• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@marky.nem myslíš to vyšetření NT+? Já se včera zrovna objednávala :slight_smile:
21. lis 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem doma z KO, miminko je malé, má 5mm, tak mi oplodnění vypočítal že jsem zapadla cca 19.10. podle utz. by jsem měla mít termín 13.7. ale že na další KO mám dojít 12.12. a podle velikost ještě termín upravíme a podle menstruace je termín 25.6. jinak srdíčko máme, průkazku mám taky vystavenou, no dr. to zatím bude brát podle ultrazvuku a do průkazky mi napsal 6+4
21. lis 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky.nem já ne, dr. mi o tom říkal že je to v 12tt dobrovolné kdo chce, ale že v 19tt je to povinné, takže jsem řekla že půjdu až v 19tt, pokud chci dříve tak se za to i platí
21. lis 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky.nem na ten prvotrimestrální screening určitě ano .... je to někdy kolem toho 13tt ne? Pokud si dobře pamatuju ... :wink: Myslím, že jistota je jistota a každá dobrá zpráva o těhu je jen dobře, ne? .o)

Holky jaký máte zkušenosti v těhu, když jste čekaly holčičky?? Myslím Tím: bolavá prsa? nebo velká žízeň večer? neb něco podobného? Jak já bych chtěla vědět co to uvnitř bydlí za cvrčka ...:o)
21. lis 2012 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi ano platí se za to, u mě to dělá přímo můj doktor a stojí to 1000 Kč.
@schneiderovi2008 To je pravda, v 11. týdnu jsou odběry a ve 13. týdnu ultrazvuk.
22. lis 2012 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schneiderovi2008 Jednu holčičku doma mám a všechno vypadalo na kluka, takže bych řekla, že si budeš muset počkat, nebo se holkám docela osvědčuje ten test se sodou.
22. lis 2012 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky.nem Marky já ty testy před 4 rokama měla zadarmo ... hradí to pojištovna ... :o) Jinak jaký test se sodou máš na mysli ... nefííím :fearful: prozdrad .. prosímmmm....
22. lis 2012 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schneiderovi2008 No teď už to zadarmo není, taky jsem to u Terezky měla hrazené pojišťovnou. S tou sodou to nevím přesně, ale holky na jiné diskusi to psaly takto dáš sodu do kelímku, přidáš moč a pokud šumí je to kluk, pokud se neděje nic děvče.
22. lis 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marky.nem to mi povídej, nemůžu snést ani svůj parfém, natož třeba sprchový gel manžela, je to hrozný, přijde mi, že cítím všechno a všude! :slight_smile:
22. lis 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@besita No tak to máme stejné, doufám jen, že to přejde po třech měsících. :slight_smile:
22. lis 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky, zitra jdu na druhou kontrolu... minule byl jen vacek, tak moc moc moc doufam, ze uz uvidim srdicko :slight_smile:
22. lis 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo Držím pěsti, ať kontrola dobře dopadne. :wink:
23. lis 2012 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marky.nem tak u dcery mi to ani v tom 12. týdnu nenabízel a taky to dělá přímo můj dr. a ten chce za to 500,- ale říkám si že stejnak tam půjdu v tom 19tt tak je zbytečné si to dělat teď, jinak krev mi braly už 2x jednou na potvrzení těhu, to dle výpočtu jsem byla teprve v 3tt kdy mi to potvrdil, vášek mimi šel vidět a za dva dny mi braly krev už na rozbory, žloutenka, hiv, cukry apod. takže to už mám snad na dloouhou dobu za sebou, já totiž jehly nesnáším. Jinak teď mi to bychází že jsem dneska 6+6, holky kde je do 40tt auuuuu, to asi nevydržím, proč nejde otěhotnět a hned rodit??? S tou sodou jsem to slyšela poprvé, ale vím že exestují přímo testy v zahraničí na pohlaví, že počůráte papírek a on se zabarví buď na holku nebo kluka, něco jak těhu testy, ale nevím kolik to může stát.

@veve_zlobidlo taky držím palečky
23. lis 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veve_zlobidlo ahojky, tak jsem byla taky dneska na kontrole. Máme srdíčko a další kontrola bude za 3 týdny. To půjdu na NT screening. A na krev. Doufám že to dopadne dobře. Platit budu 322,-. Což je krásný. A hlavně si taky myslim že tohle je důležité vyšetření.
23. lis 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo gratuluju :slight_smile: já mám screening za 900, ale proplatí mi ho snad pojišťovna..nakonec, i kdyby ne, tak to dáme :slight_smile:
23. lis 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo pardon, tahle gratulace byla pro @kratoska ... já na tebe myslela, že dneska jdeš k dr na srdíčko a nějak jsem to zmotala :slight_smile: tobě ale můžeme taky gratulovat, vi´d :slight_smile:
23. lis 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketkab koukám že máme stejný termín. Kdypak jdeš na NT screening? Já jdu 13. Doufám že do vánoc budou výsledky.
23. lis 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska já jdu 29.11. na odběry a pak za dva týdna na UZ, kde se dozvím i výsledky z krve...už máš průkajdu? já si pro ní jdu ve čtvrtek a už se těším, že budu mít v ruce něco víc něž počůranej těhu test :slight_smile:
23. lis 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu i na krev 13.12. A¨pak hned jdu k dr na ultrazvuk. Budu muset cca týden čekat na výsledky. Bude to dlouhý týden. A průkazku nemám. Při prvním těhu jsem jí dostala taky kolem 12 týdne. Až když jsem měla hotové výsledky na HIV, žloutenku atd. Tak to sestra rovnou vypsala.
23. lis 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkyyyy, mame srdickooooo :slight_smile: a priste odbery a uz dostanu prukazku, no koukala jsem jak puk :grinning:
23. lis 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@veve_zlobidlo gratuluju, taky jsem dneska byla a taky máme srdíčko, krásný pocit viď?
23. lis 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kratoska je, tak to taky gratuluji :slight_smile:
23. lis 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky.nem myslim, ze OZP to ma dokonce v programu k proplaceni. Ja teda u dcery nic neplatila, tak nevim...
@schneiderovi2008 nase mlada nebyla cele tehu videt, citila jsem se dobre, prsa nic, ukrutna zizen ano, ale az po kojeni...ja ale tusila, co tusila, vedela, ze je to holka :slight_smile:, takze neporadim. Manzel ale neodolal a sel na me kyvadlem, holka se potvrdila...ted kouzi zase a to neni povercivy ani trochu a co myslis :grinning: :grinning: ? Rika, ze se u schyluje k poradnymu pruseru, ze tri zensky fakt neda..me je to jedno, ani nema vyhraneny pohlavi, hlavne at je zdravy.
23. lis 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky!Můžu se k vám přidat?
23. lis 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivanky já myslím,že určitě :slight_smile:
23. lis 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@xmalij :o))) Jo jo maximálně souhlasím pohlaví je úplně jedno :o)) jen to vytoužené zdravíčko ... :slight_smile: Já jen opravdu pro zajímavost. :o) Máme chlapečka a pökud by byl druhý budu šťastná jak blecha ...:o) Ale Tím končíme dvě dětičky jsou opravdu STROP :o) Kyvadlo je dobrá pomucka :sunglasses: hihi .... No počkáme si, snad se nám prďola ukáže .... Nejsem ten typ co by čekal, až do porodu napřekvápko. :o)) Jsem zvědavka ... možná si to nehcáme s mužem jen pro sebe, ale já chci vědět co mám v bříšku .... :o) Hoky, nebo je tu některá co do poslední chvíle nevěděla???? :wink:
23. lis 2012 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schneiderovi2008 Já ne a určitě bych to nevydržela a myslím si, že bych to asi nevydržela ani neříct okolí, když by se mě na to někdo ptal. :slight_smile:
23. lis 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@schneiderovi2008 Já to určitě vědět chci, jsem zvědavka. Moc ráda bych holčičku, ale nakonec je mi to taky opravdu jedno, hlavně ať je v pořádku.

Tak si dneska škrtám druhý měsíc a vzhůru do třetího. Jo a o tom OZP mi taky dr říkala, že NT hradí, nebo na něj aspoň přispívá. Budu tam v pondělí volat, tak dám vědět, co jsem se dověděla.
23. lis 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj!No mi jsme to chtěli vědět,ale malá byla otočená až do 30tt tak jsme se to dozvěděli na poslední chvíli:slight_smile:A u druhého si to taky necháme říct bych to asi nevydržela :slight_smile: :slight_smile: Je nám jedno co to bude hlavně at to všechno dobře dopadne!Já jsem víc nervozní než při prvním víc to prožívám čím to je?
24. lis 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky my se včera shodli na jméně pro holčičku :slight_smile: huráááá :slight_smile:)))
24. lis 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek