• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@jannicka85 dobrou noc :slight_smile: a děkujeme za pokec :slight_smile:
18. pro 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito z toho si nic nedělej, my taky a to semnou už hormony mlátí :-/ že jsem byla i zlá, ale on se prostě bojí
18. pro 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito tak to naštěstí manžel jen poprvé a pak už to bylo bez problému.. mě ale bylo tak zle několik týdnů, že stejně u nás nic bylo.. určo se to zpraví.. musíš ho uklidnit že je to v pořádku :slight_smile:
a když jsem čekala první dítko, tak to byl trošku chudák manžel.. nevím jestli to bylo tím, že jsem čekala klučinu, ale já jsem neměla pořád dost :sweat_smile: a vím, že hodně holčin to tak mělo když čekalo kluka :grinning:
18. pro 2012 ve 22:34  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jannicka85 Dobrou noc! :wink:
18. pro 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je jasnej kluk :slight_smile:)))))))))
18. pro 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d no já jsem náruživec náruživý normálně, ale teď bych ho klidně znásilnila :sunglasses:

Byl z toho chudák tak zničenej, že se omluvil a šel se projít.Trdlo moje
18. pro 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito já taky, minulý týden jsem udělala scénu, jako malá holka :slight_smile:))
18. pro 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d doufám, že to bude po NT lepší... ale, jak ho znám čím větší budu mít bříško tím víc se bude bát :unamused:
18. pro 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito musíš mu to vysvětlit :slight_smile: já to chci zkusit zítra, vrátí se ze služebky, tak na něj naběhnu a už se neubrání :grinning:
18. pro 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d už si jdu taky lehnout. Tak si zítra pěkně užíj návratu manžílka a opatruj se :slight_smile:
Dobrou noc
18. pro 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito tobě taky, jdu vyvenčit toho zlobivce a taky jdu chrupat :slight_smile: brou noc :slight_smile:
18. pro 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko :slight_smile:
19. pro 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Dobre ranko :wink:
Co mas dneska v planu?
19. pro 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi začnu palačinkama :slight_smile: , pak až vstane hrahouš, tak pojedeme na nákup...nějak jsme všechno zdlábli :slight_smile:
A pokud budu mít ještě energii znova poklidím, dodělám poslední druh cukrovíčka z těch nepovedených .a Začnu chystat věci k našim.
Mám velikou rodinu a všichni se i s partnerama a dětma scházíme o svátcích u našich.

A co ty? Copak budeš dělat, ty?
19. pro 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Mnaam palacinky :wink: To bych mohla zacit stejne :wink: Jinak jsme objednani na UZ. Takze se tesim na mrnouska :slight_smile: A asi taky nakupy :slight_smile: Letos poprve pojedu k nam (zapad) az na Silvestra, ale taky mam velkou rodinu, tak se moc tesim..Takovy Vanoce na Silvestra :grinning:
Jak jsem ted doma, tak mi dela problem vymyslet co uvarit..Uz se tesim na rizek a salat! Omezujes se nejak v jidle?
19. pro 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko To jo miluju, když se všichni sejdeme..je to trošku nápor na psychiku, ale je to báječný.
V jídle se omezuju i když se to tak možná nedá ani říct...nemám moc chutě na jídlo. Spíš jen na ovoce, ať čerstvé nebo kompoty, polívky a rýži s máslem.Prostě šťavnaté věci
I kdybych měla cht tak bych těď určitě nesnědla žádnou vnitřnost, plesnivé a tavené sýry, rybu, hořčici,syrové maso.Snažím se omezit maso kuřecí, protože je podle mě narvané antibiotikama.
A jak jsem zjistila minulý týden nemůžu ostré. Normálně ho miluju, ale tááák jsem se teď z něj osypala, že teď fakt raději ne.Vím, že nemáme pít bylinkové a černé čaje...
Teď vařím hodně špenát, kapustu, porkovou polívku, vývary, Já moc nevyhledávám maso a smažené jídla, ale můj už měl nedostatek nezdravého, tak jsme včera dělali bramboráky. Byla jsem tak načuchaná ze smažení, že jsem ani neochutnala

A ty? Víš o něčem, co bychom teď neměly?
19. pro 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Pak se těším na fotečku mimíska!
19. pro 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky :slight_smile:
@kaijko ať vše dopadne dobře :slight_smile:
19. pro 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Dobré dobré :slight_smile:
A tvůj dnešní plán?
19. pro 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito můj plán? :slight_smile: dám si sprchu, půjdu vyvenčit hafana, naskládám nádobí do myčky ať se manžel nezhrozí když přijede domů a pojedu do práce :-/
19. pro 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito nicméně tvoje palačinky bych si dala :slight_smile:))
19. pro 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d uvidíš uteče ti to. Dneska už budete zase spolu :wink:
19. pro 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no však hurááá :slight_smile:)
19. pro 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Právě jsem volala na gyndu pro výsledky odběrů, ty klasické jsou v pořádku :slight_smile: Ale genetiku, ještě nemají zpracovanou :frowning2:
Takže si musím zavolat znovu v pátek ráno, naštěstí mě sestřička uklidnila, že by to mělo být taky OK, že jinak by jim už volali.... Tak snad...
19. pro 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jestli nektera berete femibion 800 tak me zbylo 19 tablet tak je necham za nakou sumicku. jsou do roku 2014.
19. pro 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaaczenka7 to bude dobry ja taky vcera volala a bylo t negativni tak ty budes mit taky uvidis
19. pro 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaaaczenka7 určitě to bude v pohodě :wink:
19. pro 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaaaczenka7 určitě to bude dobrý :slight_smile: přesně tak., kdyby tam něco bylo, tak by volali hned :slight_smile:
19. pro 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antymania666
@kotito
@m_d Díky, holky :slight_smile: Jste zlaté, taky si myslím, že to bude OK, ale jistota je jistota :wink:
19. pro 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko souhlas, jsou horsi veci, treba co clovek do sebe dostane jidlem. :slight_smile:..spis to muze jinak chytat, tak bacha. Ja jdu v sobotu, naposled jsem byla a cerstve tehu a kadernice spackovala, ze to neni jako obvykle, tak jsem kapla bozskou.. :sunglasses:.
19. pro 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek