• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@marcelka287
@m_d

Takže jsou 3 nejlepší na světě, protože k nim ten můj patří rozhodně taky
17. pro 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito
@m_d

Jak jinak:slight_smile: To je boží holky:slight_smile:)) Věřím, že mi ta spokojenost vydrží navěky:slight_smile:
17. pro 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky pořád jen bulím...dneska jsem dělala kuřecí vývar s krupicovejma nočkama. No a nočky jsem udělala moc velký....to bylo pláče :sunglasses:
17. pro 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudák Vojtík, jsem zvědavá jak dlouho bude takhle klidný...přišel ke mě, pohladil mě a řekl mi, že má stejnak raději tankery než kanoje ...
17. pro 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito nebreeeč :slight_smile: já je třeba neumím vůbec :grinning:

@marcelka287 já taky :slight_smile:
17. pro 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d
@marcelka287
Holky budete tatínkům kupovat na Vánoce nějaké miminkovské oblečky s nápisama, třeba nejlepší táta na světě atd?
17. pro 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja to asi holky zakrikla! Ted dva dny docela hadky..ale uplne kvuli kravinam!!!!Az, kdyz jsem vypravela kamosce kvuli cemu jsme se chytli, tak se smala a dodala, ze ty hormony jsou moooc..!!! Ted vecer se omlouval a ja mu vysvetlila, ze proste ted ustoupit MUSI :wink: a uznala jsem, ze jsem blbka, tak se smaaal..Nesnasim se dohadovat.. :cry: snad to pochopil a uz nebude duvod..Me ten nejak vse vytoci nebo rozbreci...
17. pro 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ja je taky neumim :grinning:
17. pro 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko no jo hormony... :grinning:
17. pro 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky krupicový nočky : jedno vejce , špetka soli, a dětská krupička. Hustota akorát na vykrajování nočků kávovejma lžičkama. Každopádně tak 1/4 lžičky, aby jste neměly tankery :wink: Nočky fakt doporučuju. Jsou lehoučké a nadýchané
17. pro 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito nene :slight_smile: u nás tatínek dostane pravé kožené rukavice aby mu příští rok v zimě bylo teplo na ruky, když bude vozit kočárek :slight_smile:)
@kaijko hádky k životu patří to bude dobrý...kdybych ti já měla povyprávět, co my si udělali za problémy, tak by ses divila, jaktože jsme ještě spolu. Já taky všechno vidím hned rudě a všechno je problém i to, že nevynesl koš :slight_smile:
17. pro 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito ale takova "histerka"??? To i ja sama musela uznat, ze jsem ulitla :grinning: Ale v ten moment se to zda jako neuveritelne nejvic k reseni a buleni :grinning: Az me pak zabolelo brisko..Jeste, ze jdu ve stredu k mymu dr..A pak slibuju:Uz se budu jen smat a nebudu se rozcilovat :grinning: Ted se asi budou kontroly oddalovat, tak musim delat mimiskovi jen prijemny domecek :wink:
17. pro 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko no jo, někdy se stane no :frowning2: Od teď žádné hádky a jen ňuňkání :sweat_smile:
17. pro 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito asi bych potrebovala konecne ponunkat :grinning: To bude v tom.. :grinning:
17. pro 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d My taky tak nejak.....
17. pro 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jasně, že jo...já jseem pořád nějaká nedomazlená...tak pořád chodím a otravuju o podrbkání a tak :wink:
17. pro 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naláduju do sebe ovocnej salát a hurá do pelíšku k pěknému filmu, tak vám těhulky přeju dobrou noc a jen ty nejkrásnější sny. Hlavně se opatrujte :slight_smile:
17. pro 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko poňuňkat? tak to jsme dvěě :slight_smile:)) to bych taky potřebovala a jak sůl :grinning:

@kotito děkuji za recept, vyzkouším :slight_smile:
17. pro 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito i tobě :slight_smile:
17. pro 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Dobrou :wink:
17. pro 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d ja nechci, aby to nekdy vyznelo blbe ze treba radim, ale kdyz se nam to osvedcilo, tak proc to nenapsat a treba tp nekomu pomuze, to jsem rada :wink: Pockej, za dva roky budes moudra taky, urcite i driv :grinning:.
Z kraje jsme meli 10-12 plen na den, Viki dost kakala, ale rychle skocila na dalsi velikost, byla cvalda od narozeni...myslim tak po 14 dnech, ale co se nejvic vyplati a dlouho vydrzi je vel. 3. Ted nejsou nikde zadne akce, pri mym prvnim bylo co mesic neco, uz jsme mely s kamaradkou vychytany ceny a nikdy jsme nekoupily plenu na 3 kc..
Jee, jsem rada za nadsenkyni z Epina, aspon si muzeme sdelovat dojmy, ja mam vic kamosek co ho mely a luxusni pribeh porodu, ani jedna bez nastrihu!
17. pro 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 tak jsi mi vnukla dalsi moznost, ja taky a to startuju o pet kg min nez pred prvnim tehotenstvim, tak mozna proto.. :wink:
17. pro 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij určitě v tomhle prostě tápu, takže si myslím, že dva balíky prostě stačí...pak koupíme ty větší. Jj jsem fanynka, manžel by to nejraději koupil hned, že pak nebudou peníze, ale říkala jsem mu ať počká :slight_smile: a já jsem ráda za tuto radu :slight_smile: vlastně za jakoukoliv, ano v něčem budu tvrdohlavej mezek a nikdo mi to nevymluví :grinning: ale jsou věci, nad kterýma si nechám poradit a ráda :slight_smile:
17. pro 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmalij Taky o Epinu přemýšlím, můj první porod byl katastrofa, terinka šla kleštěma a pak mě ještě hodinu a půl šili, tak doufám, že tímto bych si mohla trochu pomoct, aby se to neopakovalo, sestřenice ho používala a v nemocnici jí říkali, že tak pěknej porod ještě neměli.
18. pro 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoílky, vcera jsem sikoupila angelsounds a je to fakt nadherny pocit slyset klepat srdicko toho maleho pokladu.
18. pro 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Já teda nebudu, protože mi přijde, že je to dáreček spíš pro mimouška než pro tatínka..:slight_smile: Takže třeba někdy koupim jako dáreček až bude mimi na světě a dám to jemu:slight_smile:
18. pro 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky.nem to je drsny, mas teda zazitek...navic se prej podruhe striha ta sama jizva..brrrr...ja prubeh porodu v pohode, ale na siti vzpominam v nejhorsim svetle...co mi ale dost zabralo byly dvoje homeopatika, mela jsem od zacatku indikovanyho cisare, tak jsem zobala kvuli jizve a par dnu pred terminem v Podoli rozhodli, ze to dam prirozene :slight_smile:, nakonec jsem ale tak rada. A prave, ze jsem si treti den v pohode uz sedla i na tvrdy, hojeni slo desne rychle.
Byla to Staphysagria a Arnica Montana, redeni z hlavy nevim..a do jizvy Hemagel, zadny koupele, nic...luxuska :wink:!
18. pro 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak dnes jsem z práce jela na Vánoční nákupy :-/ děs běs, jsem z toho vyřízená a stejně nic nemám :frowning2: jen pro manžela a to byl stejně první obchod do kterého jsem vlezla a šla na jistotu :-/ lidi jsou tak bezohlední, hrůza, myslím, že to že jsem těhotná je na mě už vidět a stejně jdou a vrážejí do sebe i mě, no hrůza po jedné ženské jsem tam už i vyjela :frowning2:
18. pro 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d to jo je to hrozné. všichni jsou nervozní a chovají se k sobě snad ještě hůř než když nejsou svátky
18. pro 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jj hrůůůza :-/ ale jedno ty lidi hrozně vytočí, když se usmíváš :slight_smile:
18. pro 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek