• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@marcelka287 mame 200cm a nestaci, holky, nestaci :grinning:. Deti zasadne spi na storc, na dnesek jsme svolili a ja mela paticky zarazene do zad, odklanim se kvuli brisku k ni zady a manzela hrnula z postele hlavou :grinning: :grinning:. Ja nevim jak to s dvema zvladneme... :sunglasses:.
27. pro 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lucyda ahojky, jsem ráda že ti to dopadlo dobře :slight_smile:
@berev vítej mezi náma :slight_smile:
@kajalka já mám zatím plíny na new borny :slight_smile: a teď jsme dostali bodíčka na vánoce, ale jsou 12-18m takže až bude predátorek větší :slight_smile: bryndáček, deku do kočárku a ponožtičky :slight_smile:)
27. pro 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Nejvíc mě dojaly holky v práci, od ledna jdu na neschopenku, teď vybírám dovču, tak mi při rozlučce daly hromady věcí, bavlněný plíny, fusekličky, chrastítko, kolotoč nad postýlku, no obulela jsem to. Mám ale divnej pocit, že se do práce vrátím třebas až za 6 let. To je jak nekonečno.
27. pro 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka až za 6? ty rovnou skočíš do druhého? :slight_smile:)) a uvidíš, jak to uteče :slight_smile:
27. pro 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d No ráda bych. Zatím bych chtěla 3 dítka, uvidíme, jak na tom budem s penězma. Nechci je mít dlouho od sebe, tak o 2 - 3 roky.
27. pro 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka tak to ti držím pěsti, neboj nemám tě za blázna a moc tě obdivuji :slight_smile:
27. pro 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Uvidíme za pár let :grinning:
27. pro 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmalij no právě že už 18-24m nechci, dceru mám narozenou v dubnu 2008 a od 1,5 roku jsem ji body nedávala protože už začala chodit bez plenky tak ji to tam vadilo a taky to byl opruz pořád zapínat a taky jak píšeš, kolikrát to skončilo v nočníku a taky se mi to nechce 2roky skladovat, příští rok zase budou akce. Jinak s plenkama, malé sedělo všechno, nejprve jsem je používala asi do 6m jen na uchycení látkové plenky, takže spotřeba 1-2ks na den a pak od půl roku už jen jednorázovky, ale jak píšu, co jsem ji dala na dupu to ji sedělo, jen od roka hoooodně pila a nemohla mít pampersky žádné, protože za dvě hodinky v noci byla pročůraná, jiné mi nikdy nepročůrala, jen ty pampersky
27. pro 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi to je pravda, ze spousta deti chodi na nocnik mnohem driv..my zacli trenovat v lete, tak to bylo na kratky tricko a ted to bude jeste cely posunuty na driv, kdyz o budou letni deti.. :slight_smile:.
28. pro 2012 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vytáhla už jste některá z Mudr. názor na pohlaví vašeho miminka ? Nám to tehdy u dcery ve 14 tt v gyncentru tak jako nenápadně naznačil, že šance na holku tam je a trefil se. Teď bydlíme mimo Prahu, takže do Gyncentra už nechodím tak nevím, zda mi to tady prozradí dřív, než na velkém screeningu. Nebo myslíte, že už je čas zajít na ten 3D ?, že by tam to už pověděli ?
28. pro 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulka86 Nám na NT scr. MUDra řekla, že na 90% je to kluk a já si to myslím hned od začátku těhotenství. Takže nepochybuju.
28. pro 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Tak jak je po Vánocích?? Co Vám nadělil Ježíšek?? Dostali jste už i něco na mimčo??
28. pro 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij No nevadí no:slight_smile: Tak se budem hoodně mačkat:slight_smile: I když nemám moc v plánu, aby děti u nás v posteli spaly.. Ale třeba se budou chodit ráno přitulit:slight_smile:
@andulka86 Já byla naposledy na kontrole ve 12 týdnu a a teď jdu v 15, tak se modlím, ať se to tam ukáže:grinning: jsem hroozně zvědavá:slight_smile:) Ale asi je to brzo:slight_smile: Mě holky většinou říkaly, že až Kolem 18, 20 tt se to dozvěděly.
28. pro 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera mi rika muj chlap: Ty jo, doufam ze mi neporodis mozek :wink: Zatim to tak vypada :grinning: Drzoun jeden :grinning:
28. pro 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulka86 My chodime u meho dr na 3D a rekl, ze by hadal co tam mrnousek ma! Na screeningu jsme se neptali, ke konci tam jeste musel neco hledat a vydesil nas, tak jsem byla rada, kdyz rekl, ze je to ok!! Na 3D utz bych sla pozdeji, ted to neni hezke a neni tam nic videt. To mam hezci foto prave ze screeningu a normalni. Mrkni ke me do alba :wink:

@marcelka287 @xmalij ty jo, kamosky si naucila spat syna porad s nimi v posteli.. Asi jak je zvyklej uz od malinka, ted mu jsou 3roky, tak spi normalne :grinning: Ale taky jsem slysela, ze prckove se ruzne krouti pri spani. Ja bych chtela tak jrn na mazleni do nasi postele a jinak jen v postylce! Ale nevim no, ted se mi to rika..ale vim, kdyz jsme chodili na Mikulase, tak kazda druha rodina at detem rekneme at uz jim nechodi do postele..
28. pro 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme taky postel 180cm a je teda pravda, že i 3 metrová by byla málo, když prcek příjde dotáhnout pupíček k nám do postele.třeba dneska jsme oba skončili v dětském pokoji :grinning:
28. pro 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky ještě že predátorka nemůžu vykašlat, kašlu jak tuberák až mě z toho bolí břišní svaly (nemyslela jsem, že v tom špeku ještě nejaké mám :grinning:)
28. pro 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Porad se Te to takhle drzi? Bylas v lekarne dneska?
28. pro 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko čekám na manžela až přijede :-/ máme lékárnu daleko a jsem bez auta, já tam nedojdu, piju majoránkovej čaj :slight_smile: ale už začíná docházet i majoránka :grinning:
28. pro 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d majorankovy caj? Jsem nikdy nepila a ani neslysela :wink: To je na kasel?
28. pro 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj na kašel :slight_smile: chutná to nakonec jak lékořice :slight_smile: vždycky lžičku do malého hrníčku a spaříš to horkou vodou, pak přecedíš přes sítko a můžeš pít :slight_smile:)
28. pro 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Cetla jsem to s aloe.. Nekde jsem to cetla treba i o zazvoru a pak mi byl treba zazvor doporucenej.. Jakto, ze se nekdy nazory na ruzne potraviny muzou tak lisit ohledne tehotenstvi?! Prestlas pit aloe?
28. pro 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já ho nepila vůbec, ale chtěla jsem nějak posílit imunitu, abych nebyla pořád nemocná :-/ takže teď už nevím, co pít...ale hledaly jsme to včera s kotito a psali to na více portálech, že se to pít nemá :-/ vždycky jsem pila každý večer čtvrtku slivovice, to teď taky nemůžu, už se mi zase zhoršila moje lupénka...je to v háji, mám obavu abych to nepřenesla na predátorka :-/ po svátcích musím obejít všechny doktory :-/
28. pro 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkušené maminky, i prvorodičky, co si myslíte o této sedačce? http://www.maxi-cosi.cz/opal
28. pro 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d maxi cosi je urcite dobra znacka. jen bych volila asi jinou. resektive 0-9(12kg) a 9-18kg. ty multifunkcni jsou naprd, protoz musi byt prizpusobeny jak mimcu tak pak diteti ktery ma 18 kilo(coz je treba az ve 4) . tak myslim ze pro ochranu je lepsi mit nejdriv mensi a pak vetsi
28. pro 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jo jinak my mame maxi cosi cabriofix(vajicko) a pak pro starsiho romera king plus(9-18kg)
28. pro 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@centrino no já zastávám stejný názor, přece nemůže být jedno, jestli do toho posadím velký dítě anebo prďolku, kterýho si povezu z porodnice :slight_smile:)
@centrino myslíš, že je chyba koupit bazarové vajíčko?
@m_d no prave :slight_smile:
@m_d myslim, ze ne. zalezi teda jka vyada, ale myslim ze zrovna vajicko se neda moc znicit, max muze byt opravej potah, ale furt to bude bezpecnejsi nez takovahle nova velka(aspon muj nazor)
28. pro 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek