• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito Néé, to já byla už hoďku se psama venku, to by byl hřích nejít na sluníčko. Ale zahrabala jsem se zpátky :grinning:
Jen to rozhlaš, já už byla smířená s cucáním džusu a pak přípitek tou nealko Bohemkou, takhle celý večer dostává lepší rozměr :slight_smile:
31. pro 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka přesně tak! snad bude i dobré :slight_smile:
31. pro 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink:
Byli jsme dnes s pritelem v podoli na pohotovosti! Protoze jedeme k nasim 250km a nechtela jsem v ty nasi prdelce honit pohotovost kvuli tomu tvrdnuti briska a boleni..V noci jsem to hodne citila, tak jsem si rekla at nic nezanedbam a kdyz to bude ok, tak budu vic klidna! Tak je to dobry, i jsme koukli na mimiska a vse vypadalo ok! Jen vysetreni spodem auu. Nekoupila jsem si u nich v lekarne ty umely zrcatka a ty kovovy jsou peklo! Taky jsem krvacela po vysetreni, ale to pry prejde.. Dostala jsem magnezium..A ted jedeme k nasim jim dat Vanocni darecek :grinning:
Holky hezky vecer a Stastny Novy rok!!!! :-*
31. pro 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, tak tady je holky můj špekobřich :-/ vůbec není poznat, že by tam měl být schovaný predátorek :-/
31. pro 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kaijko štastný nový rok i tobě a ať je brzy líp :slight_smile:
31. pro 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko to jsem moc ráda, že je všechno v pořádku.
Jeďte moc opatrně a užíj si rodinu. Myslím, že jim dáte ten nejkrásnější dárek jaký jen můžete :wink:
31. pro 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d jé...bych teda řekla, že je. porovnej si ty dvě fotečky. Mění se ti tvar bříška :slight_smile:
Mě prvně naskočil k jednomu špíčku druhý a pak se z toho udělalo bříško :wink:
Myslím, že se začneš brzo kulatit, mamino :slight_smile:
31. pro 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Diky! A jak je Tobe?Doufam, ze uz lip :wink:
@kotito tak to taky budete mit pekny vecer! To je od kamaradu hezky!!! :slight_smile:
@kajalka Ja jsem v Praze 5let a mam tady taky 2 opravdove kamosky! Ale ani jedna mimi.. Jedna se snazi a nejde jim to, chybi ovulace..Tak je mi blbi ji vypravet o nasem prdolkovi v brisku :frowning2: Snad se sezmamim s nejakyma maminama..Chtela bych, aby spunt byl spolecenskej a byl rad mezi lidma :wink:
31. pro 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko trošku lépe, pan doktor říkal, že to už nemá smysl dávat atb, že to měli ti blbci v pátek :slight_smile:)

@kotito joo? to jsem fakt zvědavá :slight_smile:))
31. pro 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d fakt :wink: dohledala jsem si tady tvou fotečku zpětně a ani je nemusím mít vedle sebe a je to jasně vidět :slight_smile:
Vidíš to a proto jsou ty fotečky tak úžasný
31. pro 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito tak joo...já v tom sice moc změnu nevidím, ale když to říkáš ty, tak to bude pravda :slight_smile:))
31. pro 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Koukám, že včera večer jste se pěkně nudily:slight_smile: A pěkně jste mě pobavily s těma prsama:grinning: prý ať si koupím stany:grinning:
@m_d Tak jak to s tebou dneska vypadá? Už je ti konečně lépe? Tak jsem dočetla že trošku lépe je:slight_smile: Taky jsem se snažila koupit si ty těhu džíny v Lidlu, ale nějak měly jen velikost 44 a to mě by bylo velké, takže škoda, protože vzhledově vypadaly moc pěkně:slight_smile: Taky si musím někde koupit ještě druhé, ale mě to prostě dělá problém, jak jsem hubeňour...
