• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@mercedesse :slight_smile:tak možná jsem neměla takovou potřebu proto, protože hned ten první test měl čáry silné hrozně moc a za dva dny jsem šla k dr a on už ultrazvukem přes bříško viděl, že jsem:slight_smile: Kdo ví jestli kdyby nic neviděl sem vydržela netestovat do další návštěvy dr:slight_smile:
@andulka86 Já mám také termín 4.7:slight_smile: Jinak mě dr zatím jen prohlížel ultrazvukem a jinak žádná jiná prohlídka u mě neproběhla.. A vím, že na čípku se mu taky vždycky něco nelíbilo ale cytologie vždy ok, tak nevím co to má být.
@eva518 Jj přesně tak večer jak balónek:slight_smile: JInak já bříško zatím nemažu, ale asi bych měla, co? A těhu kalhoty si snad také brzy pořídím, jak píšeš ty, sedět v džínách je mi už na bříšku nepřijemné
@kotito Kalkulačkám na netu vůbec nevěř, teda alespoň já jsem nenašla žádnou, která by mi to vypočítala správně. A netuším jak se to počítá, protože i když jsem si našla někde na netu návod a snažila se to počítat podle toho, tak mi to moc nevyšlo..

A jinak máte holky NÁDHERNÉ pupíčky:slight_smile:
15. pro 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Od rana se morduju s hackovanim :confounded: Ale ja ty tenisky jednou zdolam :grinning:
15. pro 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko taky se na to chci vrhnout, ale mám strach.. počkám až je dotvoříš ty :slight_smile: určitě mě fotečkou navnadíš ještě víc...Já zatím peču cukroví a drahoušek mi to pod rukama upapává
15. pro 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Zatim mam za sebou 1cepicku..Ale ty tenisky jsou tezsi.. Uz jsem je snad 20x vyparala..Kdyz uz se rozjedu, tak mi to nevychazi.. Jsem se u toho predchvili vztekla :grinning: A musim si dat pauzicku a znova..Oni jsou takovy krasny :slight_smile:
15. pro 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Chtela bych do takovych barvicek...Dole je seda :wink:
15. pro 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko si šikulka.... to já se u toho vztekám vždycky....Naposledy jsem pletla sestře ponožky pro dcerku a nevyšel mi vzorek...tak jsem to raději roztříhala nůžkama ,abych to už nemohla vypárat :grinning:
a když se nevztekám tak bulím... máš na ně návod?
15. pro 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d holky, resite obleceni,mam vsechno prvniho tehu a co se mi desne moc vyplatilo jsou takovy ty "tubusy" pres brisko. Stoji to par koruk, zakreje to zada a brisko az pod prsa, takze dalsi vrstva navic. Delaji se vsemozny barvy, takze jde i dobre ladit k obleceni.
Me tehu dziny jeste nejsou, ale sahla jsem o dve cisla vetsi z ery minule a jak se vyplatilo.. :wink:.
15. pro 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak zdravim z Dolomitk courame se s malou po meste,manzel na bezkach a potkaly jsme dneska Bugaboo, masakr. Tady huste snezi, dite ve sportaku, korba se hybyla jak na perech, prcek byl malej celkem prtous a trcel ven jen fusak. Nema to zadny bocnice,musi profukovat a treba dvoulety dite tam nedate!! Masakr, jak nekdo muze podlehnout designu a nepodivat se co vlastne je pro prakticky zivot dulezity...a to nemluvim, ze pan neprojel odhrnutym snehem, myslim, ze nase kocarek pro panenku ma kolecka vetsi...!
Nase Teutonka vede na plny care, sice tady v CR nadupana vybava 31 tis, my si ji nechali poslat za 21.tis. Vcetne dvou fusaku, navleku na kde co a cele trojkombinace. Jeste jeta se da hodne slusne prodat, takze ja vubec nelituju...
A moje dite spi a spi a nechape, ze mame vsichni hlad :grinning: a tesime se ven.
15. pro 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://test.bazar-www1.superhosting.cz/navod.php?id=9640e
@kotito tady jsou, ale veliky..ale uzasny :grinning:
http://test.bazar-www1.superhosting.cz/navod.php?id=9640
Tyhle budou asi pro mrnouska :wink:
Nevim jestli to, ale delam uz na zacatku spravne..
15. pro 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Wau tak to seš dobrá...moc to deda negoumu :sunglasses:
15. pro 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito me desne voni a zabral olej z dm, primo tehotensky. Je za par korun, ted se mazu min,neni cas, ale prvne poctive vcetne boku a zadku a poslusne hlasim, ze nemam jedinou striji..teda ja jsem hubenour, ale i tak 14 kg nahore se musi nekde ukazat...a neukazalo :grinning:.
15. pro 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ach jooo, uz chci pc :cry: nejde mi poslat te druhej odkaz :cry:
15. pro 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij Přesně tak nikdy bych nenechala prcka takhle trpět...i když ta hluboká je asi ještě dobrá, ale ten sporťááák...fakt hrůůůza
15. pro 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij a užívejte dovču
15. pro 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to nevadí :wink:
15. pro 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Taky mi to trvalo nez jsem to pochopila :grinning: Ale ted taky otazka jestli jsem to pochopila dobre :grinning: kdyz mi to nevychazi.. :cry: Ale dala jsem si cil, ze je zdolam :grinning: Nejvic mi pomohla ta "hodna pani" co posila videjka..ale na ten aspon zacatek tenisek jsem nikde nic nenasla, ani obrazky jako u cepicek..
Jo, a pict? Ja umim jen babovku :grinning: Takze pristi rok budu vztekla u cukrovi..Musi to u Vas pekne vonet :wink:
15. pro 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito to jsi dobrá. Já jsem taky na PN a nestíhám víc než 1-2x denně.. Musím přidat :grinning:
15. pro 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
juu holky vy jste se tu dneska rozjely :slight_smile:) my byli u našich, ségra měla narozeniny, tak jsme byli slavit. To počasí je dnes akorát na depku, jinak děkuji za pochvalu mého těhu-špeku :grinning:
15. pro 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky koukala jsem na zprávy, to co se stalo v Americe je příšerné :-/ úúplně mě to dostalo, až jsem musela volat manželovi, aby mě uklidnil :-/ no a mám zákaz koukat na zprávy :slight_smile:
15. pro 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d To je psycho, vid? Me vcera rozbreceli s tima psama :cry:
15. pro 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko na to já nekoukám a ani se nevyjadřuju, máme doma psa, kterého někteří lidé také považují za "bojové plemeno" a taky vím, že i když je to ňuňánek a trdýlko v životě bych ho nenechala samotnýho s miminem....
15. pro 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Vase svatebni fotka je uzasna :grinning:
15. pro 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko děkujeme :slight_smile:)) máme jich víc s tím naším prďolkou :slight_smile:)) nicméně k tomu co se stalo, je mi hrozně líto toho dítěte, miminka a vůbec celé rodiny, ale zároveň i psa :-/ je to hrozná tragédie, která by se neměla dít :frowning2: stejně jako ta hrůza v USA :frowning2: to je katastrofa, nicméně pokud je to tam volnější, co se týče držení zbraní, tak se to bude dít :-/ není to tak dávno, co u nás bodl ten kluk učitelku nožem, měl nůž, jen proto, že u nás nemá doma každý zbraň a těch případů je tu taky :-/
15. pro 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d To jo noo. Jak vedli toho pejska, tak mi bylo taky lito i jeho..Je to tragedie..Bohuzel :cry:
15. pro 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito presne, hluboka ujde, ale ja bych musela na kolena, jsem vysoka :slight_smile:.
Diky, je to opozdena i svatebni cesta, tak uzivame plnymi dousky, ikdyz s ditetem to je proste jiny kafe :grinning:.
15. pro 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsme konečně našli v milionech lekařských zprávách výsledky z naší genetiky rok 2007
Vzhledem kstp.farmakoterapii cytotoxickým lékem bylo indikováno stanovení hladiny abernatních buněk v periferní krvi tzv ZCA. Zjištěná hodnota je na horní hranici normy 5%.
Vysoká hladina aberantních buněk zvyšuje riziko chromosomových aberací u plodu a může být důvodem SA.
Toto je důvodem k prenatální invazivní diagnostiky formou AMC či odběru pupečníkové krve.

Teď mám docela strach.
Holky já z toho chápu, že mě měla dokorka někam poslat ne? Vůbec nevím co jsou ty zkratky...už si to fakt nepamatuju
Hned v pondělí na ní asi nastartuju. :unamused:
15. pro 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito to se radši zeptej doktorky, je to jistější :-/ hlavně klid a nenervuj se moc dopředu, vážně to těm drobečkům nedělá dobře :frowning2:
15. pro 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d vůbec to nechápu...docela jsem jí věřila...teď už asi moc ne. Vždyť má tuto zprávu u sebe ve složce...ani se o ničem nezmínila :rolling_eyes:
V pondělí za ní zajdu .Jsem z toho trošku špatná, ale nervovat prďouska nebudu.
Má milující maminku a taťku a všechno to spolu zvládneme
15. pro 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito určitě, má tu nejlepší maminku a tatínka, jaké si mohlo jen přát. A chápu, že tě to zklamalo, mě tak jednou zklamal můj obvoďák, moc dobře viděl rudou fixou napsanou alergii a stejně mi předepsal léky, které neměl :-/
15. pro 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. pro 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek