• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
cau holky tak jak se mate?? ja uz cekam ted na kontrolu na á.ledna, do ty doby bude tolik stresu s vanoci a tak ze to utece. jinak ve ctvrtek zacneme 4 mesic tak jsem rada
17. pro 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antymania666 ahojky :wink: Uz jste s manzelem vyresili ten Stedry den?
17. pro 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ahoj no vyresili, bude u mami a ja doma
17. pro 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito
@kaijko Dobre rano holky :slight_smile:
Dneska mam v planu zajit si pro nejaky krem na strie ,pripada mi ,ze se mi zacalo hodne zvetsovat bricho :frowning2:
Tak snad nepopraskam ,ani u male jsem nepoprasklala :slight_smile:
Jinak jsme zase unavena a hned bych si zdrimla a do alba jsem pridala nejake fotecky miminka ,tak muzetze kouknout :slight_smile: Lucka
17. pro 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucyda Nunanek :grinning:
Ja zacla pouzivat gs mamastrie, doporucila mi to jedna tehule co ceka dvojcatka a je spokojena.. :wink:
17. pro 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 tak to seš dobrá! U nás by tohle teda neprošlo. Ale, příští rok spolu určitě budete všichni 3 :wink:
17. pro 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já střídám olej, těl.mléko a těl.máslo....Bříško mi začalo praskat minulý týden a co mažu hodně se to zlepšilo...i prasklinky zesvětlaly. Jen si říkám, jestli mi to tím množstvím a vrstvama neprosákne přez kůži :grinning:
17. pro 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nazdárek holky:slight_smile: Tak dnešní kontrola u dr byla super:slight_smile:))) Jsem strašně nadšená:slight_smile:)) To minimiminko mi v tom bříšku úplně skákalo:slight_smile:))) Nemohla jsem tomu uvěřit:slight_smile: Ale když mi pan dr to šteloval na fotečku tak uslo:grinning: Ale to nevadí:slight_smile: Bylo to supeeeer:slight_smile:)))) Jsem tak nadšená:slight_smile:)) Další kontrola mě čeká 7. ledna a ten samý týden jdu ještě na štítnou žlázu a screening, tak doufám, že to bude vše ok:slight_smile:) Dnes to bylo supeeeeerrrr:slight_smile:)))))))
17. pro 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@marcelka287 Bezvadný! Jen tak dál :slight_smile:
17. pro 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré odpoledne :slight_smile: tak já už jsem z práááce doma, hurááá. Přežila jsem vše ve zdraví a ta nejhorší část tohoto týdne je zamnou :slight_smile:)
@kaijko my máme stromeček už tak tři týdny doma :slight_smile:) a jinak já taky blbě spím, když ten můj není doma :-/ v ložnici je mi zima, pořád se budím. Když je doma, tak se kolikrát i odkreju a spím jak špalek :slight_smile:) prostě ty mimča snad v nás věcí, že jejich tátové jsou doma a jsou klidné :slight_smile:)))
17. pro 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Taky to mám zatím, tak, že u manžela to neprošlo :frowning2: Jen si pořád říkám, že bych byla klidnější, zkusím počkat po svátcích a když mě to nepustí, tak si to prostě koupím... Jinak si taky myslím, že to pak v pohodě prodám, za celkem slušný peníz :slight_smile:
17. pro 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevím jestli už jste to tady přímo u vás řešily, ale co pohyby, cítíte už ? Teď jsem se poslední dobou začala zkoumat, jestli už necítím nějaké ty bublinky, protože už vím co mám cítit, ale asi zatím necítím lautr nic. Krom pohybů střev :slight_smile: tak snad již brzy !!
17. pro 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulka86 já měla pocit, předminulý pátek, že jsem něco cítila, říkala jsem to mamce a ta mi říkala, že to bylo dle mého popisu určitě miminko, ale od té doby jsem takhle klidně neležela, že bych něco vypozorovala :slight_smile:) takže musím vydržet :slight_smile:
17. pro 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andulka86 Já si myslím že něco jsem cítila:slight_smile: Pohyby asi ne, ale takové ty bublinky:slight_smile: je to pár dní zpátky a před tím ještě jednou a to je něco přes týden:slight_smile: Vím že teď ve mě všechno pracuje jinak, takže třeba to jsou ta střeva:slight_smile: Ale já si prostě myslím, že to bylo miminko a že se mu nelíbilo že ležím na břiše:slight_smile: A když jsem dneska viděla, jak skáče jak koník:grinning: tak tomu fakt věřím, že to bylo od mimíska:slight_smile:

A jinak stromeček už máme od včerejška ozdobený také:slight_smile:)
17. pro 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d
@marcelka287 to je super, já tomu věřím, že to už může být cítit, když už má mimís cca třeba 7 cm, proč néé, když se vychytá ten pravý okamžik. Už se moc těšíííím :slight_smile:
17. pro 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcelka287 vy už ho máte ozdobený? Juuuu my až v sobotu :-/ a určitě to bylo miminko :slight_smile:) já to měla úplně stejně:slight_smile:)
17. pro 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 perem v jadrovym mydle, sliz jsem si nedelala, jen strouham, k tomu sodu a cmrndu ocet, aby se vyplavil zbytek. Akorat bile driv sedne, teda cca v dobe, kdy z toho zacne vyrustat, tak to tolik neresim,.
Dceri Lovela dost vadila, sice se to vydava za baby friendly prasek, ale dost citlivych deti s ekzemem ho nesnesou, je to reklama :unamused:. Sem tam stridam s Ecoverem. Avivaz i nas taky nefrci, ja mam rada, kdyz to voni vzduchem a ne parfemama.
Jinak presny postup na vyrobu slizu je nekde na str.mimibazaru, myslim, ze bych ho dohledala, kdyby nekdo chtel.
17. pro 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulka86
@m_d Jsem ráda, že slyším takovouhle odpověď, zrovna nedávno, nějaká nastávající maminka psala, že cítila ty bublinky a jiná maminka jí tam utřela, že to v žádném případě nemůže být pravda.. I kdyby to nebyla pravda, tak co, je hrozně hezký mít pocit, že už v tom bříšku se děje něco, co cítíme:slight_smile: Tak ať si každý myslí, co chce:slight_smile:
Jo:slight_smile: ozdobený je už od včera:slight_smile: Je nádherný:slight_smile: Chci si ho pořádně užít:slight_smile: Jsem celé dny doma, tak alespoň ať mám na co koukat:slight_smile:

@xmalij Takže je to vlastně to samé, akorát s tou vodou se Ti to smíchá v pračce:slight_smile: A ocet funguje dobře i jako aviváž:slight_smile: Já budu mít osvědčený recept od té kamarádky, taky vyzkouším ten. Jí prý prádlo nezašedlo. Ale myslím, že mě zašedne, mě přijde že zašedne i když peru v normálním prášku protože nepoužívám žádný Vanish ani extra bělící prostředky, na skvrny dávám jádrové mýdlo, a hlavně tolik toho bílého nemáme:slight_smile:
17. pro 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
docitam vas se skrtici me tygrici za krkem a uz nevim kdo psal o monitoru dechu...neskutecny klid, ze vidite svetlo jak dite dycha..bez nej bych neprezila. Je takovych blbost co u prvniho ditete holka je schopna poridit a utratit penize, ale tohle je fakt investice. My meli Nany a dost byla citliva, houkala parkrat, poprve treti den z porodnice... jednou jsem se malem prerazila na schodech a zesedla strachy nez k ni dobehla, ale jen tvrde spala..v kazdym pripade radsi desetkrat houkat nez ani jednou a s ditetem se neco stane. Nehlede na to, ze prvni dny bych snad bez nej ani neusnula..Ted bude Baby sense 6, je v nem i chuvicka.
Dalsi co plne vyuzivame je digitalni teplomer na celo, cena k 2 tis., ale vyplati se.
A posledni vec, nad kterou uvazuju je Epi-no, nechci poporodni poraneni, musim fungovat hned a pro dva :sunglasses: a polehavani se asi tentokrate konat nebude.
Na druhou stranu domaci ultrazvuk mi prijde jako pekna blbost, brat jim od mala soukromi, nehlede na to kde je jistota, ze prilisny vlny mu neskodi??
17. pro 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 tak to my meli pul rok dost svetlyho kvuli ekzemu, ale to je to nejmensi.
Ono to stejne neni bile=ciste, v tech sragorach co pises jsou jen opticke zjasnovace..
Presne, sliz je to same, mam Palmu jadrove, ta je bez parfemu, ted jsem zkusila s vuni kokosu, Marseiske je taky myslim parfemovane, nebo neco mi na nem onehda vadilo..ted uz vic zkousime, protoze jsem snad z elzemu venku a prave vsemi ala eko bio domacimi prostredky :wink:.
To s pohybama mam stejne, sem tam citim regulerni pohyb, bez bublinek, jako kdyz vycestuje nebo udela premet..a to jsem u prvni mela poprve az ve 22+2 asi diky nizko polozeny placente, tak ze by tentokrat bylo neco jinak :sunglasses:? Ja to jeste nikomu ani nerikala, myslel by si, ze jsem blazen nebo mam zarazeny prdy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
17. pro 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 mě manžel řekl, že jsou to zaražený prdíky, ale prdím na něj. Já vím, co jsem cítila :slight_smile:))

@xmalij ooo děkuji zkušená maminko, klaním se k tvé moudrosti a dání rozhřešení, co koupit (a to myslím opravdu vážně!) takže nany na 100% a epino na 100% taky :slight_smile: o tom teploměru taktéž uvažuji, už jen kvůli manželovi, který když má rýmečku, tak je nemožný a tak mu můžu změřit teplotu bez křiku "neeee, prosííím, neeee" :grinning: maminko zkušená dáš mi radu, mám 2 balíky new born plínek po 78ks? stačí to, nebo dokoupit ještě jeden? :slight_smile: kupujeme postupně do zásoby, protože ty finance nejsou a když je někde akce, tak toho využijeme :slight_smile:
17. pro 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ráda, že to píšeš, alespoň budu mít více variant na vyzkoušení, když mi nějaké mýdlo nebude vyhovovat nebo sliz, tak zkusím jen strouhat:slight_smile:
Jj já to té budoucí mamince taky psala, že se s tím nehodlám nikde vytahovat, protože nestojím o to, aby mi to všichni vymlouvali a měli mě za blázna:slight_smile: Já si myslím, že já to zase cítila proto, protože jsem dost hubená:slight_smile:(Alespoň k něčemu je to dobrý:slight_smile:
17. pro 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d tak to můj manžel taky řekl že jsou to prdíky, ale našeho miminka a ne moje:grinning:
17. pro 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcelka287 no tak to ten můj necita, to řekl rovnou že byly moje :grinning: je to občas blboun nejapný :grinning: nicméně když viděl minulý týden, co tam to miminko vyvádí, tak uznal, že to byl asi predátorek :grinning:
17. pro 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Už se taky těším na bublinky v bříšku... :slight_smile:
17. pro 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d tak, když viděl jak mi svítí očka, tak mi asi nechtěl kazit radost:grinning: kdo ví co by řekl, když by byla tma:grinning: :grinning: Nám to pořád nevychází s prací, takže můj milý ještě nic neviděl:( Ale za chvilku přijde z práce a už se těším, jak mu budu vyprávět o tom našem skokánkovi:slight_smile:
@kotito určitě brzy budou:slight_smile:
17. pro 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito za chvíli budeme skuhrat, jak máme nakopnutá žebra apod :grinning: uvidíš i ty se dočkáš :slight_smile:))

@marcelka287 to máš hodného manžela :slight_smile: ten můj je fakt občas mimoněk :grinning:
17. pro 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Je nejlepší:slight_smile: žádného takového jiného neznám:slight_smile:

Jj to bude sranda:slight_smile: Kamarádka mi vyprávěla jak měla pocit, že jí chce vlést až na záda:grinning:
17. pro 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcelka287 no ten můj je taky nejlepší :slight_smile:) takových je jen pár na světě a my jsme je sebraly té silné konkurenci :slight_smile:
17. pro 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Moje řeč!!!! :slight_smile:
17. pro 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek