• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d neblazni, jen se ptej :grinning:.
k latkovkam..nemam to jeste nastudovany, ale mam pocit, ze plnou plinu si clovek domu neveze, ze se do ni vklada jeste neco separacniho, uz je to asi jiny, nez bylo za nas...A ono kolikrat si povezete prokadenych veci, tak to vyjde nastejno :grinning:.
30. pro 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 koukam, ze jsme meli obrovsky stesti, ze nam nikdo do niceho nekrafal...ono nekdy mit rodice daleko neni na skodu..ikdyz kolikrat to bodne...
30. pro 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka Věří, že nám to půjde a že budeme my i naši maličkatí miláčkové spokojeni:slight_smile:
30. pro 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka teda, jsi muj clovek..ja Mojzisovku zazila par mesicu v Aperiu :wink:. A to je presne ono, jeste poradne nedorusta generace jednorazovek a podezreni tam pritom uz je...prave kvuli tomu me to laka zkusit, mam to jako marcelka287, budu se ucit a treba to nepujde. Mame velky barak, tri patra a samotny pohyb a ziti v nem je obcas "narocny" na cas, trenuju tak nejen nohy, ale mozek co vsechno vzit cestou a muze se za hodinu hodit...tak bude potreba si to usporadat.
30. pro 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmalij jj Tak moji rodiče v pohodě, řekli svůj názor a nic nenutí.. Manželovi rodiče trošku horší, ale já jsem taková že si říkám, jsou to rodiče, takže vyslechnu a hádat se s nimi nebudu. Ale že příbuzný manželovo nějaké tetičky a strejčkové a sestřenice měly pořád řeči ohledně svatby, not o mě jako docela dostalo. Už jsem byla tak naštvaná a manžel taky že už fakt chybělo jen kousek k tomu říct, nelíbí? Tak nejezděte! A ve finále byli všichni spokojeni a líbilo se jim to, tak doufám že je trošku svědomí za ty jejich řeči koplo:slight_smile:
30. pro 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka ja ani netusila jak prijdou vhod..pri prvnim tehu jsem koupila 30kusu za 600kc jen tak na utirani, ublinkavani. Pravda, ze denne jich nekolik padne a ja moc casto neperu odjakziva, mame dost obleceni,atd, tak mi poslouzily vsechny dobre. Naopak o ty stare mela kamaradka desne zajem, ze vyborne sajou a chce je misto osusek.
30. pro 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 tak to chapu...my se brali nedavno a byl to ocistec...v jeden moment to vypadalo, ze nebudu mit nikoho ze sve strany. Strasny nervy..ja vlastne zjistila,ze jsem tehotna v den svatby :wink:.
30. pro 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmalij Jé tak to musel být super dáreček:slight_smile: My se brali v červenci a ještě teď to mám v živé paměti, ale naštěstí manžel je dost tvrdohlavý a nenechá si do našich věcí mluvit, jen ode mě (jak rád sám zdůrazňuje:slight_smile: tak jsme na to byli dva:slight_smile: Ale i tak nám to tu předsvatební atmosféru trošku pokazilo.. Ale hlavně že to nakonec vše dopadlo dobře a my i všichni ostatní byli spokojení:slight_smile:
30. pro 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak jsem začala přemýšlet nad povlečením.. Kolik vy jste si pořídili ks povlečení a prosteradýlek. Nebo kolik máte v plánu se toho koupit? Dvoje? Troje?
30. pro 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 já mám pro Míšu dvě sady a stačí to, jen doporučuju tu protipočůrávací podložku pod prostěradlo, aby případnou nehodu neodníšela matrace. A mám teda i náhradní výplň po peřinky a polštářku, normálka to vyperu a je zachvilku suchá kupovala jsem na www.babymarket.cz i s nebesama
30. pro 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ta tlačenka bylo přesně to co tělíčko potřebovalo :sunglasses:
30. pro 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 mame to stejne, manzel je s tim hned hotovy, takze na zadny polemiky nebo hadky ani nestihne dojit.
Darecek to byl..jela jsem s hlavou od kadernice, primo do lekarny a platila test 1000 kou se slovy, ze mensi nemam, zrovna otevirali...pani jee, slusi vam to, se vdavate? Ja rikam joo a asi jsem tehotna :grinning:.
Prvni dcera byla odhalena na stedry den, my si umime vybirat datumy :slight_smile:.
30. pro 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 mela jsem v obehu troje povleceni, ctvery prosteradla. Nebesa jsem prodala po dvou mesicich, uzili jsme ale dost dodnes klin, kdyz je ryma, je to lepsi nez vykladat postylku knihama. Proticuraci podlozku jsme nikdy nevyuzili, cekam, ze ji dam az budeme trenovat spani bez plenky.
Povleceni jsem davala az nekdy od 9mes, uzili jsme hodne spacacky, po sobe tri velikosti.
30. pro 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už fakt nemůžu :-/člověk si řekne rýmečka, ale tohle je masakr :-/ nikdy co pamatuju, mě to takhle nedostalo nic ještě :-/ mám vážně strach o predátorka :-/
30. pro 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Pujdes zitra k dr? Predatorek bude urco v pohode, neboj :slight_smile: Mas tu odsavacku?
30. pro 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko nemám, manžel řekl, že si to sám netroufne koupit a museli bychom jet do Brna a na to jsem fakt neměla, ráno mi bylo tak dobře a po obědě jsem padla :-/ takže jsem si musela vzít paralen a do peřin :-/ zkusíme tam zítra s Davídkem zajet k doktorovi, ale pochybuji, že tady v té prdeli bude mít na silvestra otevřeno :-/ a můj gynekolog mi nepomůže. Volali jsme mu a říkal, že na tohle mi musí napsat antibiotika praktický lékař a že to měl udělat už ten idiot na té pohotovosti v pátek v noci, dnes by mi bylo už dobře...
30. pro 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Tak znova na pohotovost, kdyz nebude Tvuj doktor a nenechat se odbit! Vim, ze je to tezke v tomhle stavu, ale aspon ten chlap musi zadupat! Budu drzet palecky at je tam nejaky normalni doktor!!!! Kocicko, neboj mimisek bude ok! Me lekarnik rekl paralen jeden a maximalne dva ale az po puly dne..Me na hleniky pomohli ty tabletky.
30. pro 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko mě na té pohotovosti řekla, že normálně v mým stavu tak po 6 hodinách, máme stodal, quixx a doktorka řekla že i dětský olinth nebo normální, ale maximálně ráno a večer...no děs :-/ taky samozřejmě zvhlčujeme vzduch, větráme atd...dokonce jsme včera večer zkusili i zyrtec, jestli se mi do toho nemíchá nějaká alergie, hodně jsem kýchala :slight_smile: jak říkám, nikdy mě to takhle nedostalo :frowning2: hlavně to kašlání a smrkání, jak pořád zatínám ten můj špíček, mám starost abych malýho nějak neskřípala :-/
30. pro 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d přesně tak. Pokud zítra nebude tvůj doktor ordinovat, bež za záskokem. A když nebude ten, tak zase na pohotovost.
Potřebuješ mít sílů kvůli predátorku a né abys byla takhle vycuclá!!! Některý druh lidí by si to vyřval, tak se zkuste chovat jako oni. Vždycky dosáhnou všeho co chcou .
Ach jo :frowning2:
30. pro 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Nebooj!!! Kasel nevadi mimiskovi!!! Ma tam ted tooolik mistecka, ze si tam da par temp v plavani!!! Ukazoval mi to dr na utz :wink: Zirtek se normalne muze? A jestli uz Te brisko boli, tak to jsou svaly... Citis to ted i jinak protoze mas v brisku predatorka a mas o nej strach..
30. pro 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito no já to taky říkám, že jsou rasy lidí, kteří si vyřvou vše :slight_smile:) kdybych v ten pátek měla jen o trošičku víc síly, tak bych taky se nechala třeba poslat ještě na orl pohotovost, ale já už nemohla :frowning2: potřebovala jsem do postele a navíc jsem z antibiotik měla hroznej strach :-/ ale dnes vidím, že tímto akorát prodlužuji trápení :frowning2:
30. pro 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj zyrtec normálně můžeš, koumali jsme to hned, jak doktor řekl, že tam něco vidí. To byla první věc na kterou jsem se ptala :slight_smile: pan doktor má takovou tu chytrou knížečku, kde jsou vypsany ty léky, které můžu a které ne :slight_smile:)
30. pro 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a víte co mě vytočilo nejvíc? :slight_smile:) manžel dnes donesl plnou igelitku domácího uzeného (žebra, krkovička, kýta, klobásky) on i pes slintali úúúplně stejně a David zamnou přijde a řekne, čuchni si...to voní co? :grinning: na zabití :slight_smile:) ještě že šel dohrát ten poker z pátku :slight_smile:) jinak bych ho zabila :slight_smile:))
30. pro 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d tyjo ti naši mužíci jsou si opravdu hodně podobní :grinning:
30. pro 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jeee :grinning: ale smejes se to je dulezity :grinning: Ty chlapy jsou srandisti :grinning:
30. pro 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d neboj, to boli svaly, ktery sis namohla..zrovna procitam teh.denicek a v 13 jsem mela brutalni kasel, v17tt rotavira, prozvraceny dva dny..a psala jsem jak mam strach o mimi a dobre to dopadlo :wink:.
Ja bych se ridila tim co muzou deti...Viki zabira dobre Vincentka do nosu, ted jsme podlehli Cinske medicine..Shaolin oil, meli jsme vsichni do dvou dnu po ryme..pak je fajn cibule k posteli nakrajet, tepla brambora na hrudnik, kloktat sodu na boleni v krku. Me jeste nemarodila, jen rymy, ale si rikam co muze dite, to musi i tehotna :slight_smile:.
At je brzo lip!!
30. pro 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito
@kaijko joo holky jsou to srandisti :slight_smile:)) však počkejte až zas on bude mít rýmečku, já mu to vrátím :grinning:
30. pro 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@xmalij jéé děkuji skoro vše z toho už zkoušíme :slight_smile:) a taky jsem si říkala, že přece když existují všelijaké různé věci pro děti, tak to přece můžu i já :slight_smile:) když to dítě mám v sobě, tak ze mě dostane jen to nejlepší :grinning: už jsem svolila i k té cibuli s medem :grinning: a to manžel pronesl, že je mi asi vážně zle :slight_smile:))
30. pro 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d to asi jo, ta kombinace je pekelna :grinning:. Jeste me dobre zabiraji homeopatika, ale to teda ted vubec nevim jak v tehu...Rulex na kasel a homeogene na cucani, osccillococsinum na chripku...ale jak to mas rozjety, tak tezky radit, ti asi jen tak neco nezabere :cry:.
Per do sebe i tak rakytnik a Cecko.. cista forma za par korun z dm s odmerkou, lactobacily...v tomhle frcime od lonsky zimy a boucham na vrata a drzime se :slight_smile:.
30. pro 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij jj cécko si říkám že ho max. vyčůrám :slight_smile:)) citrony, kiwi, celaskon :slight_smile:) všechno, ale je fakt, že jako prevence je vše dobré, ale v tomto rozjetém stavu už je to na prd :-/
30. pro 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek