• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d krásné Vánoce
21. pro 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kotito už to mám, zvládla jsem to obstojně :grinning: , ještě musím umýt nádobí, poklidit, zítra se staví kamarádka, moc se těším :slight_smile:
21. pro 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito jsou nějací unaveni, ani dárky nerozbalili :grinning: , to můj pejsan rozbalí svoje dárky :slight_smile:
21. pro 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacekb určitě jsou zničení z toho, že právě na rozbalování musí ještě počkat :slight_smile:
21. pro 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito děkujeme, vám všem taky krásné vánoce a nádherný nový rok 2013
21. pro 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Krásná zimní fotečka:slight_smile: Děkujeme a Vám také přejeme hodně štěstí, hlavně zdraví:slight_smile: a plno spokojenosti:slight_smile: I všem holkám tady:slight_smile:
21. pro 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, zdravím všechny, dočítala jsem a snažím se udělat si pořádek v tom, who is who? :grinning:
Včera jsme na genetice dopadli výborně, kombinované výsledky velice dobré a hlavně na ult žádné nápadnosti, které by naznačovaly, že něco není ok :slight_smile: Ufffffff!!! :dizzy_face: Je to nejkrásnější dárek k Vánocům. Byla jsem tak ráda, že jsem se ani nezeptala, co to asi je. Vzhledem k tomu, že jsem tam ležela asi půl hodiny, tak to asi viděl, ale neřekl. No co, aspoň bude ještě překvápko :grinning:
Takže dneškem končím 13tt a po dobrých zprávách se dovoluju k vám přidat jako oficiální červnová rodička :wink:

Jdu do sprchy, namazat pupendo a pak chvilku koukat na tv. Krásný večer
21. pro 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@eva518 Tak to je super! Gratuluji:slight_smile: Já jdu až v 16.týdnu na ty tripl testy a docela mám z toho strach, spousta maminek si stěžuje, že to je falešně pozitivní a že je to akorát stresuje... No.. tak jsem na to zvědavá a u nás na genetice se prý nekouká ultrazvukem jen bere krev a dělá anamnézu.. Tak jsem z toho taková nějaká nesvá.. Ale tak mi to zvládneme:slight_smile:

Dneska se manžel snažil domluvit v práci volno no mou další prohlídku u dr:slight_smile: tak by bylo super, kdyby konečně toho našeho hopsálka viděl:slight_smile: A asi bych si taky měla začít mazat ten pupek co? Ale nějak na to pořád zapomínám:slight_smile:
21. pro 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Děkujuuu :dizzy_face: já na triply půjdu taky - bylo mi to doporučené kvůli tomu, že zkombinují NT screening s výsledky triplů a budou mít nějaký spolehlivější výsledek, nevím... Nechci na ně jít, často vychází blbě a já mám teď ohromnou radost z té genetiky, protože minule jsem touhle dobou tam byla pečená vařená a nikdo nevěděl, co přesně miminku je.. Někde dr.běžně na prvotrimestrální scr.neposílají a těhotná si musí říct sama, že chce. Ale scr.v I.trimestru je daleko přesnější, než triply, které jsou hrazené pojišťovnama... :unamused:
Nic se neboj, ve 20tt určitě půjdeš na velký genetický ult a tam si všechno pořádně prohlídnou :slight_smile:
Já mám ult pokaždé, když jdu na kontrolu a jsem ráda.
Jj, já mažu asi měsíc, nebaví mě to teda moc, ale vzhledem k tomu, že mamka i ségra měly popraskané břicho, tak se snažím, aby to nebylo tak hrozné jako u nich.. Ale dispozice jsou hlavní, takže se na to psychicky připravuju :wink:
21. pro 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 Jj musí to být nádherný pocit, když víš, že teď to vypadá že je vše v pořádku:slight_smile: A určitě je:slight_smile: Tak já jsem zatím také pokaždé byla prohlížena ultrazvukem, ale pan dr má hrozně malou obrazovku a ještě je na ní špatně vidět, takže je to takové na prd.. ale viděla jsem hopkání toho našeho prďouska tak to je hlavní:slight_smile:
Tak to se musím maminy zeptat, ale myslím, že jí nepopraskala kůže:slight_smile:
21. pro 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jeee děkujuuuu, až mě slza ukápla :slight_smile: i tobě přeju šťastné a veselé Vánoce, pořádně to oslav a užij si je. Já se omlouvám, že jsem nenapsala dřív, ale až teď jsem dorazila z práce, dočtu si hezky co jste tady všechny psaly, dneska jste mi úúúplně chyběly :slight_smile:
21. pro 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jste taky vic a vic unavene? Sice jsem na PN, ale kdyz pres den neco delam, tak se tesim na vecer az se pekne natahnu v postylce u tv :wink:
21. pro 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Ja jsem si dnes rikala, kde jsi :grinning:
21. pro 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Já tak nějak únavu moc nepociťuji, protože za normálních okolností jsem hodně unavená, takže bych řekla, že za tu dobu, co jsem doma, jsem si celkem odpočinula:slight_smile:
21. pro 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eva518 Gratuluji :slight_smile: U nas se chvilku zasekl a jeste koukal na nejake veci na utz a jak nam zdelil, ze mame krasne zdrave mimi, tak jsme se radosti taky na screeningu nezeptali co to bude :grinning: A muj dr by zatim hadal..tak snad priste uz uvidi :wink:
21. pro 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me docela casto poboliva brisko, pak zada, ty teda dost! A co md nejvic vadi je paleni zahy...Brr..
21. pro 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bříško mě naštěstí bolelo jen na začátku a teď už je to vyjimečně, ale ty záda mě také bolí dost. A pálení žáhy se docela děsím, v životě jsem to nezažila a snad všechny těhotné to dřív nebo později pociťují, tak jsem zvědavá..
21. pro 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko na tom "úžasném" pracovním večírku, odjížděla jsem z domu 7:30 :-/ a vrátila se v 21:00 hrůůůza :frowning2:, jsem bez auta na celé svátky :slight_smile:) což je taky dobře, protože nebude hrozit, že mi někdo zavolá ať někam jedu :slight_smile:
21. pro 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 Me obcas palela i pred tehu, ale ted hrooozne! Zatim na to papkam jedlou sodu v tabletach. Chytne me to vetsinou vecer..To nemuzu ani polknout a nebo se nadechnout :cry:

A zitra rano vstavacka v 6h a na 7h v Podoli..Jsem zvedava kolik nas tam bude rano strasit :wink: Na to cekani se netedim :cry:
21. pro 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Jakto, ze byl uzasny??? :wink:
21. pro 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko To mi neříkej že je to tak strašné? Tak to ti teda vůbec nezávidím:(

To jdeš na to zaregistrování do porodnice? Nepsal tu někdo že je to od 10?
21. pro 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko nejsem ten typ, co tyhle akce vyhledává :slight_smile:) usmívat se celý den na lidi, kterým bych nejraději zakroutila krkem je vysilující a zvlášť v mém stavu :slight_smile:)))
21. pro 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 Asi to vsichni nemaji tak moc, ale co znam, tak to taky tak maji..Au au..
Jj, od 10h, ale vsichni tam stejnak strasi brzo a vzhledek k tomu, ze jsem se docetla, ze treba uz v 8h je tam tech 12 lidi, tak to nechci riskovat..Ale takovy cekani bude super na moje zadicka :astonished:
21. pro 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Chi, za strizliva :wink: :grinning:
21. pro 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky chci se zeptat, když se teda registrujete do té porodnice, musíte tam jít přesně 14+0tt ale co když na ultrazvuku třeba odhalí, že jste teprve 13+3tt nebo 14+2tt :slight_smile:) nebo nedejbože začnete rodit dřív než ve vašem termínu, to vás pak ta porodnice odmítne?
21. pro 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko No tak to je fakt naprd.. Jasny no, tak to chapu, jeste že u nás je to s tou registrací poklidnější:slight_smile:
21. pro 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Ja mam v prukazce napsany jen jeden termin a podle toho se ridi u registrace. Je to termin podle PM! Utz se lisi o 3dny pouze..A co je na prd, ze treba kdyz ma porodnice plno, tak nevezme i registrovanou..To si pak snad davaji porodnice vedet..Neumim si predstavit jezdit po Praze, rodit a hledat volno :grinning: Ja pujdu cisarem, tak budu mit TP naplanovane driv..A ma se chodit presne, ale nejde mi do hlavy, kdyz bych treba cekala v Podoli a tam to nevyslo..Ja bych rekla o radu a pomocmymu gynekologovi :wink:
21. pro 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chi, v Praze neni vzdycky blaze :grinning:
21. pro 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko takže se chodí podle termínu v průkazce...já mám třeba rozdíl od utz a termínu dle výpočtu ms 1 týden :slight_smile: tak se ptám :slight_smile:
21. pro 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek