• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@veve_zlobidlo snad to bude v pořádku, budeme ti držet pěsti :slight_smile:
7. lis 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veve_zlobidlo Gratuluji,myslím,že všechno bude v pořádku neboj..nesmíš si to tak zabírat.. :wink:
7. lis 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@m_d
@romuska
Holky díky! Moc moc moc!
7. lis 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo svatbu zatím neplánujeme, ale v budoucnu se chceme vzít, nejspíš až bude prcek větší :slight_smile: zatím řešíme důležitejší věci jako bydlení...
@romuska to bude :grinning: přeje si holčičku tak uvidíme
8. lis 2012 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkklarka Noo já teda nevím jaké to doma máte ,ale já mám 2kluky,takže taky bych si přála holčiččku:slight_smile: ale hlavně jen,at je to zdravé!:slight_smile:
8. lis 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, také se přidávám k gratulacím! :slight_smile: U doktora jsem byla na kontrole včera, potvrdil mi těhotenství a za 14 dní mám přijít zase. U mě je to komplikované, protože mám v děloze myom, který začíná s těhotenskými hormony růst, tak mě musí víc sledovat. Mám přinést ranní moč a sestřička mi prý vypíše žádanky na krev a další vyšetření. Nevíte, co se ještě na začátku těhotenství kontroluje?
Srdíčko už bylo vidět , respektive jeho pohyb a je to krásný pocit, vidět to na vlastní oči:slight_smile:
Tak držím palce, ať se daří a vše je OK.
8. lis 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@joslynka já ti to srdíčko tak závidím :dizzy_face:
8. lis 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo Nemusíš závidět, Tebe to čeká na další kontrole:slight_smile: nEBOJ SE, URČITĚ TAM BUDE....
8. lis 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romuska Tohle bude moje první, je mi teprve 22 :slight_smile:) bylo neplánované,ted nám začíná boj o jméno,já vím je brzy ale strašně chci Terku a přítel moc ne :grinning:
8. lis 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kkklarka a co když to bude klouček? :grinning:
8. lis 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkklarka
@veve_zlobidlo Noo co když to bude kluk:slight_smile: mladičká maminka..a to je dobře:slight_smile: tak neplánované..,ale hlavně že už chtěné:slight_smile: to já už tady stará hráza zasloužilá :grinning:
8. lis 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romuska hele, jsi jen o 5 let starší než já :wink:
8. lis 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veve_zlobidlo Tak to nejsem tak stará:slight_smile: néé ani se tak necítím..cítím se na 18:slight_smile:
8. lis 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, může se k Vám přidat? Dnes ráno mi tři testy různých značek prozradily, že jsem těhotná. Jsem z toho ještě mírně v šoku. Vyloženě jsme se nesnažili, spíš si říkali, že když se stane, tak nám to vadit nebude a buch a je tam...Podle svých výpočtů bych měla mít termín 17. července. K doktorce půjdu asi až v tom 7tt na srdíčko, pokud mi nic nebude. A co je divné, vůbec nic mě nebolí, ani ty prsa....
9. lis 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holky, taky se přidávám k vám, i když termín porodu mi dr. ještě neřekl, ale v pondělí jsem byla 6+6 takže budu rodit určo s váma. Byla jsem v pondělí i dr. nic nešlo vidět, tak mi brali krev, ve středu potvrzené HCG 385 a šla tam vidět tečka, prcek má 3mm, v pondělí jdu na krev a moč, no a 21.11. by jsme měli jít na srdíčko. Je to moje druhé, mám dceru 4/2008, ta si semnou taky pohrála, ta nešla vidět až do 9tt, tak mě strašili podezřením na mimoděložní, ale naští se ukázala, ale bez srdíčka, srdíčko se ukázalo až ve 12tt
9. lis 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, hlásím se k vám. Včera první ultrazvuk, máme 2cm miminko, 9 týdnů, termín 14.6. Hurá!
9. lis 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gustinovi Ahpj gratuluji:slight_smile: páni,to jsem ještě neslyšela...to sis teda užila nervy s malou co? Tak se nám to tu rozrůstá
9. lis 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solvejg Ahoj,to máš teda dobrý že tě nic nebolí:slight_smile: to bud ráda.. U nís to bylo taky tak.. že to zkusíme že to třeba nepůjde tak rychle a taky ..je to tam:slight_smile:
9. lis 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romuska U mě chtěné od začátku,přítel se bál a to je mu 27 :grinning: :grinning: :grinning: mám trochu vítr z toho jak to bude na mateřské probíhat, jsem hodně společenský člověk a přece jen dítě neni hračka,je to starost i radost na celý život :slight_smile:
9. lis 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkklarka Ani s dítětem se nemusíš vzdát společenského života. Pokud máš hlídání,máš vyhráno:slight_smile: Také by mě nebavilo být jen a jen na mateřské. Teď si spíš říkám, zda všechny své aktivity zvládnu i se dvěma dětma. A jestli vůbec zvládnu ty dvě děti:slight_smile:
10. lis 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romuska Sice ještě nebolí, ale tuším, že brzy začne.... :unamused:
10. lis 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravim vsechny rada bych se pridala....termin budeme mit nekdy ke konci cervna....u dr jsem byla v cca 5tt...jeste jsme nemeli srdicko. dalsi kontrolu budu mit 15.11 tak snad uz srdicko bude...
10. lis 2012 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím maminky i já se k vám přidávám. Termín ještě přesně nevím, dělala jsem si teprve testy a doktorovi mám jít 21.11,ale vychází to na začátek července, takže to bude letní miminko :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Super všem gratuluji..a mě do těch bolavých prsou .. začínají nevolnosti.. fůůj:slight_smile: a to jsem si říkala že mě to mine a nebudu muset zase cucat ty lízátka:grinning:
11. lis 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romuska u me se to lepsi, ja mela takovou krizi cca 3 tydny. Ano i dnes se mi navalilo, ale uz bez zvraceni. Lizatka mi nepomohly, proste jsem to musela pretrpet :(( mas stesti jestli ti pomahaji :slight_smile:
12. lis 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré odpoledne, holky :slight_smile: tak jsem si zrovna založila profil... před pár dny jsem zjistila, že jsem těhule, ani jsme to nijak zvlášť neplánovali, ale je to fajn :slight_smile:
12. lis 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Vítej a gratuluji:slight_smile: Já také zjistila těhotenství před pár dny a ještě jsem z toho trochu vykulená.....Máš nějaké příznaky či nevolosti?
12. lis 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solvejg No právě jsem šla k doktorovi kvůli těm příznakům - začlo mi být špatně od žaludku, točila se mi hlava, a tak... a to v podstatě chvíli po oplodnění, pár dní.... Co ty?
13. lis 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim holky, ani me lizatka nijak nepomahaji....mam doma cely balicek ale zatim sem vycucala asi dve nebo tri.nejhorsi je to kdyz musim varit....vubec nanic nemam chut.ve ctvrtek jdu na kontrolu tak su zvedava co dr. rekne...a taky se tesim na uzv...az uvidim mimiska.....holky tak jsem si uvedomila.....ze rodit v lete bude pekny hnus...hlavne potom 6tydnu chodit s vlozkou to bude utrpeni:frowning2:prvni ditko jsem porodila 30.12 takze byla zima a nejak extra mi tyhle dny nevadili ale ted to bude pech....
13. lis 2012 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka ahojky, nějak ten porod přežijem :slight_smile: lepší porodit na začátku léta, než nosit to břicho třeba do září :slight_smile:)))

@solvejg gratuluji a vítám tě mezi nás...já jsem z toho vykulená dodnes, doktor mi tvrdil, jak bude těžké počít a ono na jeden pokus se to zadařilo :grinning:

@gwennie vítám tě mezi nás těhule :slight_smile:
13. lis 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek