a vypadá to,že vylezou asi všechny najednou ! :astonished:
14. dub 2014 ve 21:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari tak aspon v zubech vas predbehneme...mame jich uz 8:slight_smile:
14. dub 2014 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak upřesnění :grinning: v pondělí nám bude 9 měsíců-vážíme 8800g a 75 cm... Zuby stále jen dva dole-co vím...Když se chci podívat nebo najít další,tak toho prcek hned využije ke kousání :sweat_smile:
Jinak já už 3 měsíce cvičím,hubnu a zpevnuju s Jill....abych za rok vletěla na třetí mímo a začala zase kynout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale aspon budu víc v kondici,ne? :grinning:
16. dub 2014 v 10:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte,
jak jste prožili Velikonoce? Snad všichni dobře. Mojí koledníci mají doma zásobu kokin tak do Mikuláše (pokud jim to teda nesním já :sweat_smile:)

@janesafari hm, tak to máte dobrou váhu, my máme podobnou. V 9m měl 8530g a 67cm. Ale teda zub ani
jeden.
S Jill tě obdivuji, taky je nejvyšší čas, abych se sebou začala něco dělat. :unamused:

@rozalenka k tomu spaní - já bych asi jen přikryla, u nás se spinká ve velké posteli se mnou, takže v noci teda i posunuji, když už nemám kde ležet já. :grinning:
21. dub 2014 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak my měli váhu 9040g v 8mi měsících. :grinning: A to pořád převážně kojím, protože u příkrmů převažuje dost bojkot. Teď máme za sebou zánět průdušek naštěstí bez atb, ale bylo to dlouhé :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... a cvičit? No tak na to prostě není morál - večer jsem úplně KO. Ale už mám skoro původní váhu před všemí těhu - vyměnila jsem na jaro šatník :grinning:
22. dub 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táák první Tobíkovi velikonoce za náma-a v pohodě :grinning: Zásoba kokin není až tak velká,ale to je jen dobře.....Co sem začala cvičit,tak mě nějak honí mlsná :astonished: Včera sem docvičila další serii a dnes začínám další cvičení-ještě ani nevím jaké,ale těším se :wink:
Váha mě po cvičení č.2 spadla dolů jen o kousíček,ale ubyly nějaké cm !!! :grinning: Hlavně že se zbavuju toho břicha a už nevypadám jako těhule :sweat_smile:
Jediný můj problém je,že nedokážu rapidně změnit jídelníček a jím pořád stejně...Sice tím cvičením toho s ním už mín-žaludek má mín místa a jím menší porce a snažím se jíst 5x denně když je to možné.....
22. dub 2014 ve 13:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77
@janesafari holky, tak to hubnutí vám teda závidím. Já jsem jak slonice, Kuba vykoledoval strašnou spoustu kokin a už mu na ně lezu, i když vím,že bych neměla. :unamused:
23. dub 2014 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já tu ještě fotky nemám vložené,ale našla sem něco s auta a s domu...
Jinak váha se mě ted drží na 58 kg,tak si asi ještě jedno cvičení přidám-ale hlavně musím něco udělat s jídelníčkem-to je to nej!!!
Po druhé sérii neubylo ani kolo,ale pár cm jo :sweat_smile:

@olgas My těch kokin měli tak polovinu co mají kluci u sebe :grinning:
24. dub 2014 v 10:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janesafari no vloni jsme měli taky půlku, ale letos fakt dost. Ono tady u nás na dědině prostě ti lidi k mému překvapení ty velikonoce fakt hodně drží a hlavně teda vyloženě sousedi a tak mají nachystané velké balíčky. Koledovat chodil jenom ten starší, ale příští rok už bude určo chodit i Matýsek. Tak doufám, že toho nebude ještě jednou tolik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2014 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek