• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Krasny Stedry den, holciny briskaty!!! :grinning:
24. pro 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. pro 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to si děláte srandu, nejsem tu 10dní a vy popíšete přes 20stránek, aspoň se přes svátky nebudu nudit a budu dočítat ať jsem v obraze.

Jinak všem přeji hezké a pohodové svátky
25. pro 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holciny!!! Kdepa jste?? :wink:
Ja ty svatky pekne omarodila! Takze lezim a koukam na tv..
Co Vy, holky???
25. pro 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ahojky, ja taky lezim :-/ v krku me boli, jako kdyby tan nekdo jezdil na tupych bruslich :frowning2: jinak dnes jsme byli u rodicu, co vy? Donesl vam jezisek vse co jste chteli? :slight_smile: me ano, manzelovi taky a psikovi taky. Dokonce dostal i predatorek par darku a seslo se nam tolik penez, ze muzeme jit hned koupit kocarek :slight_smile:))
25. pro 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. taky mám depku z nedostatku světla a pohybu. těším se na jaro až se bude dát chodit na pořádné vycházky a už se budu moci chlubit pořádným těhu bříškem. Zní to divně, že, ale pod bundou není nic vidět, jen si připadám taková neatraktivní, neustále mastné vlasy, oteklá. Těším se, až bude těhu přiznaně vidět a né jako, že jsem jen trochu přibrala.
25. pro 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andulka86 nebooj to bude raz dva :slight_smile:) ja mam pupka poradnyho uz ted :slight_smile:)
25. pro 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Mam rymu a taky boli v krku! V lekarne mi dali septisan a je pravda, ze se mi trochu ulevilo v krku!
Chlap je od pondeli v praci do stredy, dela taky v gastro..Tyhle Vanoce jsme pojali, ze uz nejvetsi darecek mame u me v brisku a dali si drobnosti :slight_smile: Ono uz nas mrnous neco stal v caru :wink:
Fakt byl takhle stedrej?
Nam slibila tchyne na kocar nejakou castku a svagrova nam chce koupit postylku a nemuzu ji to vymluvit :wink: Vy uz jste dostavali pro predatorka darecky? My jeste nic nemame..Vzdy na neco koukam, ale bojim se koupit..

@andulka86 Jee, jarooo!!! Taky uz chci, abych mohla sundat bundu a ukazat tehu brisko a nd zatim ten jakoby spek :grinning: A at je slunicko a da se neco podniknout :wink:
25. pro 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko to chápu, to jsou pálky :-/ ale tak miminko je tam a je mu u tebe dobře :slight_smile:) nám právě nikdo asi nepřispěje, protože jsme dostali ježíška formou obálek :slight_smile:)) ale naši se neudrželi a dostali jsme nějaké dupky, ponožtičky, deku do kočárku nebo postýlky a bryndáčky :slight_smile:))
25. pro 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Ja jsem hrozne vdecna co dokazali v caru a ze tam mrnousek je :wink: Cert vem penizky! Ale ja ted samou radosti ani nevedela co si prat :grinning: Mam pocit, ze ted mame vse :grinning: Jako samozrejme by se naslo: Baracek, nove auto, ... :grinning:
Taky dobry dostat ted penizky a nechat je treba na vytouzeny kocarek..Na ty ja koukam porad. Zrovna mi chlap ukazoval kabelku jestli se mi libi a ja mu odpovedela, ze me ted uz kabelky neberou, ale ze koukame na kocarky :grinning:
Ve ctvrtek jdu do Podoli na ten screening, maji nejaky novy projekt, tak tam pujdeme, kdyz nam to nabidli! Aspon uvidime mimiska a zase budu nabita a stastna, ze jsem mrnouse videla :wink: Uz se mi zase styska po nem :wink:
25. pro 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no tak to je jasný, já taky říkala manželovi, že bych se nejraději na celou ameriku vykašlala a schovala ty peníze na predátorka :slight_smile:)) a on ať tam letí na prac. pohovor sám :slight_smile: budu na tebe myslet, aby screening dopadl dobře :slight_smile: já jdu ten další týden na to genetické vyšetření s tou plodovkou, pořád doufám, že se na to podívá jiný doktor a řekne, že to není potřeba :slight_smile:
25. pro 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Dekuju! Tim, ze nam dopadl dobre ten prvni screening, tak si nepripoustim, ze by tenhle nemel dopadnout dobre..Sestra mluvila hlavne neco o panevnim dnu..Nevim..
Do ty ameriky let :slight_smile: Ty jo kdy se tam pak podivas? Pak to bude obtiznejsi :wink:
Ty jo, treba to tak fakt dopadne a ani na tu plodovku nebudes muset jit! To by bylo super! Ty vlastne ani poradne nevis co a jak, vid? To vis vysledky jen od ty "ohleduplny" sestry?
25. pro 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj, takže uvidím, můj doktor mě uklidňoval, že to bude dobré a já mu věřím, myslím co nejvíc pozitivně :slight_smile: já vím, že se tam pak třeba už nedostanu, ale už se mi ten mozek občas začíná měnit na mateřský :slight_smile:))))
25. pro 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Tvuj doktor urcite vi o cem mluvi! A je super, ze to ted beres takhle!!! Bude to urcite dobry! A treba muj dr, mluvil o plodovce stylem, ze to neni zadna " traga" Tohle slovo pouzival i pri IVF a vidis :wink:
:grinning: zacinas nam blbnout :grinning: matersky blbnout :grinning: vim jak to myslis..
25. pro 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Chi, tak uz ji mam :grinning: Jsem se s ni mordovala cely den a dopadlo to takhle :grinning: Pritel mi rika a kam da mrnous prsticky :grinning: ?? Zkusim neco jineho, tohle me uz vystavilo dost :grinning:
25. pro 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko no to pak nakonec řekl taky, že riziko potratu je tam tak malé a já jsem silná žena a dítě ve mě je taky silné, že to bude všechno v pořádku :slight_smile:)) a ono prostě musí :slight_smile:
25. pro 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky to jsem neměla dělat, dneska jsem byla v tescu jsem se tam poprvé kochala oblečením a škoda, že nevíme co to bude, jako 5nááádherných bodyček PC 329,- jen za 134,- holčičí bodyčka 3ks PC 229,- jen za 79,- no náááádhera, a zákon schválnosti, už jsem měla v roce krááásná neutrální bodyčka s medvídky, žirafami, žabkami apod. taky 5ks, ale měly už zbytek a blbé velikosti jen 18-24m naebo 2-3r a jedno 3-6m byly jen s krátkým rukávem, no jo no, ještě si budu muset na pohlaví tak 1,5m počkat, škoda, tak jsem aspoň nakoupila plenky 34ks PC 159,- jen za 75,- kus výjde jen na 2,20 což je skověle, tak jsem se hned zásobila Holky doporučuji vyrazit do tesca všem

jinak včera jsem vše poctivě dočítala večer u Pretty womann, dočítala jsem 2hod a jsem na straně 42, tak jdu dočíst zbytek a pak to shrnu a napíšu svoje postřehy a moje tipi co mě pomohlo u první dcery o čem jste se bavili např. plenky, praní apod.
26. pro 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak holky vše jsem dočetla, takže co se týká praní, já prala v normálním práčku co používám běžně, nikdy to mojí dcfeři od narození nevadilo, běžně používám rexe, Bonux, Lanzu ... jen jsem prvních 6m nedávala aviváž a vše pořádně žehlila, cca od 6m jsem začala dávat aviváž Lenor a malá byla OK, nikjak jsem to nehrotila. každé mimi je jiné a každému sedí něco jiného.

Jinak ke kočárkům, u malé jsem měla 4kočárky a nevíce mi seděl x-lander, před dvěmi lety jsem si vyzkoužela Quinny speedy a zamilovala jsem se do něj, ten chci teď pro prďolku, pro ten jsem rozhodnutá. To je můj favorit.

teď k pálení žáhy, mě žáha nikdy nepálí, ten počit jsem taky neznala a začalo mě to trápit asi měsíc před porodem, fuj, hnus, žáha mě pálela skoro pořád po každém jídle a pití, tak jsem taky papala sodu v tabletách a super, hned to přestalo
26. pro 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď jsme se vrátili od našich. Máme na prázdninky neteřinku, tak vás zkusím zítra večer dočíst... Snad jste se měly všechny i s mrňouskama báječně :slight_smile:
26. pro 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda uvidíš bude to ok. Držím pěsti
26. pro 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem to nevydržela a dočetla jsem si vás už dneska.
U našich super. Trošku chaos, ale stojí to za to.
Ježíšek byl úžasný a hodně štědrý... Prďolka má svou první plnou pokladničku :slight_smile:
U našich jsem spala ještě hůř než doma, tak jdu do hajan, ať se vyspím než nás vzbudí ten náš mazliček neteřinka

@kaijko botičky jsou krásné
@m_d holky brzo se uzdravte!!!!
26. pro 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito dobrou i tobe :slight_smile:
26. pro 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky, takže Vánoce u nás super:slight_smile:)) Dostali jsme taky pár věcí na mimouška. Ale jedna mi přijde extra super. Je to teploměr od Hartmana (můžou se s ním měřit samozřejmě i dospělí) a teplota se měří v ucho nebo na čele a změřená je 1-3 sekundy:slight_smile: Jsem nadšená:slight_smile: Vždycky jsem s říkala, že těm dětem musí být nepříjemné když se jim strká do zadečku teploměr a nebo potom, když je držíš v klidu na místě a tohle je naprosto v pohodě:slight_smile: Rychlé:slight_smile: Takže fakt super:slight_smile: Jinak si s manželem pořizujeme postel:slight_smile: Bude tak v únoru nebo březnu. Protože spíme na matracích na zemi, a já říkala, že s pupkem nebo po porodu se mi bude špatně vstávat, tak jsme si řekli, že si koupíme postel:slight_smile: Takže vzájemně jsme si dali opravdu jen drobnosti, ale bylo to super:slight_smile:
@kotito Ty si psali že prožíváte velké Vánoce s rodinou viď? To se doufám, že si mi taky povede uspořádat, až budeme mít baráček:slight_smile: Vždycky mě ve filmech fascinovali velké Vánoce:slight_smile: A je to můj sen:slight_smile:
27. pro 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 taky máme ten teploměr. Je fakt super! Co se týče Vánoc...doufám, že se budeme u našich všichni scházet i dál...i když je pravda, že ten jejich mega barák začíná být trošku těsnější :grinning:
Jsem z 5 dětí. Všichni máme partnery a děti nebo jsme v očekávání :sunglasses:
Vánoce jsme zkoušeli z přítelem jednou jedninkrát, asi před 10lety slavit samotní a on sám řekl, že ne e.
Jeho rodina Vánoce neprožívá. Dají si dáreček, ale na večeři ani výzdobu se u nich nehraje.
Nedovedu si to tak představit. Uvidíš, že to nebude trvat dlouho a takový chaos bude bývat i u vás. O narozeninách a svátcích, a v létě na grilovačce :slight_smile:
27. pro 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 ahojky juuuu taky ten teploměr hrozně moc chci :slight_smile:) mám z práce vydělané nějaké peníze bokem (říkám tomu melouchy :grinning:) takže si ho pak půjdu hned koupit :slight_smile:) nad postelí jsem uvažovala taky, říkala jsem manželovi, že možná na kočárek našetříme ještě, ale tu postel že můžeme koupit hned. Máme vybranou jednu v ikei a pořád ne a ne těch 20.000,- našetřit, a teď se nám to tak krásně sešlo, že to stojí za to, tam jet koupit :slight_smile: no uvidíme, jak pochodím. My zase spíme na rozkládacím gauči a moje záda už to též přestávají zvládat :-/
@kotito my máme taky pokladničku pro predátorka. Dala mi ji kamarádka k narozeninám a já jí tehdy řekla, že jsem těhotná, takže to hned vytáhla z té taštičky a řekla, že je to pro mimi. Poctivě tam dáváme s manželem peníze :slight_smile: on teda víc, já spíš dávám do našeho autíčka :slight_smile:), jak si se vyspala? Já dnes nic moc, od rána nemluvím, takže nemoc se zhoršuje, ale bude to dobré...snad :slight_smile:)
@kaijko botička je krááásná :slight_smile: já bych to nedokázala :slight_smile: a miminka mají malé nožičky ne? takže se to tam vleze celé :slight_smile:))
27. pro 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d No spánek nic moc
Neteřinka má teď nějaké psychické problémy. Jsou to 3 děti 11letý kluk, ona 7let a teď 3 měsíce starý chlapeček.
Hrozně špatně nese to, že se jí rodiče už tolik nevěnují... V noci se vzbudí a pláče...ani neví proč, zdají se jí škaredé sny tak sebou chudinka škube. Ve dvě ráno přelezla z děcáčku za náma do ložnice a spinkala až do 9hodin. Ale já ne :frowning2:
hladila jsem jí, aby se jí nezdálo nic škaredého.

A co budete dnes dělat těhulky?
Pokud přestane pršet, zajdeme nakrmit do obory divoká prasátka. Bydlíme u lesa a k prasátkům jsou to tak 3km, tak krásný vycházka :slight_smile:
No a pokud pršet nepřestane budeme něco vyrábět.
Jdu toho malého rozmočenečka vytáhnout z vany :grinning:
27. pro 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito chudinka :-/ snad se to zlepší, někdy je lepší zajít s dítětem k psychologovi, ten poradí co a jak dál, nebo možná lépe vysvětlí, proč se rodiče věnují miminku víc atd...:slight_smile: můj plán dne...zalehnout pod deku a vylézt, jen když půjdu venčit hafana :slight_smile: je mi ještě hůř, než včera :frowning2:
27. pro 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d sestra s ní byla u kineziološky. Prý si malá myslí, že Kubík pláče kůli tomu, že ho nemá dost ráda.
No snad se to dá brzo do pořádku. Od miminka je astmatička, takže takovéhle rozrušován ní moc dobře nedělá.

Tak ať se ti brzo udělá líp. Teplé ponožky a horký čajík.
27. pro 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito chudáček, no snad se to u ní zlepší. Každopádně teď je na výletě u tety a strýce a určitě se má moc dobře :slight_smile:
27. pro 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoiky holky :wink: Novy postylky? My taky spali nejdriv na madracich na zemi a pak na gauci..Od te doby co jsme si koupili postel, tak je spinkani lepsi.. Kdyz jsme nekde na navsteve na prespani, tak se tesime do nasi pohodlny a velky postele :wink: Koupili jsme 180tku :slight_smile: A zrovna jsme v mobelixu vychytali na vse slevy a stala 10tis :grinning:
Ten teplomer bych taky chtela :wink:

@m_d me hrozne pomohl na rymu pinosol, jsem zvykla i pres olinth mit rymu mimalne tyden a s pinosolem sei ohodne lepe dycha a co se tyce krcku, tak mi dost pomohl Septisan! Vzdy se me nemoc drzi dlouho, ale ted az ziram jak mi leky pomohli, no, nesmim to zakriknout! Oboje leky jsou vhodny i v tehotenstvi!

@kotito chudacek malinka! Ze jsou ty detske dusicky tak citlive :frowning2:
27. pro 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek