• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito Jj musí to být prostě super:slight_smile: I když Vánoce ve dvou se mi taky moc líbí:slight_smile: A vánoce ve třech budou určitě ještě lepší:slight_smile:
U nás neprší, tak doufám, že to nepřijde, odpoledne mají přijít na návštěvu kamarádky:slight_smile: tak ať můžeme na procházku:slight_smile:
Ty jo.. tak koukám že máš taky pěkný starosti... Já to říkám pořád psychika je všemocná.. Ale snad se jí to brzy v hlavičce srovná a rodiče jí k tomu pomůžou...
@m_d Naše postel zatím nevíme kolik bude stát, necháváme jí dělat u truhláře, ale když to vyjde, tak mu dáme nějaké stromy, tak by to taková pálka nemusela být:slight_smile:
Ať se Ti brzy udělá lépe:slight_smile:
27. pro 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko My taky budeme mít 180:slight_smile: to bude krása. I děti se pak vejdou, když budou chtít:grinning:
@m_d teď mě napadlo, že jsem kupovalo manželovi taky kapičky na rýmu. Zatím teda nepoužil. Ale doma jsem zjistila že se mohou používat dlouhodobě a že jsou pro těhotné i kojící. jmenují se Quixx. A je to vlastně z mořské vody:slight_smile: takže takové přírodní by se dalo říci:slight_smile:
27. pro 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko děkuji, já dnes čajíčkuju, jsem bez auta a manžela :-/ do lékárny nejdu, neb bych tam nedošla :frowning2:, no takže zítra :slight_smile:, ale udělala jsem si horkou polívku a ty čaje taky pomáhají uvolnovat :slight_smile: snad se to zlepší :slight_smile:
27. pro 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 děkuji, napíšu manželovi at zítra až pojede domu to vezme přes lékárnu :slight_smile:
@kotito tyy jo, to je rodinka :slight_smile: krásné :slight_smile: ta brož nemá chybu, je překrásná :slight_smile:
27. pro 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ,vsem co mi drzely pesti ,moc dekuji :slight_smile: Tak screening dopadl super :slight_smile: Miminko bylo tak krasne ,porad s sebou silo :slight_smile:
Jinak teda pohlavi ,smaozrejme nevim :grinning: Holky vi ,uz nekdo pohlavi??
27. pro 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucyda Tak super :wink:
Taky nevime..Ja doufam, ze se to dozvime 18. na kontrole..
27. pro 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Ja jdu na kontrolu 10.1. ,ale pochybuji ,ze pujdu znovu na ultrazvuk :-/
27. pro 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky muzu se k vam pridat? termin mam 2.cervence.mame doma jednoho raubire a ted se tesime na druhyho.
27. pro 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@centrino Ahojky, vitej :wink:
27. pro 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucyda Ja mam tedy zaplaceny 3D utz, ale i kdyby ne, tak bych chtela videt mrnouse pokazde co jdu k dr..Ted jsou kontroly po mesici a uz po tydnu plasim a chtela bych mrnouse videt :wink:
27. pro 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jee dekuji, a chodite sem, nebo do soukrome, cetla jsem trochu zpetne a taky bych byla radeji pro soukromou :slight_smile:
27. pro 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda děvčata, člověk tu 14 dní není a vy přidáte takových příspěvků :slight_smile: Kdo to má číst :grinning:
27. pro 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj mamči, tak se k vám taky přidávám :slight_smile:
27. pro 2012 v 15:01  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucyda Bezva!
27. pro 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berev vítej a gratuluju!
27. pro 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@centrino vítej a gratuluju
27. pro 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Ja vim pamatuju si to u male ,jak jsem vzdycky s ocekavanim prisla do poradny ,ze bude ultrazvuk a prd ..Takze neverim ,ze pujdu toho 10/1...Na to 3D taky premyslim ,ale snazim se ted setrit ,uvidim :slight_smile:
27. pro 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my na 3D dostaly korunky od ježíška, tak máme aspoň tohle vyřešené :slight_smile: Od kdy se dělá nejdřív ?
27. pro 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito diky. jinak my minula na 3D byli kolem 28 tt(myslim :slight_smile: )
27. pro 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito myslim ,ze od 18tt a 20tt je to idealni :slight_smile: ja chci taky :frowning2:
27. pro 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Ja ho mam zaplaceny na cele tehotenstvi..Ted tam jeste nic nejde videt..Spis je to mooc divny :grinning:
27. pro 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito a lepsi se co nejdriv objednat ,protoze u nekterych lekaru jsou delsi cekaci doby ,at treba nejdes az 25 tt :slight_smile:
27. pro 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to se da zaplatit na cele tehu ?? :fearful: na kolik to vyjde???
27. pro 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jůůů, maďárek! Taky máme doma kousek :grinning:

Holky, hlavně co čekáte první, nakupujete už věci? Pro mě byly Vánoce docela zklamání, čekala jsem něaký věci a téměř nic. Samý blbosti, hrnky, čaje, kosmetika,... holt časem pošlu dál. Od tchýně nočník, kterej se stejně min. 2 roky bude válet někde zahrabanej.
27. pro 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka Já ještě nekupuju, podle mě je brzy. V 16. tydnu jsem objednaná na nějaké genetické testy, takže když dopadnou dobře, tak budu nakupovat pak..
27. pro 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda No dost :grinning: 5tisic :wink: Dostali jsme flashku a na ni nam bude nahravat fotky a videjka..Ted jsme dali 2500 a druhou pulku v druhe pulce tehotenstvi. Ted je to takovy o nicem..Kdybych to vedela driv, tak pristoupim jen na tu druhou polovinu :grinning:
@kajalka jeste doma nemam nic :wink: Prijde mi to brzo, zak nejak nechci nic "zakriknout" :wink:
27. pro 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Předem přeju krásné svátky. I když u nás teda začaly šokem, protože den před Štědrým dnem jsem byla na pohotovosti s šílenýma křečema v břiše, takže od té doby ležím s nohama hore a ani se nehnu. Vyfasovala jsem magnesium a vše naštěstí zatím OK. Ale od té doby jakoby mi tvrdlo břicho. Chtěla jsem se právě zeptat, jestli nevíte, jaký to jsou vlastně pocity, když tvrdne břicho? U prvního mimča jsem nic takového nezažila a vůbec nevím, co tvrdnutí břicha je :sweat_smile: a právě se mi zdá, že je to teda dost brzo. Můj Dr má přes svátky zavřeno, tak nejdřív se tam dostanu až po novém roce :unamused:
27. pro 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi teda, parada...tesco bodicka jsou super, jsou uzsi, bacha, nektery maji sirsi vyrez u krku, taky jsou super z CA a HM, mother care byvaj sirsi taky. 18-24 jeste uzijes, to asi posledni velkost, pak mikinky kvuli curani. Mala ma dva a ctvrt a jeste ji je davam na ven at j netahne na zada, ale doma na nocnik je to vopruz..neni nad to, kdyz se ji to tam namoci a nasakne :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Plenky nekdy detem nevyhovuji. Kamaradka musela menit pampers za jiny, nasi maly zacli vadit v roce, delal se ji ekzem na zadecku...po zmene na Babylove z dm to zmizlo okamzite!
Jee, me se uplne vybavilo jak jsem kupovala rada na prvni mimco, sla jsem do objednavky z Anglie od Mother care, ted zacli obr slevy, uz zase do CR posilaji, tak mozna nevydrzim.. :wink:. Ale dost veci jsem vzala pitomne, teda to uzijeme..napr. koupit kratky rulav body pro zarijove dite byl fakt nesmysl :sweat_smile: :grinning:.
27. pro 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek