• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
jinak pro uzavření skupiny jsem taky
19. pro 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alyssa.anna I tu hodne bulime :grinning: A joo, jsi takhle na prelomu :grinning: Ja s mym dr to pocitame podle PM, lisi se to o 3dny s UTZ a taky to mam v prukazce a neblbne mi to hlavicku :slight_smile:
19. pro 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nás čeká zítra NT ult a vyhodnocení výsledků krve, tak jsem moc zvědavá. Držte nám palce, pokud to dobře dopadne (a já doufám, že ano), tak se k vám oficiálně přidám jako červnová rodička :slight_smile:
Krásný večer.
19. pro 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@eva518 budu dežet pěsti! :wink:
19. pro 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito dekujuuu :slight_smile: dám pak vědět. Jdeme až odpoledne, tak se povleče... :angry:
19. pro 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eva518 my jdeme až 9.1. a už teď se nemůžu dočkat
19. pro 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito chápu. Já jsem moc zvědavá, protože mám z toho strach a chtěla bych si konečně oddechnout.
Jinak, pokud skupine uzamknete, jsem pro. Je pravda, že tyhle příspěvky čtou tisíce lidí, kteří s tím nemají nic společného..
19. pro 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eva518 Dopadne to dobre, uvidis! Zitra dej vedet :slight_smile:
19. pro 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Tak já mam v průkazce oba termíny - podle PM i podle UTZ - asi si můžu vybrat co se mi bude víc hodit :grinning: ALe je fakt, že mít narozky na vysvědčení (když to nebude zrovna studijní typ) je za trest :grinning:
No já mám bulení vcelku za sebou pro tuto chvíli, ale zato mě přepadaji nechutě a nevolnosti :frowning2:
19. pro 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Registrovat, pozaduji to ve 14tt! Ale v Podoli berou jdn 12 za den..Tak tam musim byt driv a vysedet si to..Jeste, ze mam chytrej telefon :grinning: a muzu surfovat :wink:
19. pro 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kaijko Tak to mi nějak uniklo. Sem myslela, že si porodnici vybírám tak ve 30tt. Koukám, že mám pěkně málo nastudováno
19. pro 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Treba je to kocko v Praze jine..Nevim..Tvoje gynda to musi vedet, my se o tom bavili..
19. pro 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko zeptám se na to. Však mám do 14tt ještě čas :slight_smile:
19. pro 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alyssa.anna Fakt? Ja mam jen jeden TP..Az ted Te to prepada? Ja to mam za sebou..Ale stve me, ze me rozbreci i reklama..Ale az do vzlykani :grinning:
19. pro 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko No jo, až teď a o to víc mě to štve. Do reď mi vcelku šmakovalo a teď jak když utne a ani já ani moje střeva (nebo spíš ten bublající potok co tam místo nich mám) nemůžeme jídlo ani vidět.
Však říkám, já si asi můžu termím vybrat co mi bude líp vyhovovat :grinning:
19. pro 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky za mě taky zamčít a dočtu vás večer přes spaním :slight_smile:
19. pro 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko no tam jde spis o tu pliesn nahore, ne?

@kaijko mne registrace taky vychazi na sobotu, coz je fajn, takze si to pujdu do Podoli taky hezky odsedet hned po Novem roce :slight_smile:
19. pro 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito pokud jsi mimoPrazska, tak se jinde podle me do porodnice neregistruje
19. pro 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alyssa.anna Koukam, ze jsi z Prahy. Kde se budes registrovat?
19. pro 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estrellita Ja uz ani nevim :wink: Syry jsem nemela dlouho a kdyz me s nimi nikdo neprovokuje, tak to davam.. :wink:
V kolik mas v planu tam jit? :slight_smile:
19. pro 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko asi na 7. hodinu, taky mam internet v mobilu a vezmu si knizku :grinning: uziju si, ze tam budu bez maleho a v klidu a tichosti si cist , takze 3 hodiny cekani mi neva:grinning:
a ty nejis zadne syry?
19. pro 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estrellita Ted nejim jen plisnace :wink: Jinak joo..
To ja cekani nesnasi :frowning2: A to tam chodi jako v cekarne? Ze si hlidas kdo je posledni?
Jak to udelaj zensky co prijdou pozde? Treba u Apolinare chteji registraci taky 14tt a to se pak nestihne jinam..
19. pro 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to nevim, jak to tam chodi, ja mela prvni porod u Apolinare.
a jinak ja taky cekani nesnasim, ale az budes podruhe tehotna, tak poznas, jak vzacny cas je byt sama, uuuuplne sama bez ditete. Takze cekani 3 hodiny v cekarne = relax :grinning: nebudu muset rano krmit, pak se pujdu projit peskz po nabrezi, treba neco pokoupit, hmmm :grinning:

A Apoli je ted registrace jina, v 8 rano se otvira registrace na netu, zaregistrujes se a pak te do 3 tydnu pozvou na schuzku, nebo tak neco. Takze se da stihnout oboji registrace a kdyz te v Podoli vezmou, tak proste za ty 3 tydny k Apoli neprijdes, to mi bylo poradeno.
A jinak myslim, ze kdyz prijdes a vidis, ze jich je tam 12, tak ani nema cenu cekat , zeptala bych se jestli vsechny maji tsejny termin a kdyz ano, tak bych sla domu
19. pro 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko ja mam testovinovyho chlapa, vazil dlouho min nez ja :sweat_smile:, hodne sportuje, tak vyzaduje pasta pasta :wink: a dite? To je nejstastnejsi, kdyz jsou spagety, takze mam celkem pohodu. Obe jsme dost na polivky, pak varim sem tam omacky, ale detske, kuskus, ryzi, maso, zeleninu, kralika, smlsneme si i na kachne, poctivym zeli, apod. A ja od doby po porodu jsem na omacky, maso, polivky, jim jak protrzena a pritom nepriberu.
19. pro 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, prazske porodnice, resp. ty kde je natresk a maji renome,tak presne 14+0, tzn. kdyz se nechytnes v te sve vytouzene, tak uz v zadne, protoze je to jen v jeden konkr.den. Takze tam pak cekaji tatinkove, babicky, apod. a pak si prijde mamca mebo nemusi vubec, za me tam ted pujde manzel.
Se tam jen vola, rekne datum porodu a oni reknou, kdy mas prijit, coz si vypoctes sama, ze :wink:? Ale me letos rekli, ze maji uz od 7.. tak nevim, v kolik jdes v sobotu, mozna maji pozdeji..?
Ja dost vahala, protoze tech posl. 8 tydnu jsou tam brutalni cekacky na poradnu, ja cekala vzdy 3- 5 hod, to bych s malou nedala..ale moje dr. mi navrhla, ze si me necha az do 38TT a pak si tam ty dva max tri tydny uz odbydu, to ohlidaji snad babicky. Mela jsem v zaloze Horovice, kde se neregistruje.
19. pro 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko sedis hned u hlavniho vchodu, doporucuju zabrat misto naproti nemu, za zady je prosklena kancelar, chodi se pak do ni z boku a hlidat si kdo je posledni. Je to vlastne jen hala, zadna mistnost, pruchodak rodicich a odrozenych zen :wink:.
19. pro 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij ja myslela, ze se jde rovnou do kartoteky, za tu recepci.. Si pamatuju z laparky jak tam maji holky bordel v kartotece..A jsou neprijemny..
19. pro 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmalij v Podoli je urcite registrace az od 10 hod, tohle je z jejich stranek. Prave, ze driv to bylo hodne rano a maminky jim tam staly od 4 od rana :sweat_smile:

S platností od 1. 2. 2012 dochází ke změně hodin, kdy je možné se zaregistrovat k porodu do ÚPMD: pondělí – neděle: 10.00 – 14.00 hod.
19. pro 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko
@estrellita
jde se rovnou, ceka se pred...to je nejak spojeny myslim, ne?
od 10h?? Co mi to do tlf rikala :confused:? To by me manzel pretrhl, diky!
19. pro 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij ja to tam neznam, tak nevim, kde se ceka, to zjistim :slight_smile:

ale divny, ze ti rekli 7:00, na strankach je tohle, tak snad to plati. Myslim, ze prave drive to byla ta 7. hod v tydnu a 9 hod o vikendu? nejsem si jista.
19. pro 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek