• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Ahoj holky :wink: Tak my mame konecne stromecek :grinning: vcera to nevyslo, tak jsme jeli dnes..Chi, je to skoro posledni z Ikei..ma zvlastni tvar, ale pritel mi ho moooc pochvalil :wink: Jsme ho vylepsili :grinning: Konecne mohl Jirka zapnout svoji novou vrtacku co dostal k narozeninam..Privrtal mi vetvicku, nekde prebejvala a nekde hold ubejvala :grinning: A kocour je jak magurek :grinning: Asi ho uskrtim!!!! :slight_smile:
18. pro 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko tak to gratuluji :slight_smile:) já se už tak těším na sobotu, až ho budeme zdobit, jen nemáme světýlka a ty co chci nemůžu nikde sehnat :-/
18. pro 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d :slight_smile: shanis nejaky specialni? :wink:
Noo, a uz vidim jak me v noci vzbudi rana a kocour pod stromkem..Uz me nebavi na nej rvat :slight_smile:

A okna taky nemam umyty, ano jde jeste pres ne videt :grinning:
A lidi jsou sileny...
18. pro 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko co kocour si musí dát práci, aby ho shodil, ale to naše tele jen proběhne a bude po stromečku :grinning: ono 30kilo je 30kilo :slight_smile:)) jj speciální...no ani ne, spíš takový "komoušský" mívali jsme je u rodičů na stromečku a já je chci :slight_smile:))
18. pro 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d stránka nefunguje
18. pro 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky...dneska ráno jsem opravila kamarádce prodloužené vlásky, udělala bramboráky a pak až do teď jsem ležela a podřimovala u televize. Byla jsem nějaká nepoužitelná. :slight_smile:
18. pro 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d stromeček nebo kocour má 30kg?
18. pro 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito nee? akorát jsem je tam objednala a manžel tam jede ve čtvrtek :slight_smile: přemýšlím, jak to ukázat :/
18. pro 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a vidíte takhle to mám pořád domotala jsem m-d pejska za kocourka kaijky... No lepší to se mnou asi nebude :grinning:
Ale 30kg kocour to by byla trošku raritka
18. pro 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d zmačkni na klávesnici tlačítko prtScr SysRq je nahoře v pravo. Udělá ti to fotečku toho co máš na ploše a pak to vlož třeba do malování :wink:
18. pro 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito :slight_smile:)) ty prodlužuješ vlasy? juuu, já bych je potřebovala obarvit :grinning:
18. pro 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jojo prodlužuju. Taky potřebuju obarvit, ale moje kadeřnička mi to barvit nechce. Prý maximálně nějaký promelírování, aby nebyla barva na pokožce hlavy. Prý to do 3 trimestru není bobrý pro mimčo. Tak budu hnusaňa :sunglasses:
18. pro 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to máááám :grinning:
18. pro 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito já to tu zkoumala a všude možně na internetu a prý to není pravda :-/ já už barvu mám doma, ale čekám až bude i manža doma, abych pak s vlhkou hlavou nešla venčit hafana :slight_smile:))
18. pro 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera vecer jsem si chatovala se znamou. A ona, ze lezi v porodnici od 14h, ze ji praskla voda a porad nic ...A dneska mi napsala, ze se ji az dnes ve 14h zmenil zivot :slight_smile: ma zdravou holcicku. Je to "jen" znama, kterou jsem nevidela 3roky, ale ja se tak rozbulela, kdyz jsem to Jirkovi rikala..Az jsem vzlykala :grinning: A samozrejme, ue byl mrtvej smichy :grinning: Takze ja bulela, vzlykala a i se smala :grinning:
18. pro 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Krásný světýlka :slight_smile:
18. pro 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko já si tady čtu ty porody a vždycky taaaak brečím :slight_smile: chápu tě naprosto :slight_smile:
18. pro 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d
@kotito Ja taky cetla, ze to nevadi! Ze naopak, ze se to vubec k mimcu nedostane a kdyz je nastavajici maminka spokojena, tak i mimisek :slight_smile: Ja uz si hlavu barvila a barvit ted zase budu..
18. pro 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jsem z naší skupinky těhulek nejkratší dobu těhu a mám pupek největší :grinning:

Já dnes koukala na nějaká videjka a bulela jsem jako želva taky. Kdyby jste chtěly mrknou dám vám odkaz. Je to dokument o porodech a orgasmu při něm. Takové hodně citlivé téma
18. pro 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko
@m_d
Tak, že bych byla zase krásná
18. pro 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito No to tedy mas!!!! Jsem musela vickrat zkontrolovat jestli jsi to ty a hlavne kolikaty tyden jsi :grinning:
O takovym dokumentu slysim poprve. Posli odkaz :wink:
18. pro 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to je se ještě nedostala do stavu, kdy to chci vidět :slight_smile:)) číst si ano, ale vidět ne :slight_smile:))))
@kotito pupík je krásnej a ty taky :slight_smile:
18. pro 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsem si oznameni tehotenstvi mela nechat na zacatek, protoze az to ted budeme davat nasim k Vanocum s foteckou, tak budu rvat jak blazen :slight_smile:
18. pro 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
K tomu videu...jestli jste někdo slabší povahy nekoukejte se na to!
18. pro 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito no prostě super :slight_smile:
18. pro 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Se na to mrknu az se na to psychicky pripravim :slight_smile:
A samozrejme mas peknej pupik!!! :slight_smile:
18. pro 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jsem něco podobného taky četla.. že když žena se snaží ten porod prožít, tak že to nebolí...hodně lidí asi tomu nebude věřit, ale já na to věřím..a snažila jsem se o to u prvního porodu, a asi to funguje. na prvorodičku jsem měla bezproblémový porod a doufám, že takový bude i ten druhý.. manžel potom tak básnil o porodu všude kolem, že jsem ho musela až mírnit:slight_smile:)
18. pro 2012 ve 22:00  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek