• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kamino děkuju a nevadí, že jsi vpadla :slight_smile:) děkuji za uklidnění. Já už se na to dnes taky dívám jinak, včera to byl šok, ale dnes si říkám, že je lepší vše vyšetřit a být si jistá :slight_smile: manžel právě studoval ten odběr plodové vody všude možně a zjistil, že mu tam řeknou co to je, i rizika potratu po provedení a v podstatě vše, co se toho týká :slight_smile: on je takovej můj poloviční medik :slight_smile: když jsme bojovali u pejska s jeho onemocněním, chvílema jsem měla pocit, že o té nemoci toho ví víc, než doktoři :slight_smile:)) takže už vidím, že než dojde na "věc" budu mít doma zase chytrolína :slight_smile:)) já si právě dovolila se těřit, už od úterního ultrazvuku u pana doktora, ale měla jsem počkat až po NT, takže teď se těším až to budeme mít vše za sebou a budeme vědět, že to naše stvořeníčko je zdravé a budeme se těšit spolu :slight_smile:)
14. pro 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Ahoj kocicko, rada ctu, ze je Ti lepe.. Je super, ze sem kamino vpadla napsala svoji zkusenost! Jak pise po tomhle vysetreni budes vedet mnohem vic o zdravi miminka. Rizika jsou hroooozne mala. Asi bych se ted vyhybala diskuzim o odberu plodovky..Stejne jako sestra co Ti to oznamila, tak i nektery holky dokazou byt necitlivy a hned malujou certa na zed a dokazou popsat jen to spatny a ne jako kamino neco povzbuzujiciho :wink:
Predatorek bude v poradku!!!! :slight_smile:
14. pro 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kaijko jsi zlatá, děkuji :slight_smile: já to nečtu :slight_smile: to čte manžel a ten ví, co mi má říct, přeci jen už mě nějaký ten pátek zná :slight_smile:))) jsi hrozně hodně, že tak podporuješ, jsem ráda, že jsem tu ve vás našla takové kamarádky :slight_smile:
14. pro 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d :slight_smile: myslim si byt to opacne, tak taky povzbudis a ja bych urco taky ocenila podporu!!! :slight_smile: Stejnak ten screening je taky na pravdepodobnostech co jsem pochopila (vypoctama), takze muze vydesit zbytecne a nebo naopak.. My ted budeme zase ty usmevave holky tady co se umi poradne zasmat!!! Jako takhle :grinning: Ty jo a hlavne mas doma taky zlaticko a to je takovy stesti :grinning: Ja to vim, mam doma to sami!!! A dneska jen tak nenajdes "neco" takovyho co mame doma.. :grinning:
14. pro 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko to ne, ulovila jsem jeden z posledních kusů a všechny mi ho "závidí" :slight_smile:))) ale přiznám se, že občas bych ho uškrtila :grinning: právě, možná mě ani tak nevyděsilo, ten výsledek, jak podání sestry, co mi to volala :-/ Někdy jsou to opravdu šoky :slight_smile: ale teď už hlavu vzhůru a huráá se těšit na Vánoce :slight_smile: ještě stále mám jedno těsto v ledničce :slight_smile:)))
14. pro 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Ty jsi bezvadna!!!!Az mam slzi v ocich!!!
Joo, uskrtit! :grinning: Ale pak se ohlidnu kolem sebe a az tedy ten vztek na nej opadne :slight_smile: ho pohladim a jsem rada, ze ho mam.. :slight_smile: Joo, pristup nekterych lidi je hroznej! A jeste, ze pak mas doma chlapa co Te obejme, vybulis se mu a on Ti zvedne naladu..
Budes jeste pict? A co? Ja se na to vyprdla :wink:
Ja ostuda jsem jeste v postylce, Jirka se postaral o kocoura, skocil pro snidani a uz mi ji chysta :wink: A posila mi pusy z kuchyne :grinning:
14. pro 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d nechápu ty zdravotníky...to chování... :frowning2: mají být citlivý a ne takhle děsit lidi.
Baba jedna! Ještě, že máme doma taková zlatíčka jaké máme a doufám, že ti naši prcci budou hodně po nich!
Pokud budeme mít chlapečka chci z něho vychovat stejného člověka jako je jeho tatínek! Hodný, citlivý, milující gentleman, co miluje život a lidi kolem sebe.

Teda já bulím... :sunglasses: sem dojala sama sebe, tak to je mazec :grinning:
14. pro 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko téda! to se máme :slight_smile: Já přelezla s peřinou do obýváku. dostala jsem snídani a pokukuju po telce. Můj drahoušek skládá pc a tak trošku se u toho vzteká...tak říkal drobečkovi ať to moc neposlouchá :wink:
Já začala píct včera. Mám van.rohlíčky, a vyfukované ořechy.Těsto v lednici na linecké a citronovky...vrhnu se na to po obídku, ale taky se mi teda moc nechce....ale pustím si koledy , zapálím františka a budu krásně při pečení relaxovat
14. pro 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d :frowning2: Držím palce, ať Vám to v lednu dobře dopadne, ale taky si myslím, že mimi bude úplně v pořádku, když Vám dobře dopadl NT screening, četla jsem v mnoha časopisech i na internetu, že negativní NT je nejpřesnější metoda, než ty odběry krve, ty často vycházejí falešně pozitivně... Já si budu volat na výsledek v pondělí, tak doufám, že to bude OK....
Každopádně jdu na kontrolu 4.1., a to prý budou ještě jednou odběry na genetiku+ultrazvuk, tak uvidíme....
14. pro 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito @kaijko teeeda holky, taky jste mě dostaly, též mi ukáply slzičky :slight_smile: manžel přijel a dal mi rozpéct bagety ze sýrem a schwarzwaldskou sunkou a stará se o mě, já teda od rána pracuju, ale skoro jako každý den z domu :slight_smile: jen příští týden bude záhul :-/ ale není nic, co bych nezvládla :slight_smile:) no já bych chtěla dítě vychovat, tak jak vychovali rodiče mě...manžel je úžasný, citlivý, milující, ale přeci jen jeho minulost je trošku černější, než bych chtěla :grinning: ale co on mě zas nazývá šprtkou :grinning:
jinak já peču ráda a vždy mě to odvede na jiné myšlenky, ale každý den mám tolik práce, že není čas :slight_smile: ale prostě musím, už jen poslední druh a pak nepečené a hotovo :slight_smile:
14. pro 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaaaczenka7 tak taky na tebe budu moc myslet, aby bylo vše v pořádku. Musíme doufat a věřit :slight_smile:) opravdu, dnes se na to dívám už z druhé strany a je mi mnohem lépe :slight_smile:
14. pro 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Děkuji :slight_smile: Přesně, jak říká můj manžel-důležité je pozitivní myšlení... I když Tě plně chápu, já jsem pořád z něčeho vystrašená, nejspíš to bude u mě tím, že jsem prvně těhotná a v mnoha věcech prostě tápu, a hlavně se snažím udělat všechno správně, aby se miminku dobře dařilo....
14. pro 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaaczenka7 já jsem taky prvně tehotná a taky ze všeho vystrašená, nicméně začínám to brát tak, že co dělá dobře mě, dělá dobře i predátorkovi a naopak :slight_smile:)
14. pro 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Nazdárek holky, tak už mám konečně čas napsat k tomu, co se tu řešilo. Vítám všechny nové těhulky:slight_smile:
A upřímně všem přeji, aby to naše těhotenství dopadlo nejlépe, jak jen to je možné. Mrzí mě, když někdo tady píše jaké má trápení a jen doufám, aby mě se to vyhlo..Všem držím moc palečky, aby se to v dobré obrátilo. A já moc nemám jasno v těch druzích testů, ale vím, že moje kamarádka měla také nějaké špatné výsledky, už si přesně nepamatuji jak to bylo, jen vím, že při druhém těhotenství ten test vyšel zase špatně, tak už byla v klidu, protože věděla, že to nic neznamená:slight_smile: A pozitivní myšlení je určitě potřeba na cokoliv:slight_smile: A stejně je to zvláštní, jak najednou si říkáme, ať s námi dělají co chtějí, hlavně aby se miminko narodilo zdravé..:slight_smile: Moc na Vás na všechny myslím, ať jsou už jen od pana dr dobré zprávy!:slight_smile:
14. pro 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
holkyyy dnes jsme koupily predatorkovi první věc :slight_smile:) balík plínek :grinning:
14. pro 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dekujiza privitani :wink:
14. pro 2012 v 19:22  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak já se taky k Vám přidávám. . termín mám na začátku červa a už se na druhého bobka těšíme.. druhé malé mi dávalo začátek těhotenství pěkně "sežrat", ale už je líp, tak doufám, že to tak bude až do konce :slight_smile:
14. pro 2012 v 19:42  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotrlka17
@jannicka85
Vítejte holky a gratuluju k bříškům :wink:
14. pro 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jsem sem psala, jen občas nakouknu, protože čekám na výsledky NT screeningu, na který jdu 20.12. Doufám, že to dobře dopadne a já budu mít konečně možnost to říct lidem v okolí :slight_smile:
Chtěla jsem se zeptat, kolik jste zatím přibraly, teda pokud vůbec? Já jsem nezvracela, bylo mi pár týdnů blbě, ale naštěstí ne celý den, takže mám pořád 0,5-1kg nahoru, pořád se houpe sem tam.
Jinak přeju krásný zbytek adventu a samé dobré výsledky u dr. :wink:
14. pro 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotrlka17
@jannicka85 gratuluji vám holky :slight_smile: a vítejte mezi náma :slight_smile:
14. pro 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518
uvidíš tentokrát to dopadne dobře!
Já přibrala 7cm přez bříško...snad se to tošku zpomalí, protože mě začalo pěkně praskat.
Doktorka říkala, že jsem hodně zavodněná, že by se to mělo během druhého trimestru upravit
Tak ať je ti dobře,krásně rosteš a prcek ať prospívá! :slight_smile:
14. pro 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na to, že jsem stále -6kg mám břicho snad jak v pátém měsíci :grinning:
14. pro 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d fotíte?
14. pro 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito bříško? ani néé, já byla baculka už před, takže teď to radši nefotím :grinning: nicméně chtěla bych takové ty pěkné fotky před narozením...ideálně tak 25. května 2013...přesně rok po svatbě :slight_smile:))
14. pro 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d no to mi povídej, já dneska v autě musela rozepnout knoflík a když dobře dopadne NT a budu to moct na vánoce říct našim, tak hned oblíkám těhu kalhoty. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse jj objednej, je to to nejlepší co existuje, já je snad budu nosit i normálně, myslím jako v zimě :grinning: vůbec nelezou záda, nic, vše je řádně v teplíčku no prostě super :slight_smile:
14. pro 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d já objednávat nemusím, jen vyndám ze skříně, mám ještě po prvním těhu s tím mým dráčetem.
14. pro 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse prosímtě promin manžel tu na mě mluvil, abych něco objednala a já to automaticky napsala :grinning: jsem mimoň :grinning: samozřejmě oblékni :slight_smile:
14. pro 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d já jsem obřík a fotíme pravidelně. Asi by mě pak mrzelo nemít je.
14. pro 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já radši ne :slight_smile:)) ale chápu tě, u mě je to možná i moje nechuť k focení :-/
14. pro 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek