• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito
@ivcacekb změnit se to ještě může, druhým odběrem se to třeba srovná, prý se to stává jak hodnoty v tomhle období klesají a stoupají. Proto se výsledek kombinuje s dalším odběrem v 16-18. týdnu. Jen mě do tý doby asi klepne pepka.
20. pro 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse bude to dobré :wink:
20. pro 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse a co to bylo za testy?
20. pro 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannicka85 gratuluji :slight_smile: ono stejně nejdůležitější je to zdravíčko a třeba do třetice bude holčička :slight_smile:))
20. pro 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mercedesse všechno bude dobrý, uvidíš. Musíme věřit a vše bude ok :slight_smile: ale taky mám obavy :-/
20. pro 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nějakej typ na modernější vánoční koledy? Něco jak zpívá ledecký a tak... nemůžu to nikde najít ke stažení.Nevíte jak se to album jmenuje?
20. pro 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem ostuda, za celý den jsem nic neudělala :slight_smile:)) ale na ty úlky (nebo hnízda) už mám všechny suroviny doma :slight_smile:)
20. pro 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d
@mercedesse

100% to bude dobrý!!!!!
20. pro 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d no vidíš to a pak , že si nic neudělala. Dopracováno máš a úlky nikam neutečou. Aspoň je do vánoc nestihnete zdlábnout :slight_smile:
20. pro 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ano ano, musíííí :slight_smile: musím myslet pozitivně, protože pak to bude lepší
20. pro 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito to je taky pravda :grinning: protože já bych toho byla schopná :slight_smile:))))
20. pro 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d a co hafik?
20. pro 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko už zas kulhá, asi už to zase bolí :-/ musí vydržet do rána na další dávku :-/
20. pro 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d a co vám vlastně řekli, že mu je?
20. pro 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito nevíme, zánět v tom není a zlomený taky ne :-/, doktor mu s tím hýbal do všech možných i nemožných směrů a ten bambulán na to nic neřekl, prostě buldok, kdyby tak nekulhal, tak by si snad doktor myslel, že mu nic není :slight_smile:
20. pro 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jestli třeba nežárlí na mrňouska a jen nesimuluje :grinning:

Ne fakt, ať mu je brzo líp. Náš kocourek má rýmu chudák. A asi jen kůli mě, protože nemůžou do vnitř do tepla. Dáváme mu antibiotika chudáčkovi našemu
20. pro 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito chudááček a proč nemůže? :frowning2: máš strach, abys něco nechytla? Já četla někde, že ti co chovají kočky doma, tak už mají tu odolnost
20. pro 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d no všichni 3 jsou venku. Jsou naučení i na venek i na doma. Nebylo mi doporučeno to takhle dělat i při těhu, protože venku papaj myšky atd. A doma je držet nemůžeme. Běhají si tu po venku a jsou tak nejštastnější.
On zrovna tento kocourek je takovej marod celej život. Je to nalezenec v ZOO byl chudáček přišláplej od žiraf, ale zvládl to.
Má, ale po úraze špatné leviny, kůli kterým jsme mu museli nechat vytrhat zoubky. Má jen 2 špičáky upilované na půl aby si nepíchal do protější dásničky. Od té doby trpí na rýmu a kašlík, ale vždycky to vyležel doma a teď je chudák venku zalezlej v boudičce. :frowning2: Sem to obulela, ani pomazlit ho jít nemůžu
20. pro 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito chudááček, ale tak třeba se zocelí. a to je jasný, když běhají venku, tak to není nejlepší, aby pak byli doma...je to občas složité, mi povídej. Já zas pořád poslouchám, jak ten náš bude žárlit a bude zlej na mimino :-/ to mi na psychice vůbec nepřidává
20. pro 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Kamoš mel stejného buldoka a ten byl na jejich děti hrozně hodný! Ale asi záleží na povaze. POchybuju , že máte nějakého nevychovance.
Ale co se týče pejsků a dětí po hromadě, tak nejsem vůbec pro.
Zvířátka mám hrozně ráda, ale pořád to jsou jen zvířátka. A když dokáže rupnout v hlavě člověku, tak myslím že i zvířátkům. Ale to je jen můj názor a jeden z mých přehnaných strašáků
20. pro 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jj ten náš je hodnej, ale divokej. Nicméně nedávno jsme jednoho pochovali, za kterého jsem dýchala a ty řeči mě vážně rozčilují :-/ samozřejmě, když rupne v bedně lidem, může i tomu psovi. Od toho jsem tu já, abych to nedopustila nebo se snažila tomu nejvíc zabránit.
20. pro 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Tak na takové věci vůbec nemyslet!

Přeju vám všem dobrou noc!
20. pro 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito to bylo at nemyslíš na škaredé věci

na to další raději nic psát nebudu
20. pro 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito dobrou noc :slight_smile:)
20. pro 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se zatím teda nikam nehlásila, protože se mi tady s Vámi líbí:slight_smile:
@mercedesse
Musíme být optimistky!!! Vím že se mi to říká, ale já tomu věřím, že to pomáhá:slight_smile: Určitě všechno bude v pořádku:slight_smile:

A zapomněla jsem Vám říci, že mi přišly včera mé první těhu kalhoty:slight_smile: Objednány z mimibazaru a i s poštovným za 255:slight_smile: a jsou skvělé a výborně padnou:slight_smile: A mají hooodně pružný náplet, tak by mi mohly být dlouho:slight_smile: Asi je o vánocích už vytáhnu, plánujim že se budu přejídat:grinning:

A moc se těším, až mi pan dr řekne, jestli čekáme chlapečka nebo holčičku:slight_smile: Ale bojím se, ža na té jeho miniobrazovce to ještě vidět nebude.. A já už bych to tak ráda věděla:slight_smile:))

Dobrou noc holky a zítra se zkusím připojit včas, abych s Vámi taky pokecala:slight_smile:
20. pro 2012 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak už mám po genetických testech a doktorka nám řekla, že tak vysoce negativní hodnoty ještě snad neměla, tak jsem se před Vánoci pěkně uklidnila a můžu si je užít :slight_smile: Na další kontrole už by nám měli říct co budeme mít, jestli holčičku nebo chlapečka :slight_smile:
21. pro 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahojky, holciny :wink: Tak ja se jdu za chvili strkat s lidma do nakupaku :grinning: Chi...A k tomu s rocnim mrnouskem, musim ho zabavit at si muze jeho mamka nakoupit.. :wink: Je to mazel, minule jsem ho videla poprve a uz chtel ke me..Ale umi se i pekne vztekat, tak snad dnes zustane u mazlika :grinning: Uz se zase zacinam "druzit" s kamoskama co maji spunty :wink:

@marky.nem Tak to gratuluji! Supeer zpravicka :wink: To budou krasny Vanoce :wink:
21. pro 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vánoce, vánoce ...., už se zase těšíme na Ježíška, copak nám asi nadělí
cukroví mám, kapra jsem koupila teď, bude i polívka, černá omáčka s vánočkou a kapr se salátem, jen musím zjistit, jak se svlíkne z kůže, protože tu nejím. Chtěla jsem to po prodejcích, ale prý mají zákaz stahovat , ale očička z hlavy vyďoubly (jednou jsem si o to zapoměla říct a pak jsem trpěla, takže už nezapomínám), stály tam děti a prej chudák, blééé a chlápek na ně, doma hrajete střílečky, lidi na kusy, všude krev a tohle vám najednou vadí? DD
čokoška byla super, už chci dárkyyyy
21. pro 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivcacekb doporučuju vzít na kapra kleště a utěrku a pokud možno chlapské ruce, jde to pěkně blbě
21. pro 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tím, že jsem byla včera tak šikovná, mám všechno hotovo a dnes jen odpočívám. Po obídku jstem se trošku natáhla, říkala jsem si, že si jen lehnu no a vidíte vstala jsem až teď :grinning: dvěapůl hoďky odpoledního zdravotního spánku :sunglasses:
Zítra ráno musí drahoušek nanosit a nějak naskládat všechny dárečky do auta a hurá za maminkou, tatínkem, sourozencema a jejich prckama :slight_smile:
Už se nemůžu dočkat!
21. pro 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek