• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
některá z prahy 4??
30. pro 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poslala jsem vám dárečky :slight_smile: tak si je hlídejte pro štěstí :slight_smile:)
30. pro 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d tenhle si teda schovám :wink:
Poslala jsem vám mezi svátkama všechny co mi přišly :slight_smile:
30. pro 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d došel Vojtík namazat mi pupík. Sem ho obejmula a říkám: Jaktože máš tak propocené tričko? A prej čemu se divíš, když běhám dvě hodiny po lese a hledám mutanty, abych je mohl zlikvidovat :grinning:
teda chudák...se tak nadře :sunglasses:
30. pro 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito chudááák :slight_smile:)) máme je fakt stejný :grinning: ten můj konečně dohrál i tu druhou hru :grinning:
30. pro 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antymania666 nooo, preci jaaa :grinning:
30. pro 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito
@m_d ja porad vaham jestli koupit nebo neee :wink:
30. pro 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko kup :slight_smile:)) nejlepší doba po vánocích jsou všude slevy :slight_smile: v létě se to u nás nezapne a v zimě docela jo :slight_smile: ale nebrání nám to v chození na procházky, nebo věnování se jeden druhému....dokonce manžel tvrdí, že nás to spojuje, protože miluje když se na něj dívám :slight_smile:))
30. pro 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Ty si zaslouzis vic darecek na uzdraveni :wink: Posilam jeden se zdravim :wink:
30. pro 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Tak tos byla Ty? :wink:
30. pro 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Moc tomu nerozumim. Co mate doma Vy?
30. pro 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko tak to děkuju :slight_smile: ponechám si ho, dokud nemoc neustoupí a posílám dál...anebo si ho možná nechám do porodu:slight_smile:)
30. pro 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d jo spojuje, tak tohle ten můj ještě nevymyslel :grinning:
30. pro 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko já myslela, že mluvíš o xboxu :grinning:
30. pro 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko taky jsem pochopila X-box
30. pro 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Jj :grinning: ale jsou ruzny druhy nebo ne? Tak ted nevim cos myslela Ty! I proto, ze ted posledni dobou jsem jak blondyna :grinning: A nejhorsi je, ze vlasky mam cerne :grinning:
30. pro 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko ale houby...nepůsobíš jak blondýna :slight_smile:))) a nejlepší je ten s kamerou :slight_smile: prostě ten nejnovější :grinning: třeba není špatné to Wii ale k tomu se musí dokupovat drahé ovladače na různé hry, takže je to na prd :-/ a playstation nevím proč jsme nechtěli :slight_smile:)) asi že ho ve finsku neměli :D
http://herni-konzole.heureka.cz/microsoft-xbox-360-250gb-kinect-bundle/ tenhle máme my :slight_smile:
30. pro 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no ten můj je koumák v těhle věcech :grinning: kdybych ho neznala tak dobře, tak bych občas řekla, že se mi to snad jen zdá :grinning: je takovej přesvědčivej manipulant :grinning: naštěstí to na mě neplatí :slight_smile:)))
30. pro 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d no prave, to jediny s Dckem si neudalas v tele zasobu a denne se kor pri nemoci neda pokryt. Ja jsem pro megaskorbickou lecbu, maximalne se po..., ale telo to potrebuje k ozdraveni, nam staci i jen zvyseny davky:wink:.
30. pro 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d ten můj zase umí dělat očička, ale ne tak dobře jako já :sunglasses:
Chvilkama si říkám, že snad musí čůrat do odpadkového koše, když z pokoje vůbec nevychází :grinning:
30. pro 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Diky! A dalsi otazka :grinning: do toho se dokupuji jen hry? :grinning: To neni ten jak si k tomu musis koupit treba raketu, prkno a tak...?
30. pro 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee.. :slight_smile: dekuju, ted jsem si vsimla darecku.
30. pro 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito taky mám ten pocit :slight_smile:))) ten můj přestane i kouřit v ten moment :grinning:
@kaijko jj už jen ty hry a v nákupních centrech existují obchody se jménem Game a tam se dají koupit i ty ohrané hry a jsou levnější...nic jiného už nekupuješ a když umíš hackovat, tak ten xbox hacknes a stahujes si hry i z netu :slight_smile:) ale my to neumíme :slight_smile:)
30. pro 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Musim se hky pochlubit :slight_smile: Dneska jsem konecne sehnala tricka co mi padnou a slusi :grinning: A hned 3 :grinning: A ve sleve k tomu :grinning: Mam radost! Nemohla jsem zadny sehnat v kterych jsem se citila uz tehotne a nee tluste :grinning: A na bazarkach jsem tehotenske kslhoty nenasla co by mi padli do oka..
30. pro 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko bezva!
30. pro 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Diky! Uz to chapu :grinning:
30. pro 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko super :slight_smile: určitě jsi kočka :slight_smile: mě Davča koupil dvoje těhu rifle v lidlu :slight_smile:)) a jsou úplně bezva :slight_smile: a nemáš zač :slight_smile:
30. pro 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ty sis kupovala kalhoty, vid? Mas foto jsk vypadaji?A taky 1velikostvneni na cele tehotenstvi od zacatku? Ja si zkousela leginy a na pupku mi to padalo, ale verim tomu, ze bych casem do nicb dorostla...
30. pro 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d v Lidlu????Ja obehla Hm a CA
30. pro 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj měli teď v akcích oblečení pro těhotné, tak jsem tam hned vyslala manžela pro dvoje rifle :slight_smile:) v té naší díře je jen jednota, penny nebo lídl :grinning: mám sukni a rifle z CA :slight_smile: a vyhovují, ale s tím naším slintačem, prostě potřebuji kalhoty na střídačku ať je nemusím každý večer prát :grinning:
30. pro 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek