• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@lucyda Neboj :wink: Dopadne to dobre a uvidis mrnouska :wink:
22. pro 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij není to zásah do těla jako při plodovce a kvůli případným vadám jsem radši zvolila screening, abych měla alespoň nějaké info, co a jak a vůbec jsem se nerozmýšlela, že bych na něj nešla :wink:
22. pro 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko doufejme :slight_smile:))) a ano zítra musíme do obchodu znovu :-/ už mě z toho hrabe, ti lidi jsou fakt bláázni :frowning2:
22. pro 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Hm, blazni...Dneska jsme byli s tchanovcema na Staromaku a hruza..Ale ja mam svyho Costnera a ten me brani svym telem :grinning:
A zitra to bude taky asi blazinec :wink:
22. pro 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko práávě naštěstí nám chybí už jen pár věcí :slight_smile: vidím to max. na hodinu :slight_smile: my jezdíme nakupovat ještě manželově nemohoucí babičce, takže to dnes stálo za to :-/ nákup pro dvě domácnosti, se ani nedivím, že i když jsme měli seznam, něco prostě nemáme :-/
22. pro 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
už i stromeček je nazdobený :slight_smile:) holky dneska toho s predátorkem tolik zvládáme :slight_smile: je to hrozně zvláštní, uvědomuji si, že vlastně letos jsou to poslední Vánoce ve střech, příští rok už tady bude predátorek :slight_smile:)
22. pro 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Chi, a ja byla ve 4h na wc a do ted cumakuju do tmy :cry: Priiiima..
23. pro 2012 v 05:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij nevim me se nikdo neptal jestli na nej muzu jit nebo ne ,jen mi doktor rekl ,ze je dost dulezity ....
a to ,ze se bojim ,myslim ,ze kazda maminka ma pred screeningem obavy ,teda ne jen pred screeningem ,ale celkove o sve dite ,cele tehu :slight_smile:
23. pro 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko dekuji :slight_smile:
23. pro 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to já dnes spala jak zabitá, jen jsem se párkrát přištihla, jak držím manžela kolem zad :slight_smile: asi špatné sny :slight_smile: usnula jsem včera po té Vánoční koledě, co byla na primě a ani nevím, jak jsem se dostala do z gauče do ložnice :slight_smile:)), manžel dorazil ve dvě ráno (to není možný, že tak brzo ráno :grinning:) a úplně střízliv :slight_smile:) a kdyby nás nevzbudilo to naše zvíře šílený, tak možná chrním ještě :slight_smile:))
23. pro 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Takhle brzy a strizlivy? :wink: Hmm.. Sedivim, kdyz uz mel zaklad z minuleho dne :grinning: Ja pak jeste na hodku usnula a zase me vzbudil ten nas chlupac..Je nejvic mazlici rano..A bohuzel uz to neni mrnatko a 6kilo na prsou uz zaboli a kord ted :grinning:
Nozku uz ma ok??? :slight_smile:
23. pro 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko teď jsme byli blbnout ve sněhu a venku byl ok a doma chodí, zas jak invalida :-/ tak nevím. Jinak ano manžel měl zákaz, ale přemluvil mě, měli letošní poslední turnaj, tak jsem ho musela pustit, vyhrál nakonec :slight_smile: takže jsem měla radost samozřejmě :slight_smile:
23. pro 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d my ho mame z manzelovy strany pres xy kolen taky, tatkovi se v prvnim manzelstvi narodily dvojcatka a oba umreli, ale to je proste 40 let zpet, kde byla medicina jinde nez ted. Ja jsem desne rada, ze nikam nemusim a ziju v krasne nevedomosti, protoze vim, ze jsme oba zdravi, sportujeme, stravujeme se idealne, nekourime, nepijeme..ultrazvuk mam 1x mesic, ted 5 nedel a casteji bych se toho i bala..kamaradka se mnou tehotna to kvuli veku podstoupila, ve 2 mes. u malyho zjistili mozkovou disfunkci, svalovou dystrofii a rekli ji, ze to by zadny screening v CR proste neodhalil :frowning2:.
23. pro 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacekb ja nemela na mysli ten proces, ale ty vyslekdy, ktery kolikrat nic nevypovidaji a pritom pekne vyplasi. Ale respektuju to, to kazdopadne, to je kazdyho vec.. :wink:.
23. pro 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij vy máte v rodině dvojčátka a přirozenou cestou jo? :slight_smile:) wow :slight_smile: já bych se bála hrozně, že tam na mě vykouknou dva prckove :slight_smile:))
23. pro 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij tak co vím, tak screening vyšel v mém okolí i na snažilkách každé dobře, na rozdíl od trippel testů a plodovky, která taky není 100%, takže já na něj právě chtěla jít, abych se nenervovala zbytečně a věděla, že mimís je ok, je tam, co má být :slight_smile:, navíc řekne výsledky hned, na krev jsem šla týden nebo 14 dní předtím, takže nemusím čekat na výsledky a nervovat se ještě celou dobu jak dopadnou, takhle jsem byla nervózní jen tu malou chvilku
23. pro 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij no, nechci nikoho strašit, ale vzhledem k tomu, co se mi minulé těhotenství stalo, tak přestože má můj dr.velice dobrý ult, tak jsem ráda, že jsem na creening šla. Za ty nervy to podle mě stojí. Já i muž jsme oba zdraví, nic v rodině široko daleko není, on má z předchozího manželství zdravého syna a přesto se nám stalo, že naše minulé miminko mělo velice vzácnou a bohužel taky vážnou vrozenou vadu.. Nebýt genetiky, donosila bych ho a porodila a celý život si to vyčítala, protože moc dobře vím, co to obnáší starat se o postižené dítě - dělám v tom přes 12 let..
Nechci nikoho strašit, protože tohle se opravdu stává málokdy, ale myslím, že to, že ti takhle brzy řeknou, že miminko odpovídá normálu nebo že je nějaký problém, je hodně důležité. Ale je to jen můj názor vytvořený z vlastní zkušenosti.

@lucyda chápu obavy, ale dr.prohlídne všechno možné a ty budeš vědět, že je miminko v pořádku :wink: držím pěsti
23. pro 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a jak píše ivcacekb tak triply, které nehradíš, vychází často blbě a pak ty nervy na konci 4.měsíce podle mě nestojí vůbec za to
23. pro 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda Chápu tvé obavy, jak píšeš, myslím, že každá se bojíme o to své mimi, od začátku těhu a určitě i pak po porodu, a jak říká moje mamka-vlastně celý život... Držím palce, ať Ti NT screening dobře dopadne :slight_smile:
23. pro 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d jj, primo tatka, dva kluky..v dobe kdy zili, tak snad IVF ani neexistovala :wink: ( a vis, ze me nikdy nenapadlo, ze bych mohla mit dve :grinning:,?). Ale jeden zemrel pri porodu a druhy v 1 roce, snad prej mozkove blany, bylo v ty dobe kolem toho halo, ze se podelalo snad neco pri porodu, ale nic moc jim nerekli.. :frowning2:. Jediny co o tom jednom vim, ze nosime na hrob kytku od detstvi, ted zcerstva bohuzel i tatinkovi...
23. pro 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 ja ti verim, to me moc mrzi co stalo..nechci se ani dohadovat, ja nevedela co a jak NT vsechno zkouma, ale me jen presvedcilo uz podruhe pri tehotenstvi tvrzeni me dr., ze vsechno co vidi, je v poradku a ze nic nenasvedcuje problemu.
Me ten podrobny screening udelala i driv nez se ma, protoze videla vsechno paradne, ze nemam moc tukovych zasob :slight_smile:.
23. pro 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij tak to mě mrzí s tatínkem :frowning2:
23. pro 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d diky :frowning2:
23. pro 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeji všem krásné Vánoce. A Ať ten největší dáreček je zdravé miminko a porod bez komplikací:slight_smile:)
23. pro 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmalij v pohodě. Já jen, že je dobře, že vůbec ta možnost tady je. A miminko stejně stojí daleko víc, než ty testy. U mě dr.taky dobře viděl spoustu věcí, ale nemá akreditaci na screening, tak mě poslal k odborníkovi.
23. pro 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 i já tobě :slight_smile:
23. pro 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 To rozhodne, kor kdyz uz mas takovou zkusenost, to me fakt moc mrzi, ted jsem koukla na tvuj blog..Preju at z tebe opadne vsechen strach a mate uz klid, to bude dobry, hlavne at se pisisvor ma dobre diky tvymu vnitrnimu klidu... :wink:.
24. pro 2012 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij děkuju. To se nedá nic dělat, takové věci se bohužel stávají, i když by neměly.. Teď, když jsem zase těhotná a vypadá to v pořádku, tak je ten pocit ze ztráty menší. Ale nevím, jestli někdy zmizí úplně. Moc doufám, že se konečně dočkáme zdravého miminka, tak jako ostatní :slight_smile:
A konec smutným povídáním :slight_smile: a vzhůru do šťastnějšího roku 2013 :wink:
24. pro 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eva518 Urcite to dobre dopadne..manzela svedek maji rocni mimco, ale pred tim xkrat neuspesnych IVF, potratu, posledni pokus spatne..ve 24. tydnu porodila a holcicka umrela pri porodu s poruchou srdce..to je peklo, kdyz je to tak pozdeji. My byli stejne tehotne, tak jsem to nesla tezce. Ted maji rocni holcicku, jmenuje se stejne, je krasna a hlavne zdrava..takze priroda se umoudrila a dobre to dopadlo :wink:! A hlavne pro ne je to takova skola zivota, ze se tak zmenili az jsem zasla jak to maji v hlave srovnane a hodnoty nekde uuplne jinde...
Souhlasim, uz jen sama pekna temata..holky, na zamceny diskuzi jsem dala prani s fotkou, normalne fotky nikam nedavam, ale tam mi to neva..
Tak aspon takhle...preji vam hodne zdravi, pohody a splnenych prani nejen o vanocich a v pristim roce :wink:!
24. pro 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij jo, je to tak. Někomu to prostě vyjde pěkně hned, jiný musí čekat..

Zamčená diskuse? Kde? Taky sem nedávám fotky, aby mě každý viděl..
24. pro 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek