• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d já jsem se takhle chytla nedávno v albertu. Drahouš mi dal do vozíku pakl vod plus jednu flašku, aby nemuseli jako vždycky rozkuchat celý balení a utíkal si něco zařídit -myslím, že vyzvednout nějakého ježíška :sunglasses: .
Baba na pokladně po mě chtěla vyndat celej ten pakl na pás i když bylo jasně vidět, že ta jedna flaška je stejná jako ty v paklu. Sem jí řekla, že nesmím zvedat těžké kůli mimču...normálně se tak vytočila, že vylezla z poza pokladny a vyndala pakl vod na pás.rozkuchala balík udělala píp a posunula vody po páse. Ještě že za mnou stál nějakej mladej klučina, kterej se na mě usmál a vody mi šupl do vozíku. Sem pak paní nechala 50kč tringoš :grinning:
18. pro 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito hruza :-/ ja jsem hrozne agresivni v techto chvilich :slight_smile: a teda jedte ze tak ze tsm byl ten mladik, i kdyz ja bych ji tsk servala, ze by to dala zase zpatky :wink:
18. pro 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d to já právě ještě před 11 týdnama taky :angry: :grinning: ale teď se nemůžu vztekat....stačí když pořád bulím... i tak ze mě musí mít prcek srandu :slight_smile:
18. pro 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, přidávám se :slight_smile: , termín porodu jsem měla 25.6., pak 23.6., což mám i v těhu průkazce a při screeningu mám datum 22.6.13, jestli to takhle půjde dál, tak rodím zítra :grinning:
18. pro 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ivcacekb Vítej a gratuluju k bříšku! :slight_smile:
18. pro 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito díky :slight_smile: , utíká to, už mám dost věcí, hlavně od kamarádky a švagrové, ale budem ještě vybírat kočárek a mám guláš ze svrchních plenek PUL, co se dávají na plíny..
18. pro 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij I právě proto doufám, že mi to Epino pomůže. No homeopatikum bych taky zkusila, uvidím, třeba se ještě před porodem zeptám :grinning:
18. pro 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
chjo holky, teď mě ta část hymny ve zprávách dostala :-/ booože :frowning2:
18. pro 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacekb Tak gratuluji a vítám mezi námi:slight_smile:

Já ještě nemám doma vůbec nic na miminko, počkám asi až po 1. screeningu..
18. pro 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem teď zase před Vánoci chytla nějakou virozu a jsem totálka.. ve čtvrtek jdu na kontrolu tak jsem zvědavá co mi i řekne doktro.. konečně mi už nebylo tak zle, tak jsem si říkala, jak to vše nedoženu před vánoci a vyzdobím si to doma a uklidím a zase nic.. :frowning2: doufám, že to brzy přejde a vše stihnu za víkend.. doufám, že ve čtvrtek aspoň uvidím mimi, ať vím, že je vše ok.. když ještě nejsou cítit pohybu tak jsem taková nesvá:slight_smile:
18. pro 2012 ve 20:15  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannicka85 hlavně odpočívej, zdraví je to nejdůležitější :slight_smile: ježíšek na nějaké to smítko v rohu nehledí :slight_smile:)
18. pro 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d jj to mi říkají všichni:slight_smile:) ale když mě tak znervozňují, že okna ještě nejsou umytá a výzdobá ještě žádná.-)) vím, jsou to prkotiny, ale já se těšila, že si letos pořádně vychutnáme a vše bude přichystané jak má :grinning:
18. pro 2012 ve 20:19  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 díky, tak já měla možnost mít plno věcí zadarmo nebo za málo kaček, byla bych hloupá, kdybych to nevzala :slight_smile: , jinak bych taky pomalu nic neměla :wink: , ale koupila jsem 5 body a dudlík :grinning:
18. pro 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannicka85 prosímtě okna v tomhle počasí? Neblbni, počkají až na Velikonoce :slight_smile:)) a neboj já to mám doma taky šílené a nejsem schopna se zvednout z gauče a dát alespoň to nádobí do myčky :slight_smile:))) za to vím, co bylo dnes v přátelích, námořní vyšetřovací službě a dokonce i Ulici :slight_smile:))) a to nejsem žádný televizomaniak :grinning:
18. pro 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jannicka85 je vidět ven, je, tak zas nejsou tak špinavá :grinning: :grinning: :grinning: , mě čeká stěhování, takže se úklidem nějak nestresuju, budu toho mít až až, důležitý je, abychom byly v pohodě
18. pro 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d no já mám doma 2,5 leté hodně akční dítko, takže i kdybych chtěla ležet jak chci, tak nemůžu:slight_smile:) teď mu sice pouštím trošku více pohádky, abych si trošku odpočala.. manžel se nabídl, že až bude mít volno, tak ty okna umyje.. tak aspoň tak :grinning:
18. pro 2012 ve 20:24  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivcacekb jj je vidět, ale když já jsem taková.. chci mít vše perfektní.-)) ale tka snad to přejde a pak to půjde.. tak stěhovat teď už by se mi nechtělo.. já to zažila u prvního a dalo to fakt zabrat.. nic se mi nechtělo :grinning: stěhovala jsem se asi tak půl roku tehdy k přítelovi od rodičů:slight_smile:)
18. pro 2012 ve 20:25  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannicka85 tak to já jsem se dala na názor, že uklízím v průběhu roku, takže žádný velký úklid není potřeba a to rozhodně ne před Vánoci:slight_smile: Ale to výzdoba by mě taky mrzela, ale to rčitě brzy zvládneš:slight_smile:
@ivcacekb tak to určitě:slight_smile:
18. pro 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jannicka85 no vidíííš, manžel je zlatíčko největší :slight_smile: takže se přidáváš do klubu nejlepší manželů :slight_smile:)
18. pro 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 tak já taky uklízím v průběhu roku, ale teďkom na podzim manžel stavěl malému na zahradě zahradní domek a já byla s malým..takže úklid byl, ale taková rychlovka.. tak to základní už jsem stihla.. teď to jen dotáhnout do konce.. ale říkám si, že o víkendu stejně budeme strojit stromek a z toho bude další binec, tak to pak vemu při jednom.-)
18. pro 2012 ve 20:36  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d jj to je.. když chce :grinning: jako musím říct, že když jsem byla těhotná v prvním mimi, tak to mě nenechal dělat skoro nic :grinning: ale já nevydržím sedět a ráda si věci dělám podle sebe.. a hrozně nerada přiznávám že potřebuji pomoc a nebo že něco nezvládnu.. :frowning2:
18. pro 2012 ve 20:37  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannicka85 jsem na tom stejně :-/ ale mám zakázáno i převlékat postel :slight_smile:) a manžela musím poslouchat :slight_smile: jen občas jsou dny, kdy mám fakticky lenóru :grinning: za to jsem vlastně dnes zabalila všechny dárky :slight_smile:)
18. pro 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d to my byli ještě dneska dokoupit poslední a o víkendu taky na to musím skočit :slight_smile: ti manželové jsou zlatí, někdy :grinning:
18. pro 2012 ve 20:44  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jannicka85 jj :slight_smile: já běhala po brně dnes a jen manželovi jsem nakoupila, ale rodiče nic :-/ takže v pátek po vánočním večírku mě vyzvedne manžel a jedeme na nákupy :-/ asi mě klepne :slight_smile: ale napíšu zítra nebo ve čtvrtek seznam co nakoupit, at jdeme cíleně a ne jako všeci zběsile poletovat :slight_smile:
18. pro 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jj seznam to je super věc.. my jsme to chtěli stihnout všechno před tím blbakovem a taky nás to teď stojí dost to chození po obchoďácích.. já hnedka dostanu hlad, jen co vejdeme do obchoďáku :grinning: manžel ten se už směje
18. pro 2012 ve 20:52  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannicka85 já taky :slight_smile:)) hlavně jsem ujetá na vánocce a mazanci :grinning:
18. pro 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d tak to já teď na polívkách a omáčkách.-)) nic budu končit, fičím žehlit.. tak se měj krásně a brzy pa a dobrou:slight_smile:
18. pro 2012 ve 20:58  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannicka85 dobrou a užij si žehlení :slight_smile:
18. pro 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannicka85 dárky už mám nakoupené, zabalené i je rozdávám :slight_smile: těm, které uvidím až po vánocích nebo dýl
@m_d jo to já taky a na polívce z řepy, jinak je to s jídlem mazec....
18. pro 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacekb u mě se to už zlepšilo, dokonce mám už i odvahu na česnekové jednohubky :slight_smile:)
18. pro 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek