• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
tak jsem vás dočetla babky...teda vy co rodíte v Praze, to je masakr :slight_smile:) ale zase koukám, že mluvíte o té nejvyhlášenější porodnici snad v celé ČR, takže chápu, že je tam tlačenka :slight_smile:
k jídlu já se přiznám, že kromě syrového masa jím vše, v momentě kdy mi začalo chutnat a těším se na jídlo se o žádný chutě neokrádám. Neříkám, že sním půlkilovej koláč brie nebo camembertu, ale nedávno jsem měla na snídani rozpečené bagety s plátkama brie, po chlebíčkách z různých cukráren nebo pekáren se taky můžu utlouct, opravdu jím to, na co mám chuť. Dokonce jsem měla i období, kdy čím chemičtější polévka z pytlíku, tím jsem si ji vychutnala. Snad co mi nechutná, nebo spíš mi nedělá dobře, je hovězí a to jsem po hovězím dřív byla jak šílená :slight_smile:)) ale teď je mi těžko. I to ostré si občas dám, ale já se řídím pravidlem "vše s rozumem", myslím, že to je nejdůležitější :slight_smile: možná je to i u mě tím, že jsem doposud zhubla 6 kilo, takže teď když můžu jít, tak jím a s chutí :slight_smile:. Na snídani mám pravidelně kafe, ale přiznám se, že ze silných černých káv jsem ustoupila a piju rozpustnou břečku se spoustou mléka. Teď jsem měla párkrát i vaječný koňak, vždycky jen malou štamprličku, ale dala jsem si. Je domácí, slaďoučký a dělaný pro těhotné :slight_smile:)
19. pro 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@estrellita jeste tam radsi zavolam..
poprve jsem tam byla tak v patek a bylo to od 8 hod
19. pro 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij tak dej pak, prosim, vedet :slight_smile:
19. pro 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste mi rikala, ze od 9.- 17.6. se maluje, tak neberou...takze holky, vydrzet az do konce!!
19. pro 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij Me to ani nedoslo, ale jo, maji tam od 10h..Mrkla jsem na stranky :wink:
19. pro 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij Jj, malujou..Nemaji to jeste vyvesene na strankach! Ja mam TP 22.6., ale dnes mi mjj dr rekl at se tam normalne zaregistruju! Mam jit cisarem..Coz bude na operacnim sale..Tak doufam, ze nebudu mit nejaky stres..Ale na cisar se jde driv. Nemam si s tim lamat hlavu..
19. pro 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Ja si taky nedavno dala nejaky coko konak.. Pred tehu jsem mela rada bile vino a ted mi vubec nechutna :wink:
Chemicky polevky :grinning:
Ty hezky papej!!! Je super, ze uz Ti konecne chutna :slight_smile: Uz jste otevreli utopence?
19. pro 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tyjo právě jsem do sebe narvala 2klasy kukuřic s máslem.... :sunglasses: to byla ale véča
19. pro 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kaijko já před těhu pila každý večer deci červeného, teď teda ne, ale když jsme někde na večeři s přáteli, tak si tu deci dám, pan doktor říkal, že červené a medicína jsou si rovny :slight_smile:)))
19. pro 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito mňaaam :slight_smile:))
19. pro 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko rika se sice 14 dni predem, ale ja ho mela mit tam puvodne taky a tyden pred terminem a nic se nedelo..tak snad ti to do toho nevyjde.. :frowning2:.
ja razim nazor, ze alkohol az na konci, na uklidneni, ted co se vsechno transformuje do mozecku, si to na triko nevezmu :sunglasses:..
19. pro 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
veve_zlobidlo
ahoj, zakladala jsi diskuzi, nejsem si moc jista, jestli jsi tu s nami..registruju jen par stejnych jmen...byla bys pro zamknout tuhle diskuzi?
19. pro 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky, tak jsem to konečně dočetla, musím říct, že teda za poslední dva dny jste toho tady stihly probrat:slight_smile:
Jestli chcete uzamknout diskuzi, tak klidně:slight_smile:
Jinak k jídlu, já jím to co mi chutná:slight_smile: Ale je fakt, že syrové maso a plesnivé sýry jsem nemusela nikdy:slight_smile: A stejně tak nepiju kávu a za poslední rok je ze mě skoro abstinent, takže nemám ani moc potřebu pít alkohol:slight_smile:
U nás se registruje k porodu až v 36tt alespoň myslím, takže já mám ještě času dost:slight_smile:
19. pro 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pila před těhu docela dost bílé vínko, teď si dám každý den 2dl pivečka na trávení.
Na Silvouše mi drahouš koupil bohemku bez alkoholu .
19. pro 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak s tou registrací vám to holky nezávidím. U nás se prostě přejde v cca 36tt do porodnice na kontroly a monitory a tím je člověk zaregistrovanej.
Co se týká alkoholu, tak já teda ani kapku, příjde mi to zbytečný, ale já už dlouho nepiju moc ani netěhu. Po jedný skleničce už se taky motám. Nějak jsem si to vypila v pubertě a po mejdanech a teď už mě to nebere.
19. pro 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Nikde nevidim, ze by slo zmenit diskuzi na soukromou... bud me nekdo navedte nebo bude potreba zalozit diskuzi novou :slight_smile:
19. pro 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dostanu v sobotu dětské šampíčko :slight_smile: a jinak @kaijko včera jsem zkoušela utopence, ale ještě to nebylo uuuplně ono :slight_smile:
19. pro 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d co se týče utopenců já je dělala hned den po tobě a už jsou dávno snězený...vůbec to nebylo naložené, ale co už...nešlo to vydržet.
19. pro 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@veve_zlobidlo no ja myslim, ze je potreba oslovit admina, aby z te diskuze udelali soukromou. Zkus to, kdyz tak nas navede :slight_smile:
19. pro 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo psala jsem o radu admině
v novém roce se chci přihlásit na předporodní kurz, jen mám dilema, jestli do nemocnice nebo přímo k laktační poradkyni, kde je sice placený, ale možná mi dá víc...nevadí, když bych na kurz chodila dřív, ne?Třeba v březnu..., nikdy nevím, co se může přihodit, a abych věděla alespoň zhruba, co a jak.
@mercedesse jj, ja taky nepiju stejne jako ty :slight_smile: vsak se za zivot jeste napiju tolikrat :slight_smile:
19. pro 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já stále držím, včera jsem to zkoušela a nic moc zatím :slight_smile:)) ale taky kdykoliv otevřu ledničku, tak slintám jak náš buldok :grinning:
19. pro 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d no a už je to tady zase....zejtra naložím další :slight_smile:
19. pro 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij Presne na tohle jsem myslela, at mi to vyjde a hlavne at nemam stresy!!! Ale muj dr rekl at to neresim a registruju se tam..Ze to jeste obvola..Tak doufam, ze to bude ok :wink:
19. pro 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito promiiiin :slight_smile:)))
19. pro 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito loupeš ty špekáčky? já je neoloupala a asi sem měla :-/
19. pro 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d já to ze špekáčků nedělám, jsou klustý :unamused: kupuju jemný párek a nebo baby párečky. Ten jemný párek loupu. Ono asi záleží jaké máš špekáčky.třeba ty z globusu by se rozhodně loupat nemusely. Však co, tak vyžužlanou šlupečku vyplivnete :wink:
19. pro 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koulate na novu? My doma umirame smichy!Ale je to k placi...
19. pro 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no ony se pak dlouho nakládají :-/ chjo tak příště jsem ponaučená :slight_smile:)
19. pro 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek