• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko nene koukám jak manžel vraždí nacisty v berlíně :slight_smile:))))
19. pro 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko sem si to přepla. už koukám :slight_smile:
19. pro 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito chlupaté prasátko z maďarska....tyjo to nevím jak dlouho vydržím na to koukat :slight_smile:
19. pro 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito to jsou komedianti!!!

@m_d xbox?
19. pro 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj :slight_smile: hračka pro dospělé chlapy :slight_smile:)
19. pro 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko na mě přítel volal z vedlejšího pokoje, ať si to okamžitě přepnu, že nebudu tlačit našemu prckovi do hlavičky takové hovínka.
19. pro 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To teda hovinka :grinning:
19. pro 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no řekl, to trošku jinak, no :wink:
19. pro 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky opět mi odchází baterka na notasu, takže vás vypínám, mějte se hezky a dobrou noc :slight_smile:
19. pro 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my jdeme přelézt k tece do ložnice, je tam něco o pozitivního s názvem ledová smrt. Tak aspoň brzy usnu :grinning:
Tak všem vám přeji krásnou dobrou noc a nádherné sny
19. pro 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d dobrou
19. pro 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, keby ste mali zaujem o test pohlavia z mocu, mam este jeden na predaj..
presne tento:
http://testpohlaviditete.cz/
20. pro 2012 v 01:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 kamardce ukazal holcicku a ceka kluka :wink: tak myslim, ze je lepsi dat penize za jinou vec a pockat si na UTZ.
20. pro 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko kamoska rodila 12/2010 cisarem, prijeli tam, kontrakce rozjety, porod o 6 tydnu driv a oni malovali..chteli ji poslat do Krce, tak ona, ze ani nahodou..nakonec se to tak rozjelo dal, ze ji vzali tam..Oni na tyhle pripady musi byt pripraveni a byt provizorne, ale fungovat.
20. pro 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito je dobra, nepoznas rozdil..dva roky jsem na ni frcela :wink:!
20. pro 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacekb u nas to bylo jedno co se tyce cviceni a rozdeleny podle temat u jinyho..to bylo primo v porodnici, vedla to Koprivova, prukopnice lakt.poradenstvi a bylo to super. Diky ni jsem vedela presne co kdy jak..kdy chladit, kdy hrat prsa, jak kojit. Treti den po porodu jsem odstrikala bokem 500ml, bolelo to priserne, ale diky poznamkach od ni jsem s prehledem vsechno ustala. Takze toho nelituju.
20. pro 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ráno děvčata :slight_smile: tak dnešní plán je jasnej já do práce a manžel s hafíkem na chirurgii...myslete na nás ať není ťapka zlomená :frowning2:
20. pro 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d dobré ránko! uvidíš bude to dobré! A ať to v práci utíká
20. pro 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :wink:
@xmalij to same mi rekl muj doktor :slight_smile:
@m_d Copa jste delali?
20. pro 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj plán, navařit , poklidit, udělat se krásnou, zabalit 3 zapomenuté dárky koupené již v létě, a pak jen čekat na návštěvy :slight_smile:
20. pro 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Copa budes varit?
Ja musim neco navarit zitra na sobotu, prijedou Jirky rodice a ja jdu rano do Podoli, tak to nestihnu navarit v sobotu..Ale nic nas nenapada..
20. pro 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Dobre :wink:,
tys psala, ze jdes vlastne na registraci uz ted v sobotu,vid? Ja budu v CR az v patek vecer, tak se to stihnes driv dozvedet ty, ale verim, ze to pani zmotala to s tou 7 hod a plati co pisou na netu.
20. pro 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko porkovou polívku, a jen kotletu na prudko se šťouchačkama. Ale drahou otravuje o rajskouu nebo knedlo vepřo zelo, tak mu asi zítra udělám pečený masíčko se zelím a br.knedlíkem. Tak udělej třeba to. Je to jednoduchý a je to hnedka.
20. pro 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij Ja doufam, ze plati co je na netu :slight_smile: Hned sem dam vedet at taky vite..Divim se, ze nemaji uz na netu to malovani, kdyz se to tyka ted holek co jdou na registraci..Zbytecne tam jet a cekat a pak reknou, ze nic..Ja se to s tim malovanim dozvedela nahodou tady na MK.
Jsem zvedava kolik nas tam bude :slight_smile: Premyslim tam jit na tu 7h, jeste si proctu diskuze jak dlouho holky cekali..
20. pro 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Delas domaci knedliky? :wink: Ja je jeste nezkousela :slight_smile: A nebo ukazu tchyni jak se dela rajska :grinning: Jirik se po ty moji muze utlouct a me ta jeji vubec nechutna :grinning: Juu, to je dobrej napad :wink: Diky :wink:
20. pro 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jojo dělám domácí. Je to hnedka. No vidíš to. Vytři jim oči, ať vědí jak šikovnou mají snachu :slight_smile:
20. pro 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak holky napsala mi admina. Tak je to takto

jennyska (admin)

Příjemci: kotito

Ahoj,

přehození již existující veřejné diskuze na soukromou není možné. Jediné, co mohu udělat je to, že vám ji zamknu, aby do ní už nikdo nepřispíval a vy si založíte svou soukromou diskuzi emoticon Stačí mi k tomu jen link na vaši veřejnou diskuzi.

Můžeme se takto domluvit? emoticon
Přeji pěkný den!
Jennyska
Asmira team
20. pro 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij díky za radu :slight_smile:
20. pro 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d držíme pěsti, talpky, ať je to ok :wink:
20. pro 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito holky, jestli se budete přesouvat do uzamčené diskuse, pošlete mi prosím pak odkaz, ju? Díky, pěkný den, jdu se osprchovat, oblíct a najíst a ve 12 vyrážíme. Ahoj
20. pro 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek