• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@lucka_85 mno kdyz vezmu v potaz, ze jsem sice cervnova, ale prvne jsem prenasela, spadla bych do cervence ( pro pobaveni, ted ma TP 28.6., u dcery to bylo 28.8. Nakonec jsem prenasela do 3.9. A prej byvaji dost stejny prubehy porodu po svy matce, u nas to sedi doslova..mamka se rozpovidala :wink: a prenasela obe deti taky, krizove bolesti taky, ...
Tak tim chci rict, ze vlastne o termin nejde, hlavni, ze tam budeme vsichni.. :wink: !
20. pro 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@estrellita teda vy me davate sodu :grinning: ..kdyz sumi holka, nesumi kluk? Ja snad po prijezdu domu nacuram, my byli jen u kyvadla, Viki nebyla az do porodu videt..jediny co mi dr. rekla, ze nevidi a ze kdyz nevidi, tak to byva holka..
Ale stejne jsem byla skalopevne presvedcena, ze to je holka. A kdyz mi ji vyndali, tak jsem si z poslednich sil malem zlomila krk, jak jsem hledala ocima co tam teda ma :grinning:.
20. pro 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Chi, hlavne me tu nezapomente taky!!!!!!!!! :grinning: Protoze se v tom taky ztracim :wink:
20. pro 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky, tak nechcete teda rovnou sem http://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-diskuze/cervenec-2013-/ a ja jedno, ze to ma nazev cervenec, at nezakladame dalsi soukromu? v debatach muzeme rovnou navazat tam :slight_smile:
20. pro 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estrellita odkaz nefunguje
20. pro 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito mne funguje. Asi to je tak, ze musis napsat zakladatelce tematu @luczinek , aby te pridala do seznamu a pak ti bude link fungovat :slight_smile:
20. pro 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
juu holky, tak poslední práce pro tento rok je udělaná :slight_smile:) huráááá :slight_smile: tak konečně se jdu vrhnout na ty úlky :slight_smile:)
20. pro 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak jdeme do toho?
20. pro 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmalij jjsem pro, ja uz tam jsem :slight_smile:
20. pro 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se s váma holky asi rozloučím, chodím sem minimálně a do další soukromý už se mi nechce. Ale užívejte si to. :wink: A ať máte všechny krásný zdravý mimča.
20. pro 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz jsem napsala zakladatelce a uvidim co bude :grinning: Holky, ale tedy vsechny tam pujdete, ne???!!! A ndbo se odsud nehnu:grinning:
20. pro 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dejte vědět kdo tam půjdete:slight_smile:at vim:slight_smile:
20. pro 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse vsak je jedno, jestli budes chodit sem, nebo tam, ne? :slight_smile: jen pojd s nami. :slight_smile:
@marcelka287 ja :slight_smile:
20. pro 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co to udelat opacne, at se cervenec prida k nam a vyresi se to...no nevyresi, musela by se vytvorit stejne zamcena nova...jsem z toho jelen :wink:.
20. pro 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se odsud nakonec asi moc nechce, ale přizpůsobím se
20. pro 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to mam!!!! Jeste to nechame takhle a pak jedna z nas.. Zalozi soukromou.. Treba se jeste nejakej pupik prida.. :grinning: Zbytecne nic nebudeme komplikovat..
20. pro 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmalij jj, to nejde o to, kdo se kam presune, ale aby se presunulo do zamcene :slight_smile:
@kaijko vsak to je pak uplne stejna situace :sweat_smile:

ale tak nutit vas nebudu a ja se presunu vedle do soukrome, treba se tam s nekteryma z vas uvidim :slight_smile:
20. pro 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta k pokud tu někdo zůstal, jaký jste měly den?
20. pro 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito naprd, pořád ve mě hlodají ty výsledky, nějak se s tím, že to není 100% OK nemůžu srovnat.
20. pro 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Taakze, ja jsem dnes byla v praci pro penizky. Rekla jsem jen provoznim pravdu..Ostatnim jsem rekla nemoc.. A kdyz se me zeptali, tak co mi tedy je, tak jsem rozepla bundu :wink: Presne jak jsem cekala, ticho :grinning: Lidicky na kterych mi tam zalezelo se usmaly a gratilovali a ostatni srandovne koukali.. :wink: A doma jsem si obarvila hlavicku ;+) Jiu, a jsem zase krasna a spokojena :wink:
20. pro 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kotito Co Ty? Stihlas vsechno?
20. pro 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse Určitě to bude všechno v pohodě! Neměj strach. Musíš si říkat, že je všechno ok a taky bude
20. pro 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to si udělala v práci pěkné překvápko :slight_smile:
Já stihla všechno a i něco víc, takže super. Návštěva taky super.
Tak jsem vytahala dárečky ze všech skříní a mám jich jako každý rok nějak moc :slight_smile: ještěže máme tak velký auto
20. pro 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito To joo :grinning: Byla to sranda :grinning: A vsichni vyvalili ty oci :grinning: Jsem takovy strivko a ze vseho si delam srandicky.. Tak to asi prekvapilo :grinning: Nikomu az na rodinu a dobre kamaradky jsem nedala znat, ze po mimcu, tak moc touzime :wink:
Ty jsi takovy bohaty Jezisek :wink:
20. pro 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no já nakupuju snad už od května....co mi cvrnkne do nosu beru :slight_smile: a pak to není tak šílený pro peněženku
20. pro 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď dolítl drahouš, prej : kterej z vás mi vypl tu hru ?

Ona mu hra občas spadne a on si myslí, že mu to vypínám podvědomím, protože chci mazlit :sunglasses:
20. pro 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito To ja vzdy planuju kazdy rok :grinning: A stejnak to pak honim na posledni chvili.. Ale kdyz bude mrnous, tak to tak budu delat..
20. pro 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky jsem tu jen na skok.. chci jen oznámit, že nám dneska byl potvrzený chlapeček.. krapet jsem doufala, že druhé dítko by mohla být holčička, ale zato budu mít doma dva rošťáčky:slight_smile:)
20. pro 2012 v 19:59  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
ještě nejsem přidána do soukromky, třeba zítra.....
20. pro 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse to se ještě může změnit, ne?
20. pro 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek