Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
antymania666
30. pro 2012
některá z prahy 4??
m_d
30. pro 2012
holky poslala jsem vám dárečky 🙂 tak si je hlídejte pro štěstí 🙂)
kotito
30. pro 2012
@m_d tenhle si teda schovám 😉
Poslala jsem vám mezi svátkama všechny co mi přišly 🙂
kotito
30. pro 2012
@m_d došel Vojtík namazat mi pupík. Sem ho obejmula a říkám: Jaktože máš tak propocené tričko? A prej čemu se divíš, když běhám dvě hodiny po lese a hledám mutanty, abych je mohl zlikvidovat 😃
teda chudák...se tak nadře 😎
m_d
30. pro 2012
@kotito chudááák 🙂)) máme je fakt stejný 😃 ten můj konečně dohrál i tu druhou hru 😃
kaijko
30. pro 2012
@antymania666 nooo, preci jaaa 😃
kaijko
30. pro 2012
@kotito
@m_d ja porad vaham jestli koupit nebo neee 😉
m_d
30. pro 2012
@kaijko kup 🙂)) nejlepší doba po vánocích jsou všude slevy 🙂 v létě se to u nás nezapne a v zimě docela jo 🙂 ale nebrání nám to v chození na procházky, nebo věnování se jeden druhému....dokonce manžel tvrdí, že nás to spojuje, protože miluje když se na něj dívám 🙂))
kaijko
30. pro 2012
@m_d Ty si zaslouzis vic darecek na uzdraveni 😉 Posilam jeden se zdravim 😉
kaijko
30. pro 2012
@kotito Tak tos byla Ty? 😉
kaijko
30. pro 2012
@m_d Moc tomu nerozumim. Co mate doma Vy?
m_d
30. pro 2012
@kaijko tak to děkuju 🙂 ponechám si ho, dokud nemoc neustoupí a posílám dál...anebo si ho možná nechám do porodu🙂)
kotito
30. pro 2012
@m_d jo spojuje, tak tohle ten můj ještě nevymyslel 😃
m_d
30. pro 2012
@kaijko já myslela, že mluvíš o xboxu 😃
kotito
30. pro 2012
@kaijko taky jsem pochopila X-box
kaijko
30. pro 2012
@m_d Jj 😃 ale jsou ruzny druhy nebo ne? Tak ted nevim cos myslela Ty! I proto, ze ted posledni dobou jsem jak blondyna 😃 A nejhorsi je, ze vlasky mam cerne 😃
m_d
30. pro 2012
@kaijko ale houby...nepůsobíš jak blondýna 🙂))) a nejlepší je ten s kamerou 🙂 prostě ten nejnovější 😃 třeba není špatné to Wii ale k tomu se musí dokupovat drahé ovladače na různé hry, takže je to na prd 😕 a playstation nevím proč jsme nechtěli 🙂)) asi že ho ve finsku neměli 😃
http://herni-konzole.heureka.cz/microsoft-xbox-... tenhle máme my 🙂
m_d
30. pro 2012
@kotito no ten můj je koumák v těhle věcech 😃 kdybych ho neznala tak dobře, tak bych občas řekla, že se mi to snad jen zdá 😃 je takovej přesvědčivej manipulant 😃 naštěstí to na mě neplatí 🙂)))
xmalij
30. pro 2012
@m_d no prave, to jediny s Dckem si neudalas v tele zasobu a denne se kor pri nemoci neda pokryt. Ja jsem pro megaskorbickou lecbu, maximalne se po..., ale telo to potrebuje k ozdraveni, nam staci i jen zvyseny davky😉.
kotito
30. pro 2012
@m_d ten můj zase umí dělat očička, ale ne tak dobře jako já 😎
Chvilkama si říkám, že snad musí čůrat do odpadkového koše, když z pokoje vůbec nevychází 😃
kaijko
30. pro 2012
@m_d Diky! A dalsi otazka 😃 do toho se dokupuji jen hry? 😃 To neni ten jak si k tomu musis koupit treba raketu, prkno a tak...?
xmalij
30. pro 2012
jee.. 🙂 dekuju, ted jsem si vsimla darecku.
m_d
30. pro 2012
@kotito taky mám ten pocit 🙂))) ten můj přestane i kouřit v ten moment 😃
@kaijko jj už jen ty hry a v nákupních centrech existují obchody se jménem Game a tam se dají koupit i ty ohrané hry a jsou levnější...nic jiného už nekupuješ a když umíš hackovat, tak ten xbox hacknes a stahujes si hry i z netu 🙂) ale my to neumíme 🙂)
kaijko
30. pro 2012
Musim se hky pochlubit 🙂 Dneska jsem konecne sehnala tricka co mi padnou a slusi 😃 A hned 3 😃 A ve sleve k tomu 😃 Mam radost! Nemohla jsem zadny sehnat v kterych jsem se citila uz tehotne a nee tluste 😃 A na bazarkach jsem tehotenske kslhoty nenasla co by mi padli do oka..
kotito
30. pro 2012
@kaijko bezva!
kaijko
30. pro 2012
@m_d Diky! Uz to chapu 😃
m_d
30. pro 2012
@kaijko super 🙂 určitě jsi kočka 🙂 mě Davča koupil dvoje těhu rifle v lidlu 🙂)) a jsou úplně bezva 🙂 a nemáš zač 🙂
kaijko
30. pro 2012
@kotito ty sis kupovala kalhoty, vid? Mas foto jsk vypadaji?A taky 1velikostvneni na cele tehotenstvi od zacatku? Ja si zkousela leginy a na pupku mi to padalo, ale verim tomu, ze bych casem do nicb dorostla...
kaijko
30. pro 2012
@m_d v Lidlu????Ja obehla Hm a CA
m_d
30. pro 2012
@kaijko jj měli teď v akcích oblečení pro těhotné, tak jsem tam hned vyslala manžela pro dvoje rifle 🙂) v té naší díře je jen jednota, penny nebo lídl 😃 mám sukni a rifle z CA 🙂 a vyhovují, ale s tím naším slintačem, prostě potřebuji kalhoty na střídačku ať je nemusím každý večer prát 😃