Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
kaijko
15. pro 2012
Mam taky spicek 😉
kaijko
15. pro 2012
Chi, jsem to tele 😉
kaijko
15. pro 2012
@kotito Zbytecne neplas! Nech si to v klidu vysvetlit od dr, sama ted nedelej zadny zavery!
m_d
15. pro 2012
@kotito někdy je to jen jejich nepozornost, někdy hloupost...určitě bude vše dobré 🙂
m_d
15. pro 2012
@kaijko ale to není špíček, je to krásné mimi bříško 🙂))
kotito
15. pro 2012
@kaijko krásný mimi domeček 😉
kotito
15. pro 2012
@kaijko nene jsem v klidu. Kdyby se k tomu stavěla doktorka divně přejdu jinam. a 9.1. jdu na to NT tak vezmu tu zprávu tam ať mi řeknou co si myslej.

Holky krásnou dobrou noc.
m_d
15. pro 2012
@kotito dobrou noc 🙂
kaijko
16. pro 2012
Dobre rono, kocky!!! Co mate dnes v planu???
Ja pojedu konecne do tesca! I v nedeli byva v vsude v obchodech srum, tak snad dnes neee 😉 A hlavne uz mi pritel hlasil, ze venku uz neni takova ledovka 😉
m_d
16. pro 2012
@kaijko dobré ráno, ani nic 🙂 dnes mám v plánu lenošení, zítra mě zas čeká cca 300km v práci, tak ať jsem fit 🙂
kaijko
16. pro 2012
@m_d Noo, pracujici si samozrejme v nedeli musi odpocinout..My co jsme nedobrovolne doma si musime vymyslet aktivity i na nedeli 🙂
Uz se vidim jak se zase zaseknu u mimi veci 😃 Minule jsem nic nevzala..Byli jsme v Letnanech a tam bylo prd 😉 Joo, vlastne jsem si k narozkam (mam je pred Stedrym dnem) vybrala zehlicku 😉 at se mi kraasne zehli oblecky pro mimiska 😃
Je jeste brzy, ale zajima me to 😉 Detske oblecky budu muset prat v extra prasku pro mrnousky? A taky co avivaz?
m_d
16. pro 2012
@kaijko no viděla jsem, že je tu perou v té Lovele 🙂 ale jestli se to musí, nebo ne, nevím 😕 a u aviváže už vůbec nevím 😕 my v pátek v tom Tescu koupili balík plínek 78ks 349,- 🙂 prý mají i nějaký indikátor vlhkosti, tak já nevím 😃 to studoval manžel 🙂)) já žehličku mám, ale potřebovala bych novou pračku, ale do června času ještě dost 🙂))
kaaaczenka7
16. pro 2012
Holky, uvažujete některá, že by jste si pořídila domácí monitor srdíčka miminka Angelsounds, nebo máte už i nějakou zkušenost?? Celkem zvažuju koupi, ale váhám kvůli ceně...
marcelka287
16. pro 2012
@kaijko Jj myslím že nejčastěji od kamarádek slyším lovela a na avivaz se neptam protože ji vubec nepouzivam.. A jinak já asi zkusím prát v pracím slizu nebo jelením slizu nebo nevim jak se tomu říká. Kamarádka v tom pere a je moc spokojená🙂
kaijko
16. pro 2012
@m_d Tak to vyzjistime jeste 😃 A pracku potrebuju taky 😢 Na pliny jsem koukala 😃 A pritel rozhodl, ze budou dalsi slevy, tak je nakoupime pozdeji..Noo, a asi "nejvetsi" problem budeme mit v oblikani miminka 😉 Na necem se vzdy shodneme a na necem vubec..Jak je strasne rad, ze se to povedlo, tak se bude chtit vsude vytahovat jako pysny otec 😃 A musi byt nadherne obleceny..Samozrejme je to sranda, ale boj mozna bude 😃
m_d
16. pro 2012
@kaaaczenka7 ahojky, já to asi nechci...právě kvůli té ceně 😕 a zas nemusím mít vše 🙂
kaijko
16. pro 2012
@marcelka287 Sliz? Slysim poprve..A jeleni znam jen mydlo a to asi nee 😉 To obcas dat do pracky nastrouhane, kdyz mam vetsi skvrny a jdou dolu 😉
m_d
16. pro 2012
@kaijko u nás taky 🙂)) on vždycky řekne, vždyt je to tak drahý a má to na chvíli...nicméně drahý je všechno a nevím jestli predátorek bude chodit nahej 😃 nebo jak si to představuje, ale dostanu oblečky od kamarádek, takže newborn věci moc nakupovat nechci, ale spíš takový ty větší 🙂)) jak už můžou nosit rifličky a bundičky atd 😃
kaijko
16. pro 2012
@marcelka287 Nektere holky to maji..Me je taky lito dat ty penize za to..Nehlede, ze jsem telatko a to srdicko se tam.musi hledat a ja bych bud poslouchala svoje 😉 a nebo ho nemohla najit a mela soky 🙂 Ale pry to uklidni matku..Nevim no..Jelikoz okoli spunta mame uz ted dost placeni a jsem na PN s cisnickym platem, tak ho kupovat nebudu. Doma by to asi neproslo 😃
zelvik
16. pro 2012
@kaijko AHojky, jen sem vlezu, koukám, že probíráte Angelsounds. Já mám tušení, že ho dostanu k Ježíšku .) S manželem jsme se o tom bavili, jedna kámoška mi říkala, že je to dobrá věc na uklidnění a já jsem šílenej plašan. A teď jsem už dva dny otravná s otázkou, jestli je mimi fakt v pořádku a manžel mi vždycky odpoví otázkou - Fakt to chceš vědět? A usmívá se u toho a už byl nakročenej ke skříni, kde schovává dárky🙂 Tak zkusím být statečná a vydržet týden. Ale asi se zjevím 🙂 No a telátko jsem taky a už vidím, jak budu plašit ještě víc, když nebudu moci srdíčko najít.
kaijko
16. pro 2012
@m_d Ja mam jen jednu kamaradku (takovou co mi da vecicky) s mimi a ta ma chlapecka, tak uz slibila, ze uz mrkne na neutralni vecicky a pak se uvidi..ale na doma muze mit i holcicka modrou..Z tech mrnouskovych veci vyrostou hned.. Ted mi znama ukazovala (jeee, tu vlastne muzu taky stahnout o par oblecku 😃) dziny a rikala za kolik jsou a na jak dlouho 🙂 Rostou ty mrnousove jako z vody.. Jak se Jirka vsem "vychlouba", ze cekame mimi, tak i jeho byvala kolegynka rikala at se stavim..Ma docela bohatyho pritele a ten pri mslou prej porad neco kupoval a proda mi to za skoro nic, tak jsem zvedava..
kaijko
16. pro 2012
@zelvik jeee, ahojky 😃 kdy mas vlastne termin???Se sem nevlezes?
Jako darek bych taky nerekla nee 😉 Ale doma drzim kasu, obe vyplaty mam u sebe a ted je mi lito zase utracet..Davali jsme 1300 za screening a ted budu muset dat 2500 za ten 3D UZ mymu dr, za polovinu tehu a pak za druhou daksich 2500 s tim, ze kazdou navstevu budu mit na flashce obrazky a videjka..
m_d
16. pro 2012
@kaijko já si taky neuvědomovala kolik jich mám kolem sebe, ale když jsme to dali na FB tak se začly ozývat 🙂)) takže chci něco od nich a něco samozřejmě nového 🙂
marcelka287
16. pro 2012
@kaijko jj docela si to trefila vyrábí se to z vody z mydla s jelenem (ale lepsi je pry lanza marsejl - nevim jak se pise) a namaceci pripravek namo. Vyrobi se z toho hmota podobna pudinku pry🙂 TaK uvidime🙂

@kaaaczenka7 myslím že kaijko adresovala zpravu pro tebe, mě, tak si jí přečti u mého jména🙂

Jinak mě kamarádka říkala že by nějaký takovýto přístroj na srdíčko půjčila, ale já nevím no.. Prý to kolikrát zazní i falešně - i když kdo ví, jestli třeba to miminko zrovna nemělo prodlevu v tom dýchání a ten zvuk, který vydává to zařízení ho neprobralo k nadechnutí. To asi nezjistíme
kaijko
16. pro 2012
@m_d Jj, i novy 😃 Ale kdyz neco dostanu, tak super..To pak koupim nejaky pecky 😃 Uz jsem mela taky nutkani to dat na fb, ale posledni dobou uz me tam stvou ty drby..Jsem z maleho mesta a co tam predvadi, tak to nechapu..a kdyby nahodou to se jeste neco prihodilo, tak talhle kdyz nic nikdo nevi, tak je to lepsii..
Chiii, ja uz se taaak tesim 😉

Vzhledem k tomu, ze jsem se narodila mrnava (1,90kg), chlupata a s hooodne vlaskama 🙂 Jak rekl tatka opicka 😉 Tak jsem zvedava co z nas dvou se vylihne 😃
m_d
16. pro 2012
@kaijko my jsme byli taky maly miminka a teď jsou z nás dva hrošíci 😃 ale radši počkám 🙂 u nás to chtěl manžel, všude se chlubil, takže stejně to půlka Hustopečí věděla 😃
kaijko
16. pro 2012
@m_d noo, to mi povidej..vzdycky jsem byla ta mala hubena a od puberty holka krev a mliko 😃 Vubec bych se nezlobila to mit opacne 😃

Ja bych si prala doma rovnou ultrazvuk 😃 Ani by nemusel byt 3D 😃
kaijko
16. pro 2012
@marcelka287 Hmm, jeste to vykoumam v mem okoli co holky pouzivali..
zelvik
16. pro 2012
@kaijko Ahoj🙂 termín mám 10. června. Já sem občas nakouknu, ale jinak zůstávám u nás 🙂 Jaktože jsi platila za screening? Mně tam poslali automaticky a skoro "povinně" a neplatila jsem nic. Já zas ušetřím za 3D ultrazvuk, na něj nechci jít, tak aspoň něco...
m_d
16. pro 2012
@kaijko joo tak ten ultrazvuk bych brala i já 😃

Začni psát odpověď...

Odešli