• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Ahoj holky, přeju vám i vašim miminkům, aby pro vás byl rok 2013 úžasný, což si myslím, že je víc než pravděpodobné. Opatrujte se
1. led 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@xmalij Vzali me, ale to behani a v kartotece neprijemni a sestry taky :cry: To bylo neco na pritrle! A ja mela zase na krajicku z toho jednani! Zase mas posilali od jednech dveri k druhejm pro nejakou kartu a nakonec jeste nebyla a stejnak jsem musela zase do kartoteky! Tam jsem se dozvedela jaky meli vsechny 3holky dovoleny a az po pripomenuti a 3xpozdravu si nas holky s kecama zacli vsimat..Ale dr v pohode a sestra u nej taky! A uz jen spinim malinkoo! Hlavne vim, ze je vse ok!

Holky ja vcera bulela asi 5x dojetim! Rodice a super kamoska breceli, kdyz jsem jim zpravu oznamila :grinning: A segra jen koukala jak me taky vse dojima :grinning: Pry jsem prvni z jejiho okoli kdo tak furt rve :grinning: A furt se mi smali a ja se pak taky brecosmala :grinning: No komedie :grinning: Vydrzela jsem s nima do 3h, ufff..

Ach jo a jrdna z kamosek v Praze dnes je v nemocnici s mimodeloznim :cry: chudinka :cry:
1. led 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky preji Vam stastny Novy rok !!!!! :slight_smile:
1. led 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko to je hnus..jew to vsude stejny, my cekali tei hodiny, byla tam i babicka s rakovinou, cekala na prijem..to jsem fakt nechapala..v takovy nemocnici a jeden prijem jak gyn tak porodka. Hlavne, ze jsi ok.
Jejej, ty jsi ubulanek. Uzivej si to, jak te telo a hormony ovladaji :grinning:. Ja dnes teda taky, v lese, kvuli kravine, protoze mala nechtela jit a chtela nest, ale ja mam od manzela zakaz, a tak strasne plakala, ja s ni, pak ve me neco bouchlo a ja strasne mrskla s taskou s chlebem pro zvirata o zem a stahla jsem ji mu z krku, jecela jsem jak histerka :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Pochopil, ze pravdu musim mit ja, ale hlavne jsem to poste vysvetlila male a ta sporadane uz tapala sama...takze stastny konec. Manzel ale asi kouka, ze bulim skoro na pozadani :grinning:.
1. led 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím děvčata, přeji vám šťastný Nový rok :slight_smile: né že bych vstávala až teď :slight_smile:) ale koukali jsme na film pod perinkou a teď jsme byli akorát vyvenčit hafáka :slight_smile:
1. led 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holčiny, taky se přidávám k novoročním přejícím, ať nám rok 2013 přinese jen štěstí :slight_smile:
1. led 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky čočka už je skoro uvařená, letos jsem si to pojistila teda na echt :slight_smile:) manžel našel pod štědrovečerní večeří niklák, cent i korunku :slight_smile:) k tomu šupinu od kapra a na oběd máme čočkovou polévku, ze které se stala čočka na kyselo, kolik čočky jsem tam vysypala :slight_smile:)) takže jestli se tento rok nezadaří, tak už fakt nevím :slight_smile:))
1. led 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@m_d tak dobrou chuť :wink:
1. led 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to můj milý byl přes noc v práci a když se odpoledne vzbudil, tak jsem byla líná vařit a došli jsme si po dlouhé době na jídlo do restauračky:slight_smile: Takže žádná čočka letos vyjimečně nebyla.. Příští rok to musíme napravit:slight_smile:
1. led 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 však jak na Novej tak po celej ,-)
1. led 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak a už je tu pracovní týden, já mám teda dovolenou, kvůli nemoci, ale i tak sedím u pc a musím pracovat :-/
2. led 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d a jak ti je?
2. led 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito pořád kašlu a smrkám, ale už i po hlase je to lepší :slight_smile:)
2. led 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d to jsem moc ráda :wink:
2. led 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já taky, co ty jak se máš? :slight_smile: neteřinka je už vrácená zpět?
2. led 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d nudím se. Doma je to hrozně dlouhý. Něco bych vyváděla, ale co? Pro mimčo zatím nic dělat nechci. Počkám až po NT. A pak to začne, mám toho v plánu fakt hodně.
Začaly mě pobolívat záda v kříži, svědí mě popraskané bříško, ale jinak super. Nevolnosti žádné, pleť o hodně lepší, čůrání přez noc se z 5 omezilo na 3 a bulím už jen tak 5x za den. Sice je pravda, že teda včera jsem probulela celou fontánu pre Zuzanu :sunglasses: , ale už je to fakt lepší.
Zítra ráno jdeme k mé mudr. na krev tak jí překecám na ultrazvuk :slight_smile:
Ať se uklidním a ať máme taky nějaký fotečky do albíčka :grinning:
Neteřinka už je vrácená od 30tého :frowning2:
Je to náš mazlíček tak je nám smutno
A co bafánek?
2. led 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Kraken zlobí :slight_smile:) ale už nekulhá, v neděli s ním jdeme na výstavu, tak jsem zvědavá, jak se od loňska pochlapil :slight_smile:)) já jdu v ten pátek na tu genetiku, tak jsem zvědavá. Už chci být doma, sere mě ta moje práce a to hodně :-/ zas od šesti telefon, že sněží, že s tím musíme něco udělat. No děs, že...napadnou dva centimetry sněhu a někteří se z toho můžou posr...aale nebudu se rozčilovat nebo z predátorka bude uřvanec a nervák :grinning: a nekoukej na smutný filmy :slight_smile:)
2. led 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d a co vlastně děláš?
2. led 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito aale mám na starosti region jižní Moravy jsem provozní úklidu, takže kontroluji jak moje uklizečky uklízí :slight_smile: a prostě vše co je s tím spojené :-/
2. led 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky dotaz, jsem zmatená jak lesní včela, teď fakt nevím, kdy mám přesně termín porodu, nějak se s dr. neshodujem. menstruaci jsem měla poslední 18.9. ale mívala jsem ji nepravidelnou, manžel odjel 22.9. do zahraničí a byly jsme spolu pak až od 10.10. dle menstruace by jsem tedy zapadla 30.9. což není reálně možné, tak podle prvního ultrazvuku mi dal dr. termín 13.7. s tím, že by vycházelo, že by jsem zapadla 19.10. což je reálně možné, dneska jsem šla k dr. na ten screening, podle velikosti jsem 12+6 což údajně souhlasí s termínem porodu 25.6. ale mě se to zdá blbost, pokud jsem 12+6 tak rodím v červenci, ne??? holky, jste kdo jste tady taky cca 12.+6 jaký máte termín porodu????

jinak dneska na screeningu byla sranda, doktor musel 15min požducovat prcka aby se otočil, aby viděl šíji a mohl to projasnit, no ale ani po těch 15ti min se prckovi nechtělo, tak musím dojít zase v pátek znovu, snad prcek bude více spolupracovat. Jinak konečně mám fotečku prcka, mám 6,55cm a vše je OK.
2. led 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi já jsem dneska 12+2 a TP mám 15.7. ale jsem zvědavá na NT tam mi TP podle mě upraví. Sice jsme se snažili skorokaždý den, ale tak nějak vnitřně cítím, kdy to bylo a o týden mi to vychází jinak .
Ukaž fotečku :slight_smile:
2. led 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi podle PM bys dnes měla být 15+1 . Každopádně si myslím, že výpočet podle PM není zas tak úplně přesný. Kamarádka přesně věděla kdy mohla otěhotnět a podle mudr se řídila podle PM. . Nakonec byl rozdíl mezi TP 3 týdny :slight_smile:

http://tehotenstvi.academy.sk/index.php
2. led 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi z toho si nic nedělej, mě podle PM vychází termín na 13. 6. a my se k sobě s manželem dostali za celý září jen 1x na dovolené tzn. 25. 9. a to muselo dojít i k oplodnění pokud nejsem panenka marie :grinning: a pořád mi říkal doktor, že je prcek maličký, na NT mi vyšlo přesně datum porodu 20. 6. a když jsem to zadala do nějaké kalkulačky, tak mi vyšlo, že by malej měl vyjít na svět kolem toho 20. 6....nevím, proč se řídí striktně tím datumem poslední menstruace, navíc když já ji měla každý měsíc jinak :-/ takže podle koníka jsem v 17 tt a podle jiné aplikace, co mám v mobilu jsem dnes 15+6 :slight_smile:))
2. led 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi Tak tohle taky moc nechápu :slight_smile: Já mám podle PM 22.6. a podle utz 19.6., 3dny jsou prá ok, tak se budeme řídit podle PM, pak v tom není zmatek. Já jsem byla na umělém oplodnění, takže tam by to mělo být jasný přesně na den :grinning: Ale stajnak tedy jedeme podle PM.. Berou to i podle velikosti plodu, ale ten se mění..Já to beru podle PM a vyhla jsem se zmatku a počtům :grinning:
2. led 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me to tak vycerpalo ze uz zas lezim, manzel do zitrka pryc tak muzu relaxovat :slight_smile:
2. led 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj těhulky,Takže dnes jsem byla na prvním screeningovém ultrazvuku v 1. trimestru.Jsem ve 12tt+3.Termín porodu 16.7.2013. NT 1,4 mm, nosní kost přítomna.Odběry budou za týden.Mám první fotečku, budu ukládat do alba :wink: Máme i DVD, už jsem na něj 4x koukala :grinning: Doufám, že vše klapne tak jak má :sunglasses:
2. led 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já mám taky termín podle PM 16.7. a podle CRL 14.7.2013, takže si můžu vybrat :grinning:
2. led 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za rady, mě jde o to, že utz s PM je rozdíl před dva týdny, dle všeho jsem ve 12+6 ale termín je 25.6. což je hovadina, protože 12+6 odpovídá termín 11.7. jinak fotečku dodám večer.
@kotito dívala jsem se na ten odkaz, a tam také vychází 11.7. kdyby jsem byla ten 15+1 dle PM, tak by prcek měl už mít přes 10cm, což dneska má 6,5 cm ,no moc se na ten termín 25.6. nebudu spoléhat, si myslím že se pak dr. bude divit, když mi mi 25.6. na termín MS bude psát že jsem 37+6 a né už 40tt, no a taky jsem zvědavá, jak mi tedy výjdou ty krevní testy, protože sestřička říkala, že temín by měl být co nejpřesnější aby krev byla OK, tak s takovou počítám, že krev nebude souhlasit.
2. led 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju vám všecko všecičko nej do nového roku a ať je pro nás tím šťastným rokem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dlouho jsem tu nebyla, byli jsme na chalupě s dalšími 20 kamarády a dětmi, tak to bylo úplně fantastické, protože hned vedle je sjezdovka, na které se lyžovalo, i když jinde sníh není. Já teda dělala správce chalupy :grinning: ale vůbec mi to nevadilo, přikládala jsem do kamen a odpočívala, než se vždycky ostatní vrátili z lyžovačky :sunglasses:

@gustinovi můj dr.je rozumný a v případě, že se termín podle PM a podle ult liší o týden a víc, řídí se podle velikosti zjištěné na ult v prvním trimestru, kdy miminka rostou v podstatě tabulkově všechny stejně - pak se podle velikosti už nedá řídit, protože po 13 tt je to už hodně individuální. Ten červnový termín porodu je nesmysl, já jsem dneska podle PM 14+5, podle ult 14+4 a termín mám 28.a 29.6 :slight_smile: uvidíš, že ti to ještě přepočítají a zpřesní. A hlavně - měli by brát v potaz potencionální dny, kdy jsi mohla otěhotnět, ne jen termín MS, když jsi měly cykly různě dlouhé. A i ta krev, jak píšeš, se má brát podle velikosti na ult nejpozději do 11+6.
Držím palečky a nic si z toho nedělej, to se určitě ještě vyřeší :wink:
2. led 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a ode dneška jsem na neschopence. Jsem zvědavá, jestli mi čas doma bude utíkat nebo se povleče. Zatím mám předsevzetí, že většinu času vycházek strávím buď venku s čoklíkem nebo v bazénu. Holt, životní změna.
2. led 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek