• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko to mi neříkej, že kdyby tam přijela rodící maminka, jakože už fakt rodící, že by poslali jinam, to snad ani nemůžou ne, Mají nějakou přísahu snad...
21. pro 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Jj, podle toho :wink: Proto by tam mel byt jen jeden.
@marcelka287 kdyz ji nemaj kam dat :wink: Blizko je Apolinar a slysela jsem, ze vetsinou poslou tam :wink: Ale na co pak je registrace :grinning:
21. pro 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko No to jsem z toho jelen teda:slight_smile:

kamarádka se registrovala nějak přes net, ale nevím do jaké porodnice v Pze
21. pro 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Trápí vás nespavost?
3la jsem spát 1,30 a od 6 jsem vzhůru. Je jedno jestli odpoledne spím nebo ne.
Vždycky když se vrátím z WC trvá dlouho než zaberu a ráno kolem té 6 hotovo. Budíček a přez to nejede vlak.
Jsem nervozní z toho NT. A hlavně mi příjde hrozně dlouho víc jak měsíc nevidět prcka. Ať už se začne v tom bříšku hemžit...nebo mě klepne :slight_smile:
22. pro 2012 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Aaaa, dalsi rani ptace :wink: Taky chodis kolem 6h na wc? Mam pak taky problem usnout :frowning2: Ted sedim v Podoli. Prisla jsem v 7h a je tady 5lidi..Nechapu..A 3h se tu zblaznim..Honim tu signal na net :astonished:
Aspon mas cas se udelat krasnou na dnesek :slight_smile:
22. pro 2012 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ty jo to fakt nezávidí, ale aspoň to budeš mít za sebou :slight_smile: Ještě 7 minut a mám povolení vzbudit miláčka :slight_smile:
Snídaně nachystaná, já zkrášlená.Tak ať ti to tam uteče! A ještě jednou krásné svátky!
22. pro 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Ty jsi hodna zenuska :wink: Chi, uz Te vidim jak cekas az budes moct vzbudit :grinning: To znam :wink:
Vam taky hezke svatky! Uzijte si to dnes :wink:
22. pro 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 jsi vtipna, ale fakt :wink:! Smala jsem se pri tom paleni zahy, ja to taky nikdy neznala a tak od 34. tydne palila kdyz jsem se jenpredklonila u mopu...tak jsem pak vytirala jak socha :grinning: a prala si a ten sajrakt v puse uz nikdy necitim... :wink:. To nevim co bude ted, kdyz jsem k dveri porad predklonena, hrajeme si na psy nebo delam kone..to neustojim :sunglasses:.
22. pro 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko na dve veci, dost posilaji do Krce a to jsem slysela, ze nic moc...my teda predem volali, mame to 30 min jizdy, byly dve rano..jinak bych jela do Motola. Navic kdo se trefi do terminu?
Teda to koukam, uz pata...manzel tam musi taky driv, nebo pojedu ja a udelam si hezke klidne bezdetne dopoledne :wink:.
Jsme zpet, vecer prijezd po osmi hodinach, spala jsem jak kote, jen jedno wc a hned usla, jinak to taky trva, ale bude huuuur. Dokonce jsem dojela pro rohliky, neb je to tu jaku snedenyho kramu, mazu jeden dceri a trada na vlasy.
Uzijte si den!
22. pro 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 jeste vas pobavim..bydlime kousicek od Karlstejna, tzn. stejne daleko do Phy a na Beroun. V zaloze semivzdy libily Horovice, jsou 40 km od nas, ale ted se stava, ze maji plno a posilaji do Benesova, zase pres celou Phu zpet nebo do Pribrami. Takze ty vyhledavany porodnice uz jsou takhle zblbnuty i mimo Prahu..!
22. pro 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Dobré ráno holky:slight_smile:
mě nespavost netrápí, večer dokážu usnout docela brzy a ráno vstávám taky kolem šesté nebo sedmé, když si dojdu na wc.. Jsem ráda že i zase skončilo období, kdy jsem na wc chodila cca ve 3 ráno a pak nemohla usnout..
@xmalij To mi jako neříkej, že předklonění to taky ovlivňuje, no tak to potěš:grinning: Ale třeba budu zázračná těhotná a neobjeví se to u mě :grinning: A s těma porodnicema je to teda dobrý:slight_smile: Já bydlím v Benešově, tak doufám že mě nebudou posílat do Prahy:slight_smile:) Ale asi tady přeci jen takový nával nebude. Kamarádka říkala, že když rodila, tak rodila ten den snad sama, ale druhá říkala, že už byla ten den desátá:slight_smile: Tak kdo ví:slight_smile:
22. pro 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ahoj, já to mám podobně a u mě navíc platí, že později jdu spát, tím míň spím. Takže se snažím nejpozději o půl 11 spát, protože se kolem 6 vzbudím tak jako tak.. Dneska jsem se dívala na mobil v 5:11 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi to tak některé mají, ale je to opruz. Minule jsem spala vždycky do 9 a teď to prostě nejde ani do 7 :unamused:
A neboj, screening bude v pořádku. To je normální, že se bojíš. Já jsem byla na nervy i teď po 14 dnech, co bude na ult.. ne tak po měsíci. Nechápu, že ten systém není líp udělaný, aby kontroly nebyly tak dlouho od sebe..
22. pro 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, mám to stejně :-/ navíc kolikrát vstanu a cítím se tak neodpočinutá :-/
22. pro 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já teď dávám Míšovi ve 3h antibiotika a od té doby tak do šesti nespím a v sedm vstává malej, takže si to dovedete představit. Dneska nemohl spát ani přítel, tak jsme si to aspoň trošku zpříjemnili :sweat_smile:
22. pro 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Tak hlásím, že i výsledky z genetiky dopadly výborně, jupíííí :slight_smile: Už se nemůžu dočkat 4.1. až mimčo zase uvidím :slight_smile:
22. pro 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Přeji Všem Krásné a Veselé Vánoce plné rodinné pohody a spokojené těhulkování :slight_smile:
22. pro 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaaaczenka7 tobě také a je moc fajn, že vyšlo vše krásně :slight_smile:
22. pro 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaaaczenka7 vidíííš, vše je v pořádku a za pár dní uvidíš mimouša znovu :slight_smile:)
22. pro 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
pročítala jsem, že už se registrujete,...to mě ještě vůbec nenapadlo, teď se budu stěhovat a ještě párkrát pojedu ke svému gynekologovi, tak musím zjistit co a jak, jinak nevím, kdy budu mít net, někdy v lednu doufám, tak tu nebudu, hlavně mě nevyhoďte :grinning:
jinak na triple testy jdu taky, ale nezajímaj mě, řekla jsem to gynekologovi, že mi ani nemusí říkat výsledky, protože to stejně vychází většinou falešně...sám neví, proč už to nezrušili a říkal, že se budem řídit podle screeningu a ten dopadl dobře, hlavně jsem nechtěla na plodovku, jsem ráda, že na ni neposílá "preventivně" jako jiní doktoři
břicho, prsa a boky si mažu (když teda nezapomenu), ale jsem takový malý slůně, jsem zvědavá jak budu vypadat na konci těhu :grinning: , unavená jsem taky, ale dneska díky "borcům", co asi slavili konec světa, hrozně to tu od včerejšího rána bouchalo, ale vždycky taková rána, že si lidi mysleli, že zase bouchnul Semtín.....naposledy 00:15, jsem se tak lekla, že mi z toho bylo zle a měla jsem strach o mrňouse(jak se říká, lekla jsem se, až se ve mě dítě hnulo) :slight_smile: , dobu jsem nemohla usnout, tak si jdu lehnout a chrnět, jestli teda usnu :pensive:
22. pro 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak zem umytá, uklizeno, stromeček je už nachystaný v pokoji, večer budeme zdobit, teď manžel trošku vychodí kocovinu a frčíme do Brna na nákupy :slight_smile: hafík stále kulhá :-/ ale dnes dostal poslední lék, tak snad už to bude dobrý :slight_smile:
22. pro 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky ,
vsem preji krasne svatky ,plne klidu :slight_smile:
Chtela jsem se zeptat ,byly jste uz na NT screeningu??Ja jdu 27. 12. a doufam ,ze bude vse ok :frowning2: Strasne se bojim .Lucka
22. pro 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 my dojeli ve tri rano, porodili v poledne a byli jsme devatenacty :grinning:, to je masakr.
Predklon je podle me skoro tutovka :confounded: :wink:!
22. pro 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted nechci aby to vyznelo blbe, ale stoji vam to za to kdo jdete na ten screening z vlastni vule? Ja nemam v okoli nikoho kdo by sel dobrovolne, dokonce se setkavam s nazorem a ten se mi libi...proc, kdyz je mi dobre, moje dite, zadny indispozice a zadny indicie z kontrol nejsou...tak proc se budu nervovat? Me je lito vas, kdo zijete ve strachu a pritom nemusite..ta krec nepomuze nikomu natoz mimcu.. :frowning2:.
22. pro 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij u prvního mi ho dr. rozmluvila a už vím proč. Jenže moje nová dr. ho dělá sama, tak proč by to někomu rozmlouvala, že. Po pravdě, sice mám výsledek negativní, ale z toho jednoho výsledku co nesedí jsem už od středy úplně v pr... I když mi stokrát řekne, že to nic nejspíš neznamená, tak to není pro mě 100% dobrý a mám strach a dalších pár týdnu mít ještě budu. Další mimi sice neplánuju, ale už bych si to asi rozmyslela.
22. pro 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse no prave, dneska uz malo ktera gyn. ma ultrazvuk, kde by videla min nez co je nutny..moje mi udelala taky prej skoro vsechno, resp. videla to zasadni a jak rika, na screening posila kvuli veku, problemu v predch.tehu, vadou v rodine nebo kdyz se neco vyklube az u narozenyho prvniho ditete.
Otazkou je jak by clovek jednal, kdyby ta neuplna jistota pretrvavala..stejne si miminko kazda necha a akorat zije zbytek tehu ve stresu a to neprida nikomu.
22. pro 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaaczenka7 Supeeeer :slight_smile: Tak to budou svatky zarucene krasny :wink:
@xmalij Me tam dr poslal a neptal se me. A nevim jestli me tam poslal, protoze jsem po IVF a nebo tam posila vsechny. A ja bych tam sla i dobrovolne..Stejnak, kdyz se nejde na screening, tak se posila ma triply a ty jsou min spolehlive a vic vydesi..A chapu, ze ani screening neni 100%, ale muze odhalit zasadni vady o kterych bych chtela vedet a popripade zakrocit :cry: Spatne se o tom mluvi, ale je to tak.. A treba me screening ohromne pomohl a ja si konecne zacla uzivat tehotenstvi :wink: A pristi tyden mi nabidla sestra nejaky screening co dela Podoli pro registrovane do 14+5tt a jdeme tam taky..Jde tam o panevni dno.
@m_d Juu, Ty jsi sikulka :wink: A hafik bude urco v pohode :wink:
22. pro 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
my máme v rodině pár genetických nešvarů a z manželové strany tam byl dokonce downaček :-/ u nás to bylo dobrovolně nedobrovolné :-/ a taky to tak dopadlo, ale jsem ráda, protože utz vyšel krááásně a jen krev, která byla ovlivněna určitě těma 6 bramborákama :grinning:, dopadla blbě a to jdeme teď po novém roce na kontrolu :slight_smile:
22. pro 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d kocovina je vychozena? :grinning:
22. pro 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no zatím ano, ale šel dnes na sobotní partičku pokeru, takže bude rychle zpátky :slight_smile: ale nákup je skoro za námi :slight_smile: stromeček usazený, takže ať si je, kde chce :grinning: hlavní je ať doma moc nezavazí :grinning:
22. pro 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Takze zitra pojede na novo :wink: Aspon, ze na Stedry den bude ok :grinning:
22. pro 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek