• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@jannicka85 taky si myslím, že na tom něco bude.
18. pro 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co si teda myslíte o tom barvení vlasů? je to pravda a nebo ne..
18. pro 2012 ve 22:01  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannicka85 zrovna to pročítám na netu
18. pro 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem chtěla u svého porodu co nejméně lékařů a tak to i bylo.. jela jsem sice hodinu do porodnice.. všichni mi klepali na čelo, ale já chtěla přístup přesně ten, kterého se mi dostalo.. jen co jsem přijela do porodnice už jsem šla na sál. Rodili jsme do vody a byl tam jen můj manžel a má dula.. až malý šel ven, přišli doktoři.. od první kontrakce do porodu uběhlo 6 hodin.. a myslím si, že mi hodně pomohlo to, že jsem věděla že mám manžela a dulu u sebe a to mi stačilo..
18. pro 2012 ve 22:05  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jannicka85 já se na porod těším :slight_smile: chci si ho užít, chci vědět vše, ale nechci vidět porod jiných, cizích :slight_smile:)) a barvení vlasů? jestli to má nějak ovlivnit, tak budeme mít ruďocha už dávno :grinning:
18. pro 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já znám tolik holek co jsou blondýny a barví si hlavu pořád.. a i u prvního dítka jsem si barvila hlavu si myslím a ještě jsem ani nevěděla že jsem těhu, tak jsem si ji obarvila
18. pro 2012 ve 22:07  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d to je ten správný přístup.. já se bála, ale když manžel dostal konečně dovolenou, tak jsem si řekla, že můžeme rodit a my opravdu rodili.-)) myslím si, že jsem se taky nechtěla dívat na porod a každý je jinný.. já jsem rodila do vody nakonec a to jsem se rozhodla v nemocnici
18. pro 2012 ve 22:08  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle všeho barvení nevadí.Tak zítra se objednám ke kadeřnici :slight_smile:
18. pro 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jannicka85 já se bojím toho šití potom a těch očistek, trpím když mám menstruaci a to ji mám 4 dny i s cestou a představa že budu krvácet několik týdnů je pro mě šílená :-/
18. pro 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky chtěla rodit do vody, ale pokoje z vanou bejvaj plný...tak snad budeme mít štěstí
18. pro 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d sem koukala, že budeš kupovat epi-no, tak nemusíš mít takovej strach
A myslím, že budeš v euforii z prcka, tak ti nějaká očista bude jedno
18. pro 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jj už jen kvůli tomu, aby to bylo třeba jen pár stehů, ideálně žádnej :slight_smile:))
18. pro 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d šítí jsem se bála i já.. ale mám jen jeden vnitří steh prý pro manžela jak řekl doktor.-)) jinak jsem nebyla vůbec popraskaná.. když se rodí do vody je prý malá pravděpodobnost, že člověka musí šít.. nevím.. myslím si, že člověk musí rodit přirozeně a né nuceně a pak by nemusel popraskat.. to je můj názor. . vím, že s hodně lidmi se rozcházím.. skoro většina mamin okolo chce mít u sebe chafo doktorů a jistotu atd. já jistotu chci taky, ale chci svůj klid a né, že mi bude někdo určovat kdy tlačit, jak ležet a nebo sedět

@kotito já jsem měla zrovna štěstí že tam nikdo nerodil :grinning:
18. pro 2012 ve 22:16  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannicka85 já tě obdivuji, třeba toho se bojím, chci tam mít doktora, ale ideálně jen tak na čumendu :grinning:
18. pro 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak je epino? no můžu říct, že ty očistky mě krapet dostaly.. hl. mě hrozně bolelo se pak koukat.. spíše štípalo.. a týden jsem si asi nemohla sednout.. na toto mě nikdo neupozornil a fakt jsem z toho bylo krapet vedle.. ale dá se to zvládnout
@m_d
@kotito
18. pro 2012 ve 22:18  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d já jsem tam měla svou dulu a té jsem věřila maximálně..
18. pro 2012 ve 22:19  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannicka85 já bych nejraději rodila doma v bazenu a doktor by se mohl zatím třeba opalovat. Přiskočil by jen kdyby byla potřeba. No uvidíme, teď dělám ramena a pak budu třeba podělaná :slight_smile:
18. pro 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jannicka85 to je takový balonek co ti pomůže připravit porodní cesty http://www.epino.cz/
18. pro 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jj tak to já chtěla taky.. ale to manžel byl razantně proti.. moje dula rodila doma sama a má zkušenosti i s jinými porody doma, ale vím, že mít u porodu protivného doktora a nebo sestru, tak jdu rodit asi raději ven :unamused:
18. pro 2012 ve 22:21  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito
@m_d aha.. tak to už vím.. my jsme masírovali hráz.. na to se manžel fakt klepal :grinning: pořád se ptal, zda už můžeme, no sranda :slight_smile:
18. pro 2012 ve 22:21  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky já jsem možná blbá, ale i třeba z epidurálu mám panickou hrůzu :grinning: asi radši budu trpět bolestma než aby mi někdo měl píchnout epidurál :-/

a asi už sem dosla i k názoru kde chci rodit, pokud to bude v ČR, tak chci rodit u Milosrdných bratří v Brně :slight_smile: snad to bude dobrá volba :slight_smile:
18. pro 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannicka85 můj by chtěl vidět epino v akci už teď :slight_smile:))))
18. pro 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d já bych do epidurálu nešla.. nebudu říkat, že porod nebolí.. ale co vím, tak holky co si nechaly píchnout epidurál, tak jim museli s mimčama pomoct ven.. a moje dobrá kamarádka byla pyšná, že si nechala píchnout epidurál, a malý neměl ani tři kg a ona je prý pošitá celá.. toto mě utvrdilo, že toto ne
18. pro 2012 ve 22:26  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d ti chlapi jsou zlatí:slight_smile:) já jsem se smála, když jsem manželovi řekla že čekáme druhé mimi a on měl zprvu problém se mnou mít sex, protože se bál, aby mi neublížil.. a přitom už máme jedno dítko doma.. no jsou zlatí :grinning:
18. pro 2012 ve 22:27  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jannicka85 já právě si říkám, že bude vše v pořádku, že na bolest jsem zvyklá už při ms, bývaly to takový bolesti, kdy jsem se skácela k zemi a nemohla se ani postavit, že tohle bude brnkačka, prostě to bude krása a bude vše v pořádku, ještě mám spoustu týdnů o přesvědčování se :slight_smile:))
18. pro 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d u miloušů rodilo spoustu kamarádek...pokoje zastaralý, ale prý přístup na 1
Kdežto v bohunicích v jedné kamaráce nechali kousek placenty a druhou osočila sestra ať se jde pořádně upravit, když se na ně přišel poprvé podívat její manžel. Hodně jí to ranilo.
Další kamoška jela dokonce z brna až do ivančic jen kůli klidu při porodu
Já bych chtěla asi na obilňák, ale ten už bude asi spojenej z bohunicema
18. pro 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jj právě jsem to studovala a kvůli tomu tam nechci...prostě zatím Milouši :slight_smile: nebo Kyjov :slight_smile:)
18. pro 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannicka85 tak to je náš veliký problém... Od zjištění těhu nic :frowning2: Dnes jsme zkoušeli, ale nejde mu to...má strach.
18. pro 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d já právě taky nemám nejklidnější ms, takže jsem si říkaal že to bude fajn..

@kotito
@m_d holky loučím se, jdu na kutě.. mějte se krásně papa
18. pro 2012 ve 22:32  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek