• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
holky napsala jsem manželovi sms: "nevím nevím, jestli zbyde nějaké to uzené" a do 20 minut ho mám doma :slight_smile:)))))
30. pro 2012 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d už se těším
30. pro 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ty brdooo to je supeeer, ty máš krásný těhu bříško, ne jak já :-/
30. pro 2012 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d no trošku brzy, ne? Moc to nechápu. Snad je s prckem všechno v pořádku, když jsem takovej gigant. A břicho jak praská, mám ho napnutý jak čert a mažu a mažu a mažu
30. pro 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já četla, že ten kdo to má v genech se může umazat a stejně nepomůže :-/ a určitě se má dobře :slight_smile:) já bych se v takovém krásném bříšku měla úžasne :slight_smile:)
30. pro 2012 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d snad jo. Teď je zvyklej na prostor a pak tam bude chudák zmáčknutej :slight_smile:
30. pro 2012 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ale jen chvíli :slight_smile:)já četla že tak v tom sedmým měsíci je mu těsněji a pak se to teda stupnuje ta těsnost :-/
30. pro 2012 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d tak už vím proč mám klaustrofobii :slight_smile:
30. pro 2012 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d kolik si přibrala? a měříš se přez bříško?
30. pro 2012 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito myslíš, že se v nás zachová něco z časů bříška? :slight_smile:)
30. pro 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no myslím, že ještě stále nic :-/ ale možná už začínám dorovnávat svou původní váhu :slight_smile:) a přes bříško se neměřím, nemáme krejčovský metr :grinning:
30. pro 2012 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d to nevím :slight_smile:
30. pro 2012 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d já si ho měřím dělnickým :slight_smile: přez břicho mám 122cm, ještě 43cm a mám kolem pasu stejně jako na vejšku :sunglasses:
30. pro 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já si z toho asi nic nepamatuju :slight_smile:))
30. pro 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito :slight_smile:))))))))))))))))))))))) promin ale to mě fakt rozesmálo :slight_smile:))))))) to snad nebude tak hrozný :grinning:DD
30. pro 2012 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d no jsem zvědavá. Sestry byly při všech dětech opravdu velikánský a to byly předtím štíhlounký
30. pro 2012 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito až teď mi došlo, že má tvůj manža dneska vlastně svátek :slight_smile:
30. pro 2012 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito každou chvilku už ti příjde domů. Já si zalezu do pelíšku a dokoukáme Mizery. Už mě z toho sezení bolej záda.
Tak přeju dobrou noc a ať je ti líp!
:wink:
30. pro 2012 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jojo a tím pádem i predátorek :slight_smile:)) ale moc jsme neslavili, vzhledem k mému stavu, jen jsem mu dala dáreček :slight_smile:)
30. pro 2012 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d a jo vlastně .Predátorek bude taky Davča :slight_smile:
30. pro 2012 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jj tak dobrou noc, já už to taky zavírám, dochází baterka :slight_smile:))
30. pro 2012 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d dobrou
30. pro 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky moje, přejeme Vám všem krásný vsup do Nového roku a ať jste celý rok 2013 tak šťastné jako na konci roku 2012

Odpolko mi příjdou pomoct kamarádky s chystáním večera. Máme úžasné přátelé. Když jsme jim řekli, že čekáme miminko Silvestr objednaný v restauraci zrušili a příjdou ho trávit k nám ....
ach jo..zase bulím :sunglasses:
31. pro 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kotito Páni, ty máš pupík! Já furt nic, ale asi je to tím, že nejsem nudlička. I bych řekla, že mi jsou kalhoty volnější.
Je fajn, že máte tak supr kamarády. Co jsem se přestěhovala za mužem přes celou rep., tak tu mám jen dvě hodně dobrý kamarádky, ale bydlej dost daleko. Přímo tady ve vesnici nemám nikoho blízkýho, je mi tu kolikrát smutno.
31. pro 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka no já právě taky nejsem žádný tintítko, ale spíš metráček :slight_smile: Tak moc tomu mega pupendu nerozumím.

Taky nejsem z Brna. Přistěhovala jsem se sem tak před 11lety. Rádoby kamarádů byla spousta, ale po vytřízení zbyla sice malá, ale bezvadná partička.
Uvidíš až budeš drndat kočárek kamarádky se budem objevovat samy od sebe
31. pro 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka jo ještě jedna technická . Jakpak se jmenuje to vínečko? :sunglasses:
31. pro 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka A kolikátý tt jsi?
31. pro 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Tož jsem se kvůli tobě vyhrabala z postele :grinning: Jmenuje se Light live - cabernet sauvignon. Mají ho v kaufíku. U nás v regále úplně nahoře nad šampaňskýma.
Dneska začínám 16.týden. Kéž by to tak zůstalo navždy, žádný břicho a najednou dítě :grinning: Ale možná jen zadržuješ hodně vody, s tím jsem naštěstí problém nikdy neměla.
31. pro 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka tak to přeju dobré ránko :slight_smile:
Děkuji hned to o tom vínku rozhlásím. Sestra kojí a mamka nemůže alkohol kvůli lékům , tak doufám, že bude vínko i v kauflandech našich.
Tak to jsme od sebe přesně o 3 týdny
31. pro 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek