• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
O zázvorových lízátkách jsem taky slyšela, ale při přestavě (a chuti) zázvoru teda nevím, jestli bych to dala. Naštěstí mám teda JEN celodenní "nechutenství", což jde trochu řešit zajídáním čekokoliv, ale na netu psali, že proti nevolnostem pomáhá ledový džus nebo ledová kola (po lžičkách). Pevně doufám, že mě to mine, ale znáte to .. stav se mění z minuty na minutu :-/
15. lis 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak u mna by to malo byť okolo 10.06.2013 ,ale uvidíme :slight_smile:) :slight_smile:
15. lis 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@besita tak tyhle lízátka po zázvoru vůbec nechutnají :slight_smile:. Ale pro mě je taky nejlepší studená cocacola :slight_smile:) ta zabrala hned, co jsem se napila :slight_smile:
15. lis 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@shel44 gratuluji, já mám termín 13. 6. 2013 :slight_smile:
15. lis 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holka tak nechutenství nezávidím, já byla v prvním těhu OK, nebylo mi blbě, jen si pamatuji že jsem neslesla pach uzeného, jak jsem vešla do masny tak jsem letěla hned ven, z toho mi bylo blbě, na blití, ale za celé těhu jsem ani jednou nezvracela. Jinak s tím břichem taky si připadám, že to jde hned vidět, a to jsem teprve v 7-8tt, a dokonce jedna známá to na mě už poznala, říkaje, ty máš ale břicho, nejsi těhu? já na ni co???? a ona říká ty máš břicho jak kdyby jsi byla těhu, já na ni no, jo, jsem v tom ale teprve začátek. Takže na to druhé půjde určo hned vidět, u prvního mi břicho začalo růst až po 22tt, do té doby jsem ještě váhově shodila 7kg a v 17tt jsem se vdávala a šaty mi musela ještě zužovat, to bylo super, teď to asi nehrozí
15. lis 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitaurbanova Taky mi příjde, že je to na mě hrozně brzy poznat, že mám břicho už od začátku. U Terezky to šlo poznat až tak v pátém měsíci.
15. lis 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hodně štěstí v těhulkování. :slight_smile: A přeji co nejmenší problémy v těhotenství. Pamatuji si to jako včera, kdy jsem našla // na testu. Dne 3o. října 2o10 jsem našla //. Dnes máme doma 16 měsíční holčičku, která se narodila 11. července (TP byl stanoven dle MS na 13. července) a tchýňka měla krásný svátek (Simonka si prostě uměla vybrat, kdy se narodí a to na tchýnčin svátek). Nyní tedy slavíme Simončiny narozeniny společně se svátkem manželovy maminky. :slight_smile: Až je mi líto, jak ten čas utekl... :frowning2:
15. lis 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi naprosty souhlas, vyradit v obleceni a hrach...neumim si hrat s autama :wink:, ale varit kavu, oblikat a pecovat o panenky nam jde obema :grinning:.
Slysela jsem ale nedavno nazor lidi co maji dve holky a je tam prej az moc velka rivalital nemusi se a berou se jak konkurence..coz je asi taky mozny a na prd.
No at je to jak je to, hlavne at to ma vsechno co ma mit a je zdrave!!! :slight_smile:
15. lis 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitaurbanova presne!!! Ja mam jen sileny chute, blbe mi neni, takze jsem permanentne vykynuta a vypadam tehotne :wink: :grinning:. Timhle tempem to nedopadne dobre :wink:, to u prvni neznam. A jak je deloha zrejme vytahana nebo co, tak kazda rika, ze to je videt brzo. Dceru jsem v praci rekla az v 17. tydnu, to uz budu u druhatka hrosice.
15. lis 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčata :slight_smile: Včera jsem byla u doktora a máme srdíčko, krásně tluče, málem jsem se tam rozbrečela radostí :slight_smile: Musela jsem se s někým podělit o dobré zprávy, vzhledem k tomu, že to nikdo v mém okolí (mimo manžela samozřejmě) ještě neví
16. lis 2012 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marketkab gratuluji :slight_smile:
16. lis 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj budoucí maminky :slight_smile: Tak se přidávám mezi Vás ;) Dneškem začínáme 8tt a termín porodu máme 4.7.2012 ;)
V pondělí jsem byla na gyndě, malá "krevetka" už měřila 7 mm a bušilo jí srdíčko ;) Pan doktor si všiml, že byl se mnou v čekárně i manžel (gynekologa mám cca 10 km od našeho města, tak mě tam musí vozit), tak ho nechal zavolat, aby se na mimíska podíval ;o) Bylo to nádherné!!! Jinak si teda těhotenství zatím vůbec neužívám....vlastně od prvního dne jsem doma, mám nízký tlak (když se motám a změřím si ho, mám 90/60), teď už 3 týdny mám celodenní i noční nevolnosti - nezvracím, ale nic mi nechutná a celý den a noc jakoby nasucho zvracím.. :frowning2: Nemůžu už spát jinak, než na zádech, při chůzi se mi dělá hrozně černo před očima a při sezení (třeba u pc) se mi hrozně svírá žaludek a pak mi je zle....takže celý den jen tak polehávám na zádech :/ Ještě jsem před týdnem krvácela, takže prý min. do konce 12. týdne budu doma...Už se moc těším, až tyhle stavy skončí a budu si to moct začít konečně užívat :slight_smile: Jinak byla tu diskuze o zázvorových lízátkách proti nevolnosti - mě tedy vůbec nepomohly, spíš naopak....
16. lis 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim holky tak ja byla vcera na kontrolnim uzv....mimi odpovida dokoncenemu 8tt...krasne busilo srdicko a dr rikal ze se zda byt vse ok....takze su rada....dalsi kontrolu mame 6.12.
jinak me uz ty silene nevolnosti trochu polevili....byl to pekny hnus.lizatka mi tez nepomohli...mam jich doma jeste asi 10ks....tak kdyby mel nekdo zajem za postovne....jinak tlak mam taky nizky ale to sem mela vzdycky.

gratulka vsem nove prichozim.....
16. lis 2012 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d mě ty lízatka celkem pomáhají..:slight_smile: teda těhu jsem po 3,ale tohle je snad nejhorší :confounded: fuj.. zle je mi snad furt,nafouklá,unavená..hmm a to je začátek..
18. lis 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hladikovapeta Tak já si tady stěžuji jak ji mi zle a koukám že jedna mamina je na tom hůř:slight_smile: drž se kočko,bude líp..
18. lis 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romuska me vůbec :-/ jsem těhu poprvé a už mě to nebaví :slight_smile:)) jinak máme stejné příznaky :grinning: k tomu všemu se pak přidá ještě naštvanost :slight_smile:)
@hladikovapeta uvidíš, to se spraví...mě včera říkala ségra, že když je nám tak blbě, tak to znamená, že miminku je dobře :slight_smile: zkus tu studenou cocacolu po troškách...mě to vážně dělá dobře :slight_smile:
18. lis 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romuska Držím držím :slight_smile: Včera a dneska je mi trochu líp, tak to snad už vydrží :slight_smile: Nevolnosti ve dne mě hodně pustili, už mám jenom ty noční! Ale věřím, že se to překlene a bude líp :slight_smile:

@m_d Děkuju! Doufám!! Hlavně, aby bylo všechno v pořádku, jinak mi je všechno jedno :slight_smile: O té coca-cole už jsem četla, asi to vyzkouším :slight_smile:
18. lis 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Dnes jsem 8+2, dle utz 8+4 a termín mám 29.6.2013. Jednoho lumpíka už mám doma, za týden mu budou 2 roky.
19. lis 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse no jasně, vítej mezi náma :slight_smile: a gratuluji již k šikovnému lumpíkovi a k tomu druhému, co je na cestě :slight_smile:
19. lis 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky nevolnosti nezávidím, mě je jen trošku špatně večer, ale nic zásadního, u Míši mi nebylo vůbec nic, takže aspoň nějaká změna. A břicho mi vyskakuje už od 7tt a dlouho to asi v tajnosti před okolím neudržím, i když je mě pěknej kousek. Břicho mi nejde vůbec zatáhnout. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak jste na tom s vitamínama? Berete jeste neco víc než kyselinu listovou? Já teda ten mamavit, ale už se mi zdá, že ani ten nesnesu, po 1.trimestru na něj chci kašlat :-/
20. lis 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@besita já beru Femibion 800, po prvním trimestru mám v plánu Mamavit s DHA, je sice dost drahý, ale snad prý k něčemu :slight_smile:
20. lis 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě dotaz, jak moc přibíráte? Já mám už nahoře cca tři kila a trošku mě děsí, jakej hroch ze mě bude ve 40 tt :unamused:
20. lis 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já beru jen kyselinu listovou, slyšela jsem, že po vitamínech jsou velké děti. Já taky přibírám celkem dost. Sice mě je skoro pořád špatně, ale přibírám rozhodně víc než u Terezky. U Terezky jsem měla bříško vidět až v 5 měsíci a teď už mám břiško také tak od 7 tt. Jsem zvědavá, kdy se mě začnou ptát, jestli nejsem těhotná, jediná výhoda je, že venku je zima a nosím bundu :slight_smile:
20. lis 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nepatřím sem, ale když jsem viděla tuto diskusi, nedalo mi to a musím vám napsat :wink: Loni touto dobou jsem totiž byla v diskusi Miminka červenec 2012 :grinning: Poprvé těhotná, vystrašená, furt jsem měla strach, že potratím, děsila jsem se každého píchnutí. Nakonec těhotenství proběhlo v pořádku, porod jsem také přežila ve zdraví a 6. července se nám narodila krásná a zdravá holčička Eliška. Tak vám chci popřát krásné těhotenství, ať probíhá vše tak, jak má a vy se budete příští léto radovat ze svých dětiček.
PS: Spěte, co to jde :grinning:
20. lis 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@m.artina děkujeme :slight_smile:
20. lis 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak dnes jsem byla na kontrole. Vše je v pořádku, srdíčko tlouklo jak o život, je to malej fotbalista :grinning: jen je malinkej, vůbec nám nevychází jeho velikost a termín porodu, podle TP mám být v 11 týdnu, ale prcek vypadá tak na 9tt :slight_smile:)
uvidíme, třeba to dožene rychle :slight_smile:) mám vyšší tlak, tak se musím víc hlídat. Dnes jsem se tak rozčílila v práci, že jsem řekla do konce roku a dost :slight_smile:
20. lis 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi Gratuluji .... asi budeme s tím těhulkovství tak nějak na stejno ... moje poslední menstruace byla 12.10 ... takže to také vypadá na ten červencový termín. :o) Na srdíčko jdeme 4.12 tak snad bude mimísek oki .... doma už také máme malého cvrčka 3,5 roku tak by se nám hodila sestřička ...:o)) za chlapečka budu taky velmi štastnááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no každopádně se moc moc těšíme ... :wink:
20. lis 2012 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zatím jsem nepřibrala ani kilo, dokonce i těsné džíny mi jsou nějaké volnější, ale to je tím, že mám na všechno nechutenství, takže do sebe nic moc nedám, natož mé milované sladké :slight_smile:) ale to přijde! Na kontrolu jdeme až za 14 dní, tak snad už budu mít třeba obrázek....
@marky.nem taky jsem slyšela o velkých dětech, ale přeci jenom ten mamavit beru zatím pravidelně, první 3 měsíce jsou prý "nejhorší" na vývojové vady, tak uvidíme, co bude dál. :slight_smile:
A jak Vám je, holky? Mě konečně ted na "3 dny" opustilo to nechutenství, tak snad už to bude jen lepší a lepší (doufááááám) ..
21. lis 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@besita No já sice normálně jím, ale jakmile sním trochu víc nejraději bych to vyhodila. A jsem docela citlivá na různé pachy, takže když otevřu ledničku, tak se mi hned navalí. Doufám, že mě to po těch třech měsících přejde.
Holky půjdete na ten prvotrimestrální screening?
21. lis 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek