• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@zelvik jj, platila..Muj gynekolog me poslal k dr, ktery ma smlouvu se trema pojistovnama a moje VZP tam neni..Ve 20tt tam pujdu asi znova. Pritel chce 3D utz, i kdyz me se ty fotky moc nelibi..noo, mozna jen ta ktera se opravdu povede a jde tam videt krasne oblicejik..
16. pro 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Aha, to je divný a že zrovna VZP by někde nebyla... No my bychom na ten 3D šli jen kdyby byl k něčemu z lékařského hlediska, jinak ty prašule za tohle ušetříme. Moje gynda zase vybírá 600 za to, že ti řeknou pohlaví - chápeš to? Si připadám jak blázen - za něco, co stejně vidí a cíleně nemusí třeba hledat si řeknou takový nehorázný prachy!!!!! Jsem říkala manželovi, že musí mít pak oči na stopkách a poznat to u ultrazvuku sám :slight_smile: a Dr. pak řeknu, že to vědět nechci:slight_smile:
16. pro 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik coze???Za tohle chce penize? To snad ne?! To uz je moc.. Ze jim neni trapne, a to stejnak neni uplne stoprocentni..Muj gynekolog si bere tisicovku za rok..Kdyz jsem tam sla treba jen 1x rocne jen na cytologii, tak taky dobry :grinning:
Pujdes jeste na dalsi screening? Si to nech rict tam jestli jo..A kdyz ne, tak nekde na netu jeem videla utz s pohlavim :wink: Nastudovat a koukat :wink:
16. pro 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelvik to jsem teda ještě nikdy neslyšela takovou blbost to snad ani neni možný ten doktor je pěknej zloděj!A co kdyby se spalt dalo by se to reklamovat??
16. pro 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko
@zelvik no, tak to bych mu fakt nic nedala, já teda neplatím ani žádnej paušál za rok, to mi příjde taky neetický, když je platí pojišťovna. NT platit budu, ale pak si to u OZP vynárokuju zpátky.
16. pro 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaaczenka7 Domácí utrazvuk jsem chtěla taky. Jen mi to doma neprošlo. Koukali jsme na youtube a srdíčko se musí opravdu hledat a prý bych byla pořád jen vyplašená... No nevím myslím, že by mě to spíš uklidnilo, ale nebudu se kuli tomu hádat :frowning2: Každopádně když mrkneš tak koupíš kolem 1300kč doplera a pak do za 900,- prodáš určitě.Bude v záruce protože ho budeš používat třeba jen půl roku. A klid za 400kč za to myslím stojí
16. pro 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pěkné odpoledne.
My byli na gara rufa rybičkách a na masáži. To je takovej relax, jsem vždycky jako znovu zrozená.
Nejraději bych si rybičky pořídila domů, ale nevím co by na ně naše kočky :slight_smile:
Jinak cestou jsme se stavili v tescu....na holčičky ty krásný oblečky...nejraději bych to všechno vykoupila...na ty kloučky teda nic moc
16. pro 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito já budu mít půjčený od kamarádky, tak pak dám vědět, jestli je něco slyšet. Měl by mi příští týden přijít.
16. pro 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko @ivankyNo na velký ultrazvuk se chodí někdy po 20. týdnu a to půjdu už právě na své gyndě- Chodím do Gyncentra v Hloubětíně - tak proto ty prachy. Taky si myslím, že budeme studovat a bedlivě koukat a snad něco vykoukáme. Nebo mi to snad pak řeknou až budu chodit ke konci už do porodnice na sledování :slight_smile:
@mercedesse A jo vidíš, u OZP se to dá nárokovat zpátky - i když nevím, jak by se mi tvářili na to, že to chci za určení pohlaví :slight_smile:
16. pro 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. pro 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teda holky já si dnes dala, Vánoční úklid a nakonec i žehlení, no takhle jsem si teda lenošení nepředstavovala :slight_smile:))
16. pro 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Matko, trošku víc se šetři :wink:
16. pro 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito ráda bych, ale je tolik věcí, co se musí udělat :slight_smile:)
16. pro 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ty mas doma kocicky? Ja jednu a vsichni me zacli desit kvuli toxe..Mas je testy na toxu u nich?
16. pro 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Máme dva kocourky a jednu slečnu. Bývají doma i venku. Jsou naučení na koupání, ale teď jsou kůli mimouškovi chudáčci vyhnaní na mráz. Nechci nic riskovat. Mají venku v pergole udělanou krásnou teplou boudičku.
Veterinář říkal, že pokud příjdou do styku se syrovým masem nemá smysl testy dělat...můžou to chytnout vždycky, pokud jí už nemají. Doma je držet nebudeme, trpěli by. Jestli máte kočičku jenom doma a nedáváte jí nic tepelně neopracovaného nemělo by ti nic hrozit. Každopádně žádné pusinkování
16. pro 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Smudla je jen doma a davam mu jen granulky a kapsicky..Ve stredu se dozvim vysledky krve a i na toxu.. Ale muj gynekolog rikal, ze kdyz je to tak, tak nic nehrozi a ze spis on chytne neco od nas.. :wink: A mazlim se s nim porad..Je to rozmazlenec.Jen zachudek mu uz necistim.
16. pro 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já toxu už mám dávno, přeléčenou, tak mě to netrápí
16. pro 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko tak pokud je jen na tokovém papání tak se nemusíš bát. Ti naši chřoupou myšky a krtečky...takže pusinkování neexistuje
16. pro 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse to je dobry..ja mam malinko obavy..ale jak gyndar tak veta me uklidnili, ze strach mit nemusim..
16. pro 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Je to pry hlavne z toho a ten nas by se zivy mysi bal :grinning: Je to trdlo.. :grinning: A prej je to k chyceni jen v nejaky obdobi..A pak uz ne..To spis se bojim u tchyne, ta ma z venku kocku i doma..Se ji vyhybam :wink:
16. pro 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko a co tenisky?
16. pro 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Dneska jsem byla cely den venku..A mam intrnetovou kamosku co mi je hackuje :wink: Ruzovo fialovy, kdyby byla holka :wink: A js udelam bilo sedivy pro kluka :wink: Hackuje dyl.nez ja a taky se stim pere :wink: Foti mi postup :slight_smile: Zkusis je taky?
16. pro 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Co Ty s pejskem..Mazlinkujes se normalne?
16. pro 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ono je to prý pak už lepší, než ji nemít. Jak ji jednou chytneš máš ji doživotně, já ji mám v pravým oku a teď když je přeléčená už není nebezpečná pro mimi. Jen je problém, kdyby se zrovna probudila k životu, tak mi nemůžou nasadit antibiotika co se na to dávají a měla bych asi jizvu na sítnici a hůř bych viděla. Tělo ale už má protilátky. Tenkrát si tu moji v oku fotili i do nějakýho odbornýho časpopisu, jak byla ukázková :grinning: A pravděpodobně jsem ji chytla ne od kočky, ale ze zajíce, kterýho Michal stahoval.
16. pro 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko si jo ale až po NT
16. pro 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse V oku? A to tam porad je? Ja myslela, ze se objevi, preleci a telo si jen udela protilatky..Chi, takze budes mit slavne oko :grinning: To by byla velka nahoda, kdyby se "probufila" vid? To Te nejak bolelo?
16. pro 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ne, nebolí to vůbec, jen jsem najednou na oko neviděla, tak jsem mazala na oční a ta mě posílala na Karlák a tam to vidí v takovým tom přístroji co do něj koukáš a doktor má to kukátko z druhý strany. Toxoplasmosa je parazit, takže mám takový malinkatý červíčky v oku. Může se usadit různě, snad i na slinivce a podoboně a mě zalezla zrovna tam. Může teď deset let spát, pak se probudí a zase se zaléčí antibiotikama nebo už se třeba ani neozve. Někoho zase trápí co rok. Léčí se třeba v tom oku aby jizvička po jejím řádění zůstala co nejmenší. Brala jsem ty prášky asi osm týdnů a dává se na to širokospektrální antibiotikum, takže v těhotenství nelze.
16. pro 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj mazlinkujeme se normálně :slight_smile: máme všechna očkování, u doktora jsme snad víc než doma :slight_smile:) od doby, co nám umřel první jsme hrozně přecitlivělí a bojíme se čehokoliv :slight_smile:
16. pro 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ránko těhulky :slight_smile:
17. pro 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre raaanko!!! Ja se pred chvili vzbudila :grinning: Nechapu proc se mi, tak spatne spi, kdyz jde pritel na drink po praci..Pak prijde a ja spim jak spalek :grinning: Jeste chvilku ho necham a pak.huraaa pro stromecek :grinning:
Co vy dneska budete delat?
17. pro 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek