• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Mam taky spicek :wink:
15. pro 2012 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Chi, jsem to tele :wink:
15. pro 2012 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito Zbytecne neplas! Nech si to v klidu vysvetlit od dr, sama ted nedelej zadny zavery!
15. pro 2012 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito někdy je to jen jejich nepozornost, někdy hloupost...určitě bude vše dobré :slight_smile:
15. pro 2012 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko ale to není špíček, je to krásné mimi bříško :slight_smile:))
15. pro 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko krásný mimi domeček :wink:
15. pro 2012 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko nene jsem v klidu. Kdyby se k tomu stavěla doktorka divně přejdu jinam. a 9.1. jdu na to NT tak vezmu tu zprávu tam ať mi řeknou co si myslej.

Holky krásnou dobrou noc.
15. pro 2012 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito dobrou noc :slight_smile:
15. pro 2012 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rono, kocky!!! Co mate dnes v planu???
Ja pojedu konecne do tesca! I v nedeli byva v vsude v obchodech srum, tak snad dnes neee :wink: A hlavne uz mi pritel hlasil, ze venku uz neni takova ledovka :wink:
16. pro 2012 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko dobré ráno, ani nic :slight_smile: dnes mám v plánu lenošení, zítra mě zas čeká cca 300km v práci, tak ať jsem fit :slight_smile:
16. pro 2012 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d Noo, pracujici si samozrejme v nedeli musi odpocinout..My co jsme nedobrovolne doma si musime vymyslet aktivity i na nedeli :slight_smile:
Uz se vidim jak se zase zaseknu u mimi veci :grinning: Minule jsem nic nevzala..Byli jsme v Letnanech a tam bylo prd :wink: Joo, vlastne jsem si k narozkam (mam je pred Stedrym dnem) vybrala zehlicku :wink: at se mi kraasne zehli oblecky pro mimiska :grinning:
Je jeste brzy, ale zajima me to :wink: Detske oblecky budu muset prat v extra prasku pro mrnousky? A taky co avivaz?
16. pro 2012 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko no viděla jsem, že je tu perou v té Lovele :slight_smile: ale jestli se to musí, nebo ne, nevím :-/ a u aviváže už vůbec nevím :-/ my v pátek v tom Tescu koupili balík plínek 78ks 349,- :slight_smile: prý mají i nějaký indikátor vlhkosti, tak já nevím :grinning: to studoval manžel :slight_smile:)) já žehličku mám, ale potřebovala bych novou pračku, ale do června času ještě dost :slight_smile:))
16. pro 2012 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, uvažujete některá, že by jste si pořídila domácí monitor srdíčka miminka Angelsounds, nebo máte už i nějakou zkušenost?? Celkem zvažuju koupi, ale váhám kvůli ceně...
16. pro 2012 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko Jj myslím že nejčastěji od kamarádek slyším lovela a na avivaz se neptam protože ji vubec nepouzivam.. A jinak já asi zkusím prát v pracím slizu nebo jelením slizu nebo nevim jak se tomu říká. Kamarádka v tom pere a je moc spokojená:slight_smile:
16. pro 2012 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d Tak to vyzjistime jeste :grinning: A pracku potrebuju taky :cry: Na pliny jsem koukala :grinning: A pritel rozhodl, ze budou dalsi slevy, tak je nakoupime pozdeji..Noo, a asi "nejvetsi" problem budeme mit v oblikani miminka :wink: Na necem se vzdy shodneme a na necem vubec..Jak je strasne rad, ze se to povedlo, tak se bude chtit vsude vytahovat jako pysny otec :grinning: A musi byt nadherne obleceny..Samozrejme je to sranda, ale boj mozna bude :grinning:
16. pro 2012 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaaaczenka7 ahojky, já to asi nechci...právě kvůli té ceně :-/ a zas nemusím mít vše :slight_smile:
16. pro 2012 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marcelka287 Sliz? Slysim poprve..A jeleni znam jen mydlo a to asi nee :wink: To obcas dat do pracky nastrouhane, kdyz mam vetsi skvrny a jdou dolu :wink:
16. pro 2012 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko u nás taky :slight_smile:)) on vždycky řekne, vždyt je to tak drahý a má to na chvíli...nicméně drahý je všechno a nevím jestli predátorek bude chodit nahej :grinning: nebo jak si to představuje, ale dostanu oblečky od kamarádek, takže newborn věci moc nakupovat nechci, ale spíš takový ty větší :slight_smile:)) jak už můžou nosit rifličky a bundičky atd :grinning:
16. pro 2012 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelka287 Nektere holky to maji..Me je taky lito dat ty penize za to..Nehlede, ze jsem telatko a to srdicko se tam.musi hledat a ja bych bud poslouchala svoje :wink: a nebo ho nemohla najit a mela soky :slight_smile: Ale pry to uklidni matku..Nevim no..Jelikoz okoli spunta mame uz ted dost placeni a jsem na PN s cisnickym platem, tak ho kupovat nebudu. Doma by to asi neproslo :grinning:
16. pro 2012 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko AHojky, jen sem vlezu, koukám, že probíráte Angelsounds. Já mám tušení, že ho dostanu k Ježíšku .) S manželem jsme se o tom bavili, jedna kámoška mi říkala, že je to dobrá věc na uklidnění a já jsem šílenej plašan. A teď jsem už dva dny otravná s otázkou, jestli je mimi fakt v pořádku a manžel mi vždycky odpoví otázkou - Fakt to chceš vědět? A usmívá se u toho a už byl nakročenej ke skříni, kde schovává dárky:slight_smile: Tak zkusím být statečná a vydržet týden. Ale asi se zjevím :slight_smile: No a telátko jsem taky a už vidím, jak budu plašit ještě víc, když nebudu moci srdíčko najít.
16. pro 2012 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d Ja mam jen jednu kamaradku (takovou co mi da vecicky) s mimi a ta ma chlapecka, tak uz slibila, ze uz mrkne na neutralni vecicky a pak se uvidi..ale na doma muze mit i holcicka modrou..Z tech mrnouskovych veci vyrostou hned.. Ted mi znama ukazovala (jeee, tu vlastne muzu taky stahnout o par oblecku :grinning:) dziny a rikala za kolik jsou a na jak dlouho :slight_smile: Rostou ty mrnousove jako z vody.. Jak se Jirka vsem "vychlouba", ze cekame mimi, tak i jeho byvala kolegynka rikala at se stavim..Ma docela bohatyho pritele a ten pri mslou prej porad neco kupoval a proda mi to za skoro nic, tak jsem zvedava..
16. pro 2012 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zelvik jeee, ahojky :grinning: kdy mas vlastne termin???Se sem nevlezes?
Jako darek bych taky nerekla nee :wink: Ale doma drzim kasu, obe vyplaty mam u sebe a ted je mi lito zase utracet..Davali jsme 1300 za screening a ted budu muset dat 2500 za ten 3D UZ mymu dr, za polovinu tehu a pak za druhou daksich 2500 s tim, ze kazdou navstevu budu mit na flashce obrazky a videjka..
16. pro 2012 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko já si taky neuvědomovala kolik jich mám kolem sebe, ale když jsme to dali na FB tak se začly ozývat :slight_smile:)) takže chci něco od nich a něco samozřejmě nového :slight_smile:
16. pro 2012 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko jj docela si to trefila vyrábí se to z vody z mydla s jelenem (ale lepsi je pry lanza marsejl - nevim jak se pise) a namaceci pripravek namo. Vyrobi se z toho hmota podobna pudinku pry:slight_smile: TaK uvidime:slight_smile:

@kaaaczenka7 myslím že kaijko adresovala zpravu pro tebe, mě, tak si jí přečti u mého jména:slight_smile:

Jinak mě kamarádka říkala že by nějaký takovýto přístroj na srdíčko půjčila, ale já nevím no.. Prý to kolikrát zazní i falešně - i když kdo ví, jestli třeba to miminko zrovna nemělo prodlevu v tom dýchání a ten zvuk, který vydává to zařízení ho neprobralo k nadechnutí. To asi nezjistíme
16. pro 2012 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d Jj, i novy :grinning: Ale kdyz neco dostanu, tak super..To pak koupim nejaky pecky :grinning: Uz jsem mela taky nutkani to dat na fb, ale posledni dobou uz me tam stvou ty drby..Jsem z maleho mesta a co tam predvadi, tak to nechapu..a kdyby nahodou to se jeste neco prihodilo, tak talhle kdyz nic nikdo nevi, tak je to lepsii..
Chiii, ja uz se taaak tesim :wink:

Vzhledem k tomu, ze jsem se narodila mrnava (1,90kg), chlupata a s hooodne vlaskama :slight_smile: Jak rekl tatka opicka :wink: Tak jsem zvedava co z nas dvou se vylihne :grinning:
16. pro 2012 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko my jsme byli taky maly miminka a teď jsou z nás dva hrošíci :grinning: ale radši počkám :slight_smile: u nás to chtěl manžel, všude se chlubil, takže stejně to půlka Hustopečí věděla :grinning:
16. pro 2012 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d noo, to mi povidej..vzdycky jsem byla ta mala hubena a od puberty holka krev a mliko :grinning: Vubec bych se nezlobila to mit opacne :grinning:

Ja bych si prala doma rovnou ultrazvuk :grinning: Ani by nemusel byt 3D :grinning:
16. pro 2012 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marcelka287 Hmm, jeste to vykoumam v mem okoli co holky pouzivali..
16. pro 2012 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko Ahoj:slight_smile: termín mám 10. června. Já sem občas nakouknu, ale jinak zůstávám u nás :slight_smile: Jaktože jsi platila za screening? Mně tam poslali automaticky a skoro "povinně" a neplatila jsem nic. Já zas ušetřím za 3D ultrazvuk, na něj nechci jít, tak aspoň něco...
16. pro 2012 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko joo tak ten ultrazvuk bych brala i já :grinning:
16. pro 2012 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek