Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
m_d
18. pro 2012
@jannicka85 dobrou noc 🙂 a děkujeme za pokec 🙂
m_d
18. pro 2012
@kotito z toho si nic nedělej, my taky a to semnou už hormony mlátí 😕 že jsem byla i zlá, ale on se prostě bojí
jannicka85
18. pro 2012
@kotito tak to naštěstí manžel jen poprvé a pak už to bylo bez problému.. mě ale bylo tak zle několik týdnů, že stejně u nás nic bylo.. určo se to zpraví.. musíš ho uklidnit že je to v pořádku 🙂
a když jsem čekala první dítko, tak to byl trošku chudák manžel.. nevím jestli to bylo tím, že jsem čekala klučinu, ale já jsem neměla pořád dost :-N a vím, že hodně holčin to tak mělo když čekalo kluka 😃
kotito
18. pro 2012
@jannicka85 Dobrou noc! 😉
m_d
18. pro 2012
no tak to je jasnej kluk 🙂)))))))))
kotito
18. pro 2012
@m_d no já jsem náruživec náruživý normálně, ale teď bych ho klidně znásilnila 😎

Byl z toho chudák tak zničenej, že se omluvil a šel se projít.Trdlo moje
m_d
18. pro 2012
@kotito já taky, minulý týden jsem udělala scénu, jako malá holka 🙂))
kotito
18. pro 2012
@m_d doufám, že to bude po NT lepší... ale, jak ho znám čím větší budu mít bříško tím víc se bude bát :-|
m_d
18. pro 2012
@kotito musíš mu to vysvětlit 🙂 já to chci zkusit zítra, vrátí se ze služebky, tak na něj naběhnu a už se neubrání 😃
kotito
18. pro 2012
@m_d už si jdu taky lehnout. Tak si zítra pěkně užíj návratu manžílka a opatruj se 🙂
Dobrou noc
m_d
18. pro 2012
@kotito tobě taky, jdu vyvenčit toho zlobivce a taky jdu chrupat 🙂 brou noc 🙂
kotito
19. pro 2012
Dobré ránko 🙂
kaijko
19. pro 2012
@kotito Dobre ranko 😉
Co mas dneska v planu?
kotito
19. pro 2012
Asi začnu palačinkama 🙂 , pak až vstane hrahouš, tak pojedeme na nákup...nějak jsme všechno zdlábli 🙂
A pokud budu mít ještě energii znova poklidím, dodělám poslední druh cukrovíčka z těch nepovedených .a Začnu chystat věci k našim.
Mám velikou rodinu a všichni se i s partnerama a dětma scházíme o svátcích u našich.

A co ty? Copak budeš dělat, ty?
kaijko
19. pro 2012
@kotito Mnaam palacinky 😉 To bych mohla zacit stejne 😉 Jinak jsme objednani na UZ. Takze se tesim na mrnouska 🙂 A asi taky nakupy 🙂 Letos poprve pojedu k nam (zapad) az na Silvestra, ale taky mam velkou rodinu, tak se moc tesim..Takovy Vanoce na Silvestra 😃
Jak jsem ted doma, tak mi dela problem vymyslet co uvarit..Uz se tesim na rizek a salat! Omezujes se nejak v jidle?
kotito
19. pro 2012
@kaijko To jo miluju, když se všichni sejdeme..je to trošku nápor na psychiku, ale je to báječný.
V jídle se omezuju i když se to tak možná nedá ani říct...nemám moc chutě na jídlo. Spíš jen na ovoce, ať čerstvé nebo kompoty, polívky a rýži s máslem.Prostě šťavnaté věci
I kdybych měla cht tak bych těď určitě nesnědla žádnou vnitřnost, plesnivé a tavené sýry, rybu, hořčici,syrové maso.Snažím se omezit maso kuřecí, protože je podle mě narvané antibiotikama.
A jak jsem zjistila minulý týden nemůžu ostré. Normálně ho miluju, ale tááák jsem se teď z něj osypala, že teď fakt raději ne.Vím, že nemáme pít bylinkové a černé čaje...
Teď vařím hodně špenát, kapustu, porkovou polívku, vývary, Já moc nevyhledávám maso a smažené jídla, ale můj už měl nedostatek nezdravého, tak jsme včera dělali bramboráky. Byla jsem tak načuchaná ze smažení, že jsem ani neochutnala

A ty? Víš o něčem, co bychom teď neměly?
kotito
19. pro 2012
@kaijko Pak se těším na fotečku mimíska!
m_d
19. pro 2012
dobré ráno holky 🙂
@kaijko ať vše dopadne dobře 🙂
kotito
19. pro 2012
@m_d Dobré dobré 🙂
A tvůj dnešní plán?
m_d
19. pro 2012
@kotito můj plán? 🙂 dám si sprchu, půjdu vyvenčit hafana, naskládám nádobí do myčky ať se manžel nezhrozí když přijede domů a pojedu do práce 😕
m_d
19. pro 2012
@kotito nicméně tvoje palačinky bych si dala 🙂))
kotito
19. pro 2012
@m_d uvidíš uteče ti to. Dneska už budete zase spolu 😉
m_d
19. pro 2012
@kotito no však hurááá 🙂)
kaaaczenka7
19. pro 2012
Právě jsem volala na gyndu pro výsledky odběrů, ty klasické jsou v pořádku 🙂 Ale genetiku, ještě nemají zpracovanou 😞
Takže si musím zavolat znovu v pátek ráno, naštěstí mě sestřička uklidnila, že by to mělo být taky OK, že jinak by jim už volali.... Tak snad...
antymania666
19. pro 2012
holky jestli nektera berete femibion 800 tak me zbylo 19 tablet tak je necham za nakou sumicku. jsou do roku 2014.
antymania666
19. pro 2012
@kaaaczenka7 to bude dobry ja taky vcera volala a bylo t negativni tak ty budes mit taky uvidis
kotito
19. pro 2012
@kaaaczenka7 určitě to bude v pohodě 😉
m_d
19. pro 2012
@kaaaczenka7 určitě to bude dobrý 🙂 přesně tak., kdyby tam něco bylo, tak by volali hned 🙂
kaaaczenka7
19. pro 2012
@antymania666
@kotito
@m_d Díky, holky 🙂 Jste zlaté, taky si myslím, že to bude OK, ale jistota je jistota 😉
xmalij
19. pro 2012
@kaijko souhlas, jsou horsi veci, treba co clovek do sebe dostane jidlem. 🙂..spis to muze jinak chytat, tak bacha. Ja jdu v sobotu, naposled jsem byla a cerstve tehu a kadernice spackovala, ze to neni jako obvykle, tak jsem kapla bozskou.. 😎.

Začni psát odpověď...

Odešli