• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d já byla právě taky z toho z kamínkama hotová, ale 17000 na druhý mimi už je fakt zbytečný, kdybych ho využila ještě pak, ale takhle už asi ne. A u drahý polovičky by to asi taky neprošlo. A jestli to bude kluk, tak je to jasný, protože mě fakt zaujala hlavně ta vínová a to by nešlo.
28. pro 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
.@mercedesse tak to chápu, my budeme mít hartan a to je okolo 19.000,- ale počítám s tím, že to bude na druhý nebo se prodá, kdyby náhodou druhý fakt nebylo...
28. pro 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nějak mě začíná docela dost bolet moudrák, nevim jestli je to jak roste nebo jestli se mi tam dělá nějaký zánět.. Nemáte nějakou radu co s tím? Ně napadlo jen kloktat heřmánek, ten by měl být protizánětlivý..
29. pro 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_ka Já jsem pro jednorázovky :slight_smile: Látkové pak možná začnu používat, až se budu snažit naučit mimčo na nočník, ale ještě nevím....
29. pro 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 Mě se heřmánek taky vždycky osvědčil, takže za sebe ho doporučuju :slight_smile:
29. pro 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, cítím se jak idiot :-/. Včera večer se mi zhoršilo dýchání tak, že jsem se prostě už dusila. Neměla jsem sílu se ani nadechnout, zavolala jsem manželovi, že musí z hospody domů a jedeme na pohotovost, že už nemůžu. Manžel přiletěl a jeli jsme na pohotovost, tam mě začali vyšetřovat pohledem, jakože kdyby asi na mě šáhli, tak jim ruce upadnou. Manžel to nevydržel a vyjel po lékaři, jestli si myslí, že mě zachrání takhle od stolu. No tak se lékař uvolnil se mi podívat do krku, změřit saturaci kyslíku, tlak, EKG. Nicméně protože jsem těhotná, museli jsme jet 30km na další pohotovost. Kde se na mě podívali...opět jako na idiota, co tam dělám, když evidentně nekrvácím a nic mi z jejich pohledu není. Paní doktorka sice byla milá, ale nepomohla, kdyby alespoň ona ty antibiotika napsala. No nenapsala, mám těžkou laryngitidu (pro astmatika vážně na prášky :-/), miminko to ohrozit nemůže. Manžel vzteklej, já zoufalá, že už ani chodit nemohla. Ale hlavně, že jsem hysterka. Alespoň takhle to podali. Nevím, co je zlého na tom, že když dvě hodiny člověk se dusí a neví co dál, že chce pomoct od lidí, kteří by mu měli pomoct. Takže výsledek ten, že na to potřebuji antibiotika, ale gynekologie mi nenapíše léky na krk :slight_smile:) a ten mi nenapíše léky, bez porady s gynekologem :-/
29. pro 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d no klasika. Málo kdy narazíš na nějakého doktora, který ti rád pomůže .
Vojtíkovi už dávno trhali osmičku, normálně v zubní ordinaci, prý to zvládnou :grinning: Do pusiny mu dali 3 stehy a poslali nás domů. Trpěl jak blázen, protože ho kůli jeho léčbě nemohli nijak utlumit. Super to bylo v noci. Jak slezl z křesla a chtěl si jít lehnout začalo mu to tak krvácet, že mi omdlel a ležel na zemi v kaluži krve. Sanitka nám přijela až na třetí zavolání. Prej: paní, osmičku trhají tolika lidem a krev prostě teče.
Diktovala jsem jim co má partner za nemoc a co jí za léky a pořád nic. Až potřetí, to uplynulo aspoň 10minut...zdálo se mi to jako věčnost,konečně zareagoval pán zděšeně a hned sanitu poslal.
Docela mě zarazilo, když přijeli dva mladí týpci bez lékaře.
Pořád prej, že chcou kartičku pojištěnce....já byla úplně mimo.Vojtík nevnímal a byl úplně bílej. Naložili ho do sanitky a odvezli. Až jsem ho konečně našla ve špitále, ležel napíchlej na transfuzi. Tou velkou ztrátou krve se mu zhoršily i nemocné ledviny a v nemocnici ležel víc než půl roku.
Další osmičku mu pak trhali v nemocnici, kde mu dopředu upravili dávky léků .
Co se týče užívání si s doktory máme tolik zážitků, že bych o tom psala celý den.

Hlavně ať se ti brzo udělá líp. A pomoc lékařů, ať nepotřebuješ až do porodu :wink: To je nejdůležitější!
29. pro 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito chudák :-/ jsou to občas řezníci :frowning2:(( jj děkuji, je mi trošku líp...spala jsem od té doby co jsme přijeli domů a fakt spala, manžel dal 5 mokrých ručníků do ložnice, zapli jsme topení jen na 1 a psa posunuli k topení ať mu není zima :slight_smile:) ráno odešel manžel z ložnice tak potichu, že mě to ani nevzbudilo. Nicméně manžel prohlásil, že mi už asi nic není, když zvládnu "kvákat" o plenkách 30 minut v kuse :slight_smile:))
29. pro 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Vidíš to . Mimoušek tě určitě dobíjí energií! Tak ať je to lepší a lepší! :slight_smile:
29. pro 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jj snad ano :slight_smile:) nicméně teď musím jít vařit oběd a nevím nevím jestli se mi nepřitížilo :slight_smile:)
29. pro 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Taky me zacal bolet moudrak :frowning2: Vzdycky to odezni, tak jsem zvedava.. V unoru musim.na preventivni prohlidku.
@m_d Coze? Ja bych se asi rozbrecela a pritel by jim taky vynadal.. Mas nejake leky na lupenku? Mas ji hodne? To Te taky lituju!
29. pro 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já už neměla sílu, protože jsem tu brečela dvě hodiny před :-/ měla jsem mastičky a ty vždycky zabíraly. Letos v létě se to ztratilo, ačkoliv v létě to mívám vždycky nejhorší :-/ a od té doby byl klid až poslední týden mi to zase naskočilo na rukách :-/
29. pro 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaaczenka7
asi zvolim kombinaci plenek. Na domu textilni a na venek jednorazovky. Nedokazu si predstavit ze jdu ven nebo na navstevu a v igelitce mam pouzitou plenu tim horsim zpusobem:slight_smile:
29. pro 2012 v 17:26  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Snad budes moct ty masticky i v tehotenstvi. A to jsi kazdy den pila tu slivku? Je uz Ti tedy lip?
29. pro 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ani ne spala jsem cca 2 hodiny a trošku to bylo lepší, ale už jsem skoro hodinu vzhuru a jsem tam, kde jsem byla než jsem sla spát. JJ každý večer povinně od malička :slight_smile: když jsme byly malé, tak jen lžičky, v dospělosti malé panáčky :slight_smile:
29. pro 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d A to je na tu lupenku? Jee, ty si takhle ucucavas uz od mala? :wink: Pujdes zitra ke svemu doktorovi? Aby Ti dal ATB? Iz je to tyden, vid? :frowning2:
29. pro 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko
@kaaaczenka7 mě mamka ještě dneska doporučila Alpu (francovku) a do Toho dát hřebíček (několik), aby se to úplně obarvilo na hnědo a tím si to pomazat, tak to vyzkouším:slight_smile:
29. pro 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko néé to do nás tatínek rval jako prevenci proti všem nemocem :slight_smile:))) no nevím, uvidím jak mi v to pondělí bude :-/ podle mě mi měli dít antibiotika včera a mě nechat se trápit celý víkend :-/
29. pro 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 mame to taky tak, chodi obcas nad ranem a dlouho pak spime a treba jednou za mesic zahraje na city a chce s nami byt celou noc..tomu se nebranim, je to jeden z nejkrasnejsich pocitu, kdyz te drobek drzi kolem krku a funi do obliceje :slight_smile:..ale denne urcite ne, kazdy potrebuje svuj prostor.
29. pro 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko je to zradny, ale tech nastrah je..kojeni a uspavani u prsa, dudliky a tak dale :sunglasses:.
My jsme to asi paradne vychytali..presne v den prvnich narozenin jsme ji dali do svyho pokoje, ma velkou postel a ta je stavema i na nebesa, takze tam ma fajn pelisek..pokoj je jen na spani, v jinym patre ma hernicku..no a od toho roka se sama naucila spat celou noc v kuse a chodi k nam jen narazove (a to je treba v 6:30 a pokracujeme do 8, takze pro me idealni stav). Nekdy prijde rovnou az v osm a taha me, ze jdem papat :wink:. Jindy trcime v posteli a cucime na Animacka.
29. pro 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d
@centrino
souhlasim, ve vajcku mas jeste zmensovaci vlozku pro zacatek..
u nas stejny vyber, maxi cosi cabriofix a ted romer king plus isofix..vychazeli jsme z nemeckych testu
29. pro 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucyda nam k pultiku dost prodejcu reklo, ze v pripade nehody je to naopak nebezpecna vec..tezko rict.
Ale reknu ti, ze dcera ma skoro 13 kg, nas Romer je myslim od 9kg a pasy si svlika doted..pricemz teda ja vysiluju, zastavuju auto a ona vi, ze nesmi, takze si je pak hned vraci zpet..proste me zkousi. Me to ale vadi hodne, staci blba vterinka...
29. pro 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d proboha, to je sileny...jeste s brichem a ukaslat to!!Chudaku,at je brzo lip. Ohledne astmatu a lupenky,jak pises, ze te trapi..jestli muzu doporucit, tak mame super zkusenost s holcicnou z MK. Ma poradnu pro atopiky, dceru z toho dostala behem pul roku a ona vydava i tzv. doporuceni co tehule, aby se predeslo resp. snizila moznost podedit to u mimca. Tak kdybys chtela, poslu ti kontakt nebo aspon info co mame my :wink:.
29. pro 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Ty jo to snad ani není možný, že to takto funguje, co by dělali kdyby fakt vykrvácel, jsou to hajzlové, člověk si všechno musí platit a pomoci se nedovolá. My jsme naštěstí zatím tak špatnou zkušenost s doktory neměli, když měla Terinka když měla laryngitidu tak nám sanitu poslali bez problémů.
30. pro 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky.nem No Vojtík teda vůbec stěstí na doktory neměl. Teda až na paní doktorku, teď už primářku Šťepánkovou. Ta by měla dostat zlatou medaili.
Vyzkoušela na Vojtíkovi léčbu, kterou musela prvně schválit velká komise... Trvalo to dlouho, ale vybojovala ji a Vojtík tvrdě bojoval ,,musím zaklepat ,, a teď je stabilizovaný a dá se říct, že teď i v pořádku. :slight_smile:

Doufám, že vy všichni ostatní budete potkávat pouze takové, jako je paní doktorka Štěpánková ! :wink:
30. pro 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fakt nevím čím to je ale poslední dny se mi zdají hrozné noční můry, už mě to fakt štve:( A dneska jsem se ještě vzbudila s pocitem, že až se nám narodí mimoušek, tak to nemůžu zvládnout.. Taky jste takový pocit někdy měly?
30. pro 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcelka287 kazdou hvili se mi zda o tom ze semi narodi syn.
30. pro 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vera jsme byli v hospudce a dala jsem siutopence a kousek klobasy a kousek hermelinu, proste jsem neodolala a v noci mi teda bylo pekne blbe...asi z hermoše...nonevim...
30. pro 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzana_ka no prave tohle taky nechapu jako ze budu nekde prebalovat a povezu si tu podelanou plenu domu hehe
30. pro 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 tchyne me furt premlouva abych pouzivala ty latkove, ze je pro me schovava jeste po pritelovi a jeho brachovi. Zacala me jeste vic premlouvat pote co slysela ve zpravach ze se plenky zdrazi kvuli DPH
30. pro 2012 v 10:30  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek