• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d tak to mi uniklo! Stejnak jsem si ted strasne zvykla na leginy a kozacky nebo chlupacky (kozajdy s chlupama) ..Dziny uz jsem nemela cca 2m na sobe..Jednota :grinning:
30. pro 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko noo tak já kozačky nemám šanci kvůli silným lýtkům koupit, sehnat :grinning: a na legíny si se svou postavou netroufám :grinning: ale jako každému to chválím, je to to nejvíc pohodlný oblečení, co znám :slight_smile:))
30. pro 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d To jeee, ale u pupiku to zaclo skrtit a kdyz jsem vyzkousela tehu leginy, tak jsem se zamilovala..Ja mam postavicku jak jablicko:zadna prdka a hubeny nohy a zacne to bokama, briskem a "dudama" :wink: Kozacky bych ted asi s dzinama mozna taky nezapla..Nebo fest :grinning: Uz mi natykaj nohy, pred 2roky jsem byla na operaci se zilama a zase jdou videt :cry:
Ty taky chodis pozde spat, vid?
30. pro 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no já vás mám v posteli, takže max usnu :slight_smile:) navíc jsem spala celý odpoledne :slight_smile:)) a čekám na manžu až se vrátí z toho pokeru...ale jinak ano, chodím normálně hodně pozdě spát :-/
30. pro 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jojo já mám lacláče z bonprixu. Jsou super...teda až na to, že jsem je nikdy nenosila a je bezva si kšandu vymáchat v záchodě :slight_smile:
Vyfocená v nich myslím nejsem, až budu fotečku pošlu
30. pro 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko a co se týče legín, lepší věc jsem na sobě už dlouho neměla. Holky mám bříško abnormálně velký a už mám problém i s bomrckama. Asi budu muset zavítat do obchůdku ze spodním prádlem. A prsa? teď jsem na H. Jsem opravdu zvědavá co potom :slight_smile: to je asi hodím přez ramena a půjdu :sunglasses:
30. pro 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito ty laclacky mas tady na fotce jak jsi posilala vanocni sraz s rodinou :slight_smile: Jee, a kalhotky si taky musim koupit vetsi :grinning: Prsa mam o cislo vetsi. Ja mluvim o Deckach jako o dudach a Ty mas Hacka? :wink: Kdyz je to takhle na zacatku, tak se rust zastavi :slight_smile: Ted se tam musi mit u Tebe mrnousek paradne :wink:
@m_d Taky Vas mam v postylce :wink:
30. pro 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, citite briska? Obcas pobolivani, obcas pichne, pak jakoby napne.. Obcas mam asi i tvrdnuti bricha...
30. pro 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já zatím stále držím v podprdě F, ale brzy půjdu taky do obchodu se spodním prádlem :-/ jsem zvědavá, beztak mi paní řekne ať si koupím dětský stany :grinning:
@kaijko občas něco cítím, ale momentálně jen ty svaly :grinning:
30. pro 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko
@m_d
ajo vidíš to vůbec mi to nedošlo. jsou fakt hafo pohodlný.
No opravdu mě to bříško docela děsí. Mám ho tak na 6 měsíc .Dokonce mi vystoupila i jizva po pircingu v pupíku. Kdysi jsem byla štíhlounká, tak to bylo pěkný mít v něm naušničku
30. pro 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Před vánoci mě hodně bolelo bříško po čůrání, ale už to přešlo.Teď mě pobolívá na pravé straně dole. Tak jakoby zánět nebo něco. Musím se poptat u doktorky
30. pro 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, změna tématu, jsem nadšená! Vyřešila jsem v kauflandu dilema, co budu zítra pít. Moje oblíbený červený víno! Objevila jsem nealko! :grinning: A na přípitek mám nealko Bohemku. Juchůůůů!
30. pro 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky já mám takový bavlněný spodáry z hm nebo ca?? a zatím v pohodě, já dole zatím hubnu a bříško zatím nic :slight_smile: zatím stále stejné, zrovna dnes jsme to srovnávali...každou sobotu fotíme :slight_smile:)) jste nás nakazily :grinning:
30. pro 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito ja ji tam porad mam :slight_smile: A uz je to takova tresnicka na dortu :grinning: A bylas ted nekdy u dr? Brisko Ti roste fakt rychle..ale kdyz nic neboli... :wink:
@m_d Detsky stany :grinning:
Vy me hllky bavite :grinning:
30. pro 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka to já si dám asi čaj...taky je to červený :slight_smile:)))
30. pro 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka kecááááš já chci taky!!! :slight_smile:
já mám nakoupené pivečka Bavaria a teď se začali dělat i nealka ochucená. SIce to není bílé vínko, ale šmakuje to
30. pro 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito s pobolivanim na pravy strane jsem tady na MK neco cetla, ze je to "normalni", ja to mam porad na leve..Divnej pocit.. At uz je dalsi utz!!!
30. pro 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d to je dobře. Už teď vidíš jak je to fajn bříško fotit
30. pro 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Když já mám na to víno TAKOVOU chuť! A na svařák! To byly muka, chodit po vánočních trzích a cítit ty vůně... Myslím, že spoustě lidí zítra zamotám hlavu, jakto, že piju :grinning:
30. pro 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko k mé jdu 3.1. a na NT 9.1.
30. pro 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka na ten sekt jsem koukala.. Mela jsem hodne rada s jahodovym dzusem, mnam :wink: A bkle vino, ale ted mi to nejak smrdi :slight_smile: Tak budu u dzusu.. :wink:
30. pro 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Mně začlo děsně smrdět kafe. A to jsem ho fetovala z pytlíku. Jestli mi bude smrdět i to vínko, tak se picnu.
30. pro 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito jee, ty se mas!!! Ja jdu az 18. :cry: Ajoo, ty mas ted ten screening :wink:
@kajalka ja si od pritele svaraka ucucla :grinning: to neslo vydrzet :grinning:
30. pro 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jj je to sranda...spíš to chytlo Davidka :grinning: včera na mě, vyskoč z gauče, jde se fotit :slight_smile:) a mě se tááák nechtělo :grinning:
@kajalka a to já si občas ty dvě deci červeného dám :slight_smile:)
@kotito tobě to taaak slušííí :slight_smile:
30. pro 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d ale posledni brisko tady nemas, vid? Ja fotila jen dvakrat.
30. pro 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko nene jen to první :slight_smile: máme to ve foťáku, ale já to neumím dávat do pc :slight_smile:)
30. pro 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d tojo sluší. Vždyť jsem jak vorvaň :grinning:
ukaž bříško :wink:
30. pro 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko čím víc fotíš tím víc vidíš ten růst.
30. pro 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito zííítra :slight_smile:)) jak jsem psala neumím to dát do pc :slight_smile:)
30. pro 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek