Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
kaijko
30. pro 2012
@m_d tak to mi uniklo! Stejnak jsem si ted strasne zvykla na leginy a kozacky nebo chlupacky (kozajdy s chlupama) ..Dziny uz jsem nemela cca 2m na sobe..Jednota 😃
m_d
30. pro 2012
@kaijko noo tak já kozačky nemám šanci kvůli silným lýtkům koupit, sehnat 😃 a na legíny si se svou postavou netroufám 😃 ale jako každému to chválím, je to to nejvíc pohodlný oblečení, co znám 🙂))
kaijko
30. pro 2012
@m_d To jeee, ale u pupiku to zaclo skrtit a kdyz jsem vyzkousela tehu leginy, tak jsem se zamilovala..Ja mam postavicku jak jablicko:zadna prdka a hubeny nohy a zacne to bokama, briskem a "dudama" 😉 Kozacky bych ted asi s dzinama mozna taky nezapla..Nebo fest 😃 Uz mi natykaj nohy, pred 2roky jsem byla na operaci se zilama a zase jdou videt 😢
Ty taky chodis pozde spat, vid?
m_d
30. pro 2012
@kaijko no já vás mám v posteli, takže max usnu 🙂) navíc jsem spala celý odpoledne 🙂)) a čekám na manžu až se vrátí z toho pokeru...ale jinak ano, chodím normálně hodně pozdě spát 😕
kotito
30. pro 2012
@kaijko jojo já mám lacláče z bonprixu. Jsou super...teda až na to, že jsem je nikdy nenosila a je bezva si kšandu vymáchat v záchodě 🙂
Vyfocená v nich myslím nejsem, až budu fotečku pošlu
kotito
30. pro 2012
@kaijko a co se týče legín, lepší věc jsem na sobě už dlouho neměla. Holky mám bříško abnormálně velký a už mám problém i s bomrckama. Asi budu muset zavítat do obchůdku ze spodním prádlem. A prsa? teď jsem na H. Jsem opravdu zvědavá co potom 🙂 to je asi hodím přez ramena a půjdu 😎
kaijko
30. pro 2012
@kotito ty laclacky mas tady na fotce jak jsi posilala vanocni sraz s rodinou 🙂 Jee, a kalhotky si taky musim koupit vetsi 😃 Prsa mam o cislo vetsi. Ja mluvim o Deckach jako o dudach a Ty mas Hacka? 😉 Kdyz je to takhle na zacatku, tak se rust zastavi 🙂 Ted se tam musi mit u Tebe mrnousek paradne 😉
@m_d Taky Vas mam v postylce 😉
kaijko
30. pro 2012
Holky, citite briska? Obcas pobolivani, obcas pichne, pak jakoby napne.. Obcas mam asi i tvrdnuti bricha...
m_d
30. pro 2012
@kotito já zatím stále držím v podprdě F, ale brzy půjdu taky do obchodu se spodním prádlem 😕 jsem zvědavá, beztak mi paní řekne ať si koupím dětský stany 😃
@kaijko občas něco cítím, ale momentálně jen ty svaly 😃
kotito
30. pro 2012
@kaijko
@m_d
ajo vidíš to vůbec mi to nedošlo. jsou fakt hafo pohodlný.
No opravdu mě to bříško docela děsí. Mám ho tak na 6 měsíc .Dokonce mi vystoupila i jizva po pircingu v pupíku. Kdysi jsem byla štíhlounká, tak to bylo pěkný mít v něm naušničku
kotito
30. pro 2012
@kaijko Před vánoci mě hodně bolelo bříško po čůrání, ale už to přešlo.Teď mě pobolívá na pravé straně dole. Tak jakoby zánět nebo něco. Musím se poptat u doktorky
kajalka
30. pro 2012
Holky, změna tématu, jsem nadšená! Vyřešila jsem v kauflandu dilema, co budu zítra pít. Moje oblíbený červený víno! Objevila jsem nealko! 😃 A na přípitek mám nealko Bohemku. Juchůůůů!
m_d
30. pro 2012
holky já mám takový bavlněný spodáry z hm nebo ca?? a zatím v pohodě, já dole zatím hubnu a bříško zatím nic 🙂 zatím stále stejné, zrovna dnes jsme to srovnávali...každou sobotu fotíme 🙂)) jste nás nakazily 😃
kaijko
30. pro 2012
@kotito ja ji tam porad mam 🙂 A uz je to takova tresnicka na dortu 😃 A bylas ted nekdy u dr? Brisko Ti roste fakt rychle..ale kdyz nic neboli... 😉
@m_d Detsky stany 😃
Vy me hllky bavite 😃
m_d
30. pro 2012
@kajalka to já si dám asi čaj...taky je to červený 🙂)))
kotito
30. pro 2012
@kajalka kecááááš já chci taky!!! 🙂
já mám nakoupené pivečka Bavaria a teď se začali dělat i nealka ochucená. SIce to není bílé vínko, ale šmakuje to
kaijko
30. pro 2012
@kotito s pobolivanim na pravy strane jsem tady na MK neco cetla, ze je to "normalni", ja to mam porad na leve..Divnej pocit.. At uz je dalsi utz!!!
kotito
30. pro 2012
@m_d to je dobře. Už teď vidíš jak je to fajn bříško fotit
kajalka
30. pro 2012
@m_d Když já mám na to víno TAKOVOU chuť! A na svařák! To byly muka, chodit po vánočních trzích a cítit ty vůně... Myslím, že spoustě lidí zítra zamotám hlavu, jakto, že piju 😃
kotito
30. pro 2012
@kaijko k mé jdu 3.1. a na NT 9.1.
kaijko
30. pro 2012
@kajalka na ten sekt jsem koukala.. Mela jsem hodne rada s jahodovym dzusem, mnam 😉 A bkle vino, ale ted mi to nejak smrdi 🙂 Tak budu u dzusu.. 😉
kotito
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kajalka
30. pro 2012
@kaijko Mně začlo děsně smrdět kafe. A to jsem ho fetovala z pytlíku. Jestli mi bude smrdět i to vínko, tak se picnu.
kaijko
30. pro 2012
@kotito jee, ty se mas!!! Ja jdu az 18. 😢 Ajoo, ty mas ted ten screening 😉
@kajalka ja si od pritele svaraka ucucla 😃 to neslo vydrzet 😃
m_d
30. pro 2012
@kotito jj je to sranda...spíš to chytlo Davidka 😃 včera na mě, vyskoč z gauče, jde se fotit 🙂) a mě se tááák nechtělo 😃
@kajalka a to já si občas ty dvě deci červeného dám 🙂)
@kotito tobě to taaak slušííí 🙂
kaijko
30. pro 2012
@m_d ale posledni brisko tady nemas, vid? Ja fotila jen dvakrat.
m_d
30. pro 2012
@kaijko nene jen to první 🙂 máme to ve foťáku, ale já to neumím dávat do pc 🙂)
kotito
30. pro 2012
@m_d tojo sluší. Vždyť jsem jak vorvaň 😃
ukaž bříško 😉
kotito
30. pro 2012
@kaijko čím víc fotíš tím víc vidíš ten růst.
m_d
30. pro 2012
@kotito zííítra 🙂)) jak jsem psala neumím to dát do pc 🙂)

Začni psát odpověď...

Odešli