@kaijko bříško občas cítím, nejhorší mi přijde, že je to když kašlu nebo když kýchnu. Dneska ráno mě tam při kýchnutí fakt bodlo.. Ale jinak myslím že mi netvrdne, jen když na něm ležím, tak mám pocit že se tam mrňousek odráží, protože cítím, jako by mě něco zevnitř hladilo:grinning: Tos udělal nejlíp jak si mohla:slight_smile: - že si jela na pohotovost. Alespoň máš klid:slight_smile:
@kotito Ty lacláčky jsou boží:slight_smile: Hned bych je brala:slight_smile: Ale opět, jsem moc velkej hubeňour, ach jo:(

Holky také Vám přeji vykročení tou správnou nohou do nového roku:slight_smile: Hlavně ať jste zdravé, šťastné a spokojené:slight_smile:
31. pro 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 tak to my tlustoprdi máme dobrý :slight_smile:) mám právě dvoje ty 44, přes stehna je to taky volnější a pupíček taky ještě nedorostl té velikosti, ale ono to dojde :slight_smile:))
31. pro 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 jo a taky ti přeji štastný nový rok, donošené miminko, spoustu zdraví a bezproblémový porod :slight_smile:
31. pro 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Jaký tlustoprdky? Jak ráda bych uvítala kdybych nebyla takový hubeňour, takže buď šťastná, že si taková, jaká si:slight_smile:
31. pro 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 no jo :-/ já vám jednou najdu fotku, jak jsem vypada na jaře 2011 a na jaře 2012 :-/ ale jaro 2013 bude stejně nejlepší :slight_smile:))))))))))
31. pro 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
holky tak pomazánka na jednohubky hotová :slight_smile: plněné taštičky masíčkem se pečou :slight_smile: náš Kraken stále zlobí :slight_smile:) a manžel si hraje u xboxu, naše rodinná idylka :slight_smile:))
31. pro 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
mě pálí žáha...jesli to je teda ono, nikdy me to nepalilo....fuuujjj...nemate naky babsky recept???sodu doma nemame
31. pro 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 Tak pak ještě sklenici mlíka.
31. pro 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka dekuji hned to jdu zkusit
31. pro 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 mě jednou radili lžičku plnotučné hořčice, ale neměla jsem odvahu to zkoušet...to mlíko nemusí být špatný, ale spíš bych zkusila smetanu :slight_smile: ta je hutnější....
31. pro 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Aby to pak neletělo spodem :grinning:
31. pro 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka tak snad neee a jednou za čas se řádně vyprázdnit taky není na škodu :slight_smile:)) zvláště když se v těhotenství trpí na zácpy :slight_smile:))))
31. pro 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem zpátky od dr. a mám pěknej zánět čelní dutiny, potřebovala bych antibiotika, ale jediný, co bych jako těhule mohla je penicilin a na ten jsem alergická, takže mi dal kloktadlo ze kterýho se mi neskutečně zvedá žaludek, sinupret, sirup na kašel, kapky do nosu s framikoinem a vincentku s eukalyptem inhalace
31. pro 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse booože to je děs co? :-/ tak inhaluj, to pomáhá i mě :slight_smile: holky nevím, co to tu na nás pořád sedá, my si snad ty bacily posíláme přes koníka :frowning2:
31. pro 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Nestraš. To je tím pitomým počasím. Kdyby pořádně mrzlo, tak ty bacily vychcípaj. Jinak doporučuju nosní sprchu http://www.energyobchod.cz/detoxikace-k88/nosni_sprchy_-_konvicky-k98/ stačí si nos proplachovat a bacily nemaj šanci. Všechny tyhle kapénkový infekce začínaj na nosní sliznici.
31. pro 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka prevence dobrá :slight_smile: děkuji za tip :slight_smile:
31. pro 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jeste, ze to dobre dopadlo..vzali te v Podoli? ja byla kdysi v Motole s krvacenim, protoze Podoli bere az od 20. tydne. Tak to rada slysim, teda radsi ne, ale vedet pro strycka prihodu..
A vysetreni tam bylo taky kruty, to si doted vybavuju..to me dodelali.
31. pro 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulky. Snad vaším manžílků nebolí hlavička. U nás už bublá česnečka na plotně :slight_smile:
Bylo opravdu zajímavé být mezi těma lidma jedinou střízlivou, ale aspoň jim o oslavě Nového roku můžu popovídat :grinning:
1. led 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek