• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@centrino díky díky :slight_smile:
28. pro 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. pro 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsme byli venku a po cestě jsme vlítli do tesca koupit neteřince pyžanko, včera jsme ho zlikvidovali červenou řepou :grinning:
koupili jsme tam prďolkovi první věcičku :slight_smile: sada 5 párů ponožtiček za 26kč.... cena trošku víc než neuvěřitelná.... hrozný slevy hadýrek, ale podle nás je ještě brzo. Neteřinka říkala, že pidičmuchy (tak říká miminku) bude mít radost, tak jsme ponožky koupit prostě museli :slight_smile:
28. pro 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Tss, to u nás v Tescu, ač ve slevě, tak byly za stovku.. vůbec ty ceny stály za prdlačky.
28. pro 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já potřebuji maxi cosi nebo romer :slight_smile: a dtest odebíráme, máme nastudováno :slight_smile:
28. pro 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, premysleli jste jestli budete pouzivat klasa plenky nebo latkove?
28. pro 2012 v 17:23  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ty jo holky, z autosedaček a kočárků jsem úplně ztracená... Zatím jsem teda nic nehledala, ale když vím kolik toho je na výběr jsem z toho úplně v pytli..:grinning:

@zuzana_ka Já určitě látkové, když to budu zvládat:slight_smile:
28. pro 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_ka já chci na začátku papírové, časem přejít k látkovým. Je to pro mě první mimi, nedovedu si představit běhat kolem plín a ještě dítěte a psa...ale nezavrhuji je, jen se do toho pustím později :slight_smile:)

@marcelka287 já mám jasno, vzhledem, že na hartan se prodávají adaptery jen na maxicosi nebo romer sedacky, prodává se na jeden druh kočárku od hartanu i na jakoukoliv, ale stojí o 800,- víc...a když vidím, že ty maxicosi jsou docela populární, tak to mám vyřešeno :slight_smile:)
28. pro 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo jinak dala jsem na vás, párkrát jsem si šplíchla ten Quixx do nosu a teď bych potřebovala nějakou zátku...teče mi soplík jak voda potrubím :grinning: děs :slight_smile:) ale manžel už je doma a stará se :slight_smile:))
28. pro 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_ka určitě papírovky, nejsem moc ekolog a pohodlíčko je pohodlíčko a už mám doma jednoho ďáblíka a času budu ještě daleko méňě, protože bysme se měli na podzim ještě stěhovat do zrekonstuovanýho domečku, takže každá vteřina dobrá. Ale já používám jedině Pamper Premium Care, ty igelitový jsou mi děsně nesympatický a ani nedělaly malýmu dobře, už tak 3 měsíce je má jen na spaní, takže spotřeba minimální

@marcelka287 maxi cosi a romer jsou asi fakt nejlepší. Já na Míšu měla normálka vajíčko od Firkonu a taky jsme přežili a od 9. měsíců má romer a ta je bezva, krásně se dá vyprat potah a celkově je to paráda. Do kočárku jdu zase do Firkona, není drahý a byla jsem fakt spokojená. Pro mě jsou důležitý velký kola, přední otočný. Ten novej typ je ještě lehčí a vychytanější, takže není co řešit. I když jsem trošku zamilovaná do Cam dinamico v tý vínový barvičce.
28. pro 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja budu kupovat asi autosedacku Maxi cosi cabri fix :slight_smile: A jinak teda ten D-test si chcu objednat v blizke dobe ,jsou tam super testy :slight_smile:
28. pro 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse já když viděla ty kočárky Cam tak jsem z nich byla unešená :slight_smile:)) s těma malinkýma kamínkama byly překrásné :slight_smile:
28. pro 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda za mě jedině doporučuji, výborné čtení :slight_smile: teď od nového roku na ně koupím pořadač a budu zakládat každý měsíc :slight_smile:
28. pro 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzana_ka nejpsis papirove plenky :slight_smile:
28. pro 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d a na kolik to cca vyjde rocne ???
28. pro 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda á jsem to dala na firmu, ale myslím, že kolem 750,- za rok...nepamatuji si to a účetnictví nemáme doma :-/
28. pro 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d aha diky :slight_smile: to se da
28. pro 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d kolik ma cybex pallas http://www.dtest.cz/test/cybex-pallas-2/17087?order-by=1&order-dir=2 ,chtela jsem ji jako druhou sedacku ,az prcek povyroste :slight_smile:
28. pro 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda http://www.dtest.cz/clanek-1513/moznosti-predplatneho#nabidka a přístup ví manžel, jak bude doma, tak ti to napíšu jo? On to má v mailu a já mu do něj nechci lozit, akorát mi odešel na poker :slight_smile:))) hned jak příjde, tak ti to písnu :slight_smile:)
28. pro 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A jeste tuhle prosim prosim http://www.dtest.cz/test/cybex-pallas-fix/13343?order-by=1&order-dir=2 moc dekuji :slight_smile: Jasne ,v pohode :slight_smile: Ja s tim nespecham a predplatne uz jsem si nasla ,ted jen vaham ktere :slight_smile:
28. pro 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda má 67% což je dobře :slight_smile:
28. pro 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucyda tak na tu ti fakt mrknu až potom :slight_smile:))
28. pro 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d to je dobry ,libi se mi ten pultik ,urcite to lepe chrani dite ...u male je vecny problem ,ze si prevlika pres ruce pasy :-///
28. pro 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda no to nejsi jediná, kdo mi to říká...že děti většinou začnou zlobit a nechtějí v tom být a dělají různé skopičiny :-/
28. pro 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d no ona ani ,ne ,ze zlobi ,proste se z toho vyvlikne a je tak ,mozna je to blba sedacka a skrti ji to :-/ i kdyz pasy nejsou pohodlne asi nikdy :slight_smile:
28. pro 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d ale dela to vice deti ,prave od zname dcera to taky delala(meli maxi cosi priori) ,tak ji koupila prave cybex pallas ,ale do ni uz byla mala ,tak ji dala mensimu synovi a nemuze si ji vynachvalit :slight_smile:
28. pro 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucyda mě si zas kamarádka stěžovala, že jen co mohl, začal z toho vylézat, takže jezdí všude s ním vzadu, když musí jet sami, tak je to samozřejmě o nervy :-/
28. pro 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d tyo tak to se nevidim :-/ jeste ,ze sara nemela silu to odepnout a nenapadlo ji se z toho protahnout ,ufff
28. pro 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda jj někdy mají děti víc štěstí než rozumu :slight_smile:))))
28. pro 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda
@m_d tak to bych měla asi smůlu a nikam nejezdila, když většinou s ním jezdím sama. Mišák chvilku zkoušel a vyvlékal ručičky, ale už s tím zase přestal, protože ví, že by se policajti zlobili, on říká poštajti zobii a je to dobrý, ale on hodně v autě spinká a je to jediný místo, kde je relativně klidnej. Jezdíme hodně, takže prostě musí.
28. pro 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek