• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
ahoj holky, dr. jdu ve čtvrtek, snad už bude vidět srdíčko ..podle ms termín 8.7.. tak uvidíme :slight_smile: zatím tomu stále nemůžu uvěřit, ale každodenní nevolnosti mě vždycky přesvědčí že je to tam :grinning:
13. lis 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketkab gratuluji :slight_smile: a vítám tě mezi nás :slight_smile:
13. lis 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jsem stejný "případ" jako vy :slight_smile: :slight_smile: můžu sem k vám občas nakouknout? Samozřejmě všem těhulkám gratuluji a přeji klidné těhotenství. Já jsem při prvním dítku skoro nevěděla, že jsem těhotná, bylo mi naprosto dobře, ale teď poslední 3 týdny trpím. Není to nic strašného, přežít se to dá, ale člověk není prostě ve své kůži, motá se mi hlava, jsem malátná a žaludek protestuje, ale co, za pár týdnů bude snad zase dobře :slight_smile: . Jinak podle MS u nás vychází termín na 5.7.
13. lis 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ježiš, nás tu je :grinning:
Tak schválně, už jste něco miminku koupily? :slight_smile: páč já už mám krabici, a to ještě nemáme potvrzené srdíčko... asi jsem divná, ale kdyžtak bych to schovala na jindy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám mít 7.7.2013, ale počítám tak cca 14 dní dříve :slight_smile:) dneska jsem byla na gyndě, tak jsem 6+3 tt a už máme srdeční činnost :slight_smile: jsem šíleně ospalá a docela mě trápí takové to nechutenství. Jsem kousek od Prahy, ale rodit bych chtěla v Mladé Bolce. Je tu někdo taky takový?
13. lis 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo my jeste nic nemame. Mam to zakazane. Ale po 12 tydnu uz muzu zacit :slight_smile:)))
13. lis 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitaurbanova gratuluji a preji ti, aby te brzo preslo vse zle a mela ses uz jen dobre :/)
13. lis 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@besita ahojky, gratuluji a vitam te mezi nas. Ja mam cervnovy termin, vypada zo, ze budu mezi prvnima v teto skupine, co to bude mit za sebou :slight_smile:) ja jsem od brna :slight_smile:
13. lis 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se přidat? Termín máme předběžně 3.7. :slight_smile:
13. lis 2012 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mam termin 28.6., tak k vam taky patrim :slight_smile:?Zatim stejny prubeh i u druhatka, nic mi neni :sunglasses:, ale nechci to zakriknout, u dcery jsem nemela nevolnosti vubec.
13. lis 2012 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bosorkajarka ahojky, vitam te mezi nama tehulkama :slight_smile:
@xmalij jasne ze patris, ja mam termin uz 13. 6. :slight_smile: gratuluji a vitam te tady :slight_smile:
13. lis 2012 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d díky moc, snad to brzo přejde :slight_smile:
@veve_zlobidlo divná nejsi, jsi jen šťastná, máš radost :slight_smile: a jsi prostě natěšená :slight_smile: já ještě nic nekupuji, po klukovi něco máme, ale hodně jsem měla půjčeno a protože u nás převládá modrá, tak počkám na velký ultrazvuk, kde se dozvíme, co to bude a pak začnu nakupovat. Já spíš řeším opačný problém, kam dáme kočárek :slight_smile: Jakmile dostanu průkazku, kočárek musí z baráku :slight_smile:
@xmalij tak to je super, že je ti dobře, jen tak dál. A přála by sis teď spíš kluka nebo zase holčičku?
14. lis 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky musím se tu přiznat...Zatím jsem to těhotenství spíš brala, jako komplikaci (ano je to strašné, ale je to tak). Máme se stěhovat do USA, spousta práce...no prostě takhle jsem si to nepředstavovala. Doktor přeci říkal, že s mou dělohou to nebude tak jednoduché otěhotnět. Nicméně dnes, když jsem lítala po doktorech s "hloupým" zánětem oka a doktoři si mě přehazovali jak horkou bramboru kvůli tomu, co mi na ten šílený zánět nasadit, dostala jsem hrozný strach. Strach z toho, že to může miminku ublížit, že se děje něco hodně špatného. Co když ten vir přejde i na toho prďolku, no spousta otázek, co jsem měla v hlavě. Někdy prostě potřebujeme zažít něco takového, abychom si cenily toho, co máme....
14. lis 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@veve_zlobidlo ještě ne, na srdíčko jdu až za týden, ale myslím si, že pokud nebudu vědět pohlaví tak asi budu ještě odolávat, spostu oblečení mám po dceři, asi 5krabic za 4.5roku co se mi neprodalo, spoustu oblečení jsem totiž už prodala, no a zbytek až pak dokoupím co mi pochybí, no a jestli mi řeknou pak že to bude kluk, tak teprve pak se dám do nákupu. Ale pamatuji si, že první věc co jsem u dcery koupila tak byly nůžky na nehty, to si pamatuji, chlap na mě vyjeveně koukal a nechápal.
14. lis 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, na tuhle stránku mě nasměrovala kamarádka.. podle MS končím 7tt a porod vychází na 3. července... mám radost, že je nás tu tolik :wink: v pátek jsem byla na kontrole a máme srdíčko, hurááá!! tak mám velkou radost. už druhý týden špiním a doufám, že to bude ok... :unamused: všem nám držím palce, ať vše dobře dopadne..
14. lis 2012 ve 20:19  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@m_d neboj, já tě chápu... o mimčo jsme se pokoušeli skoro rok a najednou, když je to tady, tak jsem musela odřeknout vedení jednoho velkého projektu, nemůžu jet na tábor jako vedoucí (a náhrada za mě není, takže náš oddíl asi na tábor prostě nepojede), v práci se slibně rozjíždí pobočka v zahraničí a já se tam asi ani nepodívám... je toho spousta, co člověk musí obětovat, a hlavně co si musí srovnat a nechat rozležet....
neboj, ono to za chvilku přijde samo - a pak se budeš hrozně moc těšit :slight_smile:
14. lis 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veve_zlobidlo jsem ráda, že v tom nejsem sama :slight_smile:) já se těším...odedneška dokonce šílím hrůzou, že by tomu maličkému něco mohlo být :slight_smile:
14. lis 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitaurbanova no ja jsem zatim spis neutralni, parecek by byl fajn, ale i druha holka neni spatna. Viki nebyla cele tehu videt, takze jsme cekali do porodu, presto jsem si byla jista, ze to je baba :wink:. A jak to mate vy?
14. lis 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@m_d to jsme dvě :grinning: až to bude aktuální, pořídím si AngelSounds, jenom abych si ho mohla kdykoli poslechnout... ty nervy mi za to nestojí :slight_smile:
14. lis 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo :slight_smile: já bych ho už chtěla vyplknout :grinning: ať ho mám u sebe :slight_smile:)))
14. lis 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmalij s pohlavím má stejný názor, nejsem klučičí typ, nikdy jsem nechtěla mít dva kluky, první mám holčičku tak teď mi to je jedno co to bude, páreček je pěkný ale jsem i pro druhou holčičku, u holek se dá vyřádit v oblékání
14. lis 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, muzu se pridat? Mela jsem pozitivni test vcera. Vychazi mi porod na 24. cervence. Celkem se bojim, ty zacatky jsou uplne na palici. Clovek se boji kazdeho skubnuti v brichu. Taky to mate tak? Jinak vsem obrovske gratulace. :slight_smile:
15. lis 2012 ve 04:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, já termín porodu sice nemám ještě přesně daný, ale jsem v 6. týdnu, ráda bych se k vám přidala :slight_smile:
15. lis 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teri30 vítáme tě :slight_smile: jo, člověk je na sebe takový "opatrnější" :slight_smile:

@marky.nem já taky nemám termín, jsme na tom asi podobně :grinning:
15. lis 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes koupeny zazvorovy lizatka :slight_smile:) vycucala jsem jedno a je mi snad jeste hur :slight_smile:))
15. lis 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d taky jsem do nich chtěla jít, ale myslím, že by to dopadlo podobně :D co holky jinak u vás pomáhá na nevolnosti (teda pokud je vůbec máte)???
15. lis 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by mě taky docela zajímalo, protože mě zázvor vůbec nezabírá, doktorka říkala, že má celkem dobré zkušenosti s vitaminem B6, ale ještě jsem to nezkoušela.
15. lis 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij poprvé mi to bylo celkem jedno, zda to bude kluk nebo holka, ale spíš jsem doufala a trochu i chtěla kluka kvůli manželovi, ne že by lpěl pouze na klukovi, ale říkal, že byl radši. No a teď bych chtěla holčičku a manželovi je to jedno, ale sliboval mi, že to bude holčička :slight_smile: takže se nechám překvapit. Každopádně si to necháme říct, jakmile to bude vidět :slight_smile:
15. lis 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zázvorové lízátko je proti těhotenským nevolnostem, jo? Moje mamka říkala, že jí pomáhalo studené mléko.... k pití, já musím pořád něco jíst nebo užďibovat, aby mi bylo trochu snesitelně, takže to budu krásně kynout :grinning:
Holky, co už máte druhé či třetí těhotenství, taky se vám zdá, že je to na vás vidět hned od začátku? Mě už pěkné bříško vylezlo a to jsme si řekli, že to do 3.měsíce říkat nebudeme, takže jsem zvědavá, kdy to na mě začne rodina poznávat...
15. lis 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj vycetla jsem ze ty zazvorovy lizatka jsou na to. Dokonce mi lekarnice prodala nejaky ktery jsou na nevolnosti celkem, ˇjakoze pri cestovani. Nemam pocit, ze mi pomohlo. Kazdooadne jsou doma a budu zkouset dal. Ja to mam hrozne narazovy. Jsou dny, kdy uplne v pohode. A pak jsou dny, jako dnesni, kdy jen tacnu mluvit, tzn. otevru pusu a nadechnu se, a letim zvracet. Nevim co se tomu malymu nelibi. Nejdriv jsem myslela, ze to je tim jak jsem unavena a vycerpana z prace nebo domacich praci. Ale dnes nevim jsem uz dva dny doma a jen spim a odpocivam. Mam ten zanet v oku, tak nemuzu nic delat, takze nemuzu byt ani vycerpana :slight_smile:)
15. lis 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek