• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
ahoj holky, po týdnu opět zdravim, nějak neni čas na pc, ale doufám že po vánocích to bude lepší. zítra jdu zase na NT přímo do centra lékařské genetiky, tak doufám že bude vše OK. A výsledky bych taky měla vědět zítra. pokud budete uzavírat jdu s vámi.
20. pro 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko Tak to u nás dneska dobře dopadlo a zatím to vypadá na předpisové miminko :slight_smile: No a rodit bych chtěla asi na Bulovce, mám to za rohem, tak se jdem na SIlvra registrovat. A kde ty?
20. pro 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kratoska držím pěsti!
20. pro 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji, já už mám jeden NT za sebou, byla jsem 13. 12. ale to se pak rozepíšu až do soukromé diskuze
20. pro 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tady u nás se naštěstí registrovat nemusíme
20. pro 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito teda,to je divny..kamoska zakladala jinou, tu ponechali nove prichozim a zalozili si vlastni..na druhou stranu, kdyz se nekdo bude chtit pridat, tak napise o zpristupneni nasi nove..ne :wink:?
20. pro 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alyssa.anna Tak super a gratuluju :wink:
Ja v Podoli :grinning:

@kratoska Zitra preji hodne stesticka :slight_smile:
20. pro 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito mno tak to bych spis udelala tak, ze nechame tuhle otevrenou a pak se pujde do uzavrene? ale jinak jedna uzavrena uz je, je nas tam zatim malo, tak nechcete se pridat tam? :slight_smile: poslala bych vam link.
20. pro 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tady je link na Cervencovou termunovku uzavrenou http://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-diskuze/cervenec-2013-/

par holek odsud uz tam je :slight_smile:
20. pro 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi dorazil od kámošky angelsoung a už miminko krásně slyším. Je to moc krásný.
20. pro 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko jasne kazdej vecer
20. pro 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estrellita ja som si objednala len zo zvedavosti, ze tomu nebudem prikladat vyznam.. aby som sa nenamotala na jedno a cakala druhe.. mne ukazalo holcicku a mam holcicku.. co sme si to robili baby v teme, tak asi zo 6tich bab sa to trafilo 5tim.. mozno je to len nahoda..
20. pro 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotka666 a netrefilo se to spis holcickam, rotoze zena ma v sobe hlavne i pri tehotenstvi hodne zvysene ty zenske hormony? ja jsem cetla na netu odpoved primare CAR Apolinare, ktery se k tomu vyjadroval, ze je to proste podvrh, ze z moci se to proste nepozna, ze v tele tehotne zeny je neskutecne mnozstvi hormonu a podle moci se to zjistit neda, takze kdyz vim, ze budu mit za par tydnu UTZ, kterym se to muze prokazat a zadarmo, tak dam tu 1000 kc na jine veci z vybavicky, nebo tak :slight_smile:
20. pro 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlky, jak vam vlastne dopadla ta soda? :grinning: ani jsem nestihla precist odpovedi, jestli nekomu sumela a nekomu ne.
mne nedelala nic, tak jsem si rikala, ze jsem blazen, ale ty 3 kc za sodu klidne dam :grinning:
20. pro 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estrellita já podle sody čekám kluka a partner holčičku
20. pro 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem doma, pes a manžel taky, dostali nějaká antibiotika a protibolesti léky a řádí tu jak tajfun :grinning: já se jdu vrhnout na nádobí, uklidit koupelnu a budu dělat úlky :slight_smile: práce je zamnou, zítra už jen vánoční večírek :slight_smile:
20. pro 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kotito :grinning: :grinning: jakoze taky cural, jo? to je dobrej, ze se do tech experimentu taky pousti :slight_smile:
tak to jsem zvedava, jak to vyjde. a sumela hodne?
20. pro 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak tomu s tou skupinou moc nerozumím, takže tuhle opustíme a založíme si novou? ale když založíte jen červenec, tak k vám už nebudu patřit :frowning2:
20. pro 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d tak se muze zalozit uplne nova se stejnym nazvem preci :slight_smile: a patrila bys tak jako tak, preci. Natom by se nic nezmenilo :slight_smile:
a delala sis taky tu sodu, nebo to byl jeste nekdo jiny?
20. pro 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tomu holky, tak nějak nerozumim s těma diskuzema, jak se to teda nakonec vymyslelo? nerada bych abyste se mi pak někam ztratily, když už si tu tak hezky povídáme..:slight_smile:
Jinak díky Vám jsem dostala chuť na utopence!!:grinning: Takže budu dělat podle receptu našich a ti to dělají z točeného salámu, který krájí na kolečka a je to vždy výborné:slight_smile:) Mňam:slight_smile:
20. pro 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@estrellita ano šuměla hodně :slight_smile: jo on je správnej. Do všeho jde se mnou :slight_smile:
20. pro 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 a hlavně rychle naložené :slight_smile: mňam!
20. pro 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se za vpád, ale jsem jedna z vás :slight_smile: Jen si raději povídám v soukromí, takže jsem členem soukromé skupiny Červenec 2013, kam vás už zvala @estrellita, klidně se k nám můžete přidat. A neberte název úplně vážně, máme tam i holčiny s TP v červnu :slight_smile: Zatím nás je tam opravdu jen pár, tak neváhejte, napište zakladatelce @luczinek, ať vám udělí přístup a můžeme to rozjet, těším se na vás :wink:
20. pro 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja si pockam, az mi bude dobre a taky si udelam utopence, ted na ne nemam ani pomysleni :grinning:

@kotito tak to je fakt dobre :slight_smile: mne nesumelo vubec, tak to jsem zvedava, jak to nakonec bude.

@lucka_85 Luci, skvely, diky, ze jsi to sem taky napsala. @marcelka287 vsak se normalne presuneme vsechny, c si povidame, nebo chceme povidat a bude se povidat v soukrome :slight_smile:
20. pro 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estrellita já ji nedělala a myslím, že podle NT screeningu a ultrazvuku, který vyšel je to jasný, co čekáme :grinning:
20. pro 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d aha, to jsem nepostrehla, ze jsi psala uz pohlavi. a jestli je to tak jasny, tak asi kluk, vid? :slight_smile: tak si udelj sodu, at vime, jestli sumi, nebo ne, kdyz uz vis. :grinning: :grinning: nebo jestli nechces rikat pohlavi, tak jen napis, jestli soda vysla, nebo ne, bez dalsiho vysledku
20. pro 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estrellita já ho nechtěla říct, ale toho pindu v tom uzv vidí každej :grinning: udělám, zítra jdeme na nákupy a píšu do seznamu soda a vyčůrám se :slight_smile:) ale jen kvůli vám :slight_smile:))))
20. pro 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d :grinning: :grinning: tak muj syn byl taky dobre videt a jeste mel vecne nhy rozcapeny :grinning: diky, tak jsem zvedava :slight_smile:
20. pro 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@estrellita já tomu našemu říkám, že je malý prostitut :slight_smile:)) má si to hlídat nééé? a ne ukazovat každému doktorovi na potkání :slight_smile:)))))
20. pro 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
20. pro 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek