• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
MK je ale pozirac casu, mala mi chrape (doslova) za zady a ja si kratim cas. Mame tu jeden pokoj, tak neni kam "utect", tedy dneska vyjimecne s ni nespim.
Manzel se bal a ja taky sexu, kdyz jsem v 15tt zacla krvacet, reknu vam to byly nervy...jeste to bylo v sobotu, takze do Motola, ktery nesnasim uz od pohledu. Brutalni vysetreni s klestema, kde to jeste podporili a zaver, ze mam nizko polozenou placentu, tzn. se to muze stat tim,ze on tu prokrvenou tkan vic narusil..Od ty doby jsme si davali bacha, pozdeji uz je a kdyz jsem prenasela, tak otrocky musel porad :grinning:.
S tim porodem to vidim stejne, porad jsem si opakovala, ze ta bolest je bliz a bliz k miminku a nutna je, bez ni to nejde a drive se dockam, nez histercit nebo to oddalovaf epiduralem. A to jsek ho uz jednou mela, pri operaco kotniku, ale rekli mi to az na sale, tak jsem nestihla stresovat. Ja jsem hrozna poseroutka :grinning:.
Vtipny bylo, rodila jsem od prijezdu do porodnice 8 hod, z toho posl. tri hodiny uz kruty, ale protoze me porad okrikovala sestra s manzelem, ze musim prodychavat a ne tlacit a ja uz moc moc chtela. A kdyz uz to fakt bolelo, tak rikam mm, at ji zavola (mimochodem i v Podoli mate jen PA, doktor nechodi, prijde az na samy zaver, coz je super..holcina byla skvela, prijemna, chci ji znova!), tak ten muj rekl, vzdyt mas tlf za zady, se natahni a zavolej ji...ja myslela, ze ho zavrazdim, on mi pak rekl, ze vedel, ze to zvladnu bez niceho a hral o cas...Pak prisla zkontrolovat sestra, vybehla, ze rodime a ja na tri zatlaceni porodila holcicku 52cm, 3,71kg. Sama tvrdila pak, ze by me jen utlumili a oddalili, ze to je skoda.
Siti bolelo jako pes, trvalo to, prestoze jsem mela dva stehy, ale tvrdili, ze to davaji do puvodniho stavu, tak se crcaj :grinning:.
Strasne fajn ale bylo, ze jsme na to byli jen my dva a co 20 min. prisla sestra, vsechno intimni.
Dost slycham, ze se sami holky natrhnou, kdyz nestihnou klistyr, ze se tomu podvedomne brani se tak uvolnit, takze presto vsechno jdu do Epina. Snad budem ale s ditetem na to cas..
19. pro 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij ja jsem taky epinovala, ale bohuzel jsem mela hodne komplikovany porod, nepostupujici, takze jsem pak byla potrhana a sita az pomalu na zada. nicmene jsem se rchyle zahojila a do epina jdu znovu :wink:
jinak co se tyce epiduralu, nikdy jsem ho nechtela a pak jsem ho velebila, rodila jsem celkem 3 dny vyvolany porod, ten treti den se to aspon trochu pohl, ale otvirani fakt pomaly, tak rekli, ze daji epi, kdyz se da ve spravnou chvili, tak naopak pomuze otvirani (kolem 3-4 prstu otevreni, pak uz je pozde, driv je zas brzy a muze to taky zastavit), no a dali mi ho a nejen, ze jsem si aspon trochu odpocala a nabrala sily, ale pak jsem se zacala mnohem rychleji otvirat.
na porod jsem se strasne tesila, miminko jsem vhlave posouvala dal a dal, ale bohu zel ne vse se da takto ovlivnit,no. ale verim, ze druhy porod bude o necem jinem, ze to pujde jako po masle :slight_smile:
19. pro 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky, jdu nahlásit, že dnešní NT dopadlo s výsledkem negativní!!! Sice mě dr trošku vyplašila, že jednu hodnotu, co se týká HCG máme zvýšenou, ale prý to nic neznamená a do příště se to nejspíš srovná. Je to prý tím jak hodnoty v tomhle období lítají nahoru a dolů. Tak uvidíme. Každopádně zatím to vypadá dobře a vánoční překvapení pro moje rodiče se koná. Jsme o 4 dny starší a měříme 6,9cm
19. pro 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@estrellita zajimavy nazor...zni to hrozne, tak dlouho?? Ja se zastavila na 6 myslim, ale protoze jsem mela streptokoka a kapacka mi kapala 4 hod, tak to nakonec vyslo dobre. Pak mi teprve pichli sami vodu a dovnitr oxitoxin, to same do kapacky a jelo to jak po masle, laktace jakbysmet. V 11 jsem se ptala, jestli to bude jeste ten den, PA vyprskla, ze kdyz zaberu, tak stihnu obed a stihla v pravy poledne :wink:.
Taky se u tebe u druhyho setreni sil moc nekona, nebo jsem tu sama zelezna zena :grinning:? To je hezky cist jak holky popisuji co nesmeji delat, u prcka to proste nejde :confounded:. A to je mala dost samostatna, ale proste odmitnout ji nekdy chovat nejde. Koukam, ze mas stejne stary dite.
19. pro 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse jkrasny, gratuluju :dizzy_face: doufam, ze budeme mit taky vanocni prekvapeni pro rodinu!
19. pro 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse super zpravy...teda to je raketovy rust. :wink:!
19. pro 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij sestreni sil moc nejde, protoze jeste na castecny uvazek pracuju z domova a to moje zvire uz prestalo pred 2 mesici pres den spat. takze kdyz mi bylo blbe, ted uz je teda dobre, jen behem dne je mi obcas soufl jako zaludek na vode, tak jsem proste lezela na zemi u nej, sestavila koleje a pustila masinku a snazila se umrit :grinning:
s ditkem uz to setreni nejde, hlavne v prvnim tehu clovek nezvedne pomalu ani nakupni tasu a ted proste nekolikrat za den zvedam 11kg dite, ktery na me jeste skace ze skrinky, nemluvim o tom, jak po mne skace po ranu, tak si jen chranim bricho atd, :grinning: proste musime fungovat, kdyz semi chce spat, tak rposte nemuzu jit zalezt, musim to rozchodit.

jj, des, strasne dlouho, fakt to byl hodne spatny porod. ale ja verim v lepsi, ktery si fakt uziju :slight_smile: a jestli jsem odbre cetla, tak budes taky i pri druhem latkovat? :slight_smile: ja to hodne kombinovala, ze doma latka, na ven papirovka, protoze on byl strasny prutokac, a ted bych chtela jeste vic latkovat, tak uvidime :slight_smile:
19. pro 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, myslim, ze uz se asi nikdo moc neprida do diskuze, ale nechcete ji uzavrit jako soukromou? preci jen cist si to muze a verte, ze cte, hafo lidi, kteri sem nepatri :wink:
19. pro 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estrellita uff, tak to mame stejne :wink:.. nase mlada je akcni taky, nepostoji, skace, beha, tancuje..vcera jsem klecela a ona mi nabehla na zada a skocila, ze mam delat konika..a to ma vedle k mani i manzela, jenze asi mama je mama..a tak manzel rikal, ze je na me zvedavy jak to dam v 8M.
Ale v tomhle se nema cenu omezovat, kreju jen bricho proti kopani a nic vic...a radsi vzit tri tasky najednou nez jit xkrat po sobe :wink:. To jsem se psychicka srovnala s tim, ze uklizet barak budu uz jen s kostetem a ne v kleku, mame obr prostory, dve koupelny, tri wc, dva kouty, vana..proste casem mozna shnijeme ve spine, ale bude u nas sranda :grinning:.
O latkovkach jsem porad ve fazi uvazovani, laka me to, ale nemam s tim zadnou zkusenost. U dcery frceli jen papirovky, to me ani nenapadlo, az ted prehodnocuju.
19. pro 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estrellita jsem rozhodne pro, nemusi cely narod vedet jak jsme na tom :wink:, ze? Me to dneska napadlo taky.
19. pro 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmalij super, tak uvidime, co ostatni na uzavreni skupiny jako soukrome :slight_smile:

no ja to taky neresim, ale pote, co jsem si na zada na horach o vik vzala tezkou krosnu jsem si rikala, ze bych mela brzdit :sweat_smile: ale s jeho nosenim se neomezuju, on je takovy tulic a maman, ze proste pribehne, skoci do naruce, potuli se a zas bezi :slight_smile: a to teda nezavidim tak velky prostor, jsem rada za mensi i tak je to tu kazdy den, jako kdyz vybuchne bomba, vsude hracky, a to ma cenu uklizet az kdyz usne, jinak je to zas vsechno venku :slight_smile:
19. pro 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :grinning: Tak ten nas pohodar se malinko zavrtel, ale spis mel hozenou nozku pres nozku a asi se modlil :grinning: Mel, tak zajimave rucicky :grinning: Po kom to ma nevim :grinning: Doktor nadseny a spokojeny jak se nam pekne dari :wink:
A fotecky mam na flashce. Pridam az bude pc. Snad uz v patek :wink:
Krev dopadla vyborne i na toxu :slight_smile: A v sobotu si pujdu vysedet registraci v Podoli..Maji prijet tchanovci, tak se pak jeste nekam zasiju :grinning:
19. pro 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Na zacatku jsem blbla, ze jsem skoro nic nejefla :wink: Ale ted na to zacinam prdet :wink: Poznala jsem, ze si i tak trochu telo rekne samo co uz neee. Taky miluju pikantni a az ted cca tyden co jsem normalne snedla uz nedavam. Syrum jsem se vyhybala a stejne jsem dostala mykozu a dr mi rekl, ze je to hlavne ze sladkeho a nee syru, ktere taky miluju.. A cerny caj? Neumim si predstavit snidani bez cerneho caje :cry: Tak tam necham sacek chvilku :wink:
A co by jsme nemeli??? Podle internetu nic :grinning: A rybky se naopak doporucuji. Je jen zlomek ryb co by jsme nemeli..
Ja prestala kourit a pit kavu..

@kaaaczenka7 Urcite se v patek dozvis skvele zpravy :wink:

@antymania666 A co angelsounds? Poslouchas? :wink:
19. pro 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo, a uzavrit to tu muzeme :wink: Pak se Vas budu ptat na nektery veci a snad se nebudu vervenat :grinning: Je dobry, ze tu mame uz mamky se zkusenostmi :wink: :grinning:
19. pro 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estrellita ono se to zase rozprostre, ma hernu, driv to byvala mistnost na cteni, ve volnym prostoru, tak na ni vidim odevsad a diky tomu jsou hracky jen tam..ale postupne zacinaji taky po dome obcas migrovat :wink:.
Krosa je teda dobra, ta vazi sama o sobe taky neco a navleceny dite...
19. pro 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jeeee, ja teda manzel tam pojede pristi patek, tak skoda..mohli jsme poplkat nazivo :wink:
19. pro 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmalij no ne krosnu s ditetem, ale krosnu plnou veci, ktera je rozhodne tezsi , nez samotne dite :slight_smile: ja chtela pomoct M, aby na lanoku netahal obe krosny, tak si pak tukal na celo, proc to delam :grinning: maly sel nastesti vedle me za ruku, ja funela do schodu jak blazen :sweat_smile:

Tak zavrit to muze snad jen ten, kdo ji zakladal, nebo mozna jen po pozadani admina? moc neim, jak to chodi :slight_smile:
19. pro 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko se mi libi pristup..se taky neomezuju, dokonce si zahravam s myslenkou zajit na sushi (ze by prevladal uzeny uhor misto syrove ryby, ale ne uplne :wink: ), ryby bastete co nejvic, kor v zime. Kamoska me nedavno servala, kdyz mi volala a ja ji s plnou pusou rekla, ze jim hermel.salat...Presne tak!! Vsechny plisne v tele maji zakopanyho psa, a to neschopnost stre zpracovat cukr. To jse zase pobrala z diskuze o ekzemu, zaklad lecby=pomoct strevum.
19. pro 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij Skoda :slight_smile:
V kolik si myslis, ze tam mam byt? Nechci tam byt uplne brzo, ale zase ne uplne pozde.. :slight_smile:
19. pro 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nejim syrove maso, (teda ted skoro zadne maso, protoze mi nechutna), pak plesnive syry typu hermilin a niva, syrovou rybu (jinak neni duvod, proc rybu nejist) a nepiju a nekourim (nekourila jsem nikdy), a to je asi vsechno? jinak jim asi dost zdrave, takze nejake konzervy, tavenaky atd. u nas v lednici stejne nemaji misto a my nejime ani uzeniny, to tea hodne vyjimecne.
no a ted uz konecne zacinam mit chut na jidlo, tak je to lepsi, ale zatim jsem etsinu tehu byla na nejezeni, nebo ovoci, zelenine, brambrech a suche ryzi :slight_smile:
ale teda jak mi je ted docela dobre, tak se nemuzu zbavit pachuti v puse a po jidle je mi vetsinou stale tezko, chvilema nemam chut na nic, ale uz aspon nezvracim
19. pro 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skvělé téma :grinning: Já mám 1. termín 30.6. a 2. 3.7. :slight_smile:
19. pro 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko driv meli od osmi, my tam dojeli pred pul sedmou a byla jsem ctvrta z dvanacti..pritom v jejich papirech uz osma, zrejme tlacenka odjinud.
19. pro 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty moje praseci chute plynou z teh.chuti a ze mi je celou dobu i podruhe dobre, ale jinak jime vsichni podle me dost zdrave..presne jak pise estrellita. To jsou jen moje obcasny zaseky a chutovy orgie :wink:.
19. pro 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybky co nesmime ZRALOK, MECOUN a treba STIKA.. :grinning:
A ted ctu, ze camembert a tak jsou u nas delane s pasterizovaneho mleka a jsou bezpecne.. A hermelinovy salat je dobry :slight_smile: Jsem ted docela cune, mam casto chut na salaty...
19. pro 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse gratuluju!
19. pro 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alyssa.anna my tu mame same super temata :grinning:
19. pro 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Bezvadné!!!! už se těším na fotečku
19. pro 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Joo, a treba ja uz nevim co mam porad varit a muj chlap si moc na zdrave nepotrpi.. A co je to zdrave jist? Delate omacky? A bez masa se nenaji..Aspon, ze polivky ode me miluje..
19. pro 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko No tak o tom nepochybuju :grinning: Ale fakt mám radost že sem přesě zapadám, příjde mi pak že nepatřím ani do června, ani do července :slight_smile:
19. pro 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ty se jdeš registrovat do porodnice? Nebo jen na nějaké ty kurzy? Tady to totiž moc negoumu :dizzy_face:
19. pro 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